Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
77 sonuçtan 41 ile 60 arası

Konu: Fiat Punto 2014 Fiyatları

Ali Tandogan
    Castell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    34
    Edilen teşekkür: 213

Körü körüne Golf fanatikliğine tutulan insanları anlamak güç fiyatlardan haberleri yok heralde........ golfleri 50bin tl sananlar bi ara zahmet edip vw sitesine girip 2014 fiyatlarına baksınlar 1.6 dizel golflerin 90bine olduğunu görsünlerde boş boş ahkam kesmeyi bırakırlar belki...........

YUNUS KAYA
    ykaya1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 719

Ben trafikte arka arka arkaya park etmiş olan golf ve poloyu araçların arkasını görmeden ayırt edemiyorum.Golf ne kadar iyi olursa olsun boyut olarak bravo,focus,gulıetta,megane.... gibi araçların yanında b sınıfı gibi cılız kalıyor.
    Millet düğün salonunda kızlara bakarken ben dışarıda arabalara bakarım.

emre sever
    erenemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196
    Edilen teşekkür: 399

Alıntı SaLDo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim grande punto, bravo, linea cok mu farklı ? önden baktığında aynı gibi. grande ile linea konsol aynı. Sana golfü beğen demedik. her araba tenekedir evet ama sen golf e ucube çöp tenekesi vs. diyorsun. kedinin uzanamadığı çiğere misali. burada golf kullananlarda vardır. ve içimizden insanlardır.
    laflarına dikkat et kedi ciğer ne demek ALLAH a şükür istesem golf ten daha iyi araç alacak gücüm var ama punto bana yetiyor ve yatırımımı araç yerine daha mantıklı (gayrimenkul vs.) gibi almak için birikim yapıyorum geleceğim ve ALLAH kısmet ederse doğacak çocuğum için o yüzden boş beleş konuşma kimsenin neye gücünün yetip yetmediğini bilemezsin golf bence ucubedir kimine görede punto ucubedir golf e ucube dememle golf kullanan adama hakaret etmiş olmam.Ayrıca linea ile bravo yu birbirine benzetiyorsan önden , yandan veya neresinden araç tasarımından ne kadar anladığında belli oluyor.Golf denilen ve özellikle Türkiye de abartılan konteyner kutusu düz hatlı modelleri zaten genelde tasarım özürlü arkadaşlarımız beğeniyor.Hiç bir tasarım sever golf ü beğenmez golf ün beğenilme durumu en çok kalitesi,sağlamlığı ve tutulması gibi sebeplerdir.
    Konu erenemre tarafından (21/01/2014 Saat 21:37 ) değiştirilmiştir. Sebep: imla hatası

emre sever
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196

bakın bakalım çok bilen arkadaşın dediği gibi tasarım harikası bravo ile linea mı birbirine daha çok benziyor yoksa vw nin tipsiz tasarım saçmalığı olan copy paste polo - golf ikilisi mi ?

Burak ÖZER
    burak64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uşak
    Rengi
    Petrol Yeşil
    Edilen teşekkür: 25

bu forumda vw'ye olan düşmanlığıda anlamak güç...herkesin kendi parası kendi keyfi isteyen istediğini alır golfe astraya neden bu kadar düşmanlık var anlamış değilim.ayrıca 90binlik golfü ben neden göremiyorum? 2014 model 1.6tdi highline manuel golfün fiyatı 78700tl bu fiyata dahil olan 5.8' multimedia ekranı,17' alaşımlı jantları,basic bi-xenon farları hesaba katıyorsunuzdur sanırım.ön-arka park sensörü,yağmur ve far sensörü otm. kararan dikiz aynası punto urban versiyonunda var mı bilmiyorum ama var olarak kabul ettiğim için (+) olarak hesaba katmıyorum bile.ama standart olan esp asr ön-arka disk frenleri 10küsür tane hava yastığını ve aklıma gelmeyen birçok özelliği fiyat karşılaştırması yaparken hesaba katmak lazım fiyat normal demiyorum kesinlikle ama full punto 50bin ediyorsa eğer full golf de 78bin eder.motor hacminden dolayı oluşan sıfır fiyatına yansıyan vergi farkınıda unutmamak gerek.her ne kadar puntoyla golfü kıyaslamak saçma olsada (segment farkı) yazma gereği duydum

Melih Yorulmaz
    nigra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 14

arabamdan çok memnunum çok şükür tüm isteklerimi karşılıyor ama kalkıp 40bin vermem ben bu arabaya.. 2nci el 1.2 polo alırım bunu yine de almam. 35-40 arası punto için yüksek. bence arabanın ederi kesinlikle o değil. Bunlar bence Türkiye deki gereksiz vergiler . Punto fiyatı değil....

emre sever
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196

Alıntı nigra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arabamdan çok memnunum çok şükür tüm isteklerimi karşılıyor ama kalkıp 40bin vermem ben bu arabaya.. 2nci el 1.2 polo alırım bunu yine de almam. 35-40 arası punto için yüksek. bence arabanın ederi kesinlikle o değil. Bunlar bence Türkiye deki gereksiz vergiler . Punto fiyatı değil....
    ona bakarsan polo da 50 edecek araç değil golf te 80 edecek araç değil emin ol golf lere 80 verenlere Almanya da .ıçı ile gülüyorlar ama tabi bu arabaların yada firmaların suçu değil, çok büyük devletimiz sağolsun 20 binlik araca 45 bine 50 binlik aracı 80 bine bize bindirdiği için ...

SALDIRAY A
    Trabzonspor SaLDo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 300

Alıntı erenemre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    laflarına dikkat et kedi ciğer ne demek ALLAH a şükür istesem golf ten daha iyi araç alacak gücüm var ama punto bana yetiyor ve yatırımımı araç yerine daha mantıklı (gayrimenkul vs.) gibi almak için birikim yapıyorum geleceğim ve ALLAH kısmet ederse doğacak çocuğum için o yüzden boş beleş konuşma kimsenin neye gücünün yetip yetmediğini bilemezsin golf bence ucubedir kimine görede punto ucubedir golf e ucube dememle golf kullanan adama hakaret etmiş olmam.Ayrıca linea ile bravo yu birbirine benzetiyorsan önden , yandan veya neresinden araç tasarımından ne kadar anladığında belli oluyor.Golf denilen ve özellikle Türkiye de abartılan konteyner kutusu düz hatlı modelleri zaten genelde tasarım özürlü arkadaşlarımız beğeniyor.Hiç bir tasarım sever golf ü beğenmez golf ün beğenilme durumu en çok kalitesi,sağlamlığı ve tutulması gibi sebeplerdir.
    yahu sen haklı çıkmak için benim cümlemi tersten anlamaya devam ediyorsun. Ben linea ile bravo birebir benziyor demedim. Punto-linea arasndaki benzerlikten kastettim!! Aynı değil mi arkadaşım bu araçlar ? biri uzun biri kısa kasa olarak..

golfe 90 bin diyen arkadaş işkembeden direk sallıyor. girin bakın en yuksek fiyatı
    Golf 1.6 TDI 105 PS BlueMotion Technology Tiptr. DSG Highline 82.200 TL

82. bin tl!!

gel bravo ya bak;
    74 in tl
    hemde manuel sanzıman. golf otomatik.

bravonun otomatiği 79 bin tl şaka gibi. 2013 hemde

74 diyor boru değil! Golf kasa olarak ufak olabilir. Ama burda kimse tarafız yorum yapmıyorum. Altında bravosu olan, puntosu olan , kendi araçlarını övüp övüp bitiremiyor. Bugün türkiye genelinde bi anket yapın bakalım açık ara hangi araç kazanıyor.

Su bravo nun vitesinin durdugu sekle bak hele, adını söylemiyim goren anlar zaten. İki aracın kokpit farkına bak.

fiatın tasarımı direksiyonundan belli zaten. ducato ya kadar hepsi aynı direksiyon tipi.
    Konu SaLDo tarafından (22/01/2014 Saat 00:48 ) değiştirilmiştir.

Çağatay E.
    Eski Puntocu Yeni Golfcü byadrenalin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 423

Benim yapacağım tek yorum şu Golf ile Puntoyu karşılaştırmak çok gereksiz Golf bir kere bir üst segment bir araba. Punto ise daha alt segmentler de. Punto nun karşılacağı arabalar belli Hyundai Getz, i20, Opel Corsa, Ford Fiesta, Renault Clio4. Bunların hepsi aynı püsürün laciverti
    Hükümetini ayakta tutmak için dini kullanmaya gerek duyanlar zayıf yöneticilerdir, adeta halkı bir kapana kıstırırlar. M.Kemal ATATÜRK.

eski puntocu yeni lineacı
    halils2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 1276

valla arkadaşlar boşuna tartışıyorsunuz. Fiyatlar tüm marka modeller için yüksek. 2014 golf un başlagıç fiyatı 1,2 tsi için 53,500 tl, 1,4 fire 90 hp bravo 48,300tl. fulleri otomatik olarak golf 87,400 , jetta 86,600 , bravo 69250. Asgari ücretin agi dahil 930 tl olduğu bir ülkede araç fiyatlarına bakın. Golf e bu para verilmez punto bu kadar etmez diyorsunuz ama bana göre hiç bir araç fiyat etiketinde yazılanı hak etmiyor. Çünkü alım gücü yok maliyeti ne kadar bu araçların ya ?. Ama bizim insanımız öyle böyle almaya çalışıyor. Tüm araçların etiket fiyatlarının en az % 20 aşağıda olması lazım. Arkadaş millet evini geçindirmek için gece gündüz çalışıyor bizdeki ürünlerin fiyatlarına bak. Bence hiç boşuna tartışıp birbirinizi üzmeyin. Ya sizin bahsettiğiniz golfü jettayı alabilmem için içinde bulunduğum şartlarda yemeden içmeden 58 ay aldığım parayı kenara koymam lazım benim (yanlış anlaşılmasın kendi hesabımı veriyorum). Asgari ücretli biri 94 ay yemeden içmeden para biriktirecek ki full golf alabilsin. Arkadaş yurt dışında olduğu gibi herkes istediği aracı rahatça alsın ne var yani milletimizi neden bu kadar dar boğaza sokuyorlar ki??
    edit: 2014 manuel bravo 70460tl imiş verdiğim bravo fiyatı 2013e ait.

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

SALDIRAY A
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah

Biz fiyat tartışmıyoruz. Benim tartıştığım nokta, brabo-golf arasındaki kalite farkı. Ben golf diyorum , arkadaş bravo diyor. ben bravoya teneke, 5 para etmez demiyorum. ama adam golfü yerden yere vuruyor Olay bu. ban kalsa ben golf e de o parayı vermem. gider 2. el merso alırım. neyse ben uzatmıyorum. herkese kazasız belasız surusler, en lüks araclara binersiniz inş.

Çağatay E.
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı halils2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla arkadaşlar boşuna tartışıyorsunuz. Fiyatlar tüm marka modeller için yüksek. 2014 golf un başlagıç fiyatı 1,2 tsi için 53,500 tl, 1,4 fire 90 hp bravo 48,300tl. fulleri otomatik olarak golf 87,400 , jetta 86,600 , bravo 69250. Asgari ücretin agi dahil 930 tl olduğu bir ülkede araç fiyatlarına bakın. Golf e bu para verilmez punto bu kadar etmez diyorsunuz ama bana göre hiç bir araç fiyat etiketinde yazılanı hak etmiyor. Çünkü alım gücü yok maliyeti ne kadar bu araçların ya ?. Ama bizim insanımız öyle böyle almaya çalışıyor. Tüm araçların etiket fiyatlarının en az % 20 aşağıda olması lazım. Arkadaş millet evini geçindirmek için gece gündüz çalışıyor bizdeki ürünlerin fiyatlarına bak. Bence hiç boşuna tartışıp birbirinizi üzmeyin. Ya sizin bahsettiğiniz golfü jettayı alabilmem için içinde bulunduğum şartlarda yemeden içmeden 58 ay aldığım parayı kenara koymam lazım benim (yanlış anlaşılmasın kendi hesabımı veriyorum). Asgari ücretli biri 94 ay yemeden içmeden para biriktirecek ki full golf alabilsin. Arkadaş yurt dışında olduğu gibi herkes istediği aracı rahatça alsın ne var yani milletimizi neden bu kadar dar boğaza sokuyorlar ki??
    edit: 2014 manuel bravo 70460tl imiş verdiğim bravo fiyatı 2013e ait.
    Çünkü artık yoğunlaşan trafik yüzünden ve araba fazlalığından dolayı devlet arabaya binilmesini istemiyor. Bunu boşbakan televizyonda çıkıp ağızıyla da söyledi. Toplu taşıma kullanalım. Yakın yerlere arabayla gitmeyelim. Benzin fiyatlarınında araba fiyatlarınında bu kadar tavan yapmasının %60 sebebi bu. Diğer sebepler ise ekonomik denge vs.. benim aklımın pek yatmadığı sebepler
    Hükümetini ayakta tutmak için dini kullanmaya gerek duyanlar zayıf yöneticilerdir, adeta halkı bir kapana kıstırırlar. M.Kemal ATATÜRK.

14. Bu mesaj için teşekkür edenler:

SALDIRAY A
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı byadrenalin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çünkü artık yoğunlaşan trafik yüzünden ve araba fazlalığından dolayı devlet arabaya binilmesini istemiyor. Bunu boşbakan televizyonda çıkıp ağızıyla da söyledi. Toplu taşıma kullanalım. Yakın yerlere arabayla gitmeyelim. Benzin fiyatlarınında araba fiyatlarınında bu kadar tavan yapmasının %60 sebebi bu. Diğer sebepler ise ekonomik denge vs.. benim aklımın pek yatmadığı sebepler
    Boşbakanın boş işleri benzini 10 yapsa ne olur . millet paşa paşa gene biner

16. Bu mesajı için 2 kişi SaLDo'ye teşekkür etti:

Çağatay E.
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Boşbakanın boş işleri benzini 10 yapsa ne olur . millet paşa paşa gene biner
    Simdi burda sana n bas harfli bir kelime söylerdim ama soyleyemiyorum .d N biner ! .d benim punto bir tl yaksin km de bende arabayi yakarim .d nereye binion.d bir tl yakacak gucu karsilicak olsak gider bmw nin benzinlisine binerim.d adamin biri 100.000 liralik Porsche'ye tup taktirdi Antalya da .d

Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri

yahu sen haklı çıkmak için benim cümlemi tersten anlamaya devam ediyorsun. Ben linea ile bravo birebir benziyor demedim. Punto-linea arasndaki benzerlikten kastettim!! Aynı değil mi arkadaşım bu araçlar ? biri uzun biri kısa kasa olarak..

golfe 90 bin diyen arkadaş işkembeden direk sallıyor. girin bakın en yuksek fiyatı
    Golf 1.6 TDI 105 PS BlueMotion Technology Tiptr. DSG Highline 82.200 TL

82. bin tl!!

gel bravo ya bak;
    74 in tl
    hemde manuel sanzıman. golf otomatik.

bravonun otomatiği 79 bin tl şaka gibi. 2013 hemde

74 diyor boru değil! Golf kasa olarak ufak olabilir. Ama burda kimse tarafız yorum yapmıyorum. Altında bravosu olan, puntosu olan , kendi araçlarını övüp övüp bitiremiyor. Bugün türkiye genelinde bi anket yapın bakalım açık ara hangi araç kazanıyor.

Su bravo nun vitesinin durdugu sekle bak hele, adını söylemiyim goren anlar zaten. İki aracın kokpit farkına bak.

fiatın tasarımı direksiyonundan belli zaten. ducato ya kadar hepsi aynı direksiyon tipi.
    valla arkadaşım sırf direksiyon dediğin için hususi vw direksiyon şekillerini inceliyorum yarım saattir. hani bana touareg hariç ki o da direksiyon yapısı olarak benzerlik taşıyor diğerlerinde fark yok;
    passat, jetta, amarok, caddy, caravelle
    golf, polo, tiguan direksiyonları aynı dış tasarım olarak dersen far stilleri hepsinde aynı. Ahım şahım bir fark göremiyorum aralarında yani

Edit: Sen resimleri ben mesaj yazarken değiştirmişsin ben 2012 model araçlarının linklerini inceledim gerçi golf şekil olarak güzel ama kalite demek bence şekil demek olmadığı ne bravo ne de golf kullanmadığım için bu konuda hangisi kalitelidir bilmiyorum bunu en iyi zaman gösterecek diye düşünüyorum. Görsellik olarak hangisi güzel dersen iç mekan kıyaslamasında golf bravoya göre güzel derim. Hangisi kaliteli dersen kullanmadığım için cevap veremem.
    Bu arada hazır bulmuşken vw in direksiyon şekillerinin linklerini de vereyim
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...49938428/detay
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...50608072/detay
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...40846833/detay
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...47041841/detay
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...51233085/detay
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...51218508/detay
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...51246402/detay
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...51194038/detay
    Konu halils2 tarafından (22/01/2014 Saat 01:41 ) değiştirilmiştir.

SALDIRAY A
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah

valla arkadaşım sırf direksiyon dediğin için hususi vw direksiyon şekillerini inceliyorum yarım saattir. hani bana touareg hariç ki o da direksiyon yapısı olarak benzerlik taşıyor diğerlerinde fark yok;
    passat, jetta, amarok, caddy, caravelle
    golf, polo, tiguan direksiyonları aynı dış tasarım olarak dersen far stilleri hepsinde aynı. Ahım şahım bir fark göremiyorum aralarında yani
    ww modelleri aynı lafına itafen yazdım ben direksiyon benzerliğini. Yani arkadaş demiş ya cok benzio her modeli . Fiat ta cok mu farklı demek istedim.

Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri

Kendileri de o zaman bir yerden bir yere yürüyerek, dolmuş ya da taksiyle gitsin, metroya binsin, 5 6 lt cc hacmindeki 4 gmc ile geziyor 6 lt mersoya bmw ye biniyor, 1500 tane koruma taşıyor.

Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri

Simdi burda sana n bas harfli bir kelime söylerdim ama soyleyemiyorum .d N biner ! .d benim punto bir tl yaksin km de bende arabayi yakarim .d nereye binion.d bir tl yakacak gucu karsilicak olsak gider bmw nin benzinlisine binerim.d adamin biri 100.000 liralik Porsche'ye tup taktirdi Antalya da .d
    Büyük konuşma kardeşim yakın gelecekte araçlarımız 1 tlden fazlasını yakacak maalesef

22. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Çağatay E.
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Kendileri de o zaman bir yerden bir yere yürüyerek, dolmuş ya da taksiyle gitsin, metroya binsin, 5 6 lt cc hacmindeki 4 gmc ile geziyor 6 lt mersoya bmw ye biniyor, 1500 tane koruma taşıyor.
    Valla butun dediklerine katılıyorum ama konu zaten amacini sapti bir de isin icine siyaset katip iyice corba yapmayalim olan her sey tv de belli zaten. Bizleri fakirlestirip kendileri katrilyoner oldular...

Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri

ww modelleri aynı lafına itafen yazdım ben direksiyon benzerliğini. Yani arkadaş demiş ya cok benzio her modeli . Fiat ta cok mu farklı demek istedim.
    Anladım demek istediğini arkadaşın yazdığı gözümden kaçmış. Neticede maliyeti kısmak açısından aynı direksiyonu kullanıyorlar her model için farklı tasarım demek ekstra maliyet demek. Yeni golfün direksiyonu da touareg direksiyonu neticede bana göre çok da önemli değil neyin direksiyonu olduğu benim için önemli olan bir yerden bir yere yolda kalmadan kazasız belasız arızasız gidip gelmek. Ha kalite bir araca binmek istemem mi isterim ama fiyatlar bu seviyelerde olduğu sürece binemem aşırı lüks bunun yerine daha uygun fiyatlı araçlara binmek zorunda kalıyorum/kalıyoruz. Valla param olsa da arabaya bu kadar para vereceğime daha düşük fiyatlı araçlara binip kalan parayla ev, arsa, dükkan vs almak daha mantıklı.

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon