Arkadaşlar herkese selamlar . Son aracım Mito yu sattıktan sonra belirli bir bütçe ayırıp ortalama rakamlar da üzmeyen araba bakmaya başlamıştım. Geçen ağustos ayından beri arabasiz kaldım. Arabasiz olmak gerçekten çok zor bunu bir kez daha anladım. Bu zaman diliminde çok gel gitler yaşamadım. Çoğu zaman 207 thp grubuna baktım. Çoğu zaman czt alayım dedim vs aklımın bir köşesinde ise hep kullanmak istediğim tjet punto vardı. Araç baktım bulamadım LPG li araç istemeyişimden de baya aramaya devam ettim. Uzun bekleyiş ardından siyah istememe rağmen bir tjet buldum. Aracı bugün aldım. Fotolar bugün çekildi , Yakın zaman da grupta tjet kullanan arkadaşlar dan yardım ve bilgi de rica edicem. İlk izlenimlerm harika

Yapacağım bir kaç dokunuş ile ufak tefek şeylerle biraz canlandırmaya çalışcam. Stock 120 HP turbo benzin motora sahip araca egzoz sistemiyle birlikte stage ,1 yazılım ile neşelendirmek istiyorum. Jantları da eski aracım daki gibi koyu renge boyamak istiyorum. Sürekli pasta cila boya koruma uygulaması kendim yapıyorum elimden geldikçe ,, Araç ile Yapacağım güncellemeleri konuda aktif olarak paylaşacağım.

Cümleten herkese kazasız belasız nazarsız sürüşler dilerim.

Buda eski aracımın jant rengi olarak punto da düşündüğüm karışım Bonusu Baykuş