Sayfa 4/6 İlkİlk 123456 SonSon
104 sonuçtan 61 ile 80 arası

Konu: Taze taze Bravo fiyatları

Erdi ELKOCA
    gp46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kahramanmaraş
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 51

Alıntı ABNEW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erdi yakıt tüketimleri aynı olabilir ama arada performans ve fiyat farkı var.2500YTL lik fark hiç az değil...
    o zaman alacak olsam napar eder t-jet alırım

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Bravo nun kendisi gibi katalog dizaynı da ilginç ve çekici olmuş.Ancak kullanımı biraz zor gibi

Donanım olarak bence güvenlik paketi (esp,msr,asr,hh,ba) eksikliği var.C segmenti bir araçta en azından 1.4 T-Jet 120bg den itibaren (tüm donanımlarda) güvenlik paketi standart olmalıydı...

Erdi ELKOCA
    gp46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kahramanmaraş
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 51

Bravo nun kendisi gibi katalog dizaynı da ilginç ve çekici olmuş.Ancak kullanımı biraz zor gibi

Donanım olarak bence güvenlik paketi (esp,msr,asr,hh,ba) eksikliği var.C segmenti bir araçta en azından 1.4 T-Jet 120bg den itibaren (tüm donanımlarda) güvenlik paketi standart olmalıydı...
    burda haklısın gp de dynamic ten itibaren starjet & m.j 90 hp bu paketler var

* *
    Puntocu spyofthegod - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 104

Arkadaşlar beni sadece renk olarak tatmin etmedi, Egzotik kırmızıyı tek geçerim. Diğer özellikleri gayet iyi. En azından Fiatın imajını belli bir yere getirip piyasayada iyi bir yer kazandırmasını umuyorum. Bu sayede insanların fiatın iyi araçlar yaptığını ispat etmek için arabama bindirip bir yere götürmek zorunda kalmam.
    İnsanın kendi şahsına rahmeti, başkasına rahmetinden daha büyüktür.

5. Bu mesajı için 4 kişi spyofthegod'ye teşekkür etti:

Ender GÜVENAL
    Scorpex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bolu
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    14EN160
    Edilen teşekkür: 62

Arkadaşlar bende ilk gördüğümde çok beğendim ancak araba hakkında biraz detaya indiğimde fiatın süspansiyon konusunda bir değişiklik yapmadığı hakkında bir bilgi ulaştı elime yani ilk üretilen bravolardaki süspansiyonlar varmış almadan önce kesin test sürüşüne çıkılmalı diye düşünüyorum

. .
    Korhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 254

Arkadaşlar Bravo'da "Active" donanım iptal edildi gelmeyecek. Dynamic gibi dopdolu bir araba bile baz donanım oldu

Sınıfının donanım olarak en zengin aracı oldu böylece.

Arda BULUT
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Korhan sanırım Active ler Tr ye hiç gelmedi.Ancak siparişle gelecekti bildiğim kadarıyla.Onu da mı iptal etmişler? Tabi şahsi fikrim hiç gelmesin

Emre @
    ekorkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 437

Alıntı gp46 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    burda haklısın gp de dynamic ten itibaren starjet & m.j 90 hp bu paketler var
    Dynamic zorunluluğu yok GP' de. Motor 1.3 90 veya 1.4 95 ise, güvenlik paketi standart. Benim arabam 1.3 90 Active ve güvenlik paketi de var.

. .
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Yok

Korhan sanırım Active ler Tr ye hiç gelmedi.Ancak siparişle gelecekti bildiğim kadarıyla.Onu da mı iptal etmişler? Tabi şahsi fikrim hiç gelmesin
    Active ilk etapta gelmemiş. Talep olması durumuna göre değerlendirmeyi düşünmüşler. Lansmandan 1 hafta sonra da tamamen iptal edilmiş. Gelen müşterilere satış yapılmıyor şu anda.

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Baran
    Ziyaretçi Baran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Fiat sonunda 1.6 dizel bir araç üretti

fiat marea'ların bu modeli olsaydı zamanında kesinlikle alırdım

Arda BULUT
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Bravo yu geçen hafta ve bugün detaylı olarak inceleme fırsatı buldum Yalnız test sürüşü yapamadım haftaya başlıyormuş.

1.6Mjtd 105bg Dyn. spor paket i inceledim ilk olarak.Kırmızı koltuklar ve dikişler, spoiler, marşpiye ve 17'' lik lastikler ile oldukça çekici hale gelmiş diyebilirim Spor paketsiz dyn t-jet ten oldukça farklı duruyor.İç mekandaki karbon görünümlü yumuşak dokulu malzeme oldukça kaliteli ve gösterişli duruyor.Ancak bunun dışında kalan plastik malzemeler (Kokpitin üst ve alt kısımları, kapı içleri) bizim araçtaki gibi sert dokulu.Göstergeler üç boyutlu ve zemin iç bükey şekilde tasarlanmış bence oldukça güzel.Yol bilgisayarı kumandaları yolcu tarafında konumlandırılmış bence bizim araçlardaki gibi sol tarafta olmalıydı.Spor paketteki kırmızı-siyah koltuklar oldukça güzel.Ancak standart dynamic koltukları araçta biraz basit durmuş gibi.Yalnız oturma pozisyonları güzel geldi bana.Arka koltuklar oldukça geniş diz mesafesi ise fena değil.Bagaj oldukça geniş ve şık bir açma düğmesi var Yalnız yükleme eşiği biraz yüksek gibi.Dış görünüş için fazla birşey söylemeye gerek yok kompakt sınıfın en etkileyici aracı bence

Bu arada Fiat, sitesinde Multijetlerde supercharger olduğunu yazmış (Teknik tabloda) Yalnız araçta bildiğimiz turarger var.1.3 Mjtd den tek farkı biraz daha büyük olması

mehmet koçak
    black hawk gogigogi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    09 h 5779
    Edilen teşekkür: 163

Standart alakasız yorum yapmayalım

Denizlide bravo mjet active var-denizli muğla aydın ve izmir bayilerine sordum ,her bayiye özellikle dyna yı spor paketli olarak vermişler ayrıca bu gün kuşadası 2... motorlu araçlarda 1,6 mjet dyna spor paketli test ettim 20 km kadar genel olarak iyi bir araç ama gp nin üstüne daha iyisini beklerdim motor her zamanki gibi biraz cansız yol sesi az süspansiyon iyi zaten tasarım beklentisi kişiye göre değişir. tam bir yorum yapmak mümkün değil en az 500 km falan kullanmak gerekiyor yoksa üstüne çıkıp 10 metre gitmekle sayfalarca yorum yapanlara sadece gülüyorum. ayrıca 120 hp tjet dynamic için 33600 fiyat verdiler bronz anahtarlı olduğum için bayi adını söylemeyeyim.şimdilik düşünmedeyim...............?değermi acaba
    Konu Dikici tarafından (09/03/2008 Saat 13:38 ) değiştirilmiştir. Sebep: Uslubumuza biraz daha dikkat edelim.
    geri döndüm......

Arda BULUT
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Alıntı gogigogi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Denizlide bravo mjet active var-denizli muğla aydın ve izmir bayilerine sordum ,her bayiye özellikle dyna yı spor paketli olarak vermişler ayrıca bu gün kuşadası 2... motorlu araçlarda 1,6 mjet dyna spor paketli test ettim 20 km kadar genel olarak iyi bir araç ama gp nin üstüne daha iyisini beklerdim motor her zamanki gibi biraz cansız yol sesi az süspansiyon iyi zaten tasarım beklentisi kişiye göre değişir. tam bir yorum yapmak mümkün değil en az 500 km falan kullanmak gerekiyor yoksa üstüne çıkıp 10 metre gitmekle sayfalarca yorum yapanlara sadece gülüyorum. ayrıca 120 hp tjet dynamic için 33600 fiyat verdiler bronz anahtarlı olduğum için bayi adını söylemeyeyim.şimdilik düşünmedeyim...............?değermi acaba
    Ben active gelmedi derken 1.4 90bg active donanımı kastetmiştim(29000YTL olan)...
    Konu Dikici tarafından (09/03/2008 Saat 13:38 ) değiştirilmiştir. Sebep: Alıntı düzeltildi.

* *
    Puntocu spyofthegod - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 104

Arkadaşlar 07.03.2008 Cuma günü karaköy güllüoğlu önünde 3 adet bravo gördüm test sürüşü ve tanıtım yaptırıyorlardı. Ben işim yoğunluğuyla kullanamadım, iş yerinden bir başka arkadaş Tjet modelini kullandı ve hayran kaldığını belirtti, kendisi Bora kullanıcısı heralde artık bravo sahibi olur.
    İnsanın kendi şahsına rahmeti, başkasına rahmetinden daha büyüktür.

SERHAT ARTUN
    serhatartun41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 SRT 99
    Edilen teşekkür: 37

biz bu haftasonu deneme sürüşü organizasyonu yaptık.sadece cumartesi günü ve 84 kişi geldi.deneme aracı 1.6 multijet 105 HP dynamic+spor kit.(bütün bayilere gönderilen deneme aracı aynı). aracın istanbuldaki lansmanına gittiğimde orada rakip araçları da getirmişlerdi.(citroen c4,peugeot 308,astra cdti,auris D4-D,)hepsini test ettik ne yalan söyleyim bizim araba hepsini tokatlar.bütün motor versiyonları 6 ileri şanzımanlı.4. viteste 150 km/h gördüm.uzun lafın kısası bu araç satar.şimdiden 4 tane sattık.1 tanesini(sakaryanın ilk Bravo'su) yarın teslim edeceğiz...(tabi yedek anahtar kaybolacak)

18. 10/03/2008, 00:35

Sebep
    Font hatası!!!

. .
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Yok

Bu şerit ihlali ikaz sistemi nedir, hangi versiyonda var?

aykut karakaya
    aykut karakayaaykut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 12

bende merak ettim bu şerit ikaz sistemini öğrenen varsa yardımcı olsun arkadaşlar nasıl çalışır bu alet ve hangi donanımında var?
    GERİ SAYIM;Sen doğduğunda başladı ! Eğer (9) canlı bile olsaydın en fazla (8) kez kaçabilirdin Ölümden ! Bil ki (7) Düvele sultan dahi olsan yerin (6) Mekan olacak sana. En fazla (5) Metre kumaş götürebileceksin ! Kapatacaksın (4) açsanda gözlerini ! Bu (3) günlük fani dünyada Azraile (2) kat olup yalvarsanda nafile EceL geldiğinde (1) gün öleceksin ! İşte, o an herşey (0) dan başlayacak. Çünkü,
    ÖLÜM BİR YOK OLUŞ DEĞİL,YENİDEN DOĞUŞTUR !

Cem Cebeci
    civcivx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 932

Bu şerit ihlali sisteminin çalışması için yolların da buna uygun olması gerek (şerit aralarına sensör konulması gibi) diye okumuştum bir yerde ama Bravo'daki farklı birşey olabilir, bilemiyorum.

Yahu bir de sabah sabah aklıma takıldı Bravo'nun torpidosunda lamba var mı?

anvil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1348

Alıntı civcivx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yahu bir de sabah sabah aklıma takıldı Bravo'nun torpidosunda lamba var mı?
    valla donanım tablosunda olmadığına göre yok herhalde. olsa yazarlardı hemen

. .
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Yok

Torpidoda lamba var ve torpido kapağı yaylı. Ayrıca çok derin bir torpido gözü var. İnsanın kolu zor yetiyo dibine ulaşmak için

Sayfa 4/6 İlkİlk 123456 SonSon