PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yükselen trend Punto Evo

zafermutlu
26/07/2010, 10:13
arkadaşlar evo hakkında araştırmalarım devam ediyor vede elde ettigim yorumları sizle paylaşmak istedim. evo kullanıcıları internet yorumları önyargılara ragmen (fiata olan önyargı bu arada) hızlı bir şekilde benimsenmeye hatta kendi segmentinde degil üst segment arabalarla kıyaslanmaya başlanmış durumda. evo sayıları arttıkca sadece kullananlar degilde içine bakma fırsatı olanlarda hayranlıklarını gizleyememektedirler. i30 larla kıyaslanan evo tartışmasız heryerde önde gidiyor. i30 üst segmentte olmasına ragmen focus jazz 308 ve digerlerinin evo ve fiatı küçük görmesine ragmen eskisi gibi yok sayamadıklarını birebir takip ediyorum. bu degişim bence gp ciler sayesinde başladı öyle gpler yapıldı ki antipatileri bile olanlar yigidin hakkını yigide vermek zorunda kaldılar. bravo degişimi çok hızlandırdı. üst segmenttekiler bile bravo ya buda arabamı diyemediler. hem iç dış dizayn hemde performans olarak. hala daha bravonun sport modelleri şu piyasada herkesin takdir ettigi ama fiatın oldugu için uzak durulan hakkı teslim edilmemiş arabadır. ama çok önemli bir atakda bravo için geliyormuş galiba. gelelim en önemli konuya bizim arabaların degeri bu kadar hızlı düştükce kimse fiata yaklaşmak istemiyecektir. konuştugumuzda arabaları denedigimizde en son kaleleri olarak bu mevzu kalmıştır. ikinci eli yok çok ucuza satılır. ne yazık ki her söze cevap bulurken bunu defalarca yaşadıgım için bir şey diyemiyorum haklısınız diyorum...

evolodi
26/07/2010, 11:53
artık fiat a karşı önyargilar değişmekte bence.arabayla yolda giderken bakan fazlasiyla oluyor abartmiyorum bazilari ön amblemine bakiyor dikkatle izliyorum sanırım fiat amblemini görünce bir şok geçiriyolar.araba gerçekten güzel ve kendine baktiriyor fiat a bu konuda teşekkürler.umarim ileri de daha da güzel oyuncaklarla karşimiza çikar:)

edelsang
26/07/2010, 12:02
sabahda adamın biri benim aracı tam 10dk seyretti içine falan baktı bende ses etmedim 10dk sonra dedim abi hayırdır diyo bu gerçekten fiat mı ? :D evet dedim ,çok güzel araba yapmış kimin bu dedi, dedim bilmiyorum :) yoksa adam inciğini cinciğini sorucaktı

krakercocuk
26/07/2010, 12:42
:D

SKELETER
26/07/2010, 21:36
Punto sağlamlığıyla dizanıyla henüz hakkını alamamış bir arabadır bence. Zamanla punto da hak ettiği yere gelecek eminim

alperyonar
26/07/2010, 21:39
Bence de punto daha hakkını alamadı. Bazıları hala getz mi punto mu fln dio sinirlerim tepeme çıkıyo. Zaten punto nun 2. el piyasasından belli hakkını alamadığı..

EvoKoray
26/07/2010, 21:45
Evo heryerde çok dikkat çekiyor :) dün Bursa-Bandırma-Erdek yaptık herkes geçerken süzüyor arabayı Erdek' e gittiğimizde uzaylı gibi bakmaya başladılar :D plaka da dikkat çekiyor ;)

zafermutlu
26/07/2010, 21:47
Bence de punto daha hakkını alamadı. Bazıları hala getz mi punto mu fln dio sinirlerim tepeme çıkıyo. Zaten punto nun 2. el piyasasından belli hakkını alamadığı..

getz v gp kıayaslaması mı? getz çok kullandım sahibi benim mjet palio ya hasta gp ile kıyaslanırmı..

evolodi
27/07/2010, 09:24
Evo heryerde çok dikkat çekiyor :) dün Bursa-Bandırma-Erdek yaptık herkes geçerken süzüyor arabayı Erdek' e gittiğimizde uzaylı gibi bakmaya başladılar :D plaka da dikkat çekiyor ;)

plaka şekilmiş ama:D