Arkadaşlar Selamlar konuya bayadır güncel çekmiyordum çünkü araç ile arama kara kediler girdi. Aslında şöyle oldu işim gereği araca hafta sonları sadece temizlik ve şahsi planlarım doğrultusunda biniyorum. Pazartesi den cumaya kapıda yatıyor. Önce tamponuma vurdular sis in üst kısmına gittim orayı plastik kaynak yaptırdım. Tabi moreller bozuldu, sonrasında hadi tampon boyandı plastik kaynak yapıldı arkasından biri geldi geri geri gelirken sol farımı kırdı, hadi dedim buda okey tampon ucu yamuldu hadi dedim buda okey ama sürekli aksilikler üst üste gelince arabayı satmaya karar verdim. Sanki bu araba bana uğursuz geldi düşüncesi oldu. Öyle böyle derken çok da uzatmak istemiyorum yakın çevrem ve kendi düşüncelerim ile satmaktan vazgeçtim çünkü çok memnunum ve her hangi bir sıkıntı yaşamadan bütçemde el verdiği sürece binerim diye karar verdim. Kafam da ufak bir setup yapma fikri vardı ondan da vazgeçtim. Şuan da üstünde sadece dp 60 krom potsuz düz boru ve varex var. Bunun üstüne 3.5 lt olan cooler ımı 6 lt olan cooler ile değiştirmeye ve benzin basınç regülatörünün 3 bar olan malzemeyi 4 bar olan malzeme ile değiştirmeye karar verdim. Aynı zaman da krom hava filtresi borusu da yaptırdım filtre takarken koruma haznesi ile birlikte onun da çalışmasını yapacağım. Direksiyon zaman itibari yıpranma söz konusu onun içinde araca özel tamamıyla kıvrımlarına kadar ölçülüp yapılan kırmızı dikişli kılıf siparişi verdim , cooler ve regülatör de bugün yarın gelicek. Aracı aldığım daki üstünde far karartma olayını da far kırıldığı için gidip orijinal crome colours olan modeli tercih ettim. Hafta sonu yakın arkadaşım ile birlikte Bir kac fotoğraf ekleyip konuya güncel manasında post olsun. Ona da burdan çok teşekkür ediyorum emekleri için Bundan sonra da konuyu güncel tutmaya çalışıp yeni fotolar ile yayınlanacağım. Herkese kazasız belasız nazarsız sürüşler diliyorum.