Sayfa 2/2 İlkİlk 12
31 sonuçtan 21 ile 31 arası

Konu: Delta force...

onur bakır
    Honor COOPER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 596

Alıntı cengizhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullanın . bence Delta çok iyi bir araç , sizinkide beyaz rengiyle gmükemmel duruyor. Bende bir müddet kullandım, ve çok hoşuma gitti açıkcası. Sizin araç, otomatik 120 lik dizel olup, üzerine power boxla 150 hp yapılınca , yemede yanında yat olurdu yani.
    bir de F1 kulakçıkları yok galiba.
    Hocam gerçekten güzel kombinasyon dizel otamatik lakin ben eğer böyle kupon bir araç alıyorsam yüksek model yılı ve en az km kriterini baz alırım.Bütçede dizel otamatikte bu kriterleri karşılamaya yeterli değil ayrıca multiair turbo motora Giulietta'dan sempatim vardı.
    Ayrıca multiair turbo gerçekten farklı bir makine kullanmanız lazım. Ama tüketimde performansla birlikte tavan yapıyor ama alet yaktığı her damla benzinin hakkını veriyor,sakin kullanımda ise inanın 1.4 fire motor dan farklı değil.
    *****ALFA ROMEO GIULIETTA 1.4 MULTIAIR 170 TCT*****
    ***MATT MAGNESIO GRIGIO***
    *****SPORT PACK1 & 18" MATT BLACK WHEELS*****

emre sever
    erenemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196
    Edilen teşekkür: 399

kazasız belasız kullanın harika bir tasarım tam bir italyan estetiği golf tenekesi halt yemiş yanında bence çok iyi bir seçim yapmışsınız güle güle kullanın ...

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

gerçekten tatlı araç..büyüklüğü ve özellikleri de cabası..bu arada başlığı görünce çocukken oynadığımız delta force oyunu aklıma geldi..

Sato Topal
    ST OTO AKSESUAR Arrest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 1246

Lancia farkli ya bir ask bir tutku bir nefes Kazasiz belasiz...

Discovery cihazımdan gönderildi
    Türkiye Cumhuriyeti Şeyhler Dervişler Müritler Meczuplar Ülkesi Olamaz! M.K.Atatürk

Sıkıntı Yok , Jack Daniels Var

onur bakır
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok

Alıntı Arrest Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lancia farkli ya bir ask bir tutku bir nefes Kazasiz belasiz...

Discovery cihazımdan gönderildi
    Kesinlikle haklısınız aynı duyguları Alfa Romeo içinde hissediyorum ben, Çocukluktan gelen bir heves zamanında 90 ı yılların başında komşumuzun 88 model Lancia Themasına hastaydım dönemin mercedes araçlarının üzerinde konfor ve özellik sunuyordu, gençliktede Alfa spider hayallerimi süslüyordu Mersinde Alfa gerçekten çok sevilen bir araç.

cengizhan özden
    cengizhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 58

Alıntı Honor COOPER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam gerçekten güzel kombinasyon dizel otamatik lakin ben eğer böyle kupon bir araç alıyorsam yüksek model yılı ve en az km kriterini baz alırım.Bütçede dizel otamatikte bu kriterleri karşılamaya yeterli değil ayrıca multiair turbo motora Giulietta'dan sempatim vardı.
    Ayrıca multiair turbo gerçekten farklı bir makine kullanmanız lazım. Ama tüketimde performansla birlikte tavan yapıyor ama alet yaktığı her damla benzinin hakkını veriyor,sakin kullanımda ise inanın 1.4 fire motor dan farklı değil.
    Doğrudur. Multiair çok övülüyor. Dedikleri kadar vardır diyorum. Sonuçta hem Delta , hem de kupon . Benzinlinin ataklığı da cabası... Tekrar güle güle, kazasız belasız kullanın diyorum.

Bora Ş.
    bora.sen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Bravo Lav Kırmızı
    Edilen teşekkür: 100

kazasız belasız sürüşler dilerim;çok güzel bir tercih yapmışssınız,aklımda olan iki araçtan biriydi ben bravoyu tercih ettim

onur bakır
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok

Alıntı cengizhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doğrudur. Multiair çok övülüyor. Dedikleri kadar vardır diyorum. Sonuçta hem Delta , hem de kupon . Benzinlinin ataklığı da cabası... Tekrar güle güle, kazasız belasız kullanın diyorum.
    Hocam oradaki kupon araçtan kastım marka bilinilirliği az(sanayideki usta Lancia ne? yenimi çıktı ne malı diyebiliyor halbuki hergün tamir ettikleri tempranın tiponun motor parçalarında Lancia yazıyor ama adam bilmiyor.)değer kaybı yüksek,yan sanayi yedek parça yaygın olmayan bir araç olmasından dolayıydı.

Tony Montana
    Ingegniere tonymontana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yurtdışı (Foreign)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 448

Alıntı Honor COOPER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam oradaki kupon araçtan kastım marka bilinilirliği az(sanayideki usta Lancia ne? yenimi çıktı ne malı diyebiliyor halbuki hergün tamir ettikleri tempranın tiponun motor parçalarında Lancia yazıyor ama adam bilmiyor.)değer kaybı yüksek,yan sanayi yedek parça yaygın olmayan bir araç olmasından dolayıydı.
    arabaya ticari mal yada a noktasından b noktasına götüren bi araç olarak bakıyor olsaydınız zaten Lancia almazdınız hele Delta hiç almazdınız. Yedek parça konusunda çok da sıkıntı yaşanmaz Bravo varken, multiair'de aldığı ödüllerle kendini kanıtlamış bir teknoloji harikası. Herşeyi kenara bırakıp keyfini sürün.

onur bakır
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok

Alıntı tonymontana Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arabaya ticari mal yada a noktasından b noktasına götüren bi araç olarak bakıyor olsaydınız zaten Lancia almazdınız hele Delta hiç almazdınız. Yedek parça konusunda çok da sıkıntı yaşanmaz Bravo varken, multiair'de aldığı ödüllerle kendini kanıtlamış bir teknoloji harikası. Herşeyi kenara bırakıp keyfini sürün.
    Kesinlikle yukarıda yazdığım konularda bir kaygım yok. Sadece üstteki mesajda niçin Kupon bir araç yazdığımı açıklamaya çalıştım. Benim en büyük 2 tutkumdan biriydi arabalar noktasında,iç hacim ve bagaj avantajından ötürü Delta aldım Giulietta'yı eledim . Allah kaza bela vermezsa keyfini baya sürmeyi planlıyorum.
    Allah herkese beğendiği araca sahip olmayı nasip eylesin.

onur bakır
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok

Detaylı İnceleme:
    Aracı aldığımda 11800 km de idi şu an 14000km oldu.
    2200KM nin 1030km si İstanbul Silifke arası geri kalan ise 2 Mersin/Silifke gidiş geliş yaklaşık 320km geriye kalan850km ise salt şehiriçi kısa mesafe çok trafik ışıklı şehir içi kullanımı olarak yapıldı.
    İlk önce uzun yol değerlendirmesi yapacak olursak araç gerçekten güçlü 6.viteste bile devirlenme isteği üst seviyede somutlaştırırsak 6. viteste 90 lı km lere düştüğünüzde bile gaz pedalına yüklendiğinizde ivmelenme çok başarılı 16X km ye kadar seri bir şekilde hızlanıyor bu yolculukta kadranda gördüğüm maksimum değer 22X km idi. Tüketimin ne olduğunu tam olarakta görme fırsatı buldum bacanakla birlikte döndük Gebze'den Ankaraya kadar o getirde ortalama hızımız 17X ortalama tüketimimiz ise 12,0lt idi.Araba Gebzeden tam dolu depo çıktı Ankara çıkışında ışık yandı yaklaşık 410km de bir depo benzin tükettik bu iki nokta arasındaki yolda geçen zaman yaklaşık 2 saat 30dk idi.
    Gölbaşında tekrar depoyu doldurdum ve direksiyona ben geçtim. Ortalama hızım 120km idi Silifkeye girdiğimde ve yarım deponun hemen altını gösteriyordu ibre 12lt olan tüketim 7.8 lt ye düşmüştü katedilen mesafe 560km.Hesabıma göre 5,5-6lt civarı tüketim olmuş.
    Arabanın ciddi anlamda yol tutuşu çok başarılı,18Xkm üstü hızlarda Skydome kısmından bir ses yapma olayı var araştırdığımda Audi-Mercedeslerde bile bu hızlarda görüldüğü sonucuna ulaştım. 6.vitesin avantajını düşük devir ile yüksek hızlarda kesinlikle görüyorsunuz gördüğüm maksimum hızda bile 6000devir civarı idi gösterge.
    Bu güne kadar çok araç kullandım ama enteresan şekilde hızı bu kadar göstermeyenine denk gelmemiştim somutlaştıracak olursa 18X km hızın araçtaki hissiyatı son arabam ASX teki 130km hıza denk.
    Son olarak tam şehir içi kullanımda ev okul arası 800mt 2 ışığa kesin denk geliniyor kontak kapatmadan yapılan maksimum 2-3km lik bir kullanım tarzında da 8.5-9lt ortalama yakalıyorum ki bu GP fire motorla gördüğüm değerden farklı değil.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12