14 sonuçtan 1 ile 14 arası

Konu: Navitech hakkında acil yardım!

ADVENTURER Engineer!
    Semih Kurtulmus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    16 RR 232
    Edilen teşekkür: 167

Soru Navitech hakkında acil yardım!

Herkese merhaba. temmuz vergisini ödeyince %50 indirim kazanıyormuşuz ve navigasyon almayı planlıyorum ürünlere baktım bu dikkatimi çekti 600 tl üstü olanlar sanırım teyp ile birlikte ?

ürün budur:
    Navitech, QXV-751 T Primo, 7" TV'li Yeni nesil VR Navigasyon Cihazı

Bu markayı bilen kullanan ya da etrafında kullanan kimse varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Saygılar.
    Was willst du machen , denk nicht nach tus einfach...

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

arkadaşım almıştı aracına cd çalarını gayet güzeldi sarsılmalarda falan kesmiyordu çok fazla..

ADVENTURER Engineer!
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    16 RR 232

Alıntı tayfux Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşım almıştı aracına cd çalarını gayet güzeldi sarsılmalarda falan kesmiyordu çok fazla..
    acaba navigasyonu nasıldır araştırdım biraz şikayetler falan çıktı ondan çekindim birazcık .. böyle ekranlı cdçalarları var 700 tl falan acaba öyle birşey mi alsam istiyordum çünkü ekran

Hüseyin Özden
    ozdkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 71

ben geçen senenin modeli qx-b513 primo kullanıyorum.
    sizin seri yeni çıkmış sanırım. tv, hd ekran, VR sesli navigasyon, çift çekirdek özelliği eklenmiş
    gayet güzel kullanımı var arada bi pcye bağlayıp güncellemek gerekiyor..
    kendi kullandığım cihazın eksileri..
    camda takılı iken güneş çok parlama yapıyor ve bazen görülmüyor. sizin tercih ettiğiniz modelde bu sorunu yaşamayabilirsiniz HD ekran olduğu görülüyor.
    video dosyalarını özellikle kendi formatına çevirdiğim büyük kapasiteli filmleri açmakta zorlanıyor ve takılmalar oluyor. sizin modelde yine hd ekran ve çift çekirdek olduğunu düşünürsek umarım yaşamazsınız.. şarj süresi 4 saat kadar gidiyor ama düşündüğünüz ekran 7 inc olduğu için sizde bu kadar gitmeyebilir.
    seçtiğiniz cihazın multimedya özelliği güçlü gözüküyor tv, hd ekran, çift çekirdek olması.
    navigasyon olarak eksisi hiç yok o yüzden hiç bahsetmedim.. çok başarılı her durumda beni kapı önüne götürmeyi başardı
    sadece özelliklerinde 2.5 kulaklık girişi olduğu yazılmış .. bu ufak bi eksisi ama aparatla çözülür. ben film izlerken falan ara kablo ile teybe bağlıyorum aux girişinden
    Konu ozdkay tarafından (30/07/2012 Saat 17:54 ) değiştirilmiştir.

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ADVENTURER Engineer!
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    16 RR 232

Alıntı ozdkay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben geçen senenin modeli qx-b513 primo kullanıyorum.
    sizin seri yeni çıkmış sanırım. tv, hd ekran, VR sesli navigasyon, çift çekirdek özelliği eklenmiş
    gayet güzel kullanımı var arada bi pcye bağlayıp güncellemek gerekiyor..
    kendi kullandığım cihazın eksileri..
    camda takılı iken güneş çok parlama yapıyor ve bazen görülmüyor. sizin tercih ettiğiniz modelde bu sorunu yaşamayabilirsiniz HD ekran olduğu görülüyor.
    video dosyalarını özellikle kendi formatına çevirdiğim büyük kapasiteli filmleri açmakta zorlanıyor ve takılmalar oluyor. sizin modelde yine hd ekran ve çift çekirdek olduğunu düşünürsek umarım yaşamazsınız.. şarj süresi 4 saat kadar gidiyor ama düşündüğünüz ekran 7 inc olduğu için sizde bu kadar gitmeyebilir.
    seçtiğiniz cihazın multimedya özelliği güçlü gözüküyor tv, hd ekran, çift çekirdek olması.
    navigasyon olarak eksisi hiç yok o yüzden hiç bahsetmedim.. çok başarılı her durumda beni kapı önüne götürmeyi başardı
    sadece özelliklerinde 2.5 kulaklık girişi olduğu yazılmış .. bu ufak bi eksisi ama aparatla çözülür. ben film izlerken falan ara kablo ile teybe bağlıyorum aux girişinden
    çok güzel açıklama oldu bu benim için çok teşekkür ederim. peki birşeyi merak ediyorum 4 saat şarj dediniz 7 incte gitmez büyük ihtimalle peki extra bir aparat yapıp güç kaynağına bağlama şansımız var mıdır ?

Yalçın OYNARGÜL
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. coll34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 417

orta şeker bir marka ses kalitesi iyi değil

Hüseyin Özden
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı Semih Kurtulmus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok güzel açıklama oldu bu benim için çok teşekkür ederim. peki birşeyi merak ediyorum 4 saat şarj dediniz 7 incte gitmez büyük ihtimalle peki extra bir aparat yapıp güç kaynağına bağlama şansımız var mıdır ?
    zaten normal şartlarda devamlı araç şarjı ile şarjda olacak. bunun dışında dediğiniz durum gibi extra güç kaynağı için, kasasını açıp kablo çekip pil, akü vb. şeylere bağlamanız gerekli.. ki buda garanti dışı durum demek. çünkü cihaz üzerinde sizin rahatça değiştirebileceğiniz pil kapağı gibi bişi yok.. tabi bu durum bendeki model için geçerli sizin modeli bilmiyorum ama yüksek ihtimallle sizdeki de içine gömme pil olacaktır... işin özü araç içinde her durumda şarjda olması kullanım açısından lehinize bir durum

ADVENTURER Engineer!
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    16 RR 232

Alıntı coll34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    orta şeker bir marka ses kalitesi iyi değil
    o zaman sadece navigasyonuna bakacağım , teşekkürler

Alıntı ozdkay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zaten normal şartlarda devamlı araç şarjı ile şarjda olacak. bunun dışında dediğiniz durum gibi extra güç kaynağı için, kasasını açıp kablo çekip pil, akü vb. şeylere bağlamanız gerekli.. ki buda garanti dışı durum demek. çünkü cihaz üzerinde sizin rahatça değiştirebileceğiniz pil kapağı gibi bişi yok.. tabi bu durum bendeki model için geçerli sizin modeli bilmiyorum ama yüksek ihtimallle sizdeki de içine gömme pil olacaktır... işin özü araç içinde her durumda şarjda olması kullanım açısından lehinize bir durum
    çakmaklık kısmından hallediliyorsa sorun yok bence söyledikleriniz gayet güzel. araç stop durumundayken çakmaklık çalışıyordu değil mi ? yani arabayı bir yere çektiğimizde tv olayından faydalanabileceğiz ?

bu fiyata gerçekten iyi sanırım cihaz

Kıvanç A.
    ekartoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 70

Navitech'in Navigasyon özelliği ile ilgili yorumumum (farklı bir başlıkta yazmıştım);

"Kullandığım cihaz Navitech QX-B512 Primo. Gerek uygun fiyat gerek harita (Başarsoft) gerek ekran boyutu gerek de Igo Primo olması sebebiyle. Aklına gelebilecek her türlü özellik de (bluetooth, fm transmitter gibi) bulunuyor. Harita güncellemesi de ömür boyu ücretsiz. Ben kullanıyorum çok memnunum.

Aykut BODUR
    aykut_1914 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35 DAY 02
    Edilen teşekkür: 874

Nerden %50 kazandık ben onu anlamadım?

Hüseyin Özden
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı Semih Kurtulmus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o zaman sadece navigasyonuna bakacağım , teşekkürler

çakmaklık kısmından hallediliyorsa sorun yok bence söyledikleriniz gayet güzel. araç stop durumundayken çakmaklık çalışıyordu değil mi ? yani arabayı bir yere çektiğimizde tv olayından faydalanabileceğiz ?

bu fiyata gerçekten iyi sanırım cihaz
    kontak açtığınız sürece her özelliğinden faydalanırsınız. iyi cihaz fiyatına göre

bbrh kkk
    burhankutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Malatya
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    46***60
    Edilen teşekkür: 306

Şuan bir alt modelini kullanıyorum navigasyonuyla her şeyiyle on numara cihaz %50 indirimde üstüne daha ne olsun hiç kaçırmayın derim yer bulmada noktası noktasına neredeyse ara yoldaki kıvrımlar bile noktasına kadar gösteriyor. son olarak hangi kartla bu indirimi aldınız ve nasıl detaylı anlatabilrmisiniz rica etsek.
    Konu burhankutlu tarafından (31/07/2012 Saat 01:41 ) değiştirilmiştir.

Can M. İmregün
    Moderatör SteinGP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1776

teypleri orta karar. çok özellik var ama kalite çok iyi değil. teyp deyince tabikide pioneer..
    İmkansız bir gerçeklik değil, bir görüştür. İmkansız bir iddia değil, meydan okumaktır. İmkansız potansiyeldir. Geçicidir. İmkansız yoktur.
    Muhammad Ali Clay

SEAT LEON 1.4 TSI FR + FULL LED + SUNROOF + 18"

EMRULLAH AKCA
    akca37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    sonu 095
    Edilen teşekkür: 335

Bende QX F 401 modeli var çok memnunum birkaç defa uzun yola çıktım ama bunlarda da çokfazla gezdiğim dolaştığım yerler değildi. İşyerindeki bir arkadaşıma ödünç vermiştim, Kastamonu - Fethiye vs yaptı toplamda 2500 km den fazla km yapmış, sadece güncelleme noksan demişti, bana teslim edince güncelleme yaptım, daha da güzel oldu, şu an için ben çok memnunum...
    Özgürlüğün Yolunu Aç...