Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
67 sonuçtan 41 ile 60 arası

Konu: ford fiesta 2011 tdci

engin kavraloğlu
    ...Makinist... segin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    35 DA 2407
    Edilen teşekkür: 344

bu fiestanın jantları orjinal my fiestanın ki böyle. fakat bakmışken X titanium bak derim izmirde arkas ta bi arkadaşıma baktın x titanium füme gibi bir renkti araç full 2011 zammı nı görmeyen araçlar arasındaydı 33000' e bıraktılar tanıdık vasıtasıyla.. biraz daha araştırıp birde tanıdık bulabilirsen fiestanın en dolusunu almıış olursun...

Mustafa Akçay
    pdr42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 625

izmirde bu fiyatı veriyorlarmı hala oyleyse gidip alıyım. ama zannetmiyorum dizel tatnyum x paketini en son 35500 e bıraktılar
    o da bugun alırsan demişlerdi. okadar cok bayi aradım kafam da karıstı en ucuz tokat veriyor dediler tokat tokatlıyor ne ucuzu verecek) bu durumda bekliyoruz bakalım. afyondaki spotcu gozume daha guzel geliyor artık)

Hakan Arda
    Ardevo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    Edilen teşekkür: 110

Fiesta alacaksanız Titanium X paket olanını alın. Diğer donanımlar çok boş göünüyor. Titanium dış tasarım olarak çok güzel bence.

Aralık ayında dizel Titanium X paket artı metelik renk için 34.000 son fiyat almıştım. Şimdi 35.500 e bırakıyorlarsa güzel fiyat..

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mustafa Akçay
    Rengi
    Titanyum Gri

araca cok talep var oyle olunca satıcılar da cok onemsemiyor musteriyi.. fiesta forumlarında zaten bayilerin ilgisizliginden sikayetciler. sadece bizim forumda yok yan,i fordcularda acayip sikayetci hatta firmanın 2009 larda boyalı cıkanlara karsı hic bişey yapmadıgından ilgi gostermediginden falan dava acılmıs davaları hep kaybetmiş ford. 2010 ve 2011 lerinde sorun yok ama. yalnız kel zamanda araba satmısız onu anladık boyle arabasız arabasız geziyoruz araması da dert..

Serdar Kürkçü
    SRDR KRKC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    50 ES - 05 ES
    Edilen teşekkür: 630

Mustafa Arkadaşım Sen Bana Tam Olarak Ford Fiesta Hangi Model Almayı Düşünüyorsun Ve Nerden Ne Fiyat Aldın Net Olarak PM At Ben Sana İndirimli Bayi Teslimi Araç Fiyatı Alayım.

Mustafa Akçay
    Rengi
    Titanyum Gri

eyvallah serdar sağolasın hemen pm atıyorum)

ismail sezer
    Taykel sezerism - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çanakkale
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    17 NH 501
    Edilen teşekkür: 94

Teknik Konu Punto evo

Benim yavsiyem bu araca hiç yaklaşma .

Mustafa Akçay
    Rengi
    Titanyum Gri

bu gidisle yanasmıycam. musteri benmiyim bayi mi belli değil yahu.
    opel astra cdti 1.3 son fiyat bi kac yerden 38500 aldım opelide inceliyorum bakalım nasip

ersan balkan
    OPTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 35

Alıntı Ardevo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fiesta alacaksanız Titanium X paket olanını alın. Diğer donanımlar çok boş göünüyor. Titanium dış tasarım olarak çok güzel bence.

Aralık ayında dizel Titanium X paket artı metelik renk için 34.000 son fiyat almıştım. Şimdi 35.500 e bırakıyorlarsa güzel fiyat..
    Artık tıtanyumlarda on sıs farlarındaki ve on ızgarayı saran krom yok bunları artık tıtanyumla standart vermiyorlar. Nerden para kazanacaklarını şaşırmışlar.

Selçuk DOĞAN
    k0d3r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 86

Alıntı FPT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Puntodan memnunsanız ve değişiklik istiyorsanız alacağınız tek araba Corsadır aynı alt yapı aynı ferahlık biraz daha iyi noktalarıda var ama puntoda corsada çok iyidir. Bu segmentte bu 2 araçtan başkasına binmeme kararı aldım çünkü 2008 polo tdi hatasını yapmıştım 2 ayda sattım kabus gibiydi
    Selamlar, polo ile ilgili problem neydi?
    evo evo..

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Alıntı k0d3r Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar, polo ile ilgili problem neydi?
    Polo iyi bir arabadır ama sanıyorum 3 silindirli tdi motorun (Eski model) sarsıntılı ve sesli çalışması olabilir...

FERHAT DOĞUŞ AYGÜN
    fdaygn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 1

Alıntı pdr42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar. malum aracımı sattım dizel bir arac bakmatayım. 40 bin lira civarında cıkmak istemedim 30 larda seyretmek istiyorum. secenekler arasında polo dzel vardı 35500 liste fiyatı var . oyuzden hic ugrasmadım. fiesta dizel trend icin 33900 fiyat verdiler en ust donanımlısı olan icin ise 37 bin civarında fiyat veriyorlar fakat asagıda linkini verdigim afyondaki bir galeri 34 bine veriyor aracı. aradıgımda aracın sıfır oldugunu toplu alım yaptıkları icin iskontolu fiyat aldıklarını o yuzden bayiden indirimli verdigini belirtti. yalnız aracın faturalrını kendi ustlerine yaptıkları icin ben aracı alacagımda işlemler 2. el muamelesi gibi olacak . ama arac sıfır. benim endisem şu bu aracı aldıgımızda ford garantisi devam eder mi. yarın bi sorun yasadıgımzda ford bunu benim bayiden almamsısın banane der mi veyahut aracta boya vb cıkıtgında ford beni ilgilendirmez der mi? sizce ne gibi riskleri vardır . bu bayiden arac alan var mı??
    Ford Fiesta 1.4 TDCi My Fiesta 2011 Model 32.500 TL Galeriden satılık sıfır Gümüş Gri renk
    arkadaşım kendi fikrim söliim bu arabandan kullnadım içeriye çok sey alıor.focus vardı bende içerie inanılmaz ses alıyor.fiesta alan bir kaç arkadaşım bu nedenle sattı.evo almadan önce polo veya fiesta alıcaktım polo çok pahalı geldi bana fiesta ise içeri ses aldığı için vaz geçtim ve evoda karar kıldım.

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

bugün eski kasa fiesta bindim çok dandik döşemeleri kapıları hiç beğenmedim..ama bu yeni kasalar ona nazaran daha kaliteli duruşu var..

Erhan Aslan
    aslanerh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 67

bu fiesta hayranlığını anlamak zor. tamam b sınıfının en güzel görünüşüne sahip arabası. ama hem üzerine 4000-5000 TL gibi bir sürü para verip hem de 68 beygir 165 Nm torka sahip 1.4 tdci fiesta alacağınıza 1.3 75 hp 180 Nm torka sahip mjet punto alsanız daha iyi olmaz mı? Fiat kullanıcısı olduğumdan değil, daha birkaç ay önce fiesta favori araçlarımdan biriyken, b sınıfı araçlarının neredeyse hepsini inceledikten sonra hem daha fazla para verip hem de performansı düşük araç almanın mantıklı olmayacağına karar vermiştim. Ayrıca fiat servis kalitesi ve ucuzluğu dolayısıyla da çok seçilebilir bir marka.

bağnaz fiesta kullanıcıları dizel punto için "1.3 (mjet) motor o 1.4 (tdci) e göre gitmez ki" diye yorum yapıyorlar, e tabi düşünce ve bilgi sahibi olmadan Türkiyede isteyen herkes her konuda yorum yapabiliyor. Evet, 2008 sonlarından beri en çok satılan araç fiestaydı ki hatta o zamanlar benim de favorimdi ama bence punto yakın zamanda geçecek onu

bence fazla paranız varsa gidin seat ibiza 1.2 tdi alın!

edit; pardon arkadaşlar yanlış hatırlamışım; 160 Nm tork 1.4 tdci fiesta nın
    190 Nm tork 1.3 mjet GP'nin
    Konu aslanerh tarafından (26/06/2011 Saat 22:11 ) değiştirilmiştir.

kerem *
    krm1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 1665

Alıntı aslanerh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu fiesta hayranlığını anlamak zor. Tamam b sınıfının en güzel görünüşüne sahip arabası. Ama hem üzerine 4000-5000 tl gibi bir sürü para verip hem de 68 beygir 165 nm torka sahip 1.4 tdci fiesta alacağınıza 1.3 75 mjet punto alsanız daha iyi olmaz mı? Fiat kullanıcısı olduğumdan değil, daha birkaç ay önce fiesta favori araçlarımdan biriyken, b sınıfı araçlarının neredeyse hepsini inceledikten sonra hem daha fazla para verip hem de performansı düşük araç almanın mantıklı olmayacağına karar vermiştim. Ayrıca fiat servis kalitesi ve ucuzluğu dolayısıyla da çok seçilebilir bir marka.

Bağnaz fiesta kullanıcıları dizel punto için "1.3 (mjet) motor o 1.4 (tdci) e göre gitmez ki" diye yorum yapıyorlar, e tabi düşünce ve bilgi sahibi olmadan türkiyede isteyen herkes her konuda yorum yapabiliyor. Evet, 2008 sonlarından beri en çok satılan araç fiestaydı ki hatta o zamanlar benim de favorimdi ama bence punto yakın zamanda geçecek onu

bence fazla paranız varsa gidin seat ibiza 1.2 tdi alın!
    +1111

senza cuore saremmo solo macchine

Owning an Alfa Romeo? is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but it! She is so damn HOT!

Oğuz KOCA
    İl Başkanı (Isparta) izoci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    330
    Edilen teşekkür: 1913

Beyler bana fiesta demeyin
    TSİ Jetta.

adı soyadı
    demirçekirdek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yurtdışı
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 8

ne diyelim

Emre Emre
    Human Rogue (WoW) bvulgari - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 186

bizim arabaların tork u 180nm degil 190 nm...95hp liklerin torku ise 200nm .
    This is not personel, just business..

YUNUS KAYA
    ykaya1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 719

Alıntı bvulgari Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizim arabaların tork u 180nm degil 190 nm...95hp liklerin torku ise 200nm .
    Dıesel de Fıat aşmış kendini.Vw nin 1.6 105 hp lik motoru 240 nm iken
    Fıat ın 1.6 105 hp lik motoru 290 nm

kerem *
    krm1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 1665

105lik sağlam
    Konu krm1983 tarafından (23/06/2011 Saat 23:47 ) değiştirilmiştir.

senza cuore saremmo solo macchine

Owning an Alfa Romeo? is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but it! She is so damn HOT!

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon