merhabalar,

direksiyon kutumda boşluk ve ses vardı. Kurumsal diye gittiğim bir firmada değişim yaptık. Aynı zamanda direksiyon mafsalı da değişti. Sesler tamamen gitti fakat direksiyon son çeyrekte kendini toplamıyor. Acayip uyuz oldum. 4-5 kez test ettim ve geri götürdüm her seferinde yok kamber açısı ayarı yok rot ayarı diyerek aracı getirip götürdüler. Sorunum düzelmedi. En son 1 ay tamir takım süresi var dediler bekle düzelecek. Şuanda bu sürenin içindeyim. Bekliyorum. Fakat acayip derecede doluyum toplamda 1000 tl para ödedim. Araç şuanda özellikle (60 km hızdan sonra hissediliyor) şeritte durmuyor. Sola dönük ya da sağa dönük kalıyor aracı elle düzeltmek gerekiyor. Bu da acayip can sıkıcı bir durum ve biraz daha yüksek hızlarda kazaya bile sebebiyet verir. REsmen direksiyon tam kendini toplamıyor. Özellikle ricam forumda bu işlerden anlayan ustam ya da tecrübeli birileri varsa bu sorun neden kaynaklanır bilgisini yönlendirmesini rica edeceğim. 1 aylık süre geçtiğinde eğer düzelmezse kavga etmeye kadar gidecek benim iş. Çünkü işi düzgün yapmadıkları gibi bir de abi sen çok takıntılısın tarzında bir cümle söylendi. Ben yinede bir işlem olduğu için o dedikleri tamir takım süresini bekleyeceğim. (düzeleceğine inanmasam da). Lütfen şu direksiyon konusunda yardımcı olabilecek biri varsa tecrübesini paylaşsın. kafayı yiyeceğim.

Nor: Yaptıkları işlemlerin 1 yıl garantisi var.