Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
73 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: 19.04.2011 benzin zammı

Suat ALEMDAR
    SUADOW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    54 SU@T 08
    Edilen teşekkür: 55

Sabah Sabah.............. Mazotlu olmasın, benzinli olup az yaksın diye gittik 1,2 motor aldık. Aldım alalı benzine zam üstüne zam. Bende mi bişey var anlamadım... Bedevi gibi hissettiriyorlar insanı...

LPG takmak istiyorum, ama kararsız kaldım(Garanti dışına çıkıyor+Bagaj bitecek).

Seçim öncesi hatrı sayılır bir indirim yapacaklarını düşünüyorum.

Olmadı, 1'er depo benzin yardımı da yaparlar artık...

raptor .
    Jettlüü sedini - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 545

Alıntı SUADOW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sabah Sabah.............. Mazotlu olmasın, benzinli olup az yaksın diye gittik 1,2 motor aldık. Aldım alalı benzine zam üstüne zam. Bende mi bişey var anlamadım... Bedevi gibi hissettiriyorlar insanı...

LPG takmak istiyorum, ama kararsız kaldım(Garanti dışına çıkıyor+Bagaj bitecek).

Seçim öncesi hatrı sayılır bir indirim yapacaklarını düşünüyorum.

Olmadı, 1'er depo benzin yardımı da yaparlar artık...
    abi fiatın sitesinde landirenzo lpg garanti dışına çıkarmadan takılıyor yazmışlar da çok pahalı 1500 ün üstüne çıkıyor maliyet..
    HONDA CIVIC 1.6 i-VTEC Premium Eco Otm ile yollarda..

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Suat ALEMDAR
    SUADOW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    54 SU@T 08
    Edilen teşekkür: 55

Alıntı sedini Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi fiatın sitesinde landirenzo lpg garanti dışına çıkarmadan takılıyor yazmışlar da çok pahalı 1500 ün üstüne çıkıyor maliyet..

Pahalılığından ziyade; Fiatın sitesini az önce inceledim, Her servis LPG dönüşümü yapmıyor görünüyor. Listeye göre bana en yakın servis İST/Kadıköy... Aslında gidilip taktırırım ama, problem olması halinde çok uğraşırım.

Dünyanın en pahalı benzinini şu an için kullanmaya devam edeceğim sanırım.

Çok önemli değil Sorun söyleyelim
    isuldor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 35

En makulu LPG şimdi neredeyse hiç zam yemedi motorin deli gibi çıktı borsada hisse olsa paramın hepsini yatırırdım

LPG hem daha temiz bir yakıt. Dizel yerine 1.4 alıp lpg mi bağlatsaydım acaba teleflex veya vialle aradaki fark aynı gibi ve lpg daha ekonomik

Gerçi lpgninde yok muayenesi yok bakımı yok ayarı pfff

Türkiye vatandaşı olmak çok zor hayattan zevk aldırmıyorlar

Cem *
    Realtime xnode - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 268

Off eğer zam gelmişse çok kötü oldu.. Ortadoğu'nun göbeğindeyiz bu kadar pahalı akaryakıt kulanıyoruz, hiçbir mantıklı izahı yok Çin'de benzin 0.98 kuruştu arkadaşlar, birçok kişi V6-V8 araçlara biniyor ve Çin dünyanın en büyük akaryakıt ithalatçısı. Bizde ise petrol boru hattı ile geliyor, musluğu açıyorsun
    Beneficium accipere libertatem est vendere

FATİH ÖZDEMİR
    PARS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34 EF 7949
    Edilen teşekkür: 13

bu petrol türkiyede her yerden fışkırmıyor arkadaşlar çoğu ülke gibi ithal ediyoruz galiba çogumuzun ham petrol fiyatından haberiniz yok dünyanın çoğu yerinde savaş karışıklık var haliyle piyasalar alt üst

Emre Emre
    Human Rogue (WoW) bvulgari - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 186

[QUOTE=deniz6;506670]Kaynak var mı acaba?[/QUOTE
    Total pompa fiyatları..web sitesinden bakabilirsiniz
    This is not personel, just business..

Çok önemli değil Sorun söyleyelim
    isuldor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 35

Alıntı PARS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu petrol türkiyede her yerden fışkırmıyor arkadaşlar çoğu ülke gibi ithal ediyoruz galiba çogumuzun ham petrol fiyatından haberiniz yok dünyanın çoğu yerinde savaş karışıklık var haliyle piyasalar alt üst

arkadaşım avrupada çıkıyor sanki ne alakası var şimdi Türkiye de çıkmasıyla. Vergiyle alakalı vergiyi düşürsünler sorun kalmaz sanki 40 kuruştan 43 kuruş oldu da boş yere yaygara koparıyoruz gibi bir anlam çıkıyor. Devlet artık bizi sömürmeyi bıraksın istiyoruz işimize gücümüze gitmek için kullandığımız araçlarımızdan artık deli dumrul vergisi almasın istiyoruz zaten maaşımızdan alıyor. Biz bu araçları kaçakçılık yapmak için kullanmıyoruz ya devlettin yaptığı zülüme karşı çıkıyoruz sadece.

arkadaşım benzinin litresi 4.25 bunun savaşla barışla ne alakası var
    dünyanın en pahalı benzini bu
    Konu isuldor tarafından (19/04/2011 Saat 15:56 ) değiştirilmiştir.

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

cihan kesen
    speedy_16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Bravo Hayal Mavisi
    Plaka
    16 ** 022
    Edilen teşekkür: 179

dünyada tek ithal eden ülke bizmiyiz her ülkede petrol çıkıyoda bi bizdemi çıkmıo dünyanın en pahalı benzinini biz kullanıyorz türkiyedede elbet petrol çıkıyor ama ihtiyacı tamamen kariılamıyo olabilir %30-40 ını karşılamıo dielim neden petrolün tamamını dışarıdan ethal eden ülkelerden bile pahalı benzin kullanıyoruz hemde alım gücümüz daha düşkükken insanların zor kaznılan emeklerini devlet eliyle çalınmasından başka bişey deil bu alınan vergi benzinin fiyatının 3 katından fazla vergisz fiyatı 1 vergili fiyatı 4.25 ? benzini ithal ediyorz benzinin maliyeti 3 tl vergili hali 4 tl olsa anların ama benzinin fiyatının 3 4 katı vergi alınırmı bizden başka hangi ülke alıo böle bi vergi ? eger benim bi hakkım warsa ben helal etmiyorum bu konudan sorumlu olanlara
    hem etrafımızda sınır komşularımızın hepsinde petrol çıkrken bizden çıkmaz sağımızda solumuzda heryerde petrol var bi bizde olmayacak ben bunun altında başka oyunlar ararım....
    Konu speedy_16 tarafından (19/04/2011 Saat 16:51 ) değiştirilmiştir.

Güneş Göztepe
    sunlogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 4

Kızgın

Alıntı PARS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    piyasalar bir tek bize alt ust sanırım. forumdaki arkadasların herseyden haberi var emin olabilirsiniz. haberimizin oldugu bi sey daha var hepimizin arkasından cıkmayan ampullu pompa. siz baska bi gezegende yasıyorsunuz sanırım. ... forumdaki herkesten simdiden ozur, dilerim bole dusunuyorum cunku cok sinirliyim kusura bakmayın. bir de zamları savunan birilerini gorunce daha da sinirlendim ... akaryakıta yapılan zamlar yuzunden cektigimiz cileye bak yaaa dunyanın neresinde konusuluyordur acaba araba ma akaryakıt zamları yuzunen lpg taktırmayı dusunuyorum ya da 1.2 motor arac alayım daha az yakıyordur vb...

evren dal
    fireman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırklareli
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 5

yetmez ama evet diyenleri tebrik ediyorum zamma devam maliye bakanının dediği gibi ne yapalım imf den borç paramı alalım allahısen kömür paraları nereden çıkacak yoksa ahhh ah neyse......

14. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ferdi BALLI
    _FeRDi_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34 DZ 0045
    Edilen teşekkür: 175

Altımız petrol,üstümüz petrol,sağımız petrol,ortada biz dımdızlak başı kabak yalın ayak kalmışız.Bir bizde çıkmıyo şu siyah akışkan.Bak sen şu Allah'ın işine.Sessizce uyumaya devam ettiğimiz sürece daha uzun yıllar dünyanın en pahalı benzinini kullanırız.

Grey Goose ...

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

12 Hazıranda anayasal tepkımı buyuk bır zevkle gosterecem
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

Cem *
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz

Akaryakıt fiyatları devlet politikası, hangi hükümet olursa olsun bu durum değişmeyecek.. Dolayısı ile konuyu siyasi tartışmaya dönüştürmeyelim derim.. Bugüne kadar Türkiye'de siyasi tartışmalarda kalp kırma dışında bir sonuca ulaşılamamıştır bildiğiniz gibi.

Aydin Dalsiz
    aydintap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Edilen teşekkür: 21

Alıntı sedini Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    opetin sitesinde 95 oktan 4.20 motorin 3.57.. dizel tekrar çok daha cazip hale gelmiş..
    aman kardeşim gözünü seveyim nazar değecek maşallah de de bari mazotçular yaşasın...

Erhan Aslan
    aslanerh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 67

Madem devlet politikası, hükümet ya da değil, siz neden eleştirmiyorsunuz bu devlet politikasını? Hayatınızdan memnun gibisiniz?

Alıntı xnode Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Akaryakıt fiyatları devlet politikası, hangi hükümet olursa olsun bu durum değişmeyecek.. Dolayısı ile konuyu siyasi tartışmaya dönüştürmeyelim derim.. Bugüne kadar Türkiye'de siyasi tartışmalarda kalp kırma dışında bir sonuca ulaşılamamıştır bildiğiniz gibi.

Cem *
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz

Alıntı aslanerh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Madem devlet politikası, hükümet ya da değil, siz neden eleştirmiyorsunuz bu devlet politikasını? Hayatınızdan memnun gibisiniz?
    Son mesaja göre yorum yapmak yerine ilk sayfadaki mesajlara da göz atın lütfen. Saygılar.

Erhan Aslan
    aslanerh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 67

ilk sayfadaki mesajınızda seçimden önce 1 TL düşecek diyorsunuz benzin.

Bu sizin tepkiniz miydi?

Alıntı xnode Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son mesaja göre yorum yapmak yerine ilk sayfadaki mesajlara da göz atın lütfen. Saygılar.

%50 sinden fazlasını vergiye verdiğimiz benzin konusunda, devlet, petrol şirketleri ile bir olmuş tıpkı bir soygun gibi, alım gücü dünyaya göre yüksek olmayan insanları sömürüyorken, neden herkes memnun gibi hayatından? Oysa haberlerde görüyoruz yabancı ülkelerde bizimkine göre çok normal sayılabilecek bir zam geliyor, millet sokaklara dökülüyor.

Ayrıca bağnaz değil sorgulayıcı olmanın siyasetle ne ilgisi var?

Neden bu hale dönüşüyoruz ;

Konu aslanerh tarafından (20/04/2011 Saat 00:06 ) değiştirilmiştir.

Cem *
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz

lütfen konuya yorum yapınız bana değil; merak ediyorsanız attığım mesajlarımda fikrimi söyledim, dikkatli okuyunuz.. Saygılar.
    Konu GP COSKUN tarafından (25/04/2011 Saat 00:47 ) değiştirilmiştir.

ertuğrul grgn
    guguk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 5

Bence iyi yapıyorlar herkesin altında bir araba var araba olmasına ben bir şey demiyorum ama herkeste işe gitmek için araba kullanırmı yaa trafik felç bendede araba var ama hafta sonları kullanıyorum hafta içi servis yada dolmuş kullanıyorum ben bilmiyorum sanki işe arabayla gitmeyi neyse 10 tl de olsa değişen hiçbirşey olmayacak herkes rahatına çok düşkün avrupada herkes metro ve toplu taşıma kullanıyor bizim o seviyeye gelmemize daha çok var neyse için dolu gece vakti konuşmayayım daha fazla

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon