Sayfa 1/4 1234 SonSon
71 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Hyundai mi? Aman aman

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    ahmet karakaş
    YALOVALI ahmetkarakaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 144

Standart Hyundai mi? Aman aman

durum ortada arkadaşlar fazla söze gerek yok

zafer yılmaz
    zyilmaz90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    34 EY 2476
    Edilen teşekkür: 71

Şahine Bak Taş Gibi Maşşallah

ahmet karakaş
    Nereden
    Yalova
    Rengi
    Yok

Alıntı zyilmaz90 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şahine Bak Taş Gibi Maşşallah

90 doğan o bi kerem

alper aslan
    alpimmm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1091

Alıntı zyilmaz90 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şahine bak taş gibi maşşallah

İrfan Demirer
    kaptan_ahab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 378

Hyundai kaskodan tamponu değişmek için kasıtlı hasarı artırmıştır bence.

6. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ahmet karakaş
    Nereden
    Yalova
    Rengi
    Yok

Alıntı kaptan_ahab Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hyundai kaskodan tamponu değişmek için kasıtlı hasarı artırmıştır bence.

4 metre sürüklemiş

kasko yok

Hakan Onur
    narkoz30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 1020

Hyundai neden ucuz? Çünkü kalitenin ucuzluktan yakından uzaktan geçmediğini bilen türk vatandaşları azınlıkta o yüzden bu araçlar rekor kırıyor ama yarın bir gün içlerinde sıkışarak ölenler çoğalınca anlayacaklar ailelerinin canlarının ne kadar değerli olduklarını.
    Ben piyasa değeri 35-40 binlirayı geçmeyen güvenlik paketinden yoksun ve euro ncap 5 yıldız almamış araca binmem arkadaş. motorumla gezerim daha güvenli.
    Burası Türkiye aklı olan insanların ülkesi değil maalesef aziz nesinin dediği gibi bizler %20 lik kesimin içindeyiz %80lik kesime de olduğunu bilen insan yine kendini bilir yada bilmez. Zaten mahkemeler de dedi ya Türk milletinin %80 inin aklı yok aklı olmayanlar o vakit nasıl dava açsın deyip davayı düşürdüler aziz nesine karşı. Böylece %80 lik kesim mahkemelerce tescillenmiş oldu muhahaha

MURAT BALIKÇI
    PESCATORE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 54

Alıntı narkoz30 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hyundai neden ucuz? çünkü kalitenin ucuzluktan yakından uzaktan geçmediğini bilen türk vatandaşları azınlıkta o yüzden bu araçlar rekor kırıyor ama yarın bir gün içlerinde sıkışarak ölenler çoğalınca anlayacaklar ailelerinin canlarının ne kadar değerli olduklarını.
    Ben piyasa değeri 35-40 binlirayı geçmeyen güvenlik paketinden yoksun ve euro ncap 5 yıldız almamış araca binmem arkadaş. Motorumla gezerim daha güvenli.
    Burası türkiye aklı olan insanların ülkesi değil maalesef aziz nesinin dediği gibi bizler %20 lik kesimin içindeyiz %80lik kesime de olduğunu bilen insan yine kendini bilir yada bilmez. Zaten mahkemeler de dedi ya türk milletinin %80 inin aklı yok aklı olmayanlar o vakit nasıl dava açsın deyip davayı düşürdüler aziz nesine karşı. Böylece %80 lik kesim mahkemelerce tescillenmiş oldu muhahaha
    bunu sadece turk milletien indirgemek cok buyuk yanilgi. Diger ulkelerde herkes bilim adami degil ben dunyanin bircok ulkesinde bulundum ve cogundan cok daha iyi bir milletiz her yönden. Hep eksilerimizi degil briazda artilarimiza bakarsak kendimizle biraz daha barisiriz. Aziz nesin oyle demisse ulu onder ataturk turk milleti zekidir turk milleti caliskandir demis bu sozler bosa degil

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Alıntı PESCATORE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bunu sadece turk milletien indirgemek cok buyuk yanilgi. Diger ulkelerde herkes bilim adami degil ben dunyanin bircok ulkesinde bulundum ve cogundan cok daha iyi bir milletiz her yönden. Hep eksilerimizi degil briazda artilarimiza bakarsak kendimizle biraz daha barisiriz. Aziz nesin oyle demisse ulu onder ataturk turk milleti zekidir turk milleti caliskandir demis bu sozler bosa degil
    Butona bastım ama yeterli gelmedi .. Teşekkürler..

Hakan bey siz nerelisiniz ya Valla çok merak ediyorum

Hakan Onur
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri

Alıntı PESCATORE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi de bilader Atatürkün yaşadığı zamanla aziz nesin in yaşadığı ve bu lafları söylediği zaman arasında en az 60 yıl var bunu nasıl açıklayacaksın ve sen kendini %80 lik mi %20 lik mi kefeye koyuyorsun onu söyle.
    Ben aziz nesinin lafının doğru olduğunu bizzat tecrübe ettim o yüzden bu ülkede mutlu %12 lik bir azınlık var. Ve iyi yönetilemiyoruz. Benim lafım budur.
    Hyundai nin kazalarının fotolarını koyalım istersen siteye şimdi konu başka yere çekilecek ama ben kimseyi küçümsemiyorum sadece ATAMIZ şimdi Ülkeye olanları görse o da aziz nesin gibi düşünürdü bu büyük bir gerçek dostum kendince ata politikası da yapma burası sadece bir forum görüşüne saygı duyarım ama biraz mantık süzgecinden geçir düşüncelerini öyle yaz.
    Ben bu ülkede öyle eğitimsiz insanlar gördüm ki mesela askerde iken pisuvarı kenef zannedip s...n acemi askerler bile vardı.
    Sen biraz türkiye gerçeğini gör Dünyadan bahsediyorsun ama önce biz kendimize bakalım dünya da kimmiş benim ülkem dururken öncelik her daim benim ülkemindir ben öyle düşünürüm o yüzden Ülkem insanının eğitilip elindeki ekmeği hazır değil çalışarak üreterek kazanmasını bilmeyi öğretebilmeliyiz. (bunun için de toplum bilinci gerekir)
    Biz de tarihimizle gurur duyuyoruz elbette.
    Ama koreli çürük araba yaptığı sürece sadece tarihimizle gurur duyarız. Farkında iseniz kore kadar olamıyoruz adamlar bizden kat kat uyanık.
    Konu narkoz30 tarafından (18/03/2010 Saat 09:33 ) değiştirilmiştir.

Hakan CAN
    taneren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 190

iyi de bilader atatürkün yaşadığı zamanla aziz nesin in yaşadığı ve bu lafları söylediği zaman arasında en az 60 yıl var bunu nasıl açıklayacaksın ve sen kendini %80 lik mi %20 lik mi kefeye koyuyorsun onu söyle.
    Ben aziz nesinin lafının doğru olduğunu bizzat tecrübe ettim o yüzden bu ülkede mutlu %12 lik bir azınlık var. Ve iyi yönetilemiyoruz. Benim lafım budur.
    Hyundai nin kazalarının fotolarını koyalım istersen siteye şimdi konu başka yere çekilecek ama ben kimseyi küçümsemiyorum sadece atamiz şimdi ülkeye olanları görse o da aziz nesin gibi düşünürdü bu büyük bir gerçek dostum kendince ata politikası da yapma burası sadece bir forum görüşüne saygı duyarım ama biraz mantık süzgecinden geçir düşüncelerini öyle yaz.
    Ben bu ülkede öyle eğitimsiz insanlar gördüm ki mesela askerde iken pisuvarı kenef zannedip s...n acemi askerler bile vardı.
    Sen biraz türkiye gerçeğini gör dünyadan bahsediyorsun ama önce biz kendimize bakalım dünya da kimmiş benim ülkem dururken öncelik her daim benim ülkemindir ben öyle düşünürüm o yüzden ülkem insanının eğitilip elindeki ekmeği hazır değil çalışarak üreterek kazanmasını bilmeyi öğretebilmeliyiz. (bunun için de toplum bilinci gerekir)
    biz de tarihimizle gurur duyuyoruz elbette.
    Ama koreli çürük araba yaptığı sürece sadece tarihimizle gurur duyarız. Farkında iseniz kore kadar olamıyoruz adamlar bizden kat kat uyanık.
    iyide sevgili hakan hocam; verdiğin örnekler cahil olmakla,eğitimsiz olmakla alakali,bunda biz dahil herkesin suçu var.ama aziz nesin türk halkini akilsizlikla suçluyor,işte bunu kabul etmek mümkün değil.

Hakan Onur
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri

Alıntı taneren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyide sevgili hakan hocam; verdiğin örnekler cahil olmakla,eğitimsiz olmakla alakali,bunda biz dahil herkesin suçu var.ama aziz nesin türk halkini akilsizlikla suçluyor,işte bunu kabul etmek mümkün değil.
    Mahkemeler de bunu zamanında tescilledi. Akılsızlık cehaletle olur cahillik alınyazısı değil bilmemek değil öğrenmemek ayıp, Oku! yaradan rabbinin adı ile oku. Bilmem bu kelimeler size birşeyler anlatabildi mi?

MURAT BALIKÇI
    PESCATORE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 54

iyi de bilader atatürkün yaşadığı zamanla aziz nesin in yaşadığı ve bu lafları söylediği zaman arasında en az 60 yıl var bunu nasıl açıklayacaksın ve sen kendini %80 lik mi %20 lik mi kefeye koyuyorsun onu söyle.
    Hyundai nin kazalarının fotolarını koyalım istersen siteye şimdi konu başka yere çekilecek ama ben kimseyi küçümsemiyorum sadece atamiz şimdi ülkeye olanları görse o da aziz nesin gibi düşünürdü bu büyük bir gerçek dostum kendince ata politikası da yapma burası sadece bir forum görüşüne saygı duyarım ama biraz mantık süzgecinden geçir düşüncelerini öyle yaz.
    Sen biraz türkiye gerçeğini gör dünyadan bahsediyorsun ama önce biz kendimize bakalım dünya da kimmiş benim ülkem dururken öncelik her daim benim ülkemindir ben öyle düşünürüm o yüzden ülkem insanının eğitilip elindeki ekmeği hazır değil çalışarak üreterek kazanmasını bilmeyi öğretebilmeliyiz. (bunun için de toplum bilinci gerekir)
    biz de tarihimizle gurur duyuyoruz elbette.
    farkli tellerden caliyoruz size kolay gelsin

mesut eyvaz
    mesut eyvaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Osmaniye
    Rengi
    Evo Granit Gri
    Edilen teşekkür: 34

Hyundai neden ucuz? Çünkü kalitenin ucuzluktan yakından uzaktan geçmediğini bilen türk vatandaşları azınlıkta o yüzden bu araçlar rekor kırıyor ama yarın bir gün içlerinde sıkışarak ölenler çoğalınca anlayacaklar ailelerinin canlarının ne kadar değerli olduklarını.
    Ben piyasa değeri 35-40 binlirayı geçmeyen güvenlik paketinden yoksun ve euro ncap 5 yıldız almamış araca binmem arkadaş. motorumla gezerim daha güvenli.
    Burası Türkiye aklı olan insanların ülkesi değil maalesef aziz nesinin dediği gibi bizler %20 lik kesimin içindeyiz %80lik kesime de olduğunu bilen insan yine kendini bilir yada bilmez. Zaten mahkemeler de dedi ya Türk milletinin %80 inin aklı yok aklı olmayanlar o vakit nasıl dava açsın deyip davayı düşürdüler aziz nesine karşı. Böylece %80 lik kesim mahkemelerce tescillenmiş oldu muhahaha
    türk milleti işini çok iyi bilir Aziz Nesin'e dava açmaz ama gider en olmadık olaya dava açar Hyundai de okadar kötülenecek araba değil. Kusura bakmayın tampon plastıik aksam kırılması normal arabada güvenlik sağlam şasidedir sanki Doğan çok matah araba yüzde 20 ye giren millet doğanıda övmez

Lütfen milletimizi karalamayalım zaten yeterince karalayan var

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Sağlam yere vurmuş birazda şans işi , yinede hyundai nin kalitesi tartışılır..

Murat Gürakan
    varmı denemek isteyen :) Murat Gürakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 354

Şimdi birisinin tamponuna vurmuş yandan sıyırmış çekmiş koparmış tek hasar tamponun yırtığı sonuçta şahinin yan tarafına denk gelmiş. Şimdi bu herhangi bir arabadada olsa hemen hemn yakın sonuçlar elde edecektik.
    Bi tek bişeye bakıpta hyundai mi aman aman demek çok saçma. Hyundai nin ne kadar tartışılırsa fiat içinde aynı şeyleri söyleyen bir ton insan bulursunuz google ya yazın bakın neler çıkcak karşınıza. Objektif olalım bence biraz. Etrafımda fiat kullanıcısı olan insanların birçoğu aşırı fanatik hatta heryerde honda kullanıcılarının çok fanatik olduğu söylenir ama fiat çılar onu bayağa bayağa katlıyor...

18. Bu mesajı için 3 kişi Murat Gürakan'ye teşekkür etti:

Ogulcan ÖĞÜT
    Ogulcan.Öğüt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Karabük
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    78 SK 363
    Edilen teşekkür: 417

Standart ..

Hiç Sevmedigim Araba Hyundai Hiç Bi Zaman Tercihim Olmazzdı herhalde saglam olduguda sölenemezz =)) şekil A
    Hız Felaket Değil Kabiliyettir ...

Kendi isteğiyle forumdan uzaklaştırılmıştır. Misafir-1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 66

Alıntı Murat Gürakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi birisinin tamponuna vurmuş yandan sıyırmış çekmiş koparmış tek hasar tamponun yırtığı sonuçta şahinin yan tarafına denk gelmiş. Şimdi bu herhangi bir arabadada olsa hemen hemn yakın sonuçlar elde edecektik.
    Bi tek bişeye bakıpta hyundai mi aman aman demek çok saçma. Hyundai nin ne kadar tartışılırsa fiat içinde aynı şeyleri söyleyen bir ton insan bulursunuz google ya yazın bakın neler çıkcak karşınıza. Objektif olalım bence biraz. Etrafımda fiat kullanıcısı olan insanların birçoğu aşırı fanatik hatta heryerde honda kullanıcılarının çok fanatik olduğu söylenir ama fiat çılar onu bayağa bayağa katlıyor...
    arkadaşlar araba 2009 model hyundai matrix aynısından 2009 temmuz ayınmda eden kazandığım parayla babama aldım otomatik lpgli bir kere samsduna gittim geldim otomatik ve motor yeni olmasına ragmen çok az yaktı imrendim sürüş rahatlığı görüş desen mükemmel yolcu rahatlığı keza oda çok iiyi arka koltuğun ileri geri gitmesi gelmesi genişlemesi ferahlığı çok çok iyi çekişi nyol tutuşu virajlara girişi harika ha kötü yanları direksiyon çok agır yada bravodan sonra bana öyle geldi saçda ince tabi her kore arabası gibi yanı sıra eleştirirken abd denen ülkede en çok satan marka oldununuda hatırlatayım Murat kardeşime herzamanki gibi katılıyorum bu açıdan çarpan her araba aynı olur bakın renault laguna 23 hafta önce kırmızı ışıkta durduğum sırada arabama çarptı arka tampon plastik olduğu için nerdeyse aynıya yakın hasar benim bravomda da oldu yani herzamanki gibi Murat kardeşime katılıyorum

cihangir şengezer
    chngrrrrrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    10 AEZ 07
    Edilen teşekkür: 215

puntomdan önce hyundai accent 1.3 ls kullandım 12 sene
    hiç böyle bir yorumda bulunmak aklıma gelmedi
    12 sene de yağ değişimi dışında sanayiye hiç uğramadım
    160binde saattım
    ön takım bile yaptırmadım bu tr yollarında
    böyle bir kazayla bu genellemeler çok fazla bence
    Hyundai Türkiye şartlarına göre renaulttan sonra en uygun araç
    diye düşünüyorum

Mustafa Sanlı
    msanli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    34 HJY 95
    Edilen teşekkür: 28

Alıntı chngrrrrrr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    puntomdan önce hyundai accent 1.3 ls kullandım 12 sene
    hiç böyle bir yorumda bulunmak aklıma gelmedi
    12 sene de yağ değişimi dışında sanayiye hiç uğramadım
    160binde saattım
    ön takım bile yaptırmadım bu tr yollarında
    böyle bir kazayla bu genellemeler çok fazla bence
    Hyundai Türkiye şartlarına göre renaulttan sonra en uygun araç
    diye düşünüyorum
    Sayın Cihangir sana %100'de 100 olmasada katılıyorum.
    Bende 2000 moden bir GT'den indikten sonra GP'ye bindim. Bu eleştirileri 2000'den önceki araçlar haketmiyor.

Fakat yeni ERA'lar tam bir rezalet. Adamlar sadece hızlı bir motor yapmışlar, ama durduracak sistem yok. 120 - 130 km ideal hızı. Kaporta ve plastik kalitesi son derece kötü.

Yine geçmiş olsun...

Sayfa 1/4 1234 SonSon