Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
44 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Punto evo verip corsa alınır mı?

Ziyaretçi034
    Ziyaretçi Ziyaretçi034 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı matushella Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet bu durumu biliyoruz fakat motorun şu andaki üreticisi kim Fiat. Opel neden üretim yapmıyor, yani topluyor arabayı?
    fiatın sahibi olduğu fiat powertrain şirketi üretiyor,

üretim yapamama sebebini yukarıda açıkladım zaten, gm/opel finansal kriz içerisinde ve eli kolu bağlı.

olaya senin açından bakarsak bmw'de toyotada toplama araç yapıyor diyeceğiz bundan sonra.

İlgili haber: Milliyet - Toyota BMW ile ?güç? birliğine gitti

vakit bulupta haberi okursan toyota bmw'dan 2,0 dizel motor alıp kullanacak, bmw'da toyotanın elektrikli ve hibrid motorlarında deneyimlerini kendi sistemlerine uygulayacak.

ayrıca toyota artık isuzu ile dizel motor geliştireceğini açıklamış. otomobilin beşiği olan amerikada satış birincisi olan toyota kendi motorunu üretemiyormu diyelim yani ?

mustafa aladag
    muti9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 45

al yeni kasa fiesta bak keyfine
    I Love Abarth

Gorky
    Ziyaretçi Gorky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Sparco34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Opelin konforu fiata göre yüksektir.
    karşılaştırma yaparak almaya bak
    içine sinıyorsa sıkıntı yok
    Corsaya hiç binmediniz sanırım. Punto'dan önce bizde Corsa vardı. Hem donanım hem konfor olarak hiçbi şekilde Punto'ya yaklaşamaz

Ercan Bektaş
    ercan60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 35

Fiestası olsun, Corsası olsun kazık gibi arabalar. Konfor sıfır. Punto'lar da sert araçlar ama bir fiesta ya da corsadan gerçekten konforlu. Değişiklik istiyorsanız, C ya da D sınıfı konforlu bir şey tercih edin bence.

Nedense şu karikatür geldi aklıma, )) ,ne yapacan corsa alıp

Konu ercan60 tarafından (26/07/2012 Saat 18:01 ) değiştirilmiştir.

YUNUS KAYA
    ykaya1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 719

Bana takasa girelim deseler girmem.Punto corsanın yanında c sınıfı gibi duruyor.Nedense bana clio 3 hariç polo,corsa,fiesta puntodan bir hayli küçükmüş gibi geliyor.
    Konu ykaya1983 tarafından (26/07/2012 Saat 20:53 ) değiştirilmiştir.

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

Alıntı sekoli82_35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok o kadar fullunde gözüm yokta benzinli enjoy paket istiyorm. tavsiye edermisin değermi
    1.2 otomatik benzinlisi bir arkadaşımda var biraz fazla yaktığını söylüyordu..

Güneş Doğar
    GUNES - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 129

Alıntı sekoli82_35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar biraz değişiklik istediğimden dolayı 2010 punto evomu verip corsa almak istiyorum.Fikir verirseniz sevinirim.
    bence opel düşünüyorsan astra classic 3 .... bi yakından bak derim...en azından incele....

Evren U
    Evren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Rengi
    Kar Beyaz
    Plaka
    45**
    Edilen teşekkür: 10

bence puntoda kalın...

halil özçelik
    ᵀᴵᴾᴼ♥ᴳᴿᴬᴻᴰᴲ ᴾᵁᴻᵀᴼ♥ᴮᴿᴬᵂᴼ ligdevi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    16 Z 5982
    Edilen teşekkür: 110

corsa mı puntoyu vw forumlarında yeni polo ile kıyaslıyolar o mu bu mu diye gerisini siz düşünün ...

karaca pakna
    karaca71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2

corsa yeni kasayasa bişey diyemiyeceğim ama eski kasalardansa ben olsam almazdım çünkü corsaya bişey yapınca puntoya yakıştığı kadar yakışmıyo puntoya binmek zevk meselesi ama opelde alman araba karara senin
    AŞK ÜÇ HARFTİR BMW

engin kavraloğlu
    ...Makinist... segin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    35 DA 2407
    Edilen teşekkür: 344

sizin aracınızın durumunu bilmiyorum fakat corsa yerine evo nuzu daha eğlenceli bir araç yapsanız daha mantıklı olur. mesela skydome yoksa asist kit vs.vs. full bir evo alsanız corsa yı gözünüz görmez
    1.3 DYNMC 5K. METALİK BEYAZ AS.KT. - Hİ-Fİ - SKY-DOME - FR.KT. ABARTH I SPOİLER

Ahmet Murat
    apars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 8

Zaman geçmiş ama yinede düşünenler için yazıyorum. Alırsın evo'yu full olarak 45 bin civarına satarsın 30 bine sonra aklın başına gelir kahredersin. Bence bu segment araç alacaklar öncelikle polo daha sonra corsa seçmeli. Ben 4 adet punto aldım sattım hatta en son ağzına kadar dolu bravo sattım hep zarar ziyan. Benimle beraber vw alan arkadaşlarım 3-5 bin eksiğine araç satarken ben 2-3 yaşındaki araçlarımı 15-20 bin eksiğine satmak zorunda kaldım. Hele ki dandik ötesi ve asap bozma makinası fiat bayilerine aldığın 0 km aracı 6 ay veya 1 sene sonra götür takas yapacağım kaça alırsınız de, bak seni nasıl kahrettiriyorlar. Hiç düşünmeden polo diyorum. Zira oto piyasasındaki adı çeyrek altın. Volkswagende araba maalesef parayla değil 3-4 ay sırayla. Acaba tesadüf mü yoksa insanlar mazoşistlerde sıra mı bekliyorlar düşünmek lazım. Hangi markada gördünüz benzinli ile dizel arasında 10000 tl fiyat farkı varken ben kampanya yaptım aynı para diyen. 10000 tl fark verip alanlar salakmıydı demezler mi adama. Tabi ki bu lafı satarken çooookkkk fazlasıyla duyup salaklığımızı perçinlemiş oluyoruz. Onun için yol yakın iken diğer alternatifler derim. Kaçın kurtarın canınızı

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

emre sever
    erenemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196
    Edilen teşekkür: 399

Alıntı apars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zaman geçmiş ama yinede düşünenler için yazıyorum. Alırsın evo'yu full olarak 45 bin civarına satarsın 30 bine sonra aklın başına gelir kahredersin. Bence bu segment araç alacaklar öncelikle polo daha sonra corsa seçmeli. Ben 4 adet punto aldım sattım hatta en son ağzına kadar dolu bravo sattım hep zarar ziyan. Benimle beraber vw alan arkadaşlarım 3-5 bin eksiğine araç satarken ben 2-3 yaşındaki araçlarımı 15-20 bin eksiğine satmak zorunda kaldım. Hele ki dandik ötesi ve asap bozma makinası fiat bayilerine aldığın 0 km aracı 6 ay veya 1 sene sonra götür takas yapacağım kaça alırsınız de, bak seni nasıl kahrettiriyorlar. Hiç düşünmeden polo diyorum. Zira oto piyasasındaki adı çeyrek altın. Volkswagende araba maalesef parayla değil 3-4 ay sırayla. Acaba tesadüf mü yoksa insanlar mazoşistlerde sıra mı bekliyorlar düşünmek lazım. Hangi markada gördünüz benzinli ile dizel arasında 10000 tl fiyat farkı varken ben kampanya yaptım aynı para diyen. 10000 tl fark verip alanlar salakmıydı demezler mi adama. Tabi ki bu lafı satarken çooookkkk fazlasıyla duyup salaklığımızı perçinlemiş oluyoruz. Onun için yol yakın iken diğer alternatifler derim. Kaçın kurtarın canınızı
    söylediklerin bravo için olabilir ama punto 15-20 bin eksiğe gitmez abartmayalım ayrıca polo tamamda ikinci elde punto corsa dan çok daha iyi gidiyor.

Ziyaretci035
    Ziyaretçi Ziyaretci035 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Ynt: Punto evo verip corsa alınır mı?

Alıntı erenemre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    söylediklerin bravo için olabilir ama punto 15-20 bin eksiğe gitmez abartmayalım ayrıca polo tamamda ikinci elde punto corsa dan çok daha iyi gidiyor.
    İnsanlar artık Punto'ya alıştı. Punto değer kazanmaya başladı. Corsa'nın kalitesi ve donanım seviyeleri düştü.

Sony Ericsson Xperia Ray cihazından 2 ile gönderildi.

Misafir046
    Ziyaretçi Misafir046 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı ilkerhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnsanlar artık Punto'ya alıştı. Punto değer kazanmaya başladı. Corsa'nın kalitesi ve donanım seviyeleri düştü.

Sony Ericsson Xperia Ray cihazından 2 ile gönderildi.

Katılıyorum.2. Elde puntonun satısı daha çok.Dahada hızlı oluyor.Artık tum arabaların degerleri 2. elde baya dusuyor...

okan türkmen
    malebow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    35dev53
    Edilen teşekkür: 157

Eski kasa corsa yenilerden daha güzel bana göre yani para lazım, arabamı satacağım ama illede araba lazım diyorsanız eski kasa corsa yı öneririm. Yeni corsa ların ne içten ne dıştan nede performans olarak bir albenisi yok. nefret ettiğimi bile söyleyebilirim
    ISmileUDie

ersan balkan
    WILD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 65

Alıntı apars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bravo sahiplerinden hep aynı şeyi duyuyoruz. 2. eli çok zarar ettiriyor. Puntoda bu rakam çok olmasa da dediğinize katılıyorum fiatın yanlış fiyat politikaları gereği puntolarda 2 elde aynı segmentteki diğer marka araçlara göre daha fazla değer kaybediyor. Ben şanslıyım. 2010 sonunda 30.000 aldığım aracı 28.000-30.000 satarım. Çünkü ben aldıktan sonra euro epey arttı ve araçların 1.el fiyatı arttı

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

Ben 2 tane gp aldım sattim hiç zarar etmedim ama tabiki bunda şansın da biraz yardımı var..şu anda astra classic 3 1.3 cdti aracım var geçenlerde sıfır aldığım fiyatı verdiler satmadım..hatta şu anda galerilerde sıfır aldığım fiyattan 2 lira fazla istiyorlar..

Sercan Türen
    adrentos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Edirne
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 49

Yıl olmus 2013 corsada yol bilgisayarı standart değil.

okan türkmen
    malebow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    35dev53
    Edilen teşekkür: 157

yeni clio daha iyidir
    ISmileUDie

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon