Sayfa 2/2 İlkİlk 12
39 sonuçtan 21 ile 39 arası

Konu: Siz Olsaydiniz ?

nghn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yurtdışı
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 87

öncelikle yapılan her yorum için hepinize teşekkür ediyorum.
    Amacım burda sizleri kullanmak değil sizin beni kullanıp fikirlerinizin fiat yetkililerine ulaşmasını sağlamaktı..Benim fikir çalmak gibi bir niyetim asla olmaz kendi işimde fikir ve projelerimi en iyi şekilde her zaman sunacak yetkinlikteyim.Bana kimse (müdür vs.) iş vermedi.

Öyle bir yargılamışsınız ki sanki sizlerin kötülüğüne bişe yapmak istemişim gibi..Herkes Fiat çalısanı olup olmadığımı yargılamaya basladı..öyleyim ya da değilim burada olmama engel mi teşkil edecek bu durum ? Belki yaptığım işi söylememem gerekiyor.inanın bunu size hissettirmesem kimse bilmezdi bile..ama sizler için bişeler yapmak istedim nacizane hepsi bu.Ve şunu da bilin ki geyik diye adlandırdığınız sohbetime geyik olsaydı ayıracak zamanım hiç yoktu.Burayı çok ciddiye alıp samimi ortamını sevdiğim için zamanımı ayırdım burada.

Bunlara cevap vermek beni okuduğum cümlelerden daha çok üzüyor aslında ama bilmenizi istedim hepinize iyi niyetle yaklaştığımı (hiç birinizi dolar işareti olarak görmüyorum !)

Herşeye rağmen tüm FIAT kullanıcısı şahısları çok seviyor ve çok değer veriyorum..Bu işimin gerektirdiği bir sevgi değil insanlığımın gerektirdiği bir sevgidir..

Hepinize sonsuz saygılarımı sunuyorum..Dilerim herşey sizin istediğiniz gibi olur.
    Konu nghn tarafından (21/06/2008 Saat 08:25 ) değiştirilmiştir.

2. Bu mesajı için 8 kişi nghn'ye teşekkür etti:

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Yazık diyorum başka bişi demiyorum nagihan konumu itibari ile çalıştığı yeri bize söylemedi bu doğru ama söylemesinin kendisi için sakıncaları var bu kadar üstüne gitmek bence anlamsız ..Neyse uzatmanın anlamı kalmadı artık ne nagihan var nede bu konunun aslı ....

Teşekkür ederim arkadaşlar....

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

selcuk temiz
    holigan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 233

evet nagihanın fiat çalışanı olduğunu ortaya çıkardık.ne mutlu bize!!!!şimdi bakalım başka çalışanlarda varmı?fiat çalışanı avına çıkalım.onlarıda bulalım ve böyle forumdan uzaklaştıralım.mazaallah belki bize yararları dokunur.belki fiatla yada servisle ilgili bi sıkıntımız olur elinden geleni yapmaya çalışır.

gerçekten yazık ya.böyle davranan arkadaşlar sadece kendilerinin değil bizim de bütçemizle oynuyorlar!!!!!!

Erdi YILMAZ
    Fiat Türkiye Forum
    FiatTR | PuntoTR
    GrandePuntoTR
    Siz Olsaydiniz ?
    erdiyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 5938

Dikkat Uyarı

GrandePuntoTR'ye yakışmayan mesajLar yazıLmış çiziLmiş. konuyLa iLgiLeniyorsanız mesaj gönderin, yoksa sırf mesaj göndermek uğruna yaptığınız yorumLarınız, Lütfen kendinize kaLsın.

c_a_m_b_a_z senin de ip adresin istanbuL görünüyor ancak ankaradan oLdugun yazıyor, sende soyadını adını kimLigini gizLemişsin, iğneyi başkasına batırırken, çuvaLdızı kendimize batıraLım. gereksiz konu dışı mesaj göndererek, ortamı germeye çaLışmayaLım. biLgi sahibi oLmak güzeLdir, o biLgiyi gerekLi yerLerde kuLLanmak daha da güzeLdir.

burası her ne kadar özgür bir ortam oLsa da, kimsenin kimseye Laf sokma, rencide etme, küçük düşürmeye çaLışma hakkı yoktur. kişiseL - ikiLi probLemLerin çözüm yeri de burası degiLdir.

konu dışı mesaj gönderimLeri sorgusuz - suaLsiz siLinecektir.

GrandePuntoTR Yönetim

FiatTR | PuntoTR | GrandePuntoTR | PuntoEvoTR | BravoTR | LineaTR | 500TR
    Fiat Türkiye Forumları | 2006'dan Beri Sizlerleyiz | Reklam & İletişim: admin@grandepuntotr.com

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

8. 21/06/2008, 12:32

Sebep
    konu dışı mesaj göndermeyiniz.

9. 21/06/2008, 17:03

Sebep

10. 21/06/2008, 17:40

Sebep

mehmet koçak
    black hawk gogigogi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    09 h 5779
    Edilen teşekkür: 163

bence öncelikle yapılan kampanyalar amacına ulaşmıyor 250 ytlyi geçenlere park sensörü hediye kampanyası vardı yararlanan oldumu bilmiyorum 380 ytl bakım faturasına servis park sensörü vermedi(vermek istemedi) indirim yaptım o gider cart olur curt olur.vs.vs .....
    arkdaşım c-max titanyum aldı ilk bakımda park sensörü taktılar hemde sormadan işin aslı çoğumuz servisten muzdaribiz bir kaçı hariç...
    dün takas için gp sahibiyle konuştum fiattan kurtulmaya uğraşıyorum başka marka olsa olurdu dedi bravo ile takas bile istemdi adam servisten illallah etmiş herhalde ya bodrum ya muğla,
    mazot pompası 80 ytl idi 40 ytl ye düştü nasıl oldu anlamadım ve özel servislerde bulunaamıyor.....
    neyse şimdilik bu kadar.......
    Alıntı nghn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    seni uyanık..sizin belki bedavadan kafa yormanız bir çok punto kullanıcı için yeni güzel bi kampanya ortaya cıkmasını sağlar..ayrıca farzedin ki çalısansınız dedim e bide farz edinki maaş alıyorsunuz
    geri döndüm......

12. 21/06/2008, 20:42

Sebep

karahan k kaya
    Rolantide çalışıyor... kukart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Rengi
    Yok
    Plaka
    55
    Edilen teşekkür: 350

istediğimiz servise gidebilme imkanı sağlanmadan fiat servislerinden hiç bir beklenti tatmin etmiyeceğini dşünerek öncelikle her fiat kullanıcısına bu özgürlüğü tanırdım sonra kampanyalar zaten kendiliğinden oluşacaktır... REKABET

o t o b i y o g r a f i :
    2006 Hyundai Getz 1.5CRDİ-90ps /
    2006 Grande Punto Dynamic 1.3multijet-75ps /
    2004 Alfa Romeo 147 Distinctive 120ps /
    2008 Grande Punto 1.3multijet-90ps dualogic /
    2010 Opel Astra Essentia cp 1.3 CDTi-113ps easytronic /
    2004 Volkswagen Golf 5 1.6Midline-102ps triptonic /
    2011 Peugeot 308 ComfortPack 1.6eHDİ-115psAuto6R /
    2009 Peugeot 308 ComfortPack 1.6HDİ-112psAuto6R /

█▌
    █ █ ▌▌▌║│

Adı Soyadı
    KaMiKaZe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 752

istediğiniz servise gitmenizi engelleyen nedir ?

Tolga Güçlü
    Şanslı ve Hızlı Üye tolgaank88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BE 24**
    Edilen teşekkür: 707

Alıntı kukart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    istediğimiz servise gidebilme imkanı sağlanmadan fiat servislerinden hiç bir beklenti tatmin etmiyeceğini dşünerek öncelikle her fiat kullanıcısına bu özgürlüğü tanırdım sonra kampanyalar zaten kendiliğinden oluşacaktır... REKABET
    yetkili servislerden istediğinize gidebilirsiniz,bunu hiç kimse engelleyemez ki zaten,ama özel servisleri kastediyorsanız bırakın fiat ı,bu özgürluğü tanıyacak hiçbir marka,hiçbir araç üreticisi yoktur...

Emin Şen
    FoR_ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 63

Konuya dönelim bence.. Bende özel bir firmada Müşteri hizmetleri takım lideri olarak çalışıyorum yaşadığım örneklerden yola çıkarak öneri yapmak gerekirse;

Müşteri önce her istediğinin yapılması ister ki bu gayet normal ama genelde firmaların çalışanlarına verdiği yetkiler vardır ve ona göre hareket ederler. Eski müşteriler her zaman kendilerine öncelik tanınmasını ve indirim yapılmasını bekler. Aracı alana kadar kral sonra piyon olmak kimseyi sevindirmez. Burdan yola çıkarak Turkcell' de ve bazı hava yollarında müşteriler için uygulanan CRM taktikleri vardır. Mesele ben işim nedeni ile şirket hattı kullanıyorum ve Turkcell' de benimle ilgilenen özel bir birim var hatta hiç beklemiyorum. Örnek olarak geçenlerde cep telefonumu modem haline getirip laptopımla internete girmem gerekti ama ayarlarını yapamadım çağrı merkezini aradıp bana 3 saat içinde bu işden anlayan bir uzman yolladilar ve 5 dakikada bütün ayarlar yaptı bende işimi hallettim.

Ben fiat müşteri hizmetlerinden ya servislerden bu tarz bir ilgi beklerim active aracıma sis farı bağlatmak istedim ve 3 servisde bana ayrı fiyat verdi hatta ikisi garanti bozulur dedi 1 bozulmaz dedi bende malesef yaptıramadım. Aracımı yıl sonu aldığım için 3 ay beklememek için sadece istediğim rengi bulduğum yerden aracımı aldım. Şimdi aracı üst modellerde olan aksesuarları almak istiyorum ama bu olmuyor sonuçta parası ile bunu yapmak istiyorum.

sonuçta müşteriye özel olduğunu hissettiren kampanyalar olması yeterli spor paketini bana serviste yaptırma şansı verseniz ben bunu seve seve yaparım sonuçta bakım yaptır park sensorünü kap tarzı şeyler beni hiç cezbetmiyor

17. Bu mesaj için teşekkür edenler:

karahan k kaya
    Rolantide çalışıyor... kukart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Rengi
    Yok
    Plaka
    55
    Edilen teşekkür: 350

Alıntı KaMiKaZe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    istediğiniz servise gitmenizi engelleyen nedir ?
    özel servisleri kastediyorum...
    buna hiç bir firma izin vermiyor (garanti süresince)

o t o b i y o g r a f i :
    2006 Hyundai Getz 1.5CRDİ-90ps /
    2006 Grande Punto Dynamic 1.3multijet-75ps /
    2004 Alfa Romeo 147 Distinctive 120ps /
    2008 Grande Punto 1.3multijet-90ps dualogic /
    2010 Opel Astra Essentia cp 1.3 CDTi-113ps easytronic /
    2004 Volkswagen Golf 5 1.6Midline-102ps triptonic /
    2011 Peugeot 308 ComfortPack 1.6eHDİ-115psAuto6R /
    2009 Peugeot 308 ComfortPack 1.6HDİ-112psAuto6R /

█▌
    █ █ ▌▌▌║│

Ozan K
    OzzY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***
    Edilen teşekkür: 2813

Alıntı kukart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    özel servisleri kastediyorum...
    buna hiç bir firma izin vermiyor (garanti süresince)
    Özel servisler 2 tip yetkili ve normal olarak...
    Yetkili özel servislere gidebilirsiniz bi sorun yok. ancak garanti süresinde yetkisi olmayan herhangibi bir servise gidememek son derece normal bence...
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

Tolga Güçlü
    Şanslı ve Hızlı Üye tolgaank88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BE 24**
    Edilen teşekkür: 707

Alıntı OzzY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özel servisler 2 tip yetkili ve normal olarak...
    Yetkili özel servislere gidebilirsiniz bi sorun yok. ancak garanti süresinde yetkisi olmayan herhangibi bir servise gidememek son derece normal bence...

+2416
    zaten garanti süresince,özel servislere gittiğinizde garantinin bozulmayacağı hiçbirşey yok dunyada...

Hakan Demiray
    dmRy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 269

Bölmek gibi olmasın ama bunları düşünmeden önce tüm FIAT yetkili servislerine disiplin konusunda bir el atmasını önerirdim Böylece arka kapılardan şikayetçi birine ustanın yanıtı:

"Sen kapıyı açmayı bilmiyorsun,"

ya da tavanda oluşan lekere:

"tavana su dökülmüştür"

olmazdı. Bu tarz yanıtlar olduğu sürece, istediği kampanyayı yapsın, gereksiz bence

22. Bu mesajı için 3 kişi dmRy'ye teşekkür etti:

DİLEK K.
    GUL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Edilen teşekkür: 24

Alıntı dmRy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bölmek gibi olmasın ama bunları düşünmeden önce tüm FIAT yetkili servislerine disiplin konusunda bir el atmasını önerirdim Böylece arka kapılardan şikayetçi birine ustanın yanıtı:

"Sen kapıyı açmayı bilmiyorsun,"

ya da tavanda oluşan lekere:

"tavana su dökülmüştür"

olmazdı. Bu tarz yanıtlar olduğu sürece, istediği kampanyayı yapsın, gereksiz bence

Merhaba ,

Forumda Türkeyi'nin dört bir yanından punto kullanıcıları var ve her şehirde yine grande punto sahipleri kendi kendilerine çeşitli etkinlikler yapıyor...Bence fiat bayileri bir araya gelerek mesela sadece grande punto sahiplerine özel ücretsiz aktiviteler yapabilir...Piknik , yaz konserleri , yemek , kokteyl ...vs...yani g.punto kullanıcılarını her ilde ki bayiler bir araya getirebilir.Üstelik böylece biz g.punto kullanıcıları memnuniyetlerimizi ve memnuniyetsizliklerimizi birinci ağızdan belkide direk muhatap olacağımız kişilere iletebiliriz.

iyi çalışmalar

hasan arat
    41NH773 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    41nh773
    Edilen teşekkür: 16

arkadaşlar neden bu sizlerin servislerden sıkıntısı anlamış değilim konuya yeni dahil oldum sıkıntıyı çözmüş değilim ama,benim kocaelide yakın dostum tofaş yetkili özel servisi yani garanti kapsamındaki araçlara bakıyorlar.bana özel bir durum yok her müşteriye aynı davranıyorlar.ben bir kocaeli toplantısı organizasyonu ditye bağırıyorum 2 haftadır bana sponsor olmayı kabul ettiler buyrun gelin sorunlarınızı birinci ağızdan yüzyüze dinlesinler.ben herşeyi ile servislerden bakımlşardan ve GRANDE PUNTO dan memnunum.

Hakan Demiray
    dmRy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 269

@hsnln; keşke her servis sizin şehrinizdeki gibi olsun Sözümüz zaten FİAT 'ın bildirdiği ve eğittiği şekilde hizmet vermeyenler servisler için Ne mutlu ki, kaliteli bir servisten hizmet alıyor ve bu tarz sıkıntılar yaşamıyormuşsunuz. Ancak yukarıda bahsettiğim tarzda bir muhabbet yaşamış olsaydınız, sanırım servisten memnun kalmazdınız

Mustafa FIRINCI
    mustafaf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1569

zaten araclarımızı aldıktan sonra %100 muhattap oldugumuz kısıler servıstekı calısanlar.bu yuzden bence oncelıklı olarak servıs elemanlarının bır egıtımden gecmesı gerekıyor.mersındekı servıslerden bır sıkayet duymadım sımdıye kadar ama, yukarda bıkac arkadas yazmıs servıstekı ustaların sacmalarını.buna benzer olaylar ınsanları FIAT servıslerınden ve FIAT markasından uzaklastırır.goz boyamak ıcın yapılan hedıyelerden zıyade bence servıs memnunıyetı yaratmak verecegınız en ıyı hedıyeden daha ıyı gelecektır ınsanlara.cunku, bnm arabama park sensoru taksanız gecıcı bır sure heyecan ve sevınc yaratacaktır mutlaka ama, bır sure sonra belkıde hıc onemı kalmayacak.ancak servıs konusunda bole bır durum yok.eger bır musterı donupte "aracın garantısı bıttıgı ıcın artık yetkılı servıse degılde dısardakı kendı ustama goturuyorum" dıyorsa bence oncelıkle servıslere bı el atmak gereklı dıye dusunuyorum...
    Punto Forum | Bizi; Ege'de Komşuya, Kosova'da Sırplara, Kıbrıs'ta Rumlara Sorun...

ali veli
    alicanveliy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 54

Şu sıfır araç alırken 500ytl ye yapılan full kaskoyu, sonradan da sunmuş olsalar tam süper olacak sanki.

_ _
    Muhendis06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 215

Acikcasi ben hicbir hediye veya promosyon uygulamasi yapilmasini istemem. Zaten her hediye veya promosyonun bedeli genellikle fatura tutarina bindirilmis bir kandirmacadan baska bir sey degildir. 2 alana 1 bedava kampanyasinda siz zaten 3 urunun de bedelini hayli hayli odersiniz. Bu tip basit pazarlama kandirmacalarindan ziyade, durust ve guvenilir hizmet veren, musteriyi yolunacak kaz yerine koymayip uzun vadeli bir yatirim araci olarak algilayabilen, servis hizmetine konu sarf malzemelerini sarf etmedigi halde fatura etmeyen, teknik birikim acisindan nitelikli elemanlara sahip bir servis hizmeti verilmesi tum markalar icin esas olmalidir. Ancak, konunun ulkemiz sartlarinda denetlenebilir bir mekanizmasi bulunmadigi gibi, meydan bos da birakildigi icin ideal servis hizmetlerine kavusabilmek sanki bir hayal gibi gorunmektedir.
    1.3 MJ Act 75 HP, 5 lt/100km

29. Bu mesajı için 3 kişi Muhendis06'ye teşekkür etti:

Sayfa 2/2 İlkİlk 12