Malesef gece evoma hırsız girmiş.arka sol camı kırarak içeri girip orjinal evo teybini çalmış.Allah bildiği gibi yapsın inşallah.Aracı o halde görmek çok kötü bir duygu.hırsız iyi iş çıkarmış hiç biyere zarar vermeden camdan girmiş soketlerine bile zarar vermeden güzelce teybi sökmüş ve en ufak iz bırakmadan gitmiş.Olay yeri incelemeden gelen memurlar da söyledi,usta hırsızmış diye.
Allahtan aracım kaskoluydu.bütün işlemleri hallettim.Aracı servise teslim ettim,exper gelip bakıcak pazartesi günü.3-4 güne kadar alıcam inşallah aracımı.Tek tesellim araca zarar vermemesi.Ne kaportada nede arac içinde bi hasar yok.Sadece camı kırıp araca girerken cam boşluğunun alt kenarına basmış ve kapı içi plastik döşemesini biraz çizmiş.Ne diyiim bunada şükür.
Kaskodan öğrendiğime göre bu ilk olayım olduğu için hasarsızlığım devam edicekmiş.Kasko sicilime bişey işlemicek yani.
Arkadaşlar özellikle İstanbulda oturanlar dikkat etsin,bu günlerde istanbulda sipariş üzerine çalışan bi grup varmış ve özellikle evo teyipleri çok rağbet görüyomuş.Memur arkadaş bu aralar yeni puntolara dadandılar dedi.
Bugün ömrümden 1 sene gitti Allah kimsenin başına vermesin.
Konuyla ilgili yada kaskoyla ilgili öneriniz tavsiyeniz olursa her türlü kabulümdür.(resim eklemek istedim ama site hata veriyor yükleme yapmıyor.Bu durumu site yönetimime yazmama rağmen bişey değişmedi