Sayfa 2/2 İlkİlk 12
33 sonuçtan 21 ile 33 arası

Konu: Opel Astra 1.3 Cdti 90 Hp Nasıl Bir Araç....

mevlüt ....
    fortune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 47

Ya opel niye bunun motorunu güçlendirmiyor.50 bin liralık 2012 si bile aynı 90 bg motor koymuş arabaya.
    Puntolojik

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

Alıntı fortune Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya opel niye bunun motorunu güçlendirmiyor.50 bin liralık 2012 si bile aynı 90 bg motor koymuş arabaya.
    yeni kasası 95 lik euro 5 motor..eski kasanın yani H kasanın dizeline son verildi..

ümit başaran
    uzuncocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mardin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 480

Alıntı tayfux Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yeni kasası 95 lik euro 5 motor..eski kasanın yani H kasanın dizeline son verildi..
    fıat fıorıno ıle evoya koydu 95 lıgı opel astraya...... o motor en cok cruze a lazımdı ama astra dızel satılsın dıye gıttıler cruza 2.0 dızel koydular... lınea 95 lıge gectı ama astra classıc stratejı den kaybettı yazık... bıtmesı gereken aslında benzınlı motoruydu
    jetta1.2 tsı comfortlıne 2012

barış unye
    İl Başkan (Iğdır) barisunye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Iğdır
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 83

Alıntı architect39 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2007 model astra cosmo sahibi biri ve şuanda da bir fiorino birde evo sahibi olarak konuşuyorum opel astrayı tek gecerim arkadaşların yorumlarına lafim yok çoğuda doğru mesela kalkışta ağırdır ama sonradan hızlanınca durduramazsın ucar ayrıca cosmo modellerinde spor tuşu var ona basarsan araba sanki 90 beygir değilde 115-120 beygir gibi performans verir seri ve atak olur ama yakıtta yaka istemezsen basarsın düğmeye ekonomik yakar mesela sana bir örnek 6 senedir aynı yolu delip gidiyorum yalum istanbulun çilekes yolunda E-5 de hergün gayettepe küçükçekmece arası sonuçmu astra 6,7 lt ortalama yaktım fiorinoyla 8 lt evoyla 7,4 kullanan aynı şartlar aynı sürüş zevki kullanım kolaylığı konfor serilik bence astra ama özellikle cosmo alman sport tuşu gerçekten işe yarıyan bir özellik chip tuningle bu aç kapa olayı olurmu ne kadar performans verir bilmem bu arada 2007 60000-65000 kmde astra istersen cosmo siyah exon paketli araçım satılıktır ) sahibindende ilanı mevcut karar senin arkadaşım alabilirsen durumun varsa halan bu kasanın sıfırı classic diye satılıyo sıfırınıda almanı öneririm karar senin iyi günler
    sizin araç easytronic mi.....spor tuşu manuellerde olmaz heralde....ben manuel dusunuyorum...yakıt ortalamanız iyiymiş..genelde arkadaşlar puntoya gore 1 lt fazla yaktığını belırtmısler..

tayfun aydın
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı uzuncocuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fıat fıorıno ıle evoya koydu 95 lıgı opel astraya...... o motor en cok cruze a lazımdı ama astra dızel satılsın dıye gıttıler cruza 2.0 dızel koydular... lınea 95 lıge gectı ama astra classıc stratejı den kaybettı yazık... bıtmesı gereken aslında benzınlı motoruydu
    kesinlikle şu an herkes classic 3 kasa dizel arıyor ama malesef piyasada hiç kalmadı...yeni astra da baya fiyatlanmış..

Ziyaretçi034
    Ziyaretçi Ziyaretçi034 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kesinlikle şu an herkes classic 3 kasa dizel arıyor ama malesef piyasada hiç kalmadı...yeni astra da baya fiyatlanmış..
    classic serinin bir kaç dezavantajını okumuştum, normal h kasa ile classic kullanan bir kaç kişi malzemelerden araklandığını söylemişti, özellikle yalıtım konusunda araç içeri daha fazla ses alıyormuş. classic dizeller üretimi biterken sessiz sedasız astra j'de edition versiyonu getirdiler, fiyatı biraz daha makul olsa sıfır classic yerine alternatif olabilirdi. (en son astra classic dizel 43 bine satılıyordu, edition astra j dizel 50 bin civarındaydı)

tayfun aydın
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı Hutne Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    classic serinin bir kaç dezavantajını okumuştum, normal h kasa ile classic kullanan bir kaç kişi malzemelerden araklandığını söylemişti, özellikle yalıtım konusunda araç içeri daha fazla ses alıyormuş. classic dizeller üretimi biterken sessiz sedasız astra j'de edition versiyonu getirdiler, fiyatı biraz daha makul olsa sıfır classic yerine alternatif olabilirdi. (en son astra classic dizel 43 bine satılıyordu, edition astra j dizel 50 bin civarındaydı)
    Oğuzhan en son astra h benim ki yani essential plus paket adı altında satılıyor araç cosmo kadar dolu değil fakat enjoy gibi de değil tam arada kalmış gibi mesela cosmo larda mercekli far falan var bizimkilerde yok cosmolarda açılır cam tavan var bizimkilerde yok cosmolarda deri koltuk ısıtmalı koltuk start stop çalışma özelliği falan var bizimkilerde yok gb gb...ama yalıtım açısından ben bir fark göremedim çünkü arkadaşımda 2011 njoy var ses aynı gibi geldi bana..astra j ye gelince benim aldığım bayi enjoy plus paketini bana tam 50 bin TL ye bıraktı fakat ben zaten kredi ile aldığım ve daha fazla açılmak istemediğim ayrıca elektrikli araba gibi çeşitli araçların 5-6 seneye kadar yaygınlaşacağını düşündüğüm için şimdilik bu aracı almayı uygun gördüm..ama imkanım olsa astra j sport 52bin+2000(sunroof) alırdım gerçekten..
    Konu tayfux tarafından (12/03/2012 Saat 19:34 ) değiştirilmiştir.

Ziyaretçi034

Oğuzhan en son astra h benim ki yani essential plus paket adı altında satılıyor araç cosmo kadar dolu değil fakat enjoy gibi de değil tam arada kalmış gibi mesela cosmo larda mercekli far falan var bizimkilerde yok cosmolarda açılır cam tavan var bizimkilerde yok cosmolarda deri koltuk ısıtmalı koltuk start stop çalışma özelliği falan var bizimkilerde yok gb gb...ama yalıtım açısından ben bir fark göremedim çünkü arkadaşımda 2011 njoy var ses aynı gibi geldi bana..astra j ye gelince benim aldığım bayi enjoy plus paketini bana tam 50 bin TL ye bıraktı fakat ben zaten kredi ile aldığım ve daha fazla açılmak istemediğim ayrıca elektrikli araba gibi çeşitli araçların 5-6 seneye kadar yaygınlaşacağını düşündüğüm için şimdilik bu aracı almayı uygun gördüm..ama imkanım olsa astra j sport 52bin+2000(sunroof) alırdım gerçekten..
    önceki aracım corsa olduğundan opel forumları ile pek haşıneşirdim classicde tek şikayet yalıtımdı (kullananların kişisel görüşü belki onlara öyle gelmiştir),

bende punto'ya kapora vermeden önce bir umut gedizlere gittim ama 43 binden aşağı inmediler, arada 5 bin lira fark vardı, fiatında 3 yıl vadeli kredisinde kampanya vardı, aradaki fark faiz v.s. 10 bini geçtiğinden kapısından dönüp puntoya kapora vermiştim, gerçi bi bakıma iyi oldu, astra j' sedanların casus fotoları düştü piyasaya, çokta güzel olmuş h kasanın sedanı gibi emanet durmuyor, yavru insignia gibi

1,6 dizel motor (yeni combodan sonra 1,6 dizel motoru 2014'de gelecek, yurtdışından gelen haberler o yönde) cosmo donanımla çokta güzel olacak.

şimdiden sabırsızlanıyorum

tayfun aydın
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

önceki aracım corsa olduğundan opel forumları ile pek haşıneşirdim classicde tek şikayet yalıtımdı (kullananların kişisel görüşü belki onlara öyle gelmiştir),

bende punto'ya kapora vermeden önce bir umut gedizlere gittim ama 43 binden aşağı inmediler, arada 5 bin lira fark vardı, fiatında 3 yıl vadeli kredisinde kampanya vardı, aradaki fark faiz v.s. 10 bini geçtiğinden kapısından dönüp puntoya kapora vermiştim, gerçi bi bakıma iyi oldu, astra j' sedanların casus fotoları düştü piyasaya, çokta güzel olmuş h kasanın sedanı gibi emanet durmuyor, yavru insignia gibi

1,6 dizel motor (yeni combodan sonra 1,6 dizel motoru 2014'de gelecek, yurtdışından gelen haberler o yönde) cosmo donanımla çokta güzel olacak.

şimdiden sabırsızlanıyorum
    benim kasanın sedanını bende hiç beğenmiyorum iyiki de hb almışım diyorum..43 lira hangi kasaya istediler yahu?

Ziyaretçi034

benim kasanın sedanını bende hiç beğenmiyorum iyiki de hb almışım diyorum..43 lira hangi kasaya istediler yahu?
    kasım ayında 1,3 dizel hb astra classic için. 43,750 liste fiyatı vardı zaten 43 den aşağı düşmediler

tayfun aydın
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

kasım ayında 1,3 dizel hb astra classic için. 43,750 liste fiyatı vardı zaten 43 den aşağı düşmediler
    Oğuzhan o ne ya ben o fiyattan 5 milyara yakın aşşağı aldım..ocak 27 de..kaldıki kasım aralık ayında beni ODAK aramıştı onlar da 40.800 vermişlerdi bunun içinde karter koruma boya koruma ıvır zıvır da dahil..

Ziyaretçi034

Oğuzhan o ne ya ben o fiyattan 5 milyara yakın aşşağı aldım..ocak 27 de..kaldıki kasım aralık ayında beni ODAK aramıştı onlar da 40.800 vermişlerdi bunun içinde karter koruma boya koruma ıvır zıvır da dahil..
    gedizler tok satıcıymış demek ki

tayfun aydın
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

gedizler tok satıcıymış demek ki
    olabilir kardeşim odağın verdiği fiyattan çok çok ucuza aldım ben Aydın opel surtaştan..hakkımızda hayırlısı

Sayfa 2/2 İlkİlk 12