Sayfa 2/2 İlkİlk 12
27 sonuçtan 21 ile 27 arası

Konu: 2006-2007 1.3 Mjet Punto Aranıyor

Ahmet Uzunçelebi
    van_hoijdonk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bartın
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 53

Alıntı karakazim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.3 mjet 2007 95binde değişeni(2kapı) var 20 binlira ama satılmadı bu normalmi ? ne keyfe keder nede enayi arıyoruz.
    insanların değerini ödeyip araç satınalmaları enayilik değil. araba adamın 50 de ister 20 de, sana yada bana uymazsa fiyatı almayız olur biter.illa birinin acil paraya ihtiyacı çıksın, sıkışsında, fiyatı düşürmesini Mİ beklemek lazım
    Bakın ne diyorsunuz? 2 kapı...

Bu ülkenin belirli ön yargıları vardır her ne kadar bana göre yanlış olsa da piyasaya göre;

3 Kapı araç zor satılır;
    100 bini aşan motor biter (çok büyük saçmalık)

Bu ve bunun gibi ön yargılar sizin satışınızı zorlaştırıyor yoksa aracınız 20 bin edebilir 22 bin edebilir ya da 18 bin olabilir ama alıcısının çıkması gerekiyor. 3 kapı aracı arayan ile 5 kapı aracı arayan arasında fark vardır dolayısıyla 5 kapı ilanı 10 kişi arıyorsa 3 kapı araç için 3 kişi arar dolayısıyla satış süreniz artar...

Nedense kimse anlamaya çalışmıyor, ben kimseye 10 bin liraya bana punto satın 15 bin liraya satın demedim, sadece değerini isteyenle konuşmak istiyorum dedim, yoksa dediğiniz gibi araç adamın 50'de ister 100'de ister 1000'de ister ama onu isteyen adam bana ne yazsın ne telefon bıraksın ne de zamanımı çalsın, böyle boş işlerle uğraşacak bir zamanım yok şuanda. Ales'i bugün atlattım, üniversite bitirme tezi yazıyorum ve aynı zamanda çalışıyorum dolayısıyla adam telefon bırakıyor arıyorum benim minimum 30 dk'mı çalıyor böyle günde 3 kişi ile konuşsam 1.5 saat yapar keza telefon parası da cabası...

Anlamak istemeyene anlatmaya çalışmayacağım artık, ne sizin elinizdeki ne de bir başkasının elindeki araç altın değil dolayısıyla pazarda oluşan bir fiyatı var ben de bu fiyatlara araç bakıyorum diyorum daha açık nasıl söyliyeyim?

Var mı 2006 active aracını 100 bin km'de 25 bin liraya satabilecek babayiğit? Varsa ona ben sattığı şekilde 100'lerce punto getirebilirim, adam bana buradan telefon gönderiyor arıyorum bi de utanmadan diyor ki 25 bin lira istiyorum aracın kaç binde? 100 bin, değişen boya vs? 3 parça değişen var 2 kazası çıkıyor (aktif trafikte)

İşte bunlara bakmıyorum ben siz anlamak istemeseniz de...

Ahmet Uzunçelebi
    Nereden
    Bartın
    Rengi
    Evo Siyah

Alıntı Kronokrator Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşım, bu bakış açısıyla araba bulamazsın onu diyorum sana. cebindeki para ne kadar? atıyorum 20 bin var cepte. o zaman 25 binlik araba görünce küfür etmiceksin. öyle bir hakkın yok. paran kadar hakkın var. isteyen istediği parayı ister arabasına. kimseye karışamazsın ki bu kadar?

adamlar 99 model corallaya 19 bin istiyorlar bu memlekette. şimdi grande puntosu olan adama koymazmı aynı paraya aracını satmak?
    İşte ben bu adamlar bana mesaj yazmasın diyorum ilk mesajda bahsetmeye çalıştığım o. 99 model coralla arıyor olsam 19 isteyene de aramasın derim, çünkü bu adamla neyin pazarlığını yapıcaz ki elindekini altın sanıyor...

Küfür etmiyorum zaten, satamaz diyorum ve satamıyor da. 3 aydır sahibinden.com üzerinden son 1 ayı yoğun olmak üzere araç bakıyorum ve son 1 ayda satılan punto sayısı (istanbul-sahibinden 2006 ve üzeri - dizel arama kıstasıyla) 10 tane yok, çünkü haddinden fazla istiyor satıcı bunu ben neden arayayım ki adamın arabası örneğin 20 bin eder ben adamı arayıp 20 bin veriyorum demem bu ona küfürdür, 25'e satamayışını aylarca görürüm...

A B
    Wisdom Words Kronokrator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 80

şimdi adam 2007 model puntoya 22bin yazmış. ya bakıyorum 5 bin daha koyarım 0ını alırım bu arabanın. ya da dediğin gibi 25 istiyor adam. ya saçmalık, arabanın 0ı zaten 28bin bayide. nasıl isterler bu paraları?

tamam burda kimsenin itirazı yok. herkes aynı fikirde.

ama mal adamın abi? adam ister. sen görmezden geleceksin, o bulacak alıcısını bir şekilde nasıl olsa. ama sen bütcene göre hareket etceksin, ederine göre pazarlık yapacaksın. fakat isteyene neden istiyosun diyemezsin. diyemeyiz.

Ahmet Uzunçelebi
    Nereden
    Bartın
    Rengi
    Evo Siyah

Alıntı Kronokrator Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şimdi adam 2007 model puntoya 22bin yazmış. ya bakıyorum 5 bin daha koyarım 0ını alırım bu arabanın. ya da dediğin gibi 25 istiyor adam. ya saçmalık, arabanın 0ı zaten 28bin bayide. nasıl isterler bu paraları?

tamam burda kimsenin itirazı yok. herkes aynı fikirde.

ama mal adamın abi? adam ister. sen görmezden geleceksin, o bulacak alıcısını bir şekilde nasıl olsa. ama sen bütcene göre hareket etceksin, ederine göre pazarlık yapacaksın. fakat isteyene neden istiyosun diyemezsin. diyemeyiz.
    Ben neden 25 neden 30 istiyorsun demiyorum ki, bana mesaj atmasın bana gel gör arabayı anlaşırız deyip de istanbul içi 2.5 saat yol teptirmesin ben bunu istiyorum.

Ben 25 yazanı zaten aramıyorum, neyin pazarlığını yapıcam ki bu adamla ya da neyi konuşucam?

Ben görmezden geliyorum ve görmezden geleceğimi ilk mesaja belirtiyorum işte böyle satıcılar beni rahatsız etmesin boşuna birbirimizin zamanını çalmayalım diyorum ama tutup da ayağını yorganına göre uzat cevabını alıyorum bununla alakası yok ki, Allah'a şükür gidip sıfır toyota da alabilirim ama en azından 1-1.5 yıl punto tarzı veya clio (yeni kasa) araçlar işimi görür diye düşündüğümden değerinde bu araçlara bakıyorum..

Kimseden dizel aracına çok gitmişsin bu ne ya demedim gidip 130 binde araca baktım hatta almaya da niyetlendim fakat o ara maddi bir sıkıntı vardı parayı 1 haftadan önce toparlayamayacağım için almaktan vazgeçtik...

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

bence Ahmetin 20 milyar vermesi 100 bini de kriter olarak kabul etmeyip 110-120 bin maximum demesi ve verdiği para çok normal fiyat ben şahsen active 19 liradan fazla vermek istemem..ama Bahadırın dediği gibi dilin kemiği yok isteyen ister adam malına 100 milyar da ister 1 milyar da..

KAZİM KARA
    karakazim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 EF
    Edilen teşekkür: 9

Alıntı van_hoijdonk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bakın ne diyorsunuz? 2 kapı...

Bu ülkenin belirli ön yargıları vardır her ne kadar bana göre yanlış olsa da piyasaya göre;

3 Kapı araç zor satılır;
    100 bini aşan motor biter (çok büyük saçmalık)

Bu ve bunun gibi ön yargılar sizin satışınızı zorlaştırıyor yoksa aracınız 20 bin edebilir 22 bin edebilir ya da 18 bin olabilir ama alıcısının çıkması gerekiyor. 3 kapı aracı arayan ile 5 kapı aracı arayan arasında fark vardır dolayısıyla 5 kapı ilanı 10 kişi arıyorsa 3 kapı araç için 3 kişi arar dolayısıyla satış süreniz artar...

Nedense kimse anlamaya çalışmıyor, ben kimseye 10 bin liraya bana punto satın 15 bin liraya satın demedim, sadece değerini isteyenle konuşmak istiyorum dedim, yoksa dediğiniz gibi araç adamın 50'de ister 100'de ister 1000'de ister ama onu isteyen adam bana ne yazsın ne telefon bıraksın ne de zamanımı çalsın, böyle boş işlerle uğraşacak bir zamanım yok şuanda. Ales'i bugün atlattım, üniversite bitirme tezi yazıyorum ve aynı zamanda çalışıyorum dolayısıyla adam telefon bırakıyor arıyorum benim minimum 30 dk'mı çalıyor böyle günde 3 kişi ile konuşsam 1.5 saat yapar keza telefon parası da cabası...

Anlamak istemeyene anlatmaya çalışmayacağım artık, ne sizin elinizdeki ne de bir başkasının elindeki araç altın değil dolayısıyla pazarda oluşan bir fiyatı var ben de bu fiyatlara araç bakıyorum diyorum daha açık nasıl söyliyeyim?

Var mı 2006 active aracını 100 bin km'de 25 bin liraya satabilecek babayiğit? Varsa ona ben sattığı şekilde 100'lerce punto getirebilirim, adam bana buradan telefon gönderiyor arıyorum bi de utanmadan diyor ki 25 bin lira istiyorum aracın kaç binde? 100 bin, değişen boya vs? 3 parça değişen var 2 kazası çıkıyor (aktif trafikte)

İşte bunlara bakmıyorum ben siz anlamak istemeseniz de...
    bakma kardeşim kimse seni zorlamıyor, aracını satanlarada bu tarz mesajlar geliyor.
    mahallenin delisimiyiz hoşumaza gitmeyen her mesaj için kavga edelim
    benim ilanım 20 bin lira, 15 veririm diyen bile oldu, forumdan mesaj atıp o arabanın değişen 2 kapısı var satılmaz 17 veririm deyip başka araç alıp aynı emsal 20 ye satan var.napalım şimdi kızalım mı adama,söylenelim mi ?
    kimsenin aracı altın değil,cebine para koyup arayan da dünyadaki tek alıcı değil,anlaşan satar,anlaşan alır.
    takma kafana sen bunları arayışına devam et nasipte varsa gelir yemenden,nsaipte yoksa ne gelir elden demişler.
    çıkar bir yerden nasibin,hayırlısı olur inşallah

asil suna
    asil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    35evh87
    Edilen teşekkür: 807

2008 m jet 60000 binde bakımlı damla boya yok. 2013 vizeli 22.500tl foruma satılıktır....

panda 1.2 dnaymic
    grande punto 1.3 active
    fiorino 1.3 emotion
    bravo 1.6 dnaymic

Sayfa 2/2 İlkİlk 12