Sayfa 4/12 İlkİlk 12345678 ... SonSon
223 sonuçtan 61 ile 80 arası

Konu: Direksiyon üzerindeki Radyo-cd çalar Tuşlarinin Aydinlatmasi

Abdullah BOZKURT
    misli1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 82

Her nekadar arasıra sorunlar çıksada araçımdan genel olarak memnunum. Dün gece dışarı çıktık ve direksiyondaki kumanda düğmelerini ışıksız olarak düşündüm ve hiçbir şey gözükmüyor. Işıksız kullanmak eminim çok zordur. Fiat bunu yapmamalıydı. Üzüldüm.

murat sandıkçı
    murat sandıkçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 35

Az önce okudum bir arkadaşımızın arabasından da klima çıkmamış.Sadece gülüyorum ve yine söylüyorum Fiat Tofaşı abandone etmiş

Tuncel Sunar
    GP_Ts_Ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 S XXXX
    Edilen teşekkür: 31

Klima mi cikmamis!!! Linki gonderi misin?
    Tsk

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Alıntı murat sandıkçı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Az önce okudum bir arkadaşımızın arabasından da klima çıkmamış.Sadece gülüyorum ve yine söylüyorum Fiat Tofaşı abandone etmiş

Ne kliması ne çıkmaması ne kadar kötülediniz aracı maşallah valla siz gerçekten memnun değilseniz satın aracınızıda kurtulun bence en iyisi bu ..

Ben sizin kadar anti pati duysaydım gp ye onu yakardım siz yine iyi sabrediyorsunuz...

murat sandıkçı
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri

Alıntı peace74 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben arabayı gördüm beğendim aldım, beni niye yesinler.
    Başımdan geçen ilginç bir olayda şöyle gelişti:
    Aralık 2007 de punto almaya karar verdim, ellerinde yokmuş ama sipariş listesinde kırmızı 1.3 90 bg skydome bir araç buldular. italyadan yola çıkmış. Araç geldi ama kliması yok. Çift bölge otomatik klimayı bırakın manuel klima bile yok. Aracın içine binene kadar da hiç bir şekilde anlaşılamadı. Alternatif olarak da şu an ki aracım vardı onu aldım. Fiat fabrika tofaş la resmen oyun oynuyor bence. Türkiye'ye gösterdikleri ciddiyet ortada.

Öncelikle link atamadığım için direk alıntı yaptım.Buradan okuyabilirsiniz.Femali arkadaşım sen yine benim dediklerimi okumadan yorum yapmışşsın.Bak adamlar yazmış yukarıda, bir yorumda bu arkadaş yap bence.Daha öncede söyledim bu kadar para verdim başıma gelenleri duyduklarımı yazacağım,o zaman sadece piknik düzenleyip lay lay lom mu yapalım.Ne yazalım anlamadım ki?Ama şurası kesin ki arabayı satıp satmayacağıma kendim karar vereceğim.Parayı ben verdiğim için burakıda kararıda ben vereyim.

Mehmet Özcan
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS

ben klima olayını kast etmedim öle bişi olmasıda çok saçma zaten ..

Benim kast ettiğim siz bu siteye puntonun sorunlarını tartışmak yerine kötülemeyemi geldiniz sorunlarınızı tartışıp çözüm yoluna her zaman varım . Ama yok ben bu aracı sevmiyorum sorunlu fiat tofaşı abondone yapmış yok şöle böyle diyecekseniz her zaman karşınızdayım

Biz yeri gelir piknik yeri gelir laylaylom yaparız her ne kadar aracınızın parasını siz verip satıp satmayacağınzada kendiniz karar veriyorsanız ,laylaylomlarada biz karar veririz

Bizimkisi fiatın resmi tartışma protesto yada ayaklanma sitesi değildir sorunları paylaşma çözüm üretme arkadaşlık dostluk vede piknik lalaylom gibi şeyleri ön planda tutan paylaşım platform dur bunu unutmayalım..

SERHAT ARTUN
    serhatartun41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 SRT 99
    Edilen teşekkür: 37

arkadaşlar burası forum sitesi.burda herkes sorunlarını anlatır, buna göre çözümler üretilir.yeri gelir buluşma ve tanışma organizasyonları yapılır.lütfen gereksiz yere tartışmayalım.araçlarımızı kötülemeyelim. tamam ufak tefek detay sorunları ben dahil hepimizin başına gelmiş olabilir.şu bir gerçek ki araçlarımızı burda herkesin önünde kötüleyecek kadar araçlarınızdan bıkmışsanız o zaman aracınızı değiştirin ve burda bu araca gönül verenleri huzursuz etmeyin...burda sadece araçla ilgili kafalara takılan sorular yaşanılan sorunlar paylaşılsın ve bu sorunlara çözüm getirilsin. bu forum araç lekeleme forumu değildir.burası GRANDE PUNTO lara gönül verenlerin ve kullananların forumudur....

8. Bu mesajı için 3 kişi serhatartun41'ye teşekkür etti:

murat sandıkçı
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri

İnanın buraya ne yazacağımı şaşırdım.Tartışma ve kötüleme farklı şeyler ne yapalım 25 milyar verip kader bende bu çıktı şu çıkmadı neyse çekelim sineye mi diyelim.Serhat Bey siz bu firmada çalışıyorsunuz tamam bir gönül bağınız olabilir, ama aynı şeyleri sizde yaşadınız.Sizinle daha öncede konuştuk bunları.Ben kıytırk bir direksiyon ışığı için çok uğraştım.Bunlarla uğraşmam gerekiyormuydu, yoksa bir özür mü dilenmesi gerekiyordu. Biz burada 'sizin şimdi söylediğiniz benim çok önce söylediğim' birbirimizle bazı şeyşeri paylaşmak için burdayız.Mehmet Bey, araçında klima çıkmayan arkadaşa bir cevap yazdınız mı, size kalsa yazmaması gerek sesi çıkmasın yoksa Tofaşı kötüler değilmi.Bence tartışma ve kötülemeyi ayırmanız gerekmekte.Burada insanlar başlarına gelen sıkıntıları anlatmakla kendi yanlarına birilerini almayı sorunlarının çözülmesini bekliyor.Cenkeri nick'i ile forumda bir arkadaşımız var okudunuzmu başına neler gelmiş, nasıl ilgilenilmiş, neler söylenmiş.Adam sinir krizlerinde her konuda kendi başına gelenleri anlatıyor.Amacı sıkıntısını paylaşmak.Mehmet Bey size soruyorum ne yapması gerek?

Mehmet Özcan
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS

Şimdi söyleyeyim o insan bunu genel olarak değilde şahsi olarak söylemiş herkesin kendi fikrini söylemekte özgür belki yalnış kelimeler kullanmışta olabilir ama benim söylemek istediğim sadece sorunlarınızı paylaşın bu kötü bu adi bu yaramaz gibi yada tarzı kelimeler kullanıpta biz kullanıcılar adına kötülenmesi.

bu aracı almayın yada bunlar müthiş derecede sorunlu gibi yada tarzı kelimeler yanlış sorununuzu anlatırsınız herkes öğrenir bilir ve çözüm üretmek için uğraşır ama genelleme olarak konuşursanız bu herkese dokunur 25 milyara araç almışsınız sorun çıkmıştır derdinizi anlayabiliyorum ama bu değildirki o sorun bendede ondada herkesde olsun herkesde belki ufak tefek sorun çıkmıştır ama kimse bu araca yönelik ne bu ya şahinin çakması tofaş kazığı tarzında kelimeler kullanmadı .

elbette kötü yanları var ama bunu doğru dille anlatmak çok önemli ben fiat çalışannıda değilim parada almıyorum ama aracım hakkındada alınmaz yazık kullanılmaz gibi kelimelerin kullanılmasınıda istemem doğrusu..

Şimdi murat bey sorununuz için üzgünüm umarım çözümü bulunur keşke ankarada olsaydınız sizin için bizzat çözüme ulaşması için gerekli çabada bulunurdum biz elimizden geldiği kadar fiat servisleriyle irtibat halindeyiz sorunları vede çözümlerini paylaşıyoruz ama bunu kötüleyerek yapamayız malesef...

11. 21/01/2008, 15:09

murat sandıkçı
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri

Bakın aracı küçümsemiyorum.Tofaşı küçümsüyorum bunu bir türlü anlatamıyorum.Siz kendiniz söylüyorsunuz ciddiyetsiz olduklarını.Ben Ford Otosanda çalıştım Garanti ve yedek parça dağıtım merkezinde.(İstanbul'a gelirken Kartal gişelerine gelmeden solda).Focus ilk çıktığında bizde bu sıkıntıları yaşadık.Ama olayları yavaş yavaş çözdük.Fordla sürekli irtibat halindeydik.Şimdi bakıyorum bu araba 2 yıldır Türkiye'de ve sorunlar devam ediyor.Ben Fiat'ın Tofaşı bu hale düşürmesini hazmedemiyorum o nedenle abondene etmiş dedim.Ama olay yine arabayı eleştiriyoruma döndü.Ama sadece yazıyoruz kimsenin birşey yaptığı yok.

13. 21/01/2008, 17:51

mustafa vural
    M.Tolga multijet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    35 cjs
    Edilen teşekkür: 96

Murat Bey;
    ben de çok sorun yaşadım. Bu sitede aracı en çok km yapan kişilerden biri olduğuma da inanıyorum. Ama ben sizin yaşadığınız memnuniyetsizliği yaşamadım. Aksine çok da memnun kaldım. En ufak bir sıkıntım olduğunda gayet alakalı bir şekilde sorunumu giderdiler, değişecek parça ise değiştirdiler. Şikayet edemem ancak met edebilirim. Söyledikleriniz doğrudur, aracınızla ilgili yaşadıklarınız şanssızlık diye düşünüyorum. Ama tofaş ın veya fiat ın düşündüğünüz gibi bir yaklaşımı olsa tüm servisler aynı şekilde olur. Kanımca siz servis kaynaklı sorunu fiat a yüklüyorsunuz. Gerçi fiat ın servisinin kötü olması da fiat ın sorunu ve çözmeli. Daha önce de söylediğim gibi bu da zamanla oluyor. Ben servis kaynaklı bir sorun yaşadım ve şikayet ettim hem de defalarca ama hep aynı servisi(döşememi yakıp inkar etmişlerdi), sıkıntımı şimdi gittiğim servisim enriko aliberti çözdü. Tofaş da şikayet ettiğim servisin yetki belgesini iptal etti. Umarım düşüncelerinizi değiştirecek bir fiat servisi bulabilirsiniz.

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

özzz .
    ozkan6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 16

Aracımı dün teslim aldım.Direksiyon üzerindeki düğmeler bende de ışıksız.Servis artık bu özelliğin active modellerde kaldırıldığını söyledi,belki ileriki günlerde ışıklı düğme takımı taktırabilirim,forumdan takip ettiğim kadarıyla,izmirde en iyi merkez servis sanırım bu arada..

C E
    cenkeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 45

Arkadaşım bu servislerin arayı soğutup müşteriyi bıktırma ve bahane bulmak için söylediği yalandır. Benim aracım Dinamik bende de yanmıyordu, aynısını banada söylediler artık ışık olmayacak filan diye. Israrla call center i aradım çağrımı aynı bahaneyle kapatmak istediler durum bu yapılacak bir şey yok diye ama ikna olmadım. Forumda bu gibi yaşanan olaylar var onları örnek verdim son olarak müşteri memnuniyeti için yarı ücretini karşılayalım taktıralım diye bir cevap geldi. Normal şartlarda bunu bile kabul etmemek gerekir ama iş saatlerimde sürekli 20-30 dk telefon görüşmeleriyle vakit geçirmekten sıkıldığığımdan ve vaktimin daha değerli olduğunu düşündüğümden kabul ettim 50 ytl (işçilik vermem dedim) ücret verdim şimdi ışıklarım yanıyor. Bence sonuna kadar hakkını ara sakın vazgeçme, asla call centerin bahane uydurup çağrını kapatmasına izin verme. Komik olacak ama sırf sesimi duyurabilmek için araç değişim talebinde bulundum konu o noktadan sonra genel merkeze iletilince sorunum çözüm sürecine girdi. 3-5 gündür yazmak istiyordum gelişmeleri iyi bir fırsat olduda yazmış oldum.

18. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mustafa Akçay
    pdr42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 625

bende b,işey belirteyim arkadaslar imzalamış oldugunuz sözleşme ve benzeri seylerde tuketici aleyhine var olan maddeler varsa yada tektaraflılık durumu varsa o amddede iptal olunur . dolaysııyla yukarıdaki belirtilen maddenin bu kapsamda değerlendirilip değerlednirilmeycegini avukatınıza danısarak dava acın

Engin DURUER
    Fire in the hole ! Genius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 674

Tüketici haklarına başvurmanız için max süre 30 gündür, yinede bu süre geçsede pek sorun olmaz çünkü müracat etmenize engel değil. Sonuçta hiçbir tüketici araç profesörü değil. bu yüzden mahkemeler tüketicinin konuya vakıf olamamasını göz önünde bulunduruyor.
    GP in mirror is faster than they appear !

VOLKAN SEVİN
    VOLKAN64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    35 MEV 64
    Edilen teşekkür: 0

arkadaşlar benim aracım 2008 model kırızı logo ben aracımı 14.12.2007 tarihinde aldım ve şasi noda 204 ile başlıyor ama araçımdaki direksiyon ışıkları yanıyor yanmama gibi bir sorun yok fakat ekranımda 2 satı bende de bu eksik galiba yoksa normal mi benim aracım 1.3 dynamic modeli

Aslı KILINÇ
    quixotic2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    34 NLP 37
    Edilen teşekkür: 100

volkan bey forumu okuduysanız dynamic olupta yol bilgisayarı 2 satır olan çooook arkadaşımız var.
    Daihatsu Copen

selim demir
    grandepunto puntogrande - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    34MD105
    Edilen teşekkür: 0

Merhaba,
    Benim aracım 2007 model bahsi geçen problemlerin hiçbirini yaşamadım.Direksiyon kumanda ışıkları yanıyor,deri vites topuzu var,3 satırlı gösterge,büyük boy stepne.Galiba bu birazda şans işi.

özzz .
    ozkan6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 16

Bugün İzmir Birmotta direksiyondaki düğmeleri ,ışıklı olanıyla değiştirdiler,hiç bir ücrette almadılar,personel ilgili,güler yüzlü.

Suat Ahmet
    cpeloo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 78

Punto olmuş PİNTO ,yakındada PİNTİ bi hale sokacaklar aleti....

GRANDE PUNTO (full active)
    GRANDE PİNTO (işıksız active)
    GRANDE PİNTİ (direksiyonsuz active)

Sayfa 4/12 İlkİlk 12345678 ... SonSon