Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
52 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Aynalara italyan bayrağı folyo?

Murat Gürakan
    varmı denemek isteyen :) Murat Gürakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 354

Kimseyi ilgilendirmez zaten isteyen istediğini yapar. Ama burası sosyal paylaşım sitesiyle isteyende istediği yorumu yapar arkadaş taki gerçekten bir takım insanlara sataşma laf atma çarpıtma gibi kasıt olmadığı sürece. Vede öylede birşey olmadığı için gereksiz yere çekilmesin laflar başka yere.

Mert Sözge
    Yıllanmış Moderatör StrawBeeRy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 3539

isteyen istediği yorumu yapar isteyende istediği şeyi yapar sonuçta kendi kullanıcak tartışmaya girmeye gerek yok konu daha fazla uzamasın ...

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Tolga Güçlü
    Şanslı ve Hızlı Üye tolgaank88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BE 24**
    Edilen teşekkür: 707

isteyen istedigi yorumu nasıl yapıyor sosyal paylaşım sitesi olması her konunun altına gerekli gereksiz yorum yazılmasını mı gerektiriyor size sorulan soru folyoyu nası çekerim kendim ceksem olur mu diye,nasıl olur diye değil?
    sorunun cevabını biliyorsanız yazın bilmiyorsanız sırf mesaj atmak icin siyasi dusuncelerinizi yazmayın.
    ha ne guzel cevap burası sosyal paylaşım forumu,oldu motor karuma altında gs fener muhabbeti yapalım.

5. Bu mesajı için 5 kişi tolgaank88'ye teşekkür etti:

savaş ölmez
    savagi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 399

Alıntı tolgaank88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    isteyen istedigi yorumu nasıl yapıyor sosyal paylaşım sitesi olması her konunun altına gerekli gereksiz yorum yazılmasını mı gerektiriyor size sorulan soru folyoyu nası çekerim kendim ceksem olur mu diye,nasıl olur diye değil?
    sorunun cevabını biliyorsanız yazın bilmiyorsanız sırf mesaj atmak icin siyasi dusuncelerinizi yazmayın.
    ha ne guzel cevap burası sosyal paylaşım forumu,oldu motor karuma altında gs fener muhabbeti yapalım.
    nokta

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Murat Gürakan
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Yaptığın şey asıl gayette sataşma arkadaş. Konu ile ilgili yazılmıştır gayette. Bunun gs ile motor koruma arasında fark kadar bir fark olmadığını düşünüyorsanız yazık .
    İsteyen istediği şeyi yazar ama bu yazılan şey kimseye sataşma kavga çıkartma vs gibi sözler içermediği sürece. Bunun ayrımını hepimiz yapabiliriz.

TOLGA YILDIRIR
    PLaTiNuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 884

Muratçım ve adaşım Tolga...Gereksiz yere gerginlik yaratmayın birbirinizi kırmayın klavyeden yazıp ekrana iç dökmek çok kolay ve bir o kadar da kapatması zor yaralar açar...Bırakın konunun asıl cevapları fikir sahipleri tarafından verilsin siyasi veya milli duygulara kapılıpta zaten tartışılmaz olan Türklüğümüzü birde tartışarak kanıtlamaya çalışmayın...
    Sevgide güneş gibi ol, dostluk ve kardeşlikte akarsu gibi ol, hataları örtmede gece gibi ol, tevazuda toprak gibi ol, öfkede ölü gibi ol, her ne olursan ol, ya olduğun gibi görün, ya göründügün gibi ol...

Tolga Güçlü
    Şanslı ve Hızlı Üye tolgaank88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BE 24**
    Edilen teşekkür: 707

"aynalara folyoyu kendim cekebilir miyim sizce kolay olurmu yapılışı nasıl"
    sorusuna
    " elalemin bayrağının arabalarımız üstünde ne işi var. Tamam itayan arabadır amerikandır almandır bilmemnedir farketmez. Kendi bayraklarımız yakılsın bizde heryerde yüceltelim onları..."
    diyorsun ve buna konu ile igili diyorsun
    neyse bunu diyorsan herseyi yaz sen bosver devam et forum senin yardır gitsin

cengiz akyol
    Buremir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 278

Ben kendim boyayarak yapmıştım folyodan çok daha güzel ve sağlıklı olduğu kesin şimdi bir arkadaşıma verdim o kullanıyor boyatmanı tavsiye eederim

Ne yapsam moda oluyor yahuu )

O Ç
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Ziyaretçi049 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07 NOC 90
    Edilen teşekkür: 265

Konu gereksiz yere gerilmiş kusura bakmayın düşüncelerimi çekinmeden yazıyordum ama bunu herkes kaldıramıyor galiba

Bilmiyorum belkide fazla ön yargılıyım ama olayın birde şu yönünden bakın, diyelim bir başkasıda tuttu arabasının kaputuna kocaman pkk bayrağı yapıştırdı buna tepki vermeden durabilecekmisiniz?
    "Banane herkesin kendi zevki istediğini yapar" derseniz bravo derim. Belki biraz fazla milliyetçi olabilirim ama kimsenin kalbini kırarak yorum yapmak vs. istemem.

Tekrar diyorum kusuruma bakmayın konu gereksiz yere uzamış

Erdem Bozdağ
    GP Hastası Erdem Bozdağ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1126

Bence herkesin yapması gereken kulladıgınız telefondan ev eşyasında arabadan kıyafete nekadar türk malı kullanıyoruz nekadar ithal mal kullanıyoruz.Sadece bayrak kullandı diye biri vatanını az seviyo olmuyacak.Herkesin elini vicdanına koyup şuan etrafındaki mallara bi baksın .Yediği yemekten içtiği suya kadar.Hangi ürün bizim kaldıki biz bi araba aynasından tartışıyoruz.Aslında konusulcak okadar çok şey varki biz neyin tartışmasındayız

14. Bu mesajı için 2 kişi Erdem Bozdağ'ye teşekkür etti:

Eser HÜNER Emekli Moderatör
    Scottie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    26 ABS
    Edilen teşekkür: 3581

Alıntı Erdem Bozdağ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence herkesin yapması gereken kulladıgınız telefondan ev eşyasında arabadan kıyafete nekadar türk malı kullanıyoruz nekadar ithal mal kullanıyoruz.Sadece bayrak kullandı diye biri vatanını az seviyo olmuyacak.Herkesin elini vicdanına koyup şuan etrafındaki mallara bi baksın .Yediği yemekten içtiği suya kadar.Hangi ürün bizim kaldıki biz bi araba aynasından tartışıyoruz.Aslında konusulcak okadar çok şey varki biz neyin tartışmasındayız

eyvallah.. Erdem...

16. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mustafa Kubilay KARABULUT
    sowhat788 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Plaka
    34DP5400
    Edilen teşekkür: 418

Grande punto
    Ayna
    Folyo
    İtalyan bayrağı
    Milliyetçilik
    Pkk ya tepki vermemek
    ...... vs birşey mi içiyorsunuz

18. Bu mesajı için 2 kişi sowhat788'ye teşekkür etti:

Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    26 ABS

Alıntı sowhat788 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    grande punto
    ayna
    folyo
    italyan bayrağı
    milliyetçilik
    pkk ya tepki vermemek
    ...... Vs birşey mi içiyorsunuz
    +1000

Erkan Karakan
    SpyHunter33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 732

Folyonun Ayna larda uzun süre kalacağını sanmıyorum. En iyisi Kaportacıda cüzzi bir miktar ile boyatmaktır diye düşünüyorum....K.bakmayın konuyla alakasız oldu cevabım ama.
    Artık Fiorinolu

Erdem Bozdağ
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Alıntı spyhunter33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    folyonun ayna larda uzun süre kalacağını sanmıyorum. En iyisi kaportacıda cüzzi bir miktar ile boyatmaktır diye düşünüyorum....k.bakmayın konuyla alakasız oldu cevabım ama.
    +1000000

Murat Gürakan
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Alıntı tolgaank88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "aynalara folyoyu kendim cekebilir miyim sizce kolay olurmu yapılışı nasıl"
    sorusuna
    " elalemin bayrağının arabalarımız üstünde ne işi var. Tamam itayan arabadır amerikandır almandır bilmemnedir farketmez. Kendi bayraklarımız yakılsın bizde heryerde yüceltelim onları..."
    diyorsun ve buna konu ile igili diyorsun
    neyse bunu diyorsan herseyi yaz sen bosver devam et forum senin yardır gitsin
    Arkadaş senin derdin ney yaa? Varsa sorunun pm at özelden yada telimi vereyim konuş. Gereksiz muabbet yapma olayı farklı tarafa çekme insanlarıda germe! Kişisel olarak bana saldırmanın amacı ney çekemediğin olay ney arkadaş? Konunun gereksiz yere uzamasını bilmemne yapmasını istemiyorum sen burda gereksiz konuştun bunu demende gerek olan bieşy yoktu diye gerçekten düşnüyorsan sus o halde uzatma konuyu fakat yazdıkları herşey bir takın şeyleri fitiller niteliklilte
    ----
    Ne türklüğümü kimseye kanıtlarım ne olayı siyasi yere çekerim. SAdece filrimi söyledim çekemeyen kaldıramayan bir takım ne düşündüğünü çok merak ettiğim zihniyetler olayı farklı yere çektiler. Yazık size olayları düşünebilcek en uç ve saçma yerinden düşünüyorsunuz.
    Konu Murat Gürakan tarafından (11/06/2010 Saat 09:44 ) değiştirilmiştir.

ORÇUN ÇABUK
    aŞK 3 HaRF BMW WiSTaRiA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2431

Arkadaşlar Demokratik hür bir memlekette yaşıyoruz.. Tamam hepimiz TÜRKÜZ ve elhamdülillah MÜSLÜMANIZ. Ama niye bukadar arkadaşımızın arabasının aynasına italyan bayrağı istemesine takıldınızki. Peki şöyle düşünün Türk damarları kabardı ya bazı arkadaşlarımızın (sakın yanlış anlaşılmasın vatanım ve ülkem için seve seve kanımın son damlasına kadar savaşırım) giydiğiniz kıyafetler mesela yediğiniz yemekler içtiğiniz içeceklere örnek vereyimmi? Hepimizin kullandığı yediği içtiği ve giydiği şeyler; Mcdonals Burger King - KFC - Coca Cola - Miller - Levis - Tommy Hilfiger - Nike vs vs daha sayılacak okadar çok şey varki sadece bunlar başlıkları.. Bir italyan renklerinin aynaya yapıştırılması için yapılan yaygaraya bakın ya.. Ama bizim sürekli hayatımızın içinde olan şeyler hep yabancı hep yabancı.. Şimdi aradan bir kaç kişi çıkıcak ne alaka yazdıkların bence çok alaka arkadaşlar. Hepimiz birbirimizin düşüncelerine fikirlerine saygı duymalıyız... Hepimiz milliyetçiyiz ve Ulu Önder ATATÜRK'ün yolunda ilerliyoruz..... Bunuda birdaha belirtmek isterim beni yobaz vs sanmayın.. Sevgi ve Saygılarımla.......
    Konu WiSTaRiA tarafından (11/06/2010 Saat 09:51 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    26 ABS

Alıntı wistaria Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar demokratik hür bir memlekette yaşıyoruz.. Tamam hepimiz türküz ve elhamdülillah müslümanız. Ama niye bukadar arkadaşımızın arabasının aynasına italyan bayrağı istemesine takıldınızki. Peki şöyle düşünün türk damarları kabardı ya bazı arkadaşlarımızın (sakın yanlış anlaşılmasın vatanım ve ülkem için seve seve kanımın son damlasına kadar savaşırım) giydiğiniz kıyafetler mesela yediğiniz yemekler içtiğiniz içeceklere örnek vereyimmi? Hepimizin kullandığı yediği içtiği ve giydiği şeyler; mcdonals burger king - kfc - coca cola - miller - levis - tommy hilfiger - nike vs vs daha sayılacak okadar çok şey varki sadece bunlar başlıkları.. Bir italyan renklerinin aynaya yapıştırılması için yapılan yaygaraya bakın ya.. Ama bizim sürekli hayatımızın içinde olan şeyler hep yabancı hep yabancı.. şimdi aradan bir kaç kişi çıkıcak ne alaka yazdıkların bence çok alaka arkadaşlar. Hepimiz birbirimizin düşüncelerine fikirlerine saygı duymalıyız... Hepimiz milliyetçiyiz ve ulu önder atatürk'ün yolunda ilerliyoruz..... Bunuda birdaha belirtmek isterim beni yobaz vs sanmayın.. Sevgi ve saygılarımla.......
    +1000

arkadaşlar boşuna tartışmayın. tamam herkes fikrini söyledi. herkese saygımız var... tartışmayı bitirelim lütfen..

Erdem Bozdağ
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

sanal delikanlılıgı seviyoruz millet olarak
    facebookta atatürk için 1.000.000 kişilik grup oluştururuz ama anıtkabirin orda buluşalım desek 1.000 kişi bulunmaz
    nedense parmaklarımız çok iyi çalışıyor

26. Bu mesajı için 4 kişi Erdem Bozdağ'ye teşekkür etti:

savaş ölmez
    savagi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 399

Alıntı Murat Gürakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaş senin derdin ney yaa? Varsa sorunun pm at özelden yada telimi vereyim konuş. Gereksiz muabbet yapma olayı farklı tarafa çekme insanlarıda germe! Kişisel olarak bana saldırmanın amacı ney çekemediğin olay ney arkadaş? Konunun gereksiz yere uzamasını bilmemne yapmasını istemiyorum sen burda gereksiz konuştun bunu demende gerek olan bieşy yoktu diye gerçekten düşnüyorsan sus o halde uzatma konuyu fakat yazdıkları herşey bir takın şeyleri fitiller niteliklilte
    ----
    Ne türklüğümü kimseye kanıtlarım ne olayı siyasi yere çekerim. SAdece filrimi söyledim çekemeyen kaldıramayan bir takım ne düşündüğünü çok merak ettiğim zihniyetler olayı farklı yere çektiler. Yazık size olayları düşünebilcek en uç ve saçma yerinden düşünüyorsunuz.
    sadece fikrimi söyledim! diyorsun...
    iyi de sana bu konu hakkında fikrini soran olmadı ki.yangına körükle giden sensin.konuyu saptıran sen.üste çıkan yine sen.unutma ki herkes EN AZZZ! senin kadar milliyetçi,EN AZZZ! senin kadar ATATÜRKÇÜ ve en azz! SENİN KADAR TÜRKİYEE' aşığı sevgili arkadaşım.Bu yazdığım son mesajdır.konu alakasız yerlere gidiyor.

28. Bu mesajı için 3 kişi savagi'ye teşekkür etti:

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon