Sayfa 7/8 İlkİlk ... 345678 SonSon
155 sonuçtan 121 ile 140 arası

Konu: BÜyÜk TÜrkİye BuluŞmasi

G. K.
    I Love GPTR Gkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 143

Ekim gibi Türkiye Buluşması olabilirmi?

Murat YANIK
    Linos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    06 BE 7673
    Edilen teşekkür: 1268

Alıntı Gkhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ekim gibi Türkiye Buluşması olabilirmi?
    Olur, neden olmasın

Hazırlıklara Eylül'den önce başlanması zor görünüyor... Dolayısıyla, Ekim'in sonlarına doğru olabilir...

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

türkiye buluşması inşallah eylül sonu felanda olbilir bunun için yönetim bir gün kafa kafaya verip bu işi cidden bir masaya yatırması gerekiyor her yönüyle yoksa böle konuşmalarla sadece topic doldururuz...

Ziyaretçi047
    Ziyaretçi Ziyaretçi047 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Evet arkadaşlar bu işin zamanı cidden kızıştı. Süper bir şeyler yapmamız lazım. Herkes siteden bir şeyler bekliyor. Çıkan aksaklıkların ve yaşanan kopuklukların sitemizde hiçbir şeyi değiştirmediğini herkesin görmesi için elimizden geleni yapmalıyız.

G. K.
    I Love GPTR Gkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 143

Benzin olayına bi çare bulunurtsa eğer sponsor vs. ozaman çok araba olmuş olur.Ama en kötü ihtimal toplanıp 3-4 kişi buluşmaya gidilebilir.Daha önceden söylemiştim galiba olsun bidaha söliyim

barış dikici
    Dikici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    42 Ps ***
    Edilen teşekkür: 536

neden ekim yaw daha erken olmazmı??

Eren GÖNCÜOĞLU
    gezenti Er-NnN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 522

şuanda bi çok kişi ve yılın yorgunluğunu atıyo şehir dışında tatilde şimdi herkesi yormaya gerek yok ekim fenaaa bi tarih deil yalnız bence ekim başı olsun son bahar tam olarak etkisini göstermeden güzel bi buluşma yapalım...

mehmet savasçı
    Kendi isteğiyle üyeliği silinmiştir. memat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    06 BK 7478
    Edilen teşekkür: 275

büyük buluşma ne zaman olacak

Alper Emre Bağcı
    emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 DV 9711
    Edilen teşekkür: 64

bence eğer olacaksa ki ben çok sitiyorum olmasını sitemizin kurulma yıl dönümüyle ilgili olur bu buluşma ve süper olu yani tarih olarak 16 ARALIK 2007 (haftaiçine gelio olabilir bu hafta sonuna alınabilir )

16 ARALIK 2007 PAZAR GÜNENE GELİO bence kollar sıvanmalı
    GRANDE PUNTO 1.3 MULTİJET 90 HP EMOTİON 3DR+ROCK BLACK+DUALLOGİC+SKYDOME+S.P+G.P+DERİ DÖŞEME

barış dikici
    Dikici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    42 Ps ***
    Edilen teşekkür: 536

mehmet abicim bu buluşma senin ne zaman olacak bunun ne zaman olacak gibi sorularıyla olacak gibi gözükmüyor...herkesinde bildiğine göre buyuk bir buluşma istiyoruz ..adı üstünde BÜYÜK TÜRKİYE buluşması...onun için sitede belli başlı kişilerin çabası ile değilde herkesin çaba ve özverisi ile gerçekleşecek bir organizasyon...ilk yapılacak i,ş sponsorların bulunması..bir tek sponsor yetecek gibi gözükmüyor..ve biz ben bunu çoğu kişiyle görüştüm ..yakıt sponsoru istiyor...tüm siteyi kaldıracak kadr bir yakıt sponsoru bulmamız imkansız gibi...onun için ilk olarak bu buluşma için herkesin desteği ve yardımı lazım...umarım yanlış anlamamışındır mehmet abi .ben durumu iza etmeye çalıştım...

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mehmet Özcan
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS

Kesinlikle herkes buluşma ne zaman yada neyaptınız diye kelimeler sarf ediyor ama kimsede el atmıyor arkadaşlar bu bizim ankara buluşmalarına yada tophane buluşmalarına benzemiyor çok kapsamlı vede çok iyi organize edilmesi gerekiyor ..

Bunun içinde çok sağlam sponsorlar bulunması gerekiyor hem maddi hem manevi bu çok riskli bir buluşma kimse üstlenmek istemiyor herkes olsun biz gelelim yiyelim içelim eğlenelim bu böyle olmaz madem hepimiz aile isek arkadaş isek herkes elini taşın altına koyacak öyle sadece listelere isim yazmak yetmiyor malesef lütfen bu topice bulduğunuz öneri sponsor yada buna benzer büyük türkiiye buluşmasını ilgilendirecek faydası dokunacak haberleriniz olursa yazın bunları toplayıp değerlendirelim aksi taktirde ne zaman olacak ne olacak gibi kelimeler sadece topici doldurur

Lütfen kimse alınmasın gerçek olanlar bunlar mehmet bu yazımıda üstüne alınma ben ortaya söylüyorum şahsi bişi değildir oké

Şimdiden herkese teşekkür ediyorum

13. Bu mesajı için 4 kişi femoli'ye teşekkür etti:

mehmet koçak
    black hawk gogigogi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    09 h 5779
    Edilen teşekkür: 163

ramazan bayramının 3. günü afyonda olsun herkese = uzaklıkta sucuk kaymak yeriz

mehmet savasçı
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    06 BK 7478

Alıntı Dikici Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mehmet abicim bu buluşma senin ne zaman olacak bunun ne zaman olacak gibi sorularıyla olacak gibi gözükmüyor...herkesinde bildiğine göre buyuk bir buluşma istiyoruz ..adı üstünde BÜYÜK TÜRKİYE buluşması...onun için sitede belli başlı kişilerin çabası ile değilde herkesin çaba ve özverisi ile gerçekleşecek bir organizasyon...ilk yapılacak i,ş sponsorların bulunması..bir tek sponsor yetecek gibi gözükmüyor..ve biz ben bunu çoğu kişiyle görüştüm ..yakıt sponsoru istiyor...tüm siteyi kaldıracak kadr bir yakıt sponsoru bulmamız imkansız gibi...onun için ilk olarak bu buluşma için herkesin desteği ve yardımı lazım...umarım yanlış anlamamışındır mehmet abi .ben durumu iza etmeye çalıştım...
    tamam barışcım gerekirse ben sponsor olurum ufuk organizasyon olarak elimden gelen desteği yaparım ben o soruyu sorarken zaten amacım o idi ona göre bişeyler ayarlamak mekan,dj,ses sistemi vs.vs. hatta elimden geldiğince sanatçı ayarlamaya çalışacamda ondan tarih sordum

Alıntı femoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle herkes buluşma ne zaman yada neyaptınız diye kelimeler sarf ediyor ama kimsede el atmıyor arkadaşlar bu bizim ankara buluşmalarına yada tophane buluşmalarına benzemiyor çok kapsamlı vede çok iyi organize edilmesi gerekiyor ..

Bunun içinde çok sağlam sponsorlar bulunması gerekiyor hem maddi hem manevi bu çok riskli bir buluşma kimse üstlenmek istemiyor herkes olsun biz gelelim yiyelim içelim eğlenelim bu böyle olmaz madem hepimiz aile isek arkadaş isek herkes elini taşın altına koyacak öyle sadece listelere isim yazmak yetmiyor malesef lütfen bu topice bulduğunuz öneri sponsor yada buna benzer büyük türkiiye buluşmasını ilgilendirecek faydası dokunacak haberleriniz olursa yazın bunları toplayıp değerlendirelim aksi taktirde ne zaman olacak ne olacak gibi kelimeler sadece topici doldurur

Lütfen kimse alınmasın gerçek olanlar bunlar mehmet bu yazımıda üstüne alınma ben ortaya söylüyorum şahsi bişi değildir oké

Şimdiden herkese teşekkür ediyorum
    yok mehmet abi elimden geldiğince sponsor olurum hatta bi kaç firma ile de konuşacam avea, yıldız medya grubu falan, ceyhun kundukhan sculpor gibi büyük firmalarla hep irtibatta olacam
    Konu Linos tarafından (06/09/2007 Saat 12:33 ) değiştirilmiştir. Sebep: Flood!

Mehmet Özcan
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS

bu şekilde bir araştırma yapalım herkes elinden gelen yardımı yapsın burada paylaşalım .....

17. Bu mesaj için teşekkür edenler:

mehmet savasçı
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    06 BK 7478

ben yaptığım görüşmeleri yazarım

Eren GÖNCÜOĞLU
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

görünen o ki buluşma son bahar belki de kışa kaldı bu konuda sanırım en ii tercih bolu olucaktır daha önce gidip tadının hala damaımda olduu bi otel ekliyim bare ufaktan fikir oluşmaya başlasın artık da şu buluşma işini halledelim...

.:. Sünnet Gölü Mudurnu Doğal Yaşam Oteli .:.

Muslum Kaymak
    Ticari İşletme Sahibi 06kaymak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06 MCZ 24
    Edilen teşekkür: 1014

super...gercekten yapalim birseyler artik zamani geldi...

Haluk Korkmaz
    Halook!!! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 249

Arkadaşlar madem Büyük Türkiye Buluşması yapacağız kesin olarak hangi ilde buluşulacağına ve kesin bir tarihe karar verilmeli ki bizlerde kendimizi ona göre ayarlayalım.Eğer yer ve zaman kesin bir biçimde ortaya konulursa konu çok daha çabuk şekil alır diye düşünüyorum

mehmet savasçı
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    06 BK 7478

arkadaşlar yukarıda belirttiğimiz gibi çalışmalara devam ediliyor bunlar için sponsor görüşmeleri otel ortam müzik vs.vs. bide ha deyince olmuyorki
    ulen eren yine güncelledik konuyu
    Konu memat tarafından (15/09/2007 Saat 22:42 ) değiştirilmiştir.

Eren GÖNCÜOĞLU
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

zaten bunun belirlense bile en az bi ay önceden konusu açılmalı ve herşey belli olmalı ki herkes kendini ona ayarlayabilsin...

bence bolu hem ulaşım hem de doğası açısıyla önümüzdeki günlere çok uygun daha önce verdiim linkteki otelde zamn geçirmiştim cidden tadı hala damaımda öle anıları incelerken aklıma belki uyar da hep beraber yeniden gideriz die geldi o yüzden linkini koydum...

edit: güncellerim affetmem...
    Konu Er-NnN tarafından (15/09/2007 Saat 22:44 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 7/8 İlkİlk ... 345678 SonSon