Sayfa 1/3 123 SonSon
56 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Bravo vs Guiletta

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Engin Tan
    engincantan33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    33 BAN 65
    Edilen teşekkür: 155

Standart Bravo vs Guiletta

halen kullanmakta olduğum 120 lık dızel bravomu satsammı karar veremıyorum!!! sık olarak arac degıstırırım ve ılk aracımı bıle 2 ay kullandıktan sonra satmıstım ama bravo ya elım varmıyor...helekı baska araclara bındıgım zaman her defasında cok ıyı bır secım yaptıgımı dusunuyorm ve ıyıkı bravo almısım dıyorum ama ıyıden ıyıye guıletta kanıma gırıoyor kı test etmeye bıle gıtmek ıstemıyorum aklımı dahada almaması ıcın )

sızce 2011 daha 22 bınde 120 lık dıze actıve plus orjınal celık jant ve adaptıf sıs farları mevccut orjınal olarak stıl paketı eklendı alınırken ve kesınlıkle hıcbır sorunu yok takırtı tukurtu dahıl sızce satsam mı? yoksa macera aramayıp ılk defa benı bu kadar kendıne asık eden aracla devam mı etsem kı guıletta takdır edersınızkı butcemı oldukca zorluyor acıkcası tam bır muamma halındeyım (

notusundugum guıletta 170 lık multıaır benzınlı versıyonu

Ömer Özkan
    evo51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 61

guıletta <3
    İkinci el Temiz Dizel Otomatik 2010 model üstü araç aranıyor

Engin Tan
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    33 BAN 65

Alıntı evo51 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    guıletta <3
    bencede oyle ama bravo kıyılmıyor namussuz aşık ettı kendıne

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

aracın beyaz ve skydome lu olsaydı sat guıletta al derdim çünkü bravo yu ben almayı düşünürdüm
    Keyif BMW'Dir...

Engin Tan
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    33 BAN 65

Alıntı takres Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aracın beyaz ve skydome lu olsaydı sat guıletta al derdim çünkü bravo yu ben almayı düşünürdüm
    serhatcım soyle aktarayım sana ben alırken sadece 120 lık dızel olsun ıstedım genel olarak donanım aramam ama mutlaka kullanmıssındır ınanılmaz keyıf verıyor hatta senın 307 vardı cok fark var bence ıkısının arasında...umarım sende bravo tadını alırsın beyaz ve skydome olarak

Ömer Özkan
    evo51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 61

Bravo hiç kullanmadım.Fakat burdaki fiat bayisine bi kere gelmişti araç acaip bir şey Sürmedim fakat içine otrdm dıştan görntü falan çok dehşetttt
    İkinci el Temiz Dizel Otomatik 2010 model üstü araç aranıyor

ali yavuz
    Adana İl Başkanı rockforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 230

170lik e hastayım o kadar...

Ozan Özcan
    matushella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 80

Gulietta'nın sol menü tuşlarının GP ler ile aynı olduğunu gördüğümde okadarda abartmamakta fayda olduğunu gördüm. Bravo candır, benim görüşüm bravo daha hoş bir araç ama diğerinin de adı var.

Serhat Karadağ
    srkaradag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 120

diğer fiat modelleri başlığında bravo, lancia, guilletta kıyaslaması yapmıştım.https://forum.grandepuntotr.com/dige...giulietta.html
    Mantık punto gönül guilletta diyor.
    Guillettanın performansı insanı deli edebilir, yakında mengerlere geçicek satış ve servis, birmottan daha iyi olacaktır.Tabi yakıt konusunda bir şey diyemeyeceğim,dizel otomatiği olsa kesin alırdım.Bu arada alırsanız mutlaka spor paketli alın gece gündüz kadar fark ediyor.

Orçun Çavuşoğlu
    orcun19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 UG 4349
    Edilen teşekkür: 6

Fiat , Alfa Romeo ortak olduğu için bence sıkıntı yok ama guilletta tercihim çünkü performans bakımından daha iyi

Ferdi BALLI
    _FeRDi_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34 DZ 0045
    Edilen teşekkür: 175

Guiletta elbette favori.Bravo nun direksiyonunu görünce ve Punto ile aynı olduğunu fark edince acaip tiksinti geldi bana da. Bravo nun her versiyonunda aynı direksiyon mu var acaba?

Grey Goose ...

Ümit AKDENİZ
    lektonstar17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    34 HF 6888
    Edilen teşekkür: 454

Alıntı _FeRDi_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Guiletta elbette favori.Bravo nun direksiyonunu görünce ve Punto ile aynı olduğunu fark edince acaip tiksinti geldi bana da. Bravo nun her versiyonunda aynı direksiyon mu var acaba?
    Bırakın bravoyu fiatın tüm araçlarında aynı direksiyon var.Yıllardırda değiştirmedi,gerçektende artık baydılar insanları.
    SENİ ÇOK SEVİYORUM ÇANAKKALE !

Ümit AKDENİZ
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    34 HF 6888

Engin kesin sende bi hastalık var.Daha ne oldu bravoyu alalı ,şeytanmı dürtüyo yaw.Ne çok paran varmış.Galeri kadar iş yapıyosun valla.Yazık ertme bravoya keyfini çıkar arabanın.Tamam alfa yepyeni bi platformda yeni teknolojiyle üretiliyor ama bence çok abartmamak lazım.Senin çok güzel bi araban var.

Bora Ş.
    bora.sen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Bravo Lav Kırmızı
    Edilen teşekkür: 100

kardesimde guiletta var,arada bende kullaniyorum,donanimdir performanstir yakittir imajdir hepsini bir kenara birakiyorum,guiletta yi bir kere kullan bidaha bravoya kafani cevirip bakmazsin,mubalasiz cok net soyluyorum

onur bakır
    Honor COOPER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 596

Ruhumuz olmadan hepimiz birer Makinayız.Bu sılogan bile her şeyi anlatıyor.Alfalar gerçekten ruhlu araçlar.
    Engin hocam Bravoya aşık olduysan 170 lik bir Guiletta'ya divane olursun.
    Hatta silifkede bir elemanda var satıyor belki sahibindende gördün hayal kırmızı 170lik cam tavan spor2 paket 26 plakalı her gördüğümde ah çekiyorum.

Ümit AKDENİZ
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    34 HF 6888

Neymiş bu guiletta ya.

Engin Tan
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    33 BAN 65

Alıntı rockforever Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    170lik e hastayım o kadar...
    Alıntı matushella Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gulietta'nın sol menü tuşlarının GP ler ile aynı olduğunu gördüğümde okadarda abartmamakta fayda olduğunu gördüm. Bravo candır, benim görüşüm bravo daha hoş bir araç ama diğerinin de adı var.
    Alıntı srkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    diğer fiat modelleri başlığında bravo, lancia, guilletta kıyaslaması yapmıştım.https://forum.grandepuntotr.com/dige...giulietta.html
    Mantık punto gönül guilletta diyor.
    Guillettanın performansı insanı deli edebilir, yakında mengerlere geçicek satış ve servis, birmottan daha iyi olacaktır.Tabi yakıt konusunda bir şey diyemeyeceğim,dizel otomatiği olsa kesin alırdım.Bu arada alırsanız mutlaka spor paketli alın gece gündüz kadar fark ediyor.
    Alıntı orcun19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fiat , Alfa Romeo ortak olduğu için bence sıkıntı yok ama guilletta tercihim çünkü performans bakımından daha iyi
    Alıntı _FeRDi_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı bora.sen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardesimde guiletta var,arada bende kullaniyorum,donanimdir performanstir yakittir imajdir hepsini bir kenara birakiyorum,guiletta yi bir kere kullan bidaha bravoya kafani cevirip bakmazsin,mubalasiz cok net soyluyorum
    Alıntı Honor COOPER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ruhumuz olmadan hepimiz birer Makinayız.Bu sılogan bile her şeyi anlatıyor.Alfalar gerçekten ruhlu araçlar.
    Engin hocam Bravoya aşık olduysan 170 lik bir Guiletta'ya divane olursun.
    Hatta silifkede bir elemanda var satıyor belki sahibindende gördün hayal kırmızı 170lik cam tavan spor2 paket 26 plakalı her gördüğümde ah çekiyorum.
    Alıntı lektonstar17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neymiş bu guiletta ya.

beyler dedıgınız gıbı guıletta bence cok baska duruyor bı test yapıcam gıbı )

Ender Pala
    pilotender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 229

Giulietta süper bir araba. ancak dizel bravo da ondan aşağı bir araba da değil. bir kere dizel arabadan benzinliye geçmek anlamsız olur. 2011 de sıfır alınmış olan henüz çok düşük kilometredeki bir arabayı satmak da daha büyük anlamsızlıktır. eğer para cebinden taşıyorsa, çok kolay para kazanan biriysen bence Giulietta almak en güzeli. Yok tam tersi, sen de bir araba parasını denkleştirebilmek için uzun süre birikim yapmak veya kredi borcuna girmek durumunda kalanlardansan, bindiğin arabayı değiştirmek anlamsız olur. Emin ol Giulietta'ya sahip olunca da başka bir şeye gözün kayacak. Araba konusunda böyle olmamak lazım. Eğer böyle yaparsan sürekli zarar ettiğini göreceksin... Hem Alfa, Fiat'a göre işletim masrafı oldukça yüksek bir markadır. Ben tecrübe ettim çok iyi biliyorum. O da Fiat grubu ne fark ederki diyenlere hiç aldanma. Alfa Romeo servisi de parçaları da misli misli pahalı Fiat ile kıyaslanınca. Yine de seçim senin kardeşim.
    Alfa Romeo 156 2.0 TS - Fiat Grande Punto 1.4 Fire Active - Fiat Fiorino Combi Emotion 1,3 Multijet - Renault Clio Grandtour 1.2 16v Extreme Edition - Toyota Corolla 1.6 Otomatik

Engin Tan
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    33 BAN 65

Alıntı pilotender Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Giulietta süper bir araba. ancak dizel bravo da ondan aşağı bir araba da değil. bir kere dizel arabadan benzinliye geçmek anlamsız olur. 2011 de sıfır alınmış olan henüz çok düşük kilometredeki bir arabayı satmak da daha büyük anlamsızlıktır. eğer para cebinden taşıyorsa, çok kolay para kazanan biriysen bence Giulietta almak en güzeli. Yok tam tersi, sen de bir araba parasını denkleştirebilmek için uzun süre birikim yapmak veya kredi borcuna girmek durumunda kalanlardansan, bindiğin arabayı değiştirmek anlamsız olur. Emin ol Giulietta'ya sahip olunca da başka bir şeye gözün kayacak. Araba konusunda böyle olmamak lazım. Eğer böyle yaparsan sürekli zarar ettiğini göreceksin... Hem Alfa, Fiat'a göre işletim masrafı oldukça yüksek bir markadır. Ben tecrübe ettim çok iyi biliyorum. O da Fiat grubu ne fark ederki diyenlere hiç aldanma. Alfa Romeo servisi de parçaları da misli misli pahalı Fiat ile kıyaslanınca. Yine de seçim senin kardeşim.
    hocam bana gore en zor para kazananlardanım...suana kadar arac konusunda hıc zarar etmedım ) aynı sekılde dusunuyoruz aslında kı sıfır araba hıc almadım sırf bu huyumdan oturu sıfır araba alamıyorum ama sunuda cok ıyı bılıyorum dızel bı arac alacaksam kesınlıkle 120 lık bravo olur...oylekı herhangı bı dızel alacaksam bu bravodan baskası olamaz cunku dedıgım gıbı sadece motor performans olayına bakıyorum onun ıcın benzınlı versıyonlara gecebılırım...yoksa guıletta 105 lık hıc dusunmuyorum yaş olarak 27 yasımdayım bendekı mantıkta su afedersınız ''eşek''gıbı calısıyorum ınsan gıbı harcamak ıstıyorum eger 27 yasımda bınmeyeceksem ıstedıgım arabaya ve bu durumum varsa tabı 40 yasımda o tadı alamam zaten malum genclık takdır edersınız ama dedıklerınız katılıyorum... bakalım hayırlısı

Serhat Karadağ
    srkaradag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 120

Alıntı engincantan33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam bana gore en zor para kazananlardanım...suana kadar arac konusunda hıc zarar etmedım ) aynı sekılde dusunuyoruz aslında kı sıfır araba hıc almadım sırf bu huyumdan oturu sıfır araba alamıyorum ama sunuda cok ıyı bılıyorum dızel bı arac alacaksam kesınlıkle 120 lık bravo olur...oylekı herhangı bı dızel alacaksam bu bravodan baskası olamaz cunku dedıgım gıbı sadece motor performans olayına bakıyorum onun ıcın benzınlı versıyonlara gecebılırım...yoksa guıletta 105 lık hıc dusunmuyorum yaş olarak 27 yasımdayım bendekı mantıkta su afedersınız ''eşek''gıbı calısıyorum ınsan gıbı harcamak ıstıyorum eger 27 yasımda bınmeyeceksem ıstedıgım arabaya ve bu durumum varsa tabı 40 yasımda o tadı alamam zaten malum genclık takdır edersınız ama dedıklerınız katılıyorum... bakalım hayırlısı
    buda bir bakış açısı,insan bir kez geliyor dünyaya, ben cesaret edip alamadım aklımda kaldı.Bi test sürüşü yap beğenirsen alırsın arkadaşım, herşeyin hayırlısı en büyük derdimiz bu olsun))

Sayfa 1/3 123 SonSon