Sayfa 3/3 İlkİlk 123
54 sonuçtan 41 ile 54 arası

Konu: Stop ettiğinde camların otomatik kapanması

Kubilay REİS
    KASIRGAAA biancoangelo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 472

Sadece gezinirken Opel muhabbeti gördüm. Ben sadece şunu dicem. Gider HAlit dayıya 4 tekerli tornet sipariş ederim. Hayatta OPEL sipariş etmem.... Opel karma bi araba. Kesinlikle Almanlıktan çıkmış bi marka.
    Her ŞERDE bi HAYIR vardır...

Motor ömrü diye birşey yoktur! Kullanıcının motora tanıdığı yaşam hakkı vardır!

Kubilay REİS
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Alıntı ligdevi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım ben genelden bahsediyorum, combo vs değil. Ben geçen sene 1 aylığına iş gereği almanyaya gittim yolda gördüğüm her 9-10 araçtan biri opeldi gerisi audi vw bmw mini mercedes vs üst sınıf araçlardı,
    kesinlikle opel hayranlığım yok hatta sevmem bile ama objektif olalım ...

o zaman şöyle sorayım 2012 model ASTRA mı BRAVO mu ?
    kesinlikle Bravo. Opel astranın yeni kasası çok kaslı ama kullanışlı değil. Hiç kullandınız mı yeni kasa Opel astra....Ben kullandım. arkadaşımda yeni aldı ve inan ya götürüp geri mi versem diyor. Kullanışlı bi araç değil. Hangi yönden her yönden şimdi iftar vakti yazmak istemiyorum....

Mustafa şimşek
    Sef42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1

Eğer elinizden geliyorsa elektronik işi, tavsiyem Aliexpress adresinden Audi araçlar için özel üretilen bir anahta modülü var ön kısmı bizim puntolara benzer...Bu anahtarla birlikte adamlar cam modülünüde beraber gönderiyor yani yanlış hatırlamıyorsam fiyata dahil, bu anahtarlığı kodlarını uyumlaştırma işinden sonra ve tabi modülüde uygun bir yere koyduğunuzda işlem tamam oluyor...tabi bu ülkemizde sadece modül satınalma yöntemi ile de gerçekleştirenlerde var...Araç için bir çok ürünü b urdan cüzi miktarlarla alabileceğiniz bir yer tavsiye ederim...

cihangir ozturk
    chn73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 87

konu ne olursa olsun hemen fiat ile vw veya opel kavgasına dönüşüyor.bu kavga hiç bitmez gibime geliyor.ta ki puntoyu satanlar opel yada vw ye terfi edinceye kadar.bir kere binmeyle opel veya vw anlaşılmaz.bu araçlar ilk kullanımda kazık gibi gelirler fakat bir kaç ay sonra alışınca ve sorunsuzluklarını görünce ikinci elde neden tutulduklarını anlarsınız.ben puntoyu 5 senede en az 15 defa periyodik bakım dışında servise götürmüşümdür ( tıkırtı buçları,cam kadırma modulu arızası,tavan döşeme değişimi,arka kapıların açılmaması,lamda sensörü arızası ,muhtelif elektronik arızalar.....)ama diğer araç golfe 6 sene bindik peryodik bakım dışında hiç servise gitmedi.bu yüzden başkalarını bilmem ama ben vw derim.diğer konuya gelince
    arabanın motorunu stop edip kapıları kilitleyince camlar açıksa kapatan bir modul var.fiyatı uygun.iyi bir elektrikçi 20-30 tl ye bunu monte eder ve yaklaşık 50 tl ye bu sorunu aşarsınız.bende bir kaç defa sağ camı açık unutmuştum ve bu modulden taktırdım.gayet memnun kalmıştım.link aşağıda

Hepsiburada.com | cam kaldırma modulu

taylan durğal
    ttayyllann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 3

Alıntı ligdevi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım ben genelden bahsediyorum, combo vs değil. Ben geçen sene 1 aylığına iş gereği almanyaya gittim yolda gördüğüm her 9-10 araçtan biri opeldi gerisi audi vw bmw mini mercedes vs üst sınıf araçlardı,
    kesinlikle opel hayranlığım yok hatta sevmem bile ama objektif olalım ...

o zaman şöyle sorayım 2012 model ASTRA mı BRAVO mu ?
    Bravo arabadaki sistem çok farklı bikere sürüş kalitesinden eminim anlaşılır .

taylan durğal
    ttayyllann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 3

Benim modelim dynamic ama denedim bende yok bu özellik opsiyonel mi

Osman D
    ecosi26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 151

Her araçta olduğu gibi fiattada opsiyonel bir sürü unsur var. Bende var bende yok mesajları okuyup duruyorum. Müsadenizle, kimseyide suçlamıyorum ama şu örnek iyi olacak sanırım, amerikalı bir cihaz almadan önce araştırır alır önce kullanım klavuzunu okur ve çalıştırırmış, bizde önce hemen alır sonra kullanır bozuncada kullanım kalvuzu okunurmuş. Bende bizdeki gibi yapıyorum. Ama araba alacaksam önce özelliklerine bakıyorum sonra konu ile ilgili mesajları okudum her markaya baktım en son geldim punto evo dynamic aldım. Çelik jantlarımda var arka camlarımda otomatik kolçak da var blue-me de var hi-fi müzik sistemimde hill holder da var v.s v.s...eldeki bir kuş daldaki iki kuş dan daha iyidir. elimizde olan kullandığımız araçlar en iyisi çünkü almışız ya ucuz diye ya uygun diye...

b. e.
    outlife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 527

benim araç 2009 gp fire dynamic bende burdaki yazılardan hareketle denedim. uzaktan kumandanın kilitleme tuşuna basılı tutunca camlar kendisi otomatik kapanıyor. geçen akşam test ettim

erk ııııı
    motor delisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 152

benım aracım evo bendede anahtardan kapanıp açılabiliyor camlar fakat skydomemum açılıp kapanmıyor 4 camı ayarlayabiliyor.

b. e.
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri

bak ben arka camları denemedim. ön sol camı denedim sadece. akşam eve gidince onlarıda deneyeyim.

Kubilay REİS
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Alıntı chn73 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konu ne olursa olsun hemen fiat ile vw veya opel kavgasına dönüşüyor.bu kavga hiç bitmez gibime geliyor.ta ki puntoyu satanlar opel yada vw ye terfi edinceye kadar.bir kere binmeyle opel veya vw anlaşılmaz.bu araçlar ilk kullanımda kazık gibi gelirler fakat bir kaç ay sonra alışınca ve sorunsuzluklarını görünce ikinci elde neden tutulduklarını anlarsınız.ben puntoyu 5 senede en az 15 defa periyodik bakım dışında servise götürmüşümdür ( tıkırtı buçları,cam kadırma modulu arızası,tavan döşeme değişimi,arka kapıların açılmaması,lamda sensörü arızası ,muhtelif elektronik arızalar.....)ama diğer araç golfe 6 sene bindik peryodik bakım dışında hiç servise gitmedi.bu yüzden başkalarını bilmem ama ben vw derim.diğer konuya gelince
    arabanın motorunu stop edip kapıları kilitleyince camlar açıksa kapatan bir modul var.fiyatı uygun.iyi bir elektrikçi 20-30 tl ye bunu monte eder ve yaklaşık 50 tl ye bu sorunu aşarsınız.bende bir kaç defa sağ camı açık unutmuştum ve bu modulden taktırdım.gayet memnun kalmıştım.link aşağıda

Hepsiburada.com | cam kaldırma modulu

Cihangir bey golf ile punto kıyaslamanız adil değil. Elbette Golf 2 gömlek üst bi tercih e malum parasıda öyle.

Erdi Toptan
    Erdi Toptan (Evo) etikEtEvo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize
    Rengi
    Yok
    Plaka
    53 DT 504
    Edilen teşekkür: 30

benim araçta var Dynamic basili tutunca kapaniyor ama keşke kapilari kilitlediğinde otomatik kapansa..
    Punto Evo S&S

b. e.
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri

valla benim araçta da var. ön arka hangisi açıksa basılı tutunca kapatıyor. keşke erdi beyin dediği gibi tek kilitlediğinde otomatik kapansa... ama olsun bu da bişey...

Can Bayraktepe
    cnbyrktp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Parlak Beyaz
    Edilen teşekkür: 11

2 sene önce kullandığım dobloda vardı bu özellik. Kilide bastığımda camları kapatıyor açma düğmesine bastığımda 4 camıda açıyordu. Çok güzel bi özellik bencede. Fakat şuanda geçensene 2012 model GP aldım,skydome var deri direksiyon vs. var bu özellik yok çok can sıkıcı. keşke alırken sorsaydım.
    GP 2012 Beyaz 1.3 Multijet+Skydome

Sayfa 3/3 İlkİlk 123