Sayfa 47/59 İlkİlk ... 27434445464748495051 ... SonSon
1164 sonuçtan 921 ile 940 arası

Konu: Fiat Otomobil Kampanyaları (Zamlar-İndirimler-Verilen Fiyatlar)

Özgür TÜRKOĞLU
    ozay06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 148

Rahat olun ikinci el de fiat tan az kudurmamış

ümit karagöz
    umitkaragoz1988 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 0

faizsiz taksitle sıfır grande punto almayı düşünüyorum acaba böle bi kampanya varmı fiat puntoda.

ahmet gani küçük
    ahmetochi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    01 AGK 70
    Edilen teşekkür: 1

arkadaşlar biliyorum fiat değil ama sormam ve bilgi almam lazım, biraz önce bayiden volkswagen polo bluemotion 1.2 dizel araç için son olarak 37.500 fiyat aldım, kime sorsam kaçırma diyor. araba full özelliklerde. kampanyalı fiyatıymış bugünkü fiyatı tutmak için kapora da verdim. yorum bekliyorum..
    "Yüzünün nurundan, gölgesine sığınırım saçlarının."Agk

Şakir D.
    siyahinci83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 347

Alıntı ahmetochi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar biliyorum fiat değil ama sormam ve bilgi almam lazım, biraz önce bayiden volkswagen polo bluemotion 1.2 dizel araç için son olarak 37.500 fiyat aldım, kime sorsam kaçırma diyor. araba full özelliklerde. kampanyalı fiyatıymış bugünkü fiyatı tutmak için kapora da verdim. yorum bekliyorum..

kendi sitesine baktınız mı??

Volkswagen Türkiye : Polo BlueMotion

şöyle bir detay gözüme takıldı konuyla ilgisi pek yok

* ÖTV oranları motor hacmi 1600 cc'ye kadar olan modellerde %37, 2000 cc'ye kadar olan modellerde %60, 2000 cc ve üzeri modellerde %84 olarak hesaplanmaktadır.
    * Plaka masrafları içerisinde trafik sigorta masrafı yer almamaktadır. Bu bedel müşteri tarafından karşılanacaktır.
    * Doğuş Otomotiv; Volkswagen otomobillerin model, fiyat, teknik özellik, donanım ve renklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
    * Yürürlükte olan uygulamalardaki değişikliklerden kaynaklanabilecek vergi, masraflar ve fiyat değişikliklerinden müşteri sorumludur.
    Konu siyahinci83 tarafından (04/05/2011 Saat 16:16 ) değiştirilmiştir.
    P U N T O F O R U M - forum.grandepuntotr.com
    2009 G.P 1.3 Mutj Egzotik Kırmızı
    2011 Evo S&S Euro 5 1.3 Mutj Evo Grisi Asist Kit+Safety Plus Kit

Levent TAŞKIRAN
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. leventt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 18

hocam en güzelini sen bilirsinde bence b segmentinde bir araba için 37.5 lira vermek bana doğru gelmiyor. sonuçta 4 5 milyar daha vererek c segmentinden sıfır bir araç alabilirsin. tercih senin tabiki....

ahmet gani küçük
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    01 AGK 70

Alıntı siyahinci83 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kendi sitesine baktınız mı??

Volkswagen Türkiye : Polo BlueMotion

şöyle bir detay gözüme takıldı konuyla ilgisi pek yok

* ÖTV oranları motor hacmi 1600 cc'ye kadar olan modellerde %37, 2000 cc'ye kadar olan modellerde %60, 2000 cc ve üzeri modellerde %84 olarak hesaplanmaktadır.
    * Plaka masrafları içerisinde trafik sigorta masrafı yer almamaktadır. Bu bedel müşteri tarafından karşılanacaktır.
    * Doğuş Otomotiv; Volkswagen otomobillerin model, fiyat, teknik özellik, donanım ve renklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
    * Yürürlükte olan uygulamalardaki değişikliklerden kaynaklanabilecek vergi, masraflar ve fiyat değişikliklerinden müşteri sorumludur.

evet sitesine baktım, o 9 nisan itibariyle rakamlar. yarın bana verilen rakama 1.900 lira eklenecek, yarın fiyat değişiyor. kaporayı da onun için verdim zaten, rakamı korumak için. ayrıca fiyatın içinde her şey var plaka trafik sigortası filan masraflar dahil rakam 37.500 verdiler.

ahmet gani küçük
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    01 AGK 70

Alıntı leventt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam en güzelini sen bilirsinde bence b segmentinde bir araba için 37.5 lira vermek bana doğru gelmiyor. sonuçta 4 5 milyar daha vererek c segmentinden sıfır bir araç alabilirsin. tercih senin tabiki....
    hocam sen de öyle diyorsun ama 2 gündür tüm fiatlara baktım, fiat punto evo'nun en full dizeli sunroof dahil tüm kitler dahil 38.400'den aşağı rakam alamadım. Bu volkswagen de startstop dahil tüm özellikler dahil. özel bi araç zaten, evo'dan farkı skydome. skydome da 1.200 olduğunu düşünsek zaten araç punto evoyla aynı oluyor zaten.

Hala aynı mı düşünüyorsun yani punto evo alacaktım yoksa.

AKIN CUMAOĞLU
    rehber19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 11

bir ay önce evo dinamic 1.3 multijet. 75 hp. 32.5 a aldım.sizce nasıl?

timur göksel
    timurgoksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    06 DJ
    Edilen teşekkür: 49

1.3 mj 75 hp + asist kit 33.000tl fiyat verdiler anahtar teslim..kısmetse hafta içi alıyorum arabamı

Mustafa Akçay
    pdr42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 625

adana fiatta grande punto 1.3 mj baz fiyat 29750
    evo 31500

adana birmot grande punto 31000
    evo 32500

koyuncu fiat grande punto 30500
    evo 32000

arkadaşlar en uygun hangi bayide vardır acaba yahu 25 e ikinci el evo yok mu
    evoyu 31 bine dusurduler kampanya var diyorlar renk beyaz ) yok mu indiren . yok mu daha uygun verecek bir bayii
    Konu pdr42 tarafından (10/05/2011 Saat 16:32 ) değiştirilmiştir.

Emre Okur
    wyopeq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 0

Merhaba,

Siteye yeni üye oldum. Grande Punto düşünüyorum sizlerden bilgi alayım dedim.

Bazı sorularım olacak resmi fiat sitesinden baktım ama çok net olamadım.

1) Grande Punto'nun dizel otomatik modeli var mı?

Resmi sitede şuan dizel olarak aşağıdaki modeller gözüküyor sadece
    5K 1.3 MULTIJET 75 HP 34,690 30,931
    5K 1.3 MULTIJET 75 HP S&S EURO 5 35,500 31,652

2) Resmi sitede tavsiye edilen kampanyalı fiat üzerinden koç ailem indirimi yapılıyor mu? (Koç Personeliyim)

3)Koç ailem indirim yüzdesi şuan Grande Puntolarda yüzde kaç acaba bilen var mı?

4)Koç ailem indirimi opsiyonlarda da geçerli oluyor mu? Yoksa sadece araba fiyatında mı geçerli?

5)Okuduğum kadarıyla S&S EURO 5 almaya hiç gerek yok deniyor. Filtresinin pahalı olmasından sanırım. Peki diğer modeli bu dediğim indirimler ile en düşük ne kadara alırım sizce?

6)Son olarak dizelleri şu anda ortalama kaç kuruş yakıyor? Benzinli otomatik olursa kaç kuruş yakar?

Hayırlısıyla ilk arabam olacak. Öncesinde çok ilgilenmediğim için cahilliğimi mazur görün.
    Konu wyopeq tarafından (12/05/2011 Saat 21:55 ) değiştirilmiştir.

Ender Süvari
    enderfikret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 10

İtalya'daki fiyatları gördüğümde Evo'ların Türkiye'de daha ucuz olduğunu anladım. Fiyatların yüksekliğinden yakınanlara duyurmak isterim. Bir başka not; Evo, eski Grande Punto'dan çok daha kaliteli ve onunla kıyaslanamaz. Kıyaslanacağı ancak Opel Corsa veya Volkswagen Polo olabilir, onaların fiyatları da Evo'dan daha yüksek. Evo, Fiat'ın şu andaki en iyi otomobili ve fiatı daha da yükselebilir.

mert .
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. fiatankara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz

arkadaşlar araç almak isterseniz size yardımcı olurum.soracagınız sorularda yardımcı olurum.ankarada ana bayiide çalışıyorum..sorularınızı yanıtlarım araç alacak arkadaşlara yardımcı olurum fiyat verırım.

grande punto araçlarda dizel otomatik yok.sadece evo dynamic aracın 95 hp 1.3 mj modelinde tek versiyon dizel otomatigi var37 38 bin civarında fiyatı var. (bu tam fiyat deildir )koc ailem kartın varsa indirimi var arada oynayacak fark 1 2 bin cıvarında olur.s&s e5 standarttır bu araçta.benzinli otomatik ortalama 100 km ye 23 tl yakar.dizel otomatik 16 17 civarı yakar.ayrıca koc ailem kartın aracın ve opsiyonların tumunden indirim saglar.

Dcd
    Konu GP COSKUN tarafından (14/05/2011 Saat 16:15 ) değiştirilmiştir. Sebep: flood

Umut Somyürek
    Yaşayan GP yasayanadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Denizli
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 67

Alıntı fiatankara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar araç almak isterseniz size yardımcı olurum.soracagınız sorularda yardımcı olurum.ankarada ana bayiide çalışıyorum..sorularınızı yanıtlarım araç alacak arkadaşlara yardımcı olurum fiyat verırım.
    Alacak ve değiştirmeyi düşünen bir çok arkadaşımız var(bende dahil). Gerçekten yardımcı olursanız seviniriz. Malum oynak bir fiyat politikası var bayilerin.
    Teşekkürler.

mert .
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. fiatankara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz

arkadaşlar cok yogun bir araç satısı var su sıra punto ,punto evo ınanılmaz satıyor .sizinde bildiginiz gibi 2 el piyasası puntoda cok yuksek (temiz bir araba için)evoda satan yok zaten .suankı cogu musterım 2 ele okadar para verecegıme sıfır alımaktan yana.sizde dusunursenız ben elimden gelen fiyatı yaparım size.benim fiyatım altında pek bayii fiyat veremez.50 100 bıle olsa altını veırrım.düsünen arkadaslara yardımcı olup arac satmayı isterim.

Tuncay A.
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. 1ocak2011 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 623

arkadaşlar cok yogun bir araç satısı var su sıra punto ,punto evo ınanılmaz satıyor .sizinde bildiginiz gibi 2 el piyasası puntoda cok yuksek (temiz bir araba için)evoda satan yok zaten .suankı cogu musterım 2 ele okadar para verecegıme sıfır alımaktan yana.sizde dusunursenız ben elimden gelen fiyatı yaparım size.benim fiyatım altında pek bayii fiyat veremez.50 100 bıle olsa altını veırrım.düsünen arkadaslara yardımcı olup arac satmayı isterim.

Özel mesaj gönderdim cevaplarsanız sevinirim.

Mustafa Akçay
    pdr42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 625

bende arac alacak olanlardanım. arabayı sattık kaldık ortada evo fiyatlarını yazdım yukarıya ama gecen ay 32.5 ise simdi pahalı araclar alacak olanlar acele etmesin bence . bu arada astra hb clasic3 son fiyat 38500 aldım dizeline. piyasada arac secenegi cok iyice emin olmadan karar vermemek lazım . acıkcası ben ikinci elde de cazip olan olursa bakıyorum. ama acele etmeden alacam biraz sıkıntılı olacak ama olsun

Umut Somyürek
    Yaşayan GP yasayanadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Denizli
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 67

Alıntı pdr42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende arac alacak olanlardanım. arabayı sattık kaldık ortada evo fiyatlarını yazdım yukarıya ama gecen ay 32.5 ise simdi pahalı araclar alacak olanlar acele etmesin bence . bu arada astra hb clasic3 son fiyat 38500 aldım dizeline. piyasada arac secenegi cok iyice emin olmadan karar vermemek lazım . acıkcası ben ikinci elde de cazip olan olursa bakıyorum. ama acele etmeden alacam biraz sıkıntılı olacak ama olsun
    Astra hb classic3 gerçekten dolu bir araç ama, benimde aklımı çeliyor hep. Dizeline param yetmez ama benzinliyi 33 e verirlermi acaba?listesi 35 küsürdü sanırım
    Essentia konfor paketli diye satılan donanımlar resmen eski cosmo donanım gibi. Bir eksik var Skydome...

ŞAFAK ÖZTÜRK
    sfkbrtn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 233

merhaba 1.3 mjet 95hp dynamic+skydome+evokit+granit gri siparişi verdim 41500 e sizce bunun daha altına almak mümkün mü?(gerçi artık çok geç ama...)

20. 14/05/2011, 09:27

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır.

Sebep
    Her yere aynı msjları yazmıyın reklam msjları yasaktır..

sakin karadas
    sakinkaradas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çorum
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 141

hangi bayii verdi? ben sana o aracı hersey dahil anahtar teslim 41000 tl ye kadar verirdim.ama hayırllı olsun diyelim artık.arkadaşlar fiyat alabilirsiniz benden .ciddi düsünenler.
    belki beni yanlış anlayanlar olacak ama etik olarak alınmış bir ürüne bu araçta olur başka bir malzemede fiyat vermek dogru degil.şahsen bende esnafım alınmış bir ürüne mümkün oldugunca fiyat vermiyorum.alınmış zaten ve fiyata razı gelinmiş ardından fiyat verip kafa karıştırmak bence etik bir davranış degil.madem foruma yararlı olmak istiyorsunuz araç almak isteyen arkadaşlar için bir konu açın ''araç almak isteyen buraya baksın'' gibi buradan arkadaşlara fiyat verin veya tel ile görüşün.pazarlık farklı şey alınmış emtia ya fiyat vermek farklı şey.

22. Bu mesajı için 2 kişi sakinkaradas'ye teşekkür etti: