Sayfa 2/15 İlkİlk 123456 ... SonSon
285 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: 1.4 fire'ı kötüleyenler

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

fire motoru kullananlar kötülüyor...herkes gitmediğinden 130 la giderken bağırdığından bahsediyor...
    Keyif BMW'Dir...

Okan V.
    justneedyou - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Granit Gri
    Plaka
    34 JN ...
    Edilen teşekkür: 20

Alıntı takres Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fire motoru kullananlar kötülüyor...herkes gitmediğinden 130 la giderken bağırdığından bahsediyor...
    bana göre tam şehir içi bir motor ancak şehir dışında da az kurnaz değil tek eksisi bence arabayla 190-200 yapınca çok fazla bağırıyor

erk ııııı
    motor delisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 152

Alıntı orkun09 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaaav millet kurban olsun 1.4 puntişlere, gözünü seveyim ben bunların.

Çekemeyen anten taksın bence.
    puntişler he hehehe çok güzel espri olmuş anten tebrik ederim o resim ne öyle ya haha

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

kıvanç çiftçi
    since1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 220

Alıntı takres Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet ben sürerken bağirdi araç eco modda 2500-2600 devirde sakincene 80 km hızla giderken birranda gazı kökliyince araç bağirdi normal olarak
    bakma sen atıp tutanlara aracı aldiğim ilkgün gürültüden duramassın araç gitmez sakın eco modu kullanma normal modda bile araç yürümüyor diyorlardı.
    aracı aldiğimdan beri nerdeyse hiç eco dan hiç çıkmadım ve yakıt ortalamsı 6.5

eski puntocu yeni lineacı
    halils2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 1276

puntomu alalı 10 ay oldu 15 500 yol yaptım, ilk aldığımda baskı istiyordu. otobanda rampa aşağı 140 150 anca görüyordum lpg yokken, aracın baskısını,trigerini,fren balatalarını, yağını suyunu değiştiridim( 5-40 magnetec kullanıyorum ) akşam arabada tonajlı 5 kişi vardı bilenler bilir seymen rampasını 130la çıktım bana mısın demedi ve düzde 160a dayadım, yol biraz daha uzun olsa 170 180 leri görecek belli hemde lpg de. bende aracımı satmayı düşünüyorum fakat bakımlarını yaptırdıktan sonra bana daha da bi zevk vermeye başladı eşimde aracı satmamı istemiyor bende satmaktan vazgeçtim. arkadaşın dediği gibi kullanım amacına göre çok güzel bir araç. boş donanımsız araçlara daha fazla para vermektense donanımlıyı tercih ederim. araçta tek problemim hep sedan kullandığımdan park etmede zorluk çekiyorum oda benden kaynaklanıyor. motor sesi var diyorlar ewet var ama çok güzel bi ses aslan kükremesi gibi ve hep kükretiyorum o aslanı zaten kükremezse o zaman satarım işte saygılar...

kerem *
    krm1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 1665

Multijetle kıyaslanmasa bile yeterli bir motor kötülemek yanlış.Uzun yolda 5.5 litre ortalama rahat yakalanıyor daha ne olsun...

senza cuore saremmo solo macchine

Owning an Alfa Romeo? is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but it! She is so damn HOT!

Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri

ya konunun birinde de sordum 75 lik mjt lerle kapışan var mı die ama bişey çıkmadı. hangisi başı alır denemek istiyorum varsa çorlu civarından bi hafta sonu deneme amaçlı bi kapışalım bakalım nolcak merak ediyorum???

Oğuz KOCA
    İl Başkanı (Isparta) izoci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    330
    Edilen teşekkür: 1913

Alıntı asil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim bir lafım vardır.(hayattaki herkez sana mUhalefetse tadını çıkar ;çünkü iktidar sensin!)
    nereden senin lafın oluyo ulen o
    TSİ Jetta.

Bilge Ö.
    blgtlg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 3

Alıntı gurik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merak etmeyin dünyanın en güzel aracından birisine biniyorsunuz. Fiatı kurtaran bir araçtır gp. bizim sitemize de bilgi kirliliği bulaştı maalesef.GP sini satıp acı içinde kıvranan bazı kişiler zamanında övgü düzerken şimdi ciğer kedi misali oldular.
    İnşallah öledir...görsel olarak ve kullanım olarak benim sıkıntım yok...umarım bundan sonrada hiçbir konuda olmaz.

mustafa özbey
    reddragon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 166

Ben motordan fazla anlamam ama fire motor kullanıyorum ve 80-90'a kadar rahat çıkıyor sonrasında tıkanmaya başlıyor. Arkadaşım usta şoför o da 140'ı geçemedi yol yetmedi...
    Bana göre 1.4 motora göre atak bir motor değil kesinlikle.Aldığıma da pişman değilim ne kadar ekmek o kadar köfte fazla hıza da gerek yok üç kuruşluk motordan beş kuruşluk performans beklemeye de gerek yok...

Mustafa Usta
    USTA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1096

Alıntı halils2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya konunun birinde de sordum 75 lik mjt lerle kapışan var mı die ama bişey çıkmadı. hangisi başı alır denemek istiyorum varsa çorlu civarından bi hafta sonu deneme amaçlı bi kapışalım bakalım nolcak merak ediyorum???
    Kalkış yaparsanız 0-100 hızlanmasında mjeti geçersin,rolling yaparsanız tork avantajıyla mjet seni geçer,son hızlar iki aracında aynı görünüyor ama aracın açılmasına bağlı olarak değişir bu.
    Birde aracında ASR varsa kalkışta kesinlikle kapatmanı tavsiye ederim...

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ozan K
    OzzY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***
    Edilen teşekkür: 2813

insanlar elma ile armutu kıyasladıkları sürece bu tartışma bitmez.
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri

Alıntı OzzY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    insanlar elma ile armutu kıyasladıkları sürece bu tartışma bitmez.
    sevgili kardeşim bizimki kıyaslama değil deneme. biri 75 lik mtj 190 tork diğeri 118 tork 77 hp. cdti astra il kapıştığımda baya fark açmıştım arkadaşa ama 2. vitese atarken cartlatmıştı. 75 liği çok meth ediyolar ben de merakımı gidermek istiyorum neden dersen bir sonraki aracım kısmetse dizel olacak. araç alırken ona göre davranırım ben de ha diyeceksin ki 90lık veya 105 lik al o zaman. 105 ler linealarda var ve vergi yüzünden istemiyorum. 75 denk gelir ama gidişi nasıl olduğunu bilmediğimden tercik etmeyebilirim ayrıca forum da bir ön bilgi olur.

erman arabacıoğlu
    ermana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırklareli
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 43

ne kadar ekmek o kadar köfteye katılmıyorum.
    ben bu araca 40.000 lira verdim. öyle az buz bir para değil zaten b segmentlerin hepsi yaklaşık bu fiyatlarda. puntolar öyle ucuz ona göre performansı da bu kadar gibi bir söz olmuş bu. benim 40 liraya alabileceğim bir çok seçenek vardı. ama klasik 1.6 16 valf benzini emen motor ve boş arabalardan sa ekonomik bir motora sahip full donanımlı hatta bir çok lüks araçta olmayan bir donanım ile punto yu seçtim. verdiğim parayıda sonuna kadar hakediyor.

18. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Ziyaretci046 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 0

Alıntı halils2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biz denedik drag videosu var 75 lik yendi.. foruma koyayım

alper ALPĞOLU
    ultraslan33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    33 plaka:))
    Edilen teşekkür: 87

insanları anlamak mümkün değil belki adamın gücü benzinliye yetmiş hayatında belki ilk kez güzel bi arabaya biniyo ama her nedense sitede bazı insanlar milletin hevesini kursağında bırakmaktan bence artık vazgeçsin..kimse 1.4 fire motor süper mükemmel demiyo ama o kadar da berbat olduugnu sanmıyorum..işin ilginci laf atanlar habire gözü devir saatinde yakıt tasarrufunda olan tipler büyük ihtimal..şunu kafanıza sokun araba hem yakmayacak hem de uçacak yok öyle bişi..insanlar neyle mutlu oluyosa karışmayın
    noone knows that except both of us

Şafak Ç
    SKELETER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 176

Alıntı gurik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merak etmeyin dünyanın en güzel aracından birisine biniyorsunuz. Fiatı kurtaran bir araçtır gp. bizim sitemize de bilgi kirliliği bulaştı maalesef.GP sini satıp acı içinde kıvranan bazı kişiler zamanında övgü düzerken şimdi ciğer kedi misali oldular.

Çok doğru arabadan memnun değilsen, sattıysan hala ne diye sürekli punto forumuna girip kötülersin ki. Öyle şeyler yazıyorlar ki utanmasalar 80 model şahin daha iyi yazacaklar. Eleştirirsin, aracın sana göre eksik yanlarını sayarsın ama sırf kötülemek için yazı yazanlara artık bende dayanamıyorum.

alper ALPĞOLU
    ultraslan33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    33 plaka:))
    Edilen teşekkür: 87

insanları anlamak imkansız beyaz şahin mantığından kurtulamamış tiplerin zihniyetinden çıkıyo bu süper fikirliler
    noone knows that except both of us

kıvanç çiftçi
    since1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 220

arkadaşlar forma ilkkez yazı yazdım tanışma bölümene 2-3 kendini bilmez ah işte bir 77 lik daha geçmiş olsun 2 ay sonra satarsın....
    ya adamlar da insanlık olsa derki önce hayırlı olsun aracı teslim almamişim tst sürüşüde yapmamiştim moralim sıfıra indi nerdeyse kaporayı geri almayı düşündümmm...
    merak ediyorum bu adamların altında hangi araba var mercedes bmw lerde mi doğmşlar 5000 motor araçlarla yarişlara mı katilmişlar nedirr yaaa
    arkadaşin biri demiş 3 kuruşa 5 köfte,,arkadaşim
    senin 3 kuruş dediğin 35-40bin tl arası
    5köfte dediğin abs,asr,msr,ebs,hill holder,ss,4-5 airbag,sis farı,skydom,led stoplar,çelik jant,deri dreksiyon,sportif iç aksam,ake teyp,blue me,6 hoporlör,
    saymaya devam ediyimmi
    my fiestaların titanyum versiyonlarının güvenlik paketli versiyonlarında yok dediğim özellikler
    golflerin donanımlı araçları ile nerdeyse aynı
    polo nun full donanımına yakın
    golf 60bin
    polo 45 binden düşük değil(benzinli)

24. Bu mesajı için 2 kişi since1453'ye teşekkür etti:

cihan juventude
    juventude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 16

bu yorumlar ancak birkaç araba arasında kalmış insanları etkiler. etkileyemeyeceği tek insansa evo kullanandır. beklentilerine göre hareket eden, full olsun, 1.4 olsun, az yaksın, parçası pahalı olmasın, 2. eli olsun, fiyatına göre mercedeste olmayan donanımlar olsun diyosan buyur gel al bi evo. ha diyosan ki basınca fırlasın uçsun gitsin, o zaman yakıtına da diğer yetersizliklerine de katlanacaksın gidip başka marka alacaksın. zaten burda herkes için mükemmel bir araba yoktur ki. hızlı araç çok yakar, dizelse çok kilometre yapmalısın vs. vs. hepsinde kendine göre bir sorun bulursun.

26. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 2/15 İlkİlk 123456 ... SonSon

Yer imleri

Yer imleri