Sayfa 1/2 12 SonSon
27 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Benzinlikte benzin kalmamış

KADİR ŞAHİN
    kdrrshnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 74

Standart Benzinlikte benzin kalmamış

dün amcamın arabaya benzin almak için benzinliğe gittim benzin kalmadı pazartesi günü gelcek dediler 10 dakika güldüm belkide ilk defa böyle bir olayla karşılaşıyorum daha önce karşılaşan varmıdır acaba (hemde benzinlik anayol kenarında şehiriçindede değil)

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

ılgınc oldukca saka gıbı bence ıslemeyen bır ıstasyondur almıstır zamanında yakıtı nasıl olsa satmıyor dıyede bakmamıstır yada cokkk ıslektır artık yetıremıyordur
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

eskiden benzinliklerde sıra olurmuş ve gerçekten benzinin kalmadığı zamanlar olurmuş büyüklerimiz anlatırdı ama şu zamanda gerçekten ilginç..

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

Alıntı tayfux Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eskiden benzinliklerde sıra olurmuş ve gerçekten benzinin kalmadığı zamanlar olurmuş büyüklerimiz anlatırdı ama şu zamanda gerçekten ilginç..
    İşguzarlık bence sadece
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

Hüseyin GÜNDOĞDU
    seastar1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 276

bence zam gelicek ondan benzin yok demiştir

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

garip
    Keyif BMW'Dir...

Can M. İmregün
    Moderatör SteinGP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1776

geçen gün izmir-gaziemir total de eurodiesel kalmamıştı akşamüstü ancak geldi
    İmkansız bir gerçeklik değil, bir görüştür. İmkansız bir iddia değil, meydan okumaktır. İmkansız potansiyeldir. Geçicidir. İmkansız yoktur.
    Muhammad Ali Clay

SEAT LEON 1.4 TSI FR + FULL LED + SUNROOF + 18"

h. mutlu
    rodopian16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 64

hangi istasyon bu yav bursada 1000 tane benzinlik var başkasından alsaydın...

KADİR ŞAHİN
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri

Alıntı rodopian16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hangi istasyon bu yav bursada 1000 tane benzinlik var başkasından alsaydın...
    yakın diye oraya gittim oil diye bir istasyon

fuat coşar
    Fuat COŞAR fuatcosar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çorum
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    60AZ955
    Edilen teşekkür: 44

Bende geçenlerde edirnede Po da gaz alacaktım ama kalmadı dediler. ama normalde gazı piyasadan daha ucuza verdiği için kuyruk oluyormuş genelde. Senin gittiğin yerde belki lisans la ilgili bir sıkıntı olabilir. bazen lisans yenileyemiyorlar o zaman da yok çekiyolar.

emrah ....
    emrahisilti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 237

Kucuk benzinliklerde olabiliyor 1 kere dbakirda basima gelmisti

Kaan Acurol
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Budweiser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 524

Ya gelmez mi benimde başıma geldi. Hemde o kadar cenabet bir gün hatırlamıyorum. Ankarada okurken okula yakın olsun diye ankaranın 40km dışında ELmadağ diye bir ilçe var orada oturuyodum. Sömestr tatili bitmişti istanbuldan ankaraya dönüyodum. ankarayı geçtim elmadağ doğru yaklaşıyorum elmadağ a gelmeden hasanoğlan lalahan mahalleleri var. Benzinide hep shellden alırım. Tam ikisinin arasındayım çat benzin bitti stop etti ben hasanoğlan shelle yetişir diye düşünüyodum daha 5 6 km kala bitti benzin. Dedim ilerde total var bagajdada bidonum vardı hemen gideyim alayım akşamda saat 9 Gittim anlattım durumu ya abi benzin bitti sadece mazot var kusura bakma dedi. Ben içimden bir hassektör çektim. Çünkü biliyorum ilerisindeki shell araç haricinde bidona vs. benzin vermiyor yasal zorunluluktan dolayı. ben yine tabana kuvvet yürüdüm ( o andaki panikle aklımada gelmedi elmadağ a giden belediye otobüsleri var vızır vızır geçiyor yanımdan salak gibi yürüdüm bende) şansımı deniyeyim dedim shellede sorayım dedim. sürekli ordan alıyorum tanıyolar beni verirler belki dedim gittim tabi nafile abi emniyet haftalık kamera kaydı alıyo dedi. (artık benimi yiyodu bilemedim) biraz zorladım ama yakıt alabilmem için bidona emniyetten yazılı kağıt almam gerekiyomuş. Bende dedim lan emniyete gidebilsem zaten o kagıda ihtiyacım kalmiyacak. Velhasıl karşıdaki opette tanıyordu beni gittim pompacıdan rica ettim doldurdu sağolsun. Dedim bu sefer otobüse binicem. Arkamı döndüm bi baktım. Yol çalışması var lalahanda diye trafik olmuş. Yürüyerek daha hızlı giderim o gün 3 tane GP tjet gördüm 1 tane evo gördüm. Kagıt helvacı gibi aralarından geçe geçe arabaya vardım tabi saat 10:30 olmuş araba stop ettiğinde 9 du tam bi bucuk saat otoyolun yanında tinerci gibi üstüm başım benzin koka koka yürüdüm. Hava esti önümü kapatayım derken en sevdiğim t shirtüm montun fermuarına sıkıştı yırttı falan dedim ya tam bir cenabet gündü. Benimde böyle bi " abi benzin kalmadı" hikayem var.

ilker köse
    sehzadeamasya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 77

evet eskilerdeki gibi benzin kalmamış gülünç durum gerçekten

Selim Soyisim
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. karizmatik_boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 95

Sende mazot alsaydın

Eser HÜNER Emekli Moderatör
    Scottie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    26 ABS
    Edilen teşekkür: 3581

hangi firmaydı acaba...

İbrahim Öğretmen yanında Albea Sole Prem.Plus
    Moderatör ibrahim06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 1131

Alıntı Scottie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hangi firmaydı acaba...
    oil ...

ADVENTURER Engineer!
    Semih Kurtulmus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    16 RR 232
    Edilen teşekkür: 167

Alıntı kdrrshnn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün amcamın arabaya benzin almak için benzinliğe gittim benzin kalmadı pazartesi günü gelcek dediler 10 dakika güldüm belkide ilk defa böyle bir olayla karşılaşıyorum daha önce karşılaşan varmıdır acaba (hemde benzinlik anayol kenarında şehiriçindede değil)
    ben karşılaştım arabanın mazotu bitmek üzereydi tatildeydim tek yer vardı oranın dışında en yakın 30 km ydi... adam hiç kalmadı dedi bilmem kaç gün sonra gelecek dedi şok oldum
    Was willst du machen , denk nicht nach tus einfach...

KADİR ŞAHİN
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri

Alıntı Budweiser Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya gelmez mi benimde başıma geldi. Hemde o kadar cenabet bir gün hatırlamıyorum. Ankarada okurken okula yakın olsun diye ankaranın 40km dışında ELmadağ diye bir ilçe var orada oturuyodum. Sömestr tatili bitmişti istanbuldan ankaraya dönüyodum. ankarayı geçtim elmadağ doğru yaklaşıyorum elmadağ a gelmeden hasanoğlan lalahan mahalleleri var. Benzinide hep shellden alırım. Tam ikisinin arasındayım çat benzin bitti stop etti ben hasanoğlan shelle yetişir diye düşünüyodum daha 5 6 km kala bitti benzin. Dedim ilerde total var bagajdada bidonum vardı hemen gideyim alayım akşamda saat 9 Gittim anlattım durumu ya abi benzin bitti sadece mazot var kusura bakma dedi. Ben içimden bir hassektör çektim. Çünkü biliyorum ilerisindeki shell araç haricinde bidona vs. benzin vermiyor yasal zorunluluktan dolayı. ben yine tabana kuvvet yürüdüm ( o andaki panikle aklımada gelmedi elmadağ a giden belediye otobüsleri var vızır vızır geçiyor yanımdan salak gibi yürüdüm bende) şansımı deniyeyim dedim shellede sorayım dedim. sürekli ordan alıyorum tanıyolar beni verirler belki dedim gittim tabi nafile abi emniyet haftalık kamera kaydı alıyo dedi. (artık benimi yiyodu bilemedim) biraz zorladım ama yakıt alabilmem için bidona emniyetten yazılı kağıt almam gerekiyomuş. Bende dedim lan emniyete gidebilsem zaten o kagıda ihtiyacım kalmiyacak. Velhasıl karşıdaki opette tanıyordu beni gittim pompacıdan rica ettim doldurdu sağolsun. Dedim bu sefer otobüse binicem. Arkamı döndüm bi baktım. Yol çalışması var lalahanda diye trafik olmuş. Yürüyerek daha hızlı giderim o gün 3 tane GP tjet gördüm 1 tane evo gördüm. Kagıt helvacı gibi aralarından geçe geçe arabaya vardım tabi saat 10:30 olmuş araba stop ettiğinde 9 du tam bi bucuk saat otoyolun yanında tinerci gibi üstüm başım benzin koka koka yürüdüm. Hava esti önümü kapatayım derken en sevdiğim t shirtüm montun fermuarına sıkıştı yırttı falan dedim ya tam bir cenabet gündü. Benimde böyle bi " abi benzin kalmadı" hikayem var.
    senin başına gelenler yok artık dedirtir opette vermeseymiş kalcakmışın

19. Bu mesaj için teşekkür edenler:

M.Furkan Çelenli
    celenlee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 617

Opette benim de "pompa bozuk" hikayem var.

95 benzinin pompası arızalı 97 verelim dediler, ben de var bir pislik diyerek markete girdim. Dedim ne iş adamlar niye 97 satalım diye uüraşıyo diye sordum. Sonradan saha sorumlusuna bir soralım dediler. Adam geldi durumu anlattı.

Meğer 95 Benzin bitmiş Pompacılar da pompa bozuk diyorlarmış kafalarına göre!!
    Adam yanıma geldiğinde yeni gelen tankeri işaret etti, şimdi geldi 5dk sürmez boşaltması dedi ve bir çay ısmarladı.

Yani en işlek yerin bile benzini bitebiliyormuş..

Kaan Acurol
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Budweiser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 524

Alıntı kdrrshnn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin başına gelenler yok artık dedirtir opette vermeseymiş kalcakmışın
    Valla öyle oldu, anlattım durumu zaten ondan başkada benzinlik yoktu mecbur arabayı oraya sote bi yere itekleyip eve gidecektim acıdı halime verdi benzini

Sayfa 1/2 12 SonSon