Herkese merhablar, Mavi Puntomu forumdan hatırlayanlar olacaktır Sattıktan sonra moral bozukluğu ile kendimi avutmak için hemen araç arayışına koyuldum Daha iyi bişey olsun dolu olsun yüksek model olsun derken işin içinden çıkamadık aklımda pro ceedler meganlar corsalar uçuşurken, hep içimde ukte olan punto evo alayım istedim temizi birtürlü denk gelmedi. Piyasının iyice uçması satıcıların çelişkili lafları derken araç konusunda acele etmemeye karar verdim. Acele etmek istemesemde temmuzdan beri ilanlara bakarak baya vakit geçirdim Denk geldikçe Birkaç aracı gidip inceledim ne yazık ki içime sinen birtane bile olmadı. arabasızlık canıma tak etti. tekrardan dizel punto ararken biryandan t-jet ilanlarınada göz gezdirip araştırma yapıyordum, Ansızın T-jet ilanlarına bir araç geldi alınır mı alınmaz mı derken t-jet sport sahibi oluverdim 7 aylık araba hasreti 8 mart salı günü son buldu. Gidişi tutuşu duruşu beni oldukça tatmin etti. yazılım egzoz filtre yok Tamamen Stock. Böylede kullanmayı düşünüyorum. Araçla alakalı sevincimi burdan paylaşayım dedim. Allah herkesin gönlüne göre versin. İyi forumlar. Elimde Az fotoğrafı var yıkamaya zaman bulamıyorum işten güçten. profesyonel fotoğraflarını çekip ilerleyen zamanlarda paylaşacağım

Bendeki İlk fotoğrafı

Eskisiyle denk geldik

Eski aracımıda anmış olalım