Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
52 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Meşhuur Total istasyonları nerede?

MURAT ULGEN
    dinomani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 8

15 yıldır shellden alırım başka yerden şıkış samda 20 liralık alır shell e giderim. şirket araçlarımızdan c 220 ye totalden 1 depo aldık ne enjektör kaldı nede pompa mazotta pislik varmış ama öncedenmi vardı yoksa totaldenmi kaldı bilinmez geri kalan binek toyota araçlarımız minübüslerimiz otobüslerimiz 10 yıldır shellden alırız hiç yakıtla ilgili arıza başımıza gelmedi. Cumartesi evomu aldım artık ona opetten dolduruyorum hayırlısı bakalım.

osman yağmur
    messi78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 111

Opet mi Shell mi Total mi karar verin Ben şuana kadar 3 kez Opetten aldım ama depoyu bitireyim Shell deneyeyim birde bana performans değil ekonomi lazım

Brk Shn
    Bigbrother - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 22

Ben Opet'ten Total'a geçtim ve gayet memnunum. DPF'deki kurumları Total'in dizeli daha iyi temizliyor.

Ayrıca Total'in yakıtı doğrudan yurtdışından geliyor. Diğer yakıtlar (GTL hariç) ise Tüpraş çıkışlı olduğundan çoğu zaman Avrupa kalitesinde olmuyor. Fransızları çok sevmem ama Total'in kalitesi Opet'e göre çok daha iyi benim tecrübelerime göre...

Mehmet Ali Aslan
    Porque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 72

7 yıldır aralıksız aynı Opet istasyonundan aynı mazotu alırım (eurodizel). Şu ana kadar hiçbir problem yaşamadım. Performans olarak da gayet memnunum...

Birkan GENÇ
    Birkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    61 TS
    Edilen teşekkür: 799

Alıntı Porque Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    7 yıldır aralıksız aynı Opet istasyonundan aynı mazotu alırım (eurodizel). Şu ana kadar hiçbir problem yaşamadım. Performans olarak da gayet memnunum...
    yenibosna yanyoldakimi? dün yanına gelirken bende ordan aldım

bu arada total arayan var ise bahçelievler civarında bildiğim kadarıyla en yakın bakırköyde var. incirliden b.evler yönüne doğru gelip incirli köprüsüne gelmeden e5'e bağlantı yolunda kalıyor. Etciha hastanesine doğru. Başka bir deyişle ömür plazanın karşı yolunda kalıyor.
    ╗ ╔╗
    ║║
    ╗ ║║
    ╔═══╗ ║║
    ║╚═══╝║ ║║
    ╚╝

Brk Shn
    Bigbrother - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 22

Alıntı Porque Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    DPF'li aracın olmadığı için böyle rahat konuşabiliyorsun...

No Name
    ThePhenoM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Arizona Bej
    Edilen teşekkür: 51

Lpg'yi Opetten alırdım. Bi Total deniyim dedim vee oda nesi pislik varmış sistemimi tıkadı. Enjektör vs regülatörler temizlendi. Allahdan Brc'nin eski müşterisiyiz 30 tl'ye temizledi tüm sistemi bide hediye kışlık ayar yaptı.
    Sen Herşeye Kadirsin Galatasaray!

Mehmet Ali Aslan
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı Birkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yenibosna yanyoldakimi? dün yanına gelirken bende ordan aldım

bu arada total arayan var ise bahçelievler civarında bildiğim kadarıyla en yakın bakırköyde var. incirliden b.evler yönüne doğru gelip incirli köprüsüne gelmeden e5'e bağlantı yolunda kalıyor. Etciha hastanesine doğru. Başka bir deyişle ömür plazanın karşı yolunda kalıyor.
    Yok kardeşim Yenibosna Taşyol'dan alıyorum hep. Bu arada iki tane de ben biliyorum total istasyonu. Birisi E-5 yolu üstünde Çobançeşme'de Bakırköy istikametinde, diğeri Starcity alışveriş merkezinin hemen üstünde. Eskiden Opetti ama Total oldu. Eurodizel fiyatı 3.95 ama hiç almadım almam da Opet'ten şaşmam

Mehmet Ali Aslan
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı Bigbrother Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    DPF'li aracın olmadığı için böyle rahat konuşabiliyorsun...
    Ben burada DPF'li aracı olanlara kullanın demedim. Kendi aracıma (Kangoo 15.dci, Europa 1.6 benzinli ve 13.mjet Punto) 6 yıldır koyduğum mazot ve benzin hakkında konuştum. Açıkcası DPF hangi araçta olur hangisinde olmaz onun hakkında da bir bilgim yok. Sanki ben burada zorla şu yakıt şirketinden şu mazotu alın demişim gibi konuşmanız doğru değil. Hele sonuna manidar bir şekilde üç nokta koyarsanız hiç doğru olmaz. Cevaplarınızı yazmadan önce oturun bi düşünün ben ne yazdım diye. İyi forumlar...

Ümit AKDENİZ
    lektonstar17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    34 HF 6888
    Edilen teşekkür: 454

Geçen gün aracımı 20000 bakımı için servise götürdüm. Bi ara ustaların yanına gittim.Ustanın bana ilk sorusu " yakıtı nereden alıyorsunuz ?" oldu. Total , hayırdır dedim, " motorun sesi çok güzel çok temiz sesi var , totali biz de çok duyuyoruz aynen devam edin" dedi.

Aracımı aldığım ilk zamanlar bi kaç kere opet ve shell kullandım , gtl çabuk bitiyor. Totalden sonra aracın sesi gidişi değişti. Totalden şaşmam.
    SENİ ÇOK SEVİYORUM ÇANAKKALE !

Onur A.
    onur3606 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 3

Yakıt koruma sisteminden dolayı mecburen opet kullanıyordum, sonunda dayanamayıp totale(dizel) geçtim ve %30 opet %70 total karışımlı ilk depoda bile motorun sesindeki ve vites geçişlerindeki düzelmeyi farkettim. Total.com.tr adresindeki neredeyiz kısmında totalin kendi istasyonları türü DOC olarak verilmiş olanlardır. Ankarada istanbul yolundaki Acity yanındaki istasyonu DOC olarak geçiyor, çok memnun kaldım öneririm.Opetle bir türlü aşamadığım traktör sesi kayboldu ve normal araç sesi gelmeye başladı.

eski puntocu yeni lineacı
    halils2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 1276

mazotunu bilemem ama lpg ve benzininden ben de çok memnunum. lpg de shell ve bpye oranla özellikle opete göre çok bariz fark var çekiş ve ekonomik olarak.

Ümit AKDENİZ
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    34 HF 6888

Alıntı onur3606 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yakıt koruma sisteminden dolayı mecburen opet kullanıyordum, sonunda dayanamayıp totale(dizel) geçtim ve %30 opet %70 total karışımlı ilk depoda bile motorun sesindeki ve vites geçişlerindeki düzelmeyi farkettim. Total.com.tr adresindeki neredeyiz kısmında totalin kendi istasyonları türü DOC olarak verilmiş olanlardır. Ankarada istanbul yolundaki Acity yanındaki istasyonu DOC olarak geçiyor, çok memnun kaldım öneririm.Opetle bir türlü aşamadığım traktör sesi kayboldu ve normal araç sesi gelmeye başladı.
    Totale ilk geçtiğimde aynı değişiklikleri ben de yaşadım. Motorun sesi bir süre sonra değişiverdi. Yakıt koruma sisteminden bahsetmişsiniz ama bu sistem firmalarda mevcut. Fiat ve opet Türkiye de kimin elinde belli . Firmaları nın çıkarı için böyle bir yol izliyor ama tüm firmalar zaten bu garantiyi sunuyor. Yeter ki yakıt faturalarınızı atmayın.

Güneş Doğar
    GUNES - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 129

ben de yakıt takip zımbırtısı yüzüden opet'e mahkum olanlardandım...ama arada bir shel deniyordum...hemen evin ilerisinde total var tesadüfen girdim aldım...gerçekten aracın kamyon gibi çalışan sesi yok oldu...opet zaten pek makbul bişe değildi...sanırım opet denen markadan kurtuldum...totalciyim artık...bu arada yakıt fişi falan biriktirmeye gerek yok arkadaşlar...zaten aldığınız fişin üzerinde plakanız yazıyor ...yani; kopyası zaten onlarda var...bi sorun olursa soluğu orda alın

Ümit AKDENİZ
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    34 HF 6888

Alıntı GUNES Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben de yakıt takip zımbırtısı yüzüden opet'e mahkum olanlardandım...ama arada bir shel deniyordum...hemen evin ilerisinde total var tesadüfen girdim aldım...gerçekten aracın kamyon gibi çalışan sesi yok oldu...opet zaten pek makbul bişe değildi...sanırım opet denen markadan kurtuldum...totalciyim artık...bu arada yakıt fişi falan biriktirmeye gerek yok arkadaşlar...zaten aldığınız fişin üzerinde plakanız yazıyor ...yani; kopyası zaten onlarda var...bi sorun olursa soluğu orda alın
    Elbette onlarda yakıt kaydı var ama ben işimi garantiye almak isterim.

osman yağmur
    messi78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 111

Dün Karabükten Ankaraya gelirken Total'de depoyu fulledim daha ilk depoda ses azaldı arkadaş bende bundan sonra Totalciyim. Neydi o ya ilk çalıştığında traktör gibi ses gelirdi arabadan..

Ümit AKDENİZ
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    34 HF 6888

Alıntı messi78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün Karabükten Ankaraya gelirken Total'de depoyu fulledim daha ilk depoda ses azaldı arkadaş bende bundan sonra Totalciyim. Neydi o ya ilk çalıştığında traktör gibi ses gelirdi arabadan..
    Hayırlı olsun. Total ilk depoda farkını gösteriyor.Bakıma götürdüğümde servisteki ustalar bile fark etti .

Onur y..
    acRep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 333

Beyler totali bilmiyorum ama Full istasyonların çoğu kapanmış istanbulda 2-3 açık full gördüm nedir akıbeti bilen varmı ?

Ümit AKDENİZ
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    34 HF 6888

Alıntı acRep Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler totali bilmiyorum ama Full istasyonların çoğu kapanmış istanbulda 2-3 açık full gördüm nedir akıbeti bilen varmı ?
    Valla Full den hiç yakıt almadım daha da almam. Fullün bağlı olduğu avrupadaki ana şirketin pkk ile bağlantısı ihtimali ortaya çıkınca fullün satışı da iptal edildi ve akibeti belli değil. Bu haberlerden sonra müşteri sayısı da düşmeye başladı sanırım. Bence fulle uğramayın artık.

Evren .
    Evren_c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 403

Genelde dizel için konuşulmuş ama Total'in benzinini nasıl buluyorsunuz arkadaşlar? Ben eski dizel aracımda hep BP'den yakıt alırdım, kendi deneyimlerime göre fiyat/performans/gürültü oranı bana göre en iyi olan istasyon BP idi. Şimdi benzinliye geçince yine BP'den almaya devam ettim, genel olarak memnunum. Denemek için 1 depo Shell'den aldım fakat aracın çekişi azaldı resmen. Total'in benzini nasıl acaba?

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon