Sayfa 1/2 12 SonSon
23 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Yaris 1.0

arslan boz
    arslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 35

Standart Yaris 1.0

arkadaşlar herkese selam.yakın bir dostuma yeni kasa yaris alcaz.1.0 motor.bu arabayı hiç kullanma fırsatı bulan var mı? bize artı ve eksilerinden bahsedebilir misiniz.

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

en büyük eksisi performans bence

ismail sezer
    Taykel sezerism - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çanakkale
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    17 NH 501
    Edilen teşekkür: 94

Teknik Konu punto evo

bence yaris alacağına gel fiattan bir araba al. bak keyfine ne işin var japonlarda .

Yüksel KILIÇ
    yklklc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 30

Daha önce kullandığım C1 aracımda bu motor vardı ve her konuda fazlasıyla tatmin ediyor. Gözünüz kapalı düşünmeden alabilirsiniz. Performans olarakda yokuş yukarı 1.4 gibi değil ama düz yolda farkı anlamazsınız.

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Ben kullanmadım ama bir arkadaşımın eşine otomatik 1.0 Yaris alındı.Aşırı zorlanmadığı sürece sıkıntı çıkarmayacağı söylüyor.Tatminkar bir tüketiminin olduğunu, kasayı kaldırmakta zorlanmadığını söyledi,

Yeni kasa nın 1.3 olanı performans olarak fena değildi.1.0 lık versiyon ise büyüyen kasa nedeniyle küçük de olsa performans ve tüketim farkı doğrubilir..

Erdem Bozdağ
    GP Hastası Erdem Bozdağ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1126

1.0 motor yarisi kullandım
    ayrıca 2 sene 1.4 dizel yarise bindik
    büyük beklentiler yoksa gayet tatminkar bir motor şehiriçinde ayrıca yaris de gayet sorunsuz ve kullanışlı bir araba

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ERHAN SAKA
    erhnsk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Edilen teşekkür: 8

Evo yu almadan önce, bi yakınım vasıtasıyla toyota ile görüştüm, satış müdürü 1.0 motor 69 hp in performans açısından tatminkar olmadığını, uzun yolda ve arabada 3/4 kişi varken rampada sıjıntı yaşayıcağını bildirdi.
    Kesinlikle 1.3 motor alınmasını tavsiye etti.Fazla beklenti yoksa bence alınabilir 4 hava yastığı standart.Fiyatıda makul sonuşta 1.2 gp dan daha güçlü gp 1.2 65 hp.

Mustafa Usta
    USTA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1096

Evo muzu almadan önce Clio3 1.2 ye baktık beğenmedik,oradan en yakındaki Toyoya bayisinde Yaris i inceledik,iç mekan vasat,bagaj yok,motor güçsüz,en mantıklı seçim olarak Evo yu gördük ve aldık,tavsiye ederim...

Ümit Coşkun TURUCA
    Emekli Moderatör GP COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6069

arslan ordu gibi bir yerde sadece karadeniz sahil yolunda kullanacaksanız alın ama dere boyu iç taraflara doğru köylere yaylalara çıkıcam dersen bence hiç alma 1,0 sıfır motor şehir içinde tatminkar olabilir ama özellikle performans olarak büyük hayal kırıklığı yaşayabilirsin bence test sürüşü muhakkak yap almadan önce

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )

Deniz Asil
    Desert Eagle Kriminal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    35 AL 0864
    Edilen teşekkür: 2519

Yani 1.0 araçtan fazla bısey beklememek gerekır heleki yüklüde olursa al sırtına yokuşlarda sen çıkar arabayı
    I ' m c a p u l i n g . . .

arslan boz
    arslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 35

arkadaşlar çok teşekkür ederim paylaşımlarınız için.arkadaşım bugün aradı.bir opel corsa bulmuş.2004 1.2 17.000 tl ye.beğendi ve aldık.

ZAFER MUTLU
    zafermutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 445

bugün denk mi geliyor konular bilemiyorum ama yarisin ön konsol hakkında yorum yapmayayım benim kadar kolay araba begenen biri olarak bunuda kötülemim.. ben galiba klasik araçlardan hoşlanıyorum sıradışı çizgiler beni itiyor..

ümit başaran
    uzuncocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mardin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 480

Toyota yarıs 1.33 motor su an corollada bıle kullanılıyor... ıyı ve verımlıdır... Yarıs 1.0 ıse neredeyse 1.4 fıre ıle aynıdır ıkısıde yokusta bayılır ama bence toyota toyotadır.. 800 motor cıkarsa onu bıle dusunebılırsınız

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

HAKAN SABANCI
    karaduman forever... :) sabanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Plaka
    35 AN 1933
    Edilen teşekkür: 403

aracı almışsınız hayırlısı olsun...

Yüksel KILIÇ
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah

Herkes bilmeden yorum yapmış. Ben c1 ile tatile gittiğimde araç dolu ve yüklü iken 130 un altına inmiyordum tabi zamanla motor yoruluyor rampalarda sıkıntı çıkıyor ama abartıldığı gibi değil vites düşürüp yüklenince rampalarda da bana mısın demiyordu...

Açıkcası şimdiki 1.4 fire motordan çok daha iyi bir motor bence.

Fırat Serhat
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. demon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 234

1.0 motorda olsa 1.3 motorda olsa Toyota' nın hiç beğenmediğim aracı Yaris' tir.
    Küçücük bir araba, bagaj namına hiçbirşey yok. Göstergeler ortada. Hiç sevmedim, hiç alışamadım. Tek başına bir bayan kullanacaksa belki ideal.

SERKAN TASKİN
    serkan_gazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 73

o dediklerinizi fire motordada yaptığınızda canavar kesiliyo rampada yarisi kullandım 1.0 motor bi de 3 silindir karşılaştırma bile yapılmaz fire motorla bence şehir içine uygun bir motor 1.0

Yüksel KILIÇ
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah

Alıntı serkan_gazi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o dediklerinizi fire motordada yaptığınızda canavar kesiliyo rampada yarisi kullandım 1.0 motor bi de 3 silindir karşılaştırma bile yapılmaz fire motorla bence şehir içine uygun bir motor 1.0

Evet 1.4 ve 4 silindir motorla karşılaştırmak pek doğru değil ama yokuşlar haricinde düz yolda farkı hissettirmez 1.0 yaris motoru.

Ama Fire motorunda 6000 devirlere çıkması insanı çok gaza getiriyor

Ender Pala
    pilotender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 229

Ben şöyle düşünüyorum. İnsan küçük motorlu bir araç alıyorsa hem vergiden hem de yakıttan tasarruf etmek istiyordur. Bir arkadaş demiş ki vites küçültüp gaza yüklenince canavar gibi gidiyormuş. Peki vitesi küçültüp gaza yüklenince yakıt ekonomisi nerede kaldı??? Araba yine yakacak 1,4 gibi O halde 1,0 almanın mantıgı ne?
    Alfa Romeo 156 2.0 TS - Fiat Grande Punto 1.4 Fire Active - Fiat Fiorino Combi Emotion 1,3 Multijet - Renault Clio Grandtour 1.2 16v Extreme Edition - Toyota Corolla 1.6 Otomatik

Yüksel KILIÇ
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah

Alıntı pilotender Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben şöyle düşünüyorum. İnsan küçük motorlu bir araç alıyorsa hem vergiden hem de yakıttan tasarruf etmek istiyordur. Bir arkadaş demiş ki vites küçültüp gaza yüklenince canavar gibi gidiyormuş. Peki vitesi küçültüp gaza yüklenince yakıt ekonomisi nerede kaldı??? Araba yine yakacak 1,4 gibi O halde 1,0 almanın mantıgı ne?
    İstediğiniz kadar devirli ve hızlı kullanın yakacağı 25 kuruş en fazla ş.içi ben en sakin kullanımda 30 kuruşun altına düşüremedim ki1.4 fire morotu C1 i kullanırken benzini düşünmezdim 130 liraya 600 km yol yapardım şehiriçinde şimdi 170-180 liraya 450-500 km yol yapıyorum ve gözüm sürekli ibrede varın siz düşünün...

Sayfa 1/2 12 SonSon