Sayfa 1/10 12345 ... SonSon
188 sonuçtan 1 ile 20 arasý

Konu: Eko66 Nedir

Baran
    Ziyaretçi Baran - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Standart Eko66 Nedir

eko66 hakkýnda neler biliyoruz ne iþe yarar bilgilerinizi paylaþýrmýsýnýz

bunu taktýran varmý taktýraný tanýyan varmý yada eko hakkýnda soylenenler gercekmi, bildiklerinizi paylaþýrsanýz sevinirim, þimdiden teþekkür ederim..

2. Bu mesaj için teþekkür edenler:

abdullah kambur
    fox41 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    50
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    41NS***
    Edilen teþekkür: 36

Yakýt tasarruf cýhazi olarak býlýyorum.Aracýn performansýný artýran cevreye duyarlý bi cihaz deniyo.

bora turan
    PuNtOmAnÝa !! tempesty - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    45
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kýrmýzý
    Plaka
    06 BE 8308
    Edilen teþekkür: 820

Babamýn 1.6 2001 model otomatik vites astrasýnda takýlý 7 aydýr...sadece þunu söylüyorum = tamamen hikaye...

5. Bu mesajý için 2 kiþi tempesty'ye teþekkür etti:

Baran

Alýntý tempesty Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Babamýn 1.6 2001 model otomatik vites astrasýnda takýlý 7 aydýr...sadece þunu söylüyorum = tamamen hikaye...
    Hocam o zaman son zamanlarda reklamý geçen ve mecliste bile kullanýldýðý iddaa edilen cihazý millet vekilleri bile denemiþ zaman gazatesinin haberine göre bende sana katýlýyorum ama enerji bakaný bile buna destek vermiþ ikilemde kaldým, aracýmýn yakýtýný arttýrmadan beygrini yükseltirmi bilemiyorum..

bora turan
    PuNtOmAnÝa !! tempesty - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    45
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kýrmýzý
    Plaka
    06 BE 8308
    Edilen teþekkür: 820

Baran bey ben hiçbir yararýný göremedim ama bu konuda oldukça deðiþik ve çeþitli yorumlar mevcut açýkcasý inanmak size kalmýþ diyebilirim...Birde þu linkteki yorumlarý da okuyabilirsiniz isterseniz ==

Hepsiburada.com | Akıllı Alışveriş Burada | Oto Aksesuar | EKOYAK % 18'E VARAN YAKIT TASARRUF APARATI YÜZYILIN BULUŞU 092070

Baran

Alýntý tempesty Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Baran bey ben hiçbir yararýný göremedim ama bu konuda oldukça deðiþik ve çeþitli yorumlar mevcut açýkcasý inanmak size kalmýþ diyebilirim...Birde þu linkteki yorumlarý da okuyabilirsiniz isterseniz ==

Hepsiburada.com | Akıllı Alışveriş Burada | Oto Aksesuar | EKOYAK % 18'E VARAN YAKIT TASARRUF APARATI YÜZYILIN BULUŞU 092070
    Teþekkür ederim

verdiðiniz linkteki cihaz ekoyak isimli cihazdýr ve 90 ytl civarýndadýr, eðer sizin arabanýzdada o cihazdan vardýysa onun faydasýný görmeniz mümkün deðil, tabiki bu benim fikrim, eko66 500/600 ytl civarýnda daha baþka bir cihazdýr..

benim dediðim cihazý buraya týklayarak görebilirsiniz
    Konu Baran tarafýndan (28/12/2007 Saat 23:58 ) deðiþtirilmiþtir.

9. Bu mesaj için teþekkür edenler:

Mehmet Fatih KARABACAK
    bilgisayarcii - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44
    Nereden
    Denizli
    Rengi
    Yok
    Edilen teþekkür: 0

Alýntý Baran Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Teþekkür ederim

verdiðiniz linkteki cihaz ekoyak isimli cihazdýr ve 90 ytl civarýndadýr, eðer sizin arabanýzdada o cihazdan vardýysa onun faydasýný görmeniz mümkün deðil, tabiki bu benim fikrim, eko66 500/600 ytl civarýnda daha baþka bir cihazdýr..

benim dediðim cihazý buraya týklayarak görebilirsiniz

Öncelikle herkese merhaba. Henüz yeniyim burda.

Bildiðim kadarý ile EKOYAK ve benzeri olan salt mýknatýs ürünlerin çoðu EKO66 nýn mucidi Talat bey tarafýndan mahkemeye verilmiþ durumda ve bir çoðuda piyasadan toplatýldý. Çünkü ürünler denildiði kadar iþe yaramýyor. Lakin EKO66 farklý bir cihaz ve en son öðrendiðim kadarý ile TÜV sertifikasýnýda almak üzere.

Tabi kullanmadan görüþ yazmak da olmaz. Ben EKO66 yý aþaðý yukarý 6 aydýr kullanmaktayým ve aracýmda %20 ortalama tasarrufu aldým. Ayrýca egzos emisyon deðerlerimde gayet iyi durumda. Bunuda belirtmek isterim.

Mehmet Özcan
    Basýn-Yayýn Sorumlusu femoli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teþekkür: 7336

Mehmet fatih bey foruma ilk msj nýz vede reklam kokuyor biraz, önce sizi bir tanýsak daha sonra talat beyin buluþunu övseniz .

12. Bu mesajý için 5 kiþi femoli'ye teþekkür etti:

. .
    Korhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Yok
    Edilen teþekkür: 254

Evet eko66 tamamen farklý bir cihaz.

Muhip Kazým Aksoyer
    Fire Active 1.4 8V 77Bg. mkaksoyer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    51
    Nereden
    Ýzmir
    Rengi
    Arizona Bej
    Edilen teþekkür: 23

ben bu cihaza 600 ytl verene kadar üstüne bir 900 daha koyar lpg yaptýrýrým . hiç olmazsa ne olduðu ve çalýþma prensibi belli.
    Fire Active 1.4 8V 77Bg.

15. Bu mesajý için 4 kiþi mkaksoyer'ye teþekkür etti:

Ziyaretçi047
    Ziyaretçi Ziyaretçi047 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Eski arabalarda bi nebze iþe yarayabilir fakat yeni arabalarda pek bir fark beklemeyin derim.

Kemal Özsu
    plastro - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    33 VEN 90
    Edilen teþekkür: 786

Bu ürünü bayaðý araþtýrdým kullanan kiþilerden hiç kimse olumsuz konuþmuyor kullanmayanlarda hep olumsuz konuþuyor gaziantepte takýyorlar arkadaþým antepte görüþtü enaz %15 garanti vermiþler bizim forumdan hiç taktýran veya bilgisi olan varmý acaba

Ziyaretçi047

Dediðim gibi bizim arabalarý da etkileyecekse hemen gidip yarýn alýyorum... Ama hiç sanmýyorum tertemiz arabayý etkilesin.

ugur ozer
    ugurozer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teþekkür: 630

eko 66 yý ilk kez duydum. eko yaký iyice araþtýrdým evet test sonuclarý var fakat tarihi eser sayýlacak eski motorlarda yani yeni teknoloji motorlarda o verim %18 den %1lere düþecektir. Manyetik bir yakýt ayrýþtýrmasý ve ozetle yakýtýn biraz daha verimli yanmasýný saðlýyor. Ben motorsilk kullanýyorum cok memnunun.

Kemal Özsu
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    33 VEN 90

çok iddialý konuþuyorlar görüþmek istiyorsanýz telefon numaralarý
    Eren Endüstriyel Yakýt Tasarruf Cihazlarý

GATEM Oto Galericiler Sitesi 88 Nolu Cad.No 14
    Þehitkamil /GAZÝANTEP

Adý: Turan Nergiz

Ýþ Tel: (0342) 2384655

Telefax: (0342) 2384654

Gsm1: 0505 6976933

Gsm2: 0536 4054773

Gsm3: 0545 4076007

Ziyaretçi047

Adamlarla konuþsan ne diyecekler ki. Bilhassa kullananlarla muhatap olmak lazým.

Kemal Özsu
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    33 VEN 90

Ankaradaki arkadaþlar ankara bayisinin telefonlarýný veriyorum görüþme yapanlar olursa bilgilendirirlerse seviniriz.
    ipaþ A.Þ.
    ÞUBE

ADRES : Ýstanbul Yolu 12. KM. 392/A
    Þaþmaz/ ANKARA

TELEFON : 0312 278 71 02

FAX : 0312 278 71 04

MERKEZ

ÝPAÞ PETROL ÜRÜNLERÝ ÝNÞAAT MÜHENDÝSLÝK TURÝZM ÝÇ VE DIÞ TÝCARET SANAYÝ A.Þ.

ADRES : Kyrkkonaklar Mahallesi Þemsettin Günaltay Caddesi No:366 Çankaya / ANKARA

TELEFON : 0312 495 77 00

FAX : 0312 495 56 39

Alp BELGEN
    Alp - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    49
    Nereden
    Ýstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teþekkür: 326

Bence bu tur uygulamalar kullanýcýlara yarardan cok zarar getirir suan çünkü uygulamasý ve bilinirliði mevcut deðil.
    Diikat edin derim.

Kerem GÜLTEKÝN
    padawantr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teþekkür: 49

Bu tür cihazlarýn veya katký maddelerinin iþe yararlýðý konusunda oldukça þüpheliyim. Her oto sahibi arabasý daha performanslý gitsin ve daha az yakýt tüketsin ister. Ýþte bu tür ürünler de sanki bir sihirmiþ gibi bu istekleri karþýladýklarýný iddia edip bence oto sahiplerinin umutlarýyla oynuyorlar. Bu sürekli böyle gidecek çünkü bu konuda para harcamaya gönüllü bir sürü tüketici var. Peki madem bu kadar iþe yarýyor neden acaba otomobil üreticileri bu konu üzerinde çalýþmalar yapmýyorlar? Mercedes, BMW vs. gibi firmalar bu sihirli üründen neden kullanmayýp kendi araçlarýnýn performanslarýný artýrýp yakýt ekonomisi saðlamýyorlar, çok mu zor ve çok mu pahalý acaba?

Özetle bi iþe yaramadýðýný sadece umut tacirliði yapýldýðýný düþünüyorum. Ama bu kesinlikle benim düþüncem. Alýp kullanmýþ da deðilim ama mantýðým almýyor.
    Kerem GÜLTEKÝN (Padawan-tr) / kerem@grandepuntotr.com - padawantr@yahoo.com

25. Bu mesajý için 3 kiþi padawantr'ye teþekkür etti:

ugur ozer
    ugurozer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teþekkür: 630

Burda ilk kez okumuþtum eko66 yý araþtýrdým gordumki ekoyak ile ayný mantýk burada sadece mýgnatýslanma iþi elektromanyetik yani aractan cekilen elektrikle yapýlýyor. Belki daha güçlü bir manyetik alan oluþuyor ve ekonomi ekoyak a oranla biraz daha iyi olabilir. Ancak buna yeni bir buluþ diyenin ben aklýndan þüphe ederim!!! Buna patent veren herkimse onada yazýklar olsun. Bu yontem zaten avrupa arac fabrikalarýnda kullanýlýyor arkadaþlar belki bizim araçlarýmýzda bile mevcuttur. Manyetik alaný elektrik harcayarak oluþturdu diye buna nasýl yeni buluþ patenti verilir yaw sorarým sizlere?? Oraya mýknatýs takmak varken arabanýn gucunu emmekde ne akla hizmet?? Ýþ makinelerinde vs çok yakýt harcayan makinelerde ekonomi yapmýþtýr muhakkak ancak bizim araclarýmýz aku sarj oldugunda elktrik uretimi konusunda motora yuk bindirmeyecek modda çalýþan ve bu sayede yakýt ekonomisi yapan araclar. Bu cihaz surekli bir elektrik ihtiyaci duyacagi icin motora daha fazla güç binecek ve aracýn bir sure sonra yapacagi ekonomiyi yapmamasýna sebep olacaktýr (Kilolarca aðýrlýktaki mýknatýs olan ekoyaktan daha guclu bir manyetik alan oluþturma iþini yuklu bir elektrik akýmý ile oluþturabileceðini düþünüyorum) Ben bu cihazýn olumlu etkisi bi yana dursun olumsuz etkisi olacaðýna inanýyorum.

27. Bu mesajý için 5 kiþi ugurozer'ye teþekkür etti:

Sayfa 1/10 12345 ... SonSon