Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
61 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Fiat mont, Türkiye'ye Gelmek İçin Sonbahar'ı Bekliyor!

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

Alıntı gurik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu vergi politikasıyla ancak kerizler,hesapsızlar veya hastası suv veya jip alır.
    Tamamen kişisel zevk ve tercihler...
    Bu dahil bütün genellemeler yanlıştır....
    Keyif BMW'Dir...

ümit başaran
    uzuncocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mardin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 480

Alıntı gurik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    motor arızasından iyidir. en azından çaresi var. Bu arada bizim araçlara giydirmeye devam anladığım kadarıyla. Açtığınız konuya bakılırsa peugeot hiç sağlam papuç değilmiş.
    ıkı yorum var ikisinede sadece gülüyorum.... servislerle ilgili fikirlerim ortda iken peugeot servise bile giydirir iken, sizin aracınızın da kronık sorunlarından dolayı servıste magdur olanlar dolu ıken, ve fıat forumunda da ısrarla yazıyor ıken, sıze ancak gülerım ben.....sız benı mı kolluyorsunuz , peugeot hıc saglam pabuc degılmış sandı servıs aslında saglammıs konuyu neresınden okudunuz kı?? neyse.... mont cok tutar .... ulke genelınde patlama yapar.... tıguan sorento captıvayı sollar ... 60000 tl ye 2000 dızelı alınır bınılır... parcasının da cok ucuz olacagı aldıgım bılgıler arasında... bıkac forumcu da mutlu olur boylece.... yasasın.... nasıl ıstedıgın gıbı yazabıldım mı???? olmadıysa soyle tekrar yazayım....
    ha bu arada sız benım bındıgım aracları ovmek gıbı bır huyum var sanıyorsanız ben ıkı ayda bır araba degıstırıyorum.... takıp te etmeyın hızıma yetısemezsınız....... fıorıno hakkındakı ovgulerımı gecmısı arastırıp okuyabılırsınız. kıa venganın 128 ps motoru hakkındakı ovgulerımıde okursunuz aynı zmanda. cruze motorunun verımsızlıgı, fıre motorun yetersızlıgını de okursunuz... ama fıre ın cok ekonomık oldugunuda okursunuz....yazdıgım fıkırlerımı sıze onaylatmam gerekmıyor sanırım... sızde yazdıklarıma cevap vermezsınız olur bıter sayın gurık..... arkasında durmaya calıstıgın marka senın arkanda da senın gıbı durdugu gün, aldıgın araca geçip selam veririm... ama ımaj yapayım derdıyle bu ulkeye getırılen mont, asıl hıtap ettıgı kesım olan ortadırek ıcın opsıyonlarını kısıp onune attıgı punto, bır turlu oturtulamayan ve sahıplerının 2013 te kasa degısırse??? deyıp ıkıncı elde fahıs zararlar ettıgı bravo varken, servıs ,musterı hızmetlerı, fıyat polıtıkası gıbı cok cıddı problemlerde mevcutken, fıatın montla falan ısı olmamalı... nasıl kı bır kampanya ıle lınea dızelde rakıpsız kaldıysa nasılkı fıorıno segmentınde lıderıge oynuyorsa fıat bu orneklerı cogaltabılmelı.... yoksa hedef yerlı otomobıl yapılana kadar geydırebıldıgıne geydırden daha oteye gecmez fıat için gözümde......ve taşlarımıda kafasına kafasına atarım fıatın... ne zaman onlar dıreksıyodakı ısıkları tam koyacak bagaj aydınlatmasını kısmayacak, bende o zaman fıata bravo dıyecegım... ıkı fıat aldıysam ve bındıysemde tamamıyla maddı sebeplerdendır.... maddı sebep gutmeden alabılecegım tek fıatta maalesef ıkıncı el bır 120 lık dualogıc bravodur.... ama kesınlıkle sıfır degıl.....
    işte bu sebeplerden mont denen araca sonuna kadar karsıyım...
    jetta1.2 tsı comfortlıne 2012

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Serhat Karadağ
    srkaradag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 120

Fiyat olarak avrupadaki sitelerde captivadan daha ucuz, ancak otomatik vites seçeneğinin olmayışı kötü, umarım getirirken puntoda yaptıkları gibi donanımı kısmazlar.

Mehmet Ali ..
    makeles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 240

Alıntı krm1983 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son ötv zamlarından sonra hüsran olur satış adetleri.
    katılıyorum. %130 ötv işin içine etti..

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Sonuçta mont Fiatın tasarladığı bir araç değil.Dolayısıyla ne tip kronik problemleri olacaktır bunu bilmek zor.Öğrenmek için ikiz kardeşine bakmak lazım.Ancak motor konusunda hiçbir sıkıntı olmayacaktır eminim

mevlüt ....
    fortune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 47

satmazzz
    Puntolojik

BERK ORAL
    berko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 121

bu araba dodge journey dışı ile tıpa tıp aynı (peugeot bipperle fiat fiorino gibi)bugün trafkikte beyaz bir dodge journey gördüm hakikaten çok güzeldi

Serhat SİPAHİOĞLU
    gurik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BT 4942
    Edilen teşekkür: 537

Alıntı takres Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamamen kişisel zevk ve tercihler...
    Bu dahil bütün genellemeler yanlıştır....
    üç çeşit genelleme yaptım kim hangisini isterse alsın üstüne. Ama milleti keriz yerine koyup vergi tırtıklayan bir devletin mensuplarıyız.550 işe yaramaz ve milyonlarca vatan haini beslerken araç sahipleri yolunacak kaz görülürken ve hiç ses çıkarmazken ne diyecektim ki?
    Sen serin ol adaşım.Hassasiyetine teşekkür ederim.
    Gezgin Gp.

Serhat SİPAHİOĞLU
    gurik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BT 4942
    Edilen teşekkür: 537

Alıntı uzuncocuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ıkı yorum var ikisinede sadece gülüyorum.... servislerle ilgili fikirlerim ortda iken peugeot servise bile giydirir iken, sizin aracınızın da kronık sorunlarından dolayı servıste magdur olanlar dolu ıken, ve fıat forumunda da ısrarla yazıyor ıken, sıze ancak gülerım ben.....sız benı mı kolluyorsunuz , peugeot hıc saglam pabuc degılmış sandı servıs aslında saglammıs konuyu neresınden okudunuz kı?? neyse.... mont cok tutar .... ulke genelınde patlama yapar.... tıguan sorento captıvayı sollar ... 60000 tl ye 2000 dızelı alınır bınılır... parcasının da cok ucuz olacagı aldıgım bılgıler arasında... bıkac forumcu da mutlu olur boylece.... yasasın.... nasıl ıstedıgın gıbı yazabıldım mı???? olmadıysa soyle tekrar yazayım....
    ha bu arada sız benım bındıgım aracları ovmek gıbı bır huyum var sanıyorsanız ben ıkı ayda bır araba degıstırıyorum.... takıp te etmeyın hızıma yetısemezsınız....... fıorıno hakkındakı ovgulerımı gecmısı arastırıp okuyabılırsınız. kıa venganın 128 ps motoru hakkındakı ovgulerımıde okursunuz aynı zmanda. cruze motorunun verımsızlıgı, fıre motorun yetersızlıgını de okursunuz... ama fıre ın cok ekonomık oldugunuda okursunuz....yazdıgım fıkırlerımı sıze onaylatmam gerekmıyor sanırım... sızde yazdıklarıma cevap vermezsınız olur bıter sayın gurık..... arkasında durmaya calıstıgın marka senın arkanda da senın gıbı durdugu gün, aldıgın araca geçip selam veririm... ama ımaj yapayım derdıyle bu ulkeye getırılen mont, asıl hıtap ettıgı kesım olan ortadırek ıcın opsıyonlarını kısıp onune attıgı punto, bır turlu oturtulamayan ve sahıplerının 2013 te kasa degısırse??? deyıp ıkıncı elde fahıs zararlar ettıgı bravo varken, servıs ,musterı hızmetlerı, fıyat polıtıkası gıbı cok cıddı problemlerde mevcutken, fıatın montla falan ısı olmamalı... nasıl kı bır kampanya ıle lınea dızelde rakıpsız kaldıysa nasılkı fıorıno segmentınde lıderıge oynuyorsa fıat bu orneklerı cogaltabılmelı.... yoksa hedef yerlı otomobıl yapılana kadar geydırebıldıgıne geydırden daha oteye gecmez fıat için gözümde......ve taşlarımıda kafasına kafasına atarım fıatın... ne zaman onlar dıreksıyodakı ısıkları tam koyacak bagaj aydınlatmasını kısmayacak, bende o zaman fıata bravo dıyecegım... ıkı fıat aldıysam ve bındıysemde tamamıyla maddı sebeplerdendır.... maddı sebep gutmeden alabılecegım tek fıatta maalesef ıkıncı el bır 120 lık dualogıc bravodur.... ama kesınlıkle sıfır degıl.....
    işte bu sebeplerden mont denen araca sonuna kadar karsıyım...
    Ben kendimi onay makamı olarak görmüyorum,olayları da kişiselleştirmek istemiyorum ancak punto hakkındaki yorumlarınız rencide edici.Kızdığım nokta bunu punto tabanlı bir sitede galiz ifadelerle dile getirmeniz. yaşantınızda Fiatla kötü anılar yaşamış olablirsiniz ama bunu tüm genele yayamazsınız. Söylediğiniz sıkıntıların hiçbirini yaşamadım aracımda. Fiat markasındaki 11 ci aracım. Ayrıca işlerim gereği aklınızın alamayacağı kadar vinç dahil farklı araç kullandım.Hızınıza yetişirim merak etmeyin. Aynı zamanda mesajları beynimle okurum anlarım.zihinsel engellilerle eğitim-öğretim yapıyorum ben baktıysanız profilime.
    Bunun yanında sizi özellikle takip de ediyor değilim.Sadece eleştiri mesajlarını dikkatli okuyorum birşey kazandırıyor mu diye.Maalesef sizinkiler kazandırmıyor üzgünüm. Neyse Allah sizi Fiat'tan korusun. Bizi de haksız ve rencide edici yanlış değerlendirmelerden.
    Gezgin Gp.

Misafir047
    Ziyaretçi Misafir047 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

benc ortalama satış gerçekleştirir diye düşünüyorum

Güney ...
    evo_dynmc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 31

2.0 litre motor türkiyede vergi ve yakıt sarfiyatı açısından pahalı olur. zaten 2 litrenin vergisini ve yakıt masrafını düşünmeyip alacakların çoğunluğu da araba ne kadar güzel de olsa fiat almaz bu da araba da hiç olur gider. ama 1.6 litre yaparlarsa gayet güzel olabilir alıcısı çoğalır diye düşünüyorum.

fatih emekli
    fatihhhh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Elazığ
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 241

1,6 dizel ve iyi bir fiyatla satar. aksi taktirde hiç satamaz.

ti ner
    tiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 44

Nissan'ın 1.5 dci'leri varken bu dahil tüm suvlar yalan oldu son vergilendirmeden sonra.

Serhat Kökalp
    serhat77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    07 NOZ 29
    Edilen teşekkür: 6

Bu tarz araçlarda en az 2.0 motor kullanmazlarsa güç konusunda büyük sıkıntı yaşanır. Ayrıca çok derli toplu bir kasası var aracın. En azından kullanıcılardan onay almış bir kasa. Ve bence fiatın son yıllardaki başarılı motorları ile hedeflenen satışları yakalar.

Hakan Durak
    muazzaf vatandaş hakandurak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 57

ben bekliyorum inşallah gelir bende alırım; punto yu severek aldım palio vardı şirket aracı nefretle kullanmıştım ama bu hafif suv artık fiatın türkiye pazarına sokması gereken bir araç bu arada marka olarak tofaş artık çok uzaklarda kaldı tamamen fiat politikaları hakim şu anda fiat grup da yaptığı araçlarla ne wv ile kıyaslana bilir nede başka bir araçla; adamlar ferrari ve masarati üretiyorlar biraz daha geniş açıyla bakmak lazım resme yoksa yanlış anlaşılabilir bu gün ferrari ve maseratiyi ne peugeot la ne de wv ile karşılaştırabiliriz varsa karşılaştıran babayiğit söylesin...

erk ııııı
    motor delisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 152

Alıntı hakandurak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben bekliyorum inşallah gelir bende alırım; punto yu severek aldım palio vardı şirket aracı nefretle kullanmıştım ama bu hafif suv artık fiatın türkiye pazarına sokması gereken bir araç bu arada marka olarak tofaş artık çok uzaklarda kaldı tamamen fiat politikaları hakim şu anda fiat grup da yaptığı araçlarla ne wv ile kıyaslana bilir nede başka bir araçla; adamlar ferrari ve masarati üretiyorlar biraz daha geniş açıyla bakmak lazım resme yoksa yanlış anlaşılabilir bu gün ferrari ve maseratiyi ne peugeot la ne de wv ile karşılaştırabiliriz varsa karşılaştıran babayiğit söylesin...
    Fiyatı görünce kaşkai ye devam abi boşver mondu ))

Serhat Karadağ
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Evo Siyah

4x4 otomatik seçeneğiyle geliyormuş düzgün okumamışım haberi... 2.0 dizel otomatik 4x4 fiyatı uygun olursa captivaya rakip olabilir

Serhat Karadağ
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Evo Siyah

Bu arada italyadaki sitede 34440 euro(2.0 4x4 otomatik full(lounge) versiyon):79.290 TL, tabi ötv ile nekadar olur bilmiyorum.

ümit başaran
    Nereden
    Mardin
    Rengi
    Yok

bu arac 2.0 4x4 versıyonu vergıyıde koyarsak 120000 tl nın altına ınemez eger avrupa fıyatı 34000 euro ıse.... bızdekı %130 vergı mahvedıyor herseyı... turkıyeye bınek arac olarak hıtap eden markalar suv sınıfında sureklı arka planda kalıyor... chevrolet marka takıntıları olan ama jeepı cok satan bı marka sorento , kıa ıcın daha acaba dedıgımız donemlerde ustuste satıs rekorları kırdı. bu segmentte hem bınek araca hıtap edıp hemde bu sınıfta kendını ıspatlamıs aklıman gelen tıguan var. ortalama %70 lık bınek araca hıtap eden fırmalarımız genelde suv satıslarında cok gerıdeler. koleos antara gozumuzun onunde ornek olarak durmakta....

ümit başaran
    Nereden
    Mardin
    Rengi
    Yok

Alıntı srkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada italyadaki sitede 34440 euro(2.0 4x4 otomatik full(lounge) versiyon):79.290 TL, tabi ötv ile nekadar olur bilmiyorum.
    bu aracın ordakı vergısız fıyatının 50000 tl oldugunu varsayalım .... turkıyede fıyatı 115000 tl oluyor ve yazık sedıcı ıle beraber torunlarımıza gosterılecek fıat tarıhının ıcındekı yerını rahat alacaktır bu fıyata....benım mont ıle kıyaslayacagım satıs rakamı ssang yong kyron olacak bakalım o garıp jeepı sollayabılecekmı.....

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon