Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
62 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Skydome patladı!!!

Yasin KURT
    ReDWoLf BaDWoLf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 BUT 01
    Edilen teşekkür: 26

Çok acayip bir durum, gece ayazdan sonra güneşin açmasıyla ısınan cam birden patlamış olabilir. Ama hiçbir şekilde bunun özrü olamaz, garanti kapsamında değildir denmesi çok negatif bir durum fiat adına. Çok sayıda müşteri kaybına yol açabilir.Halbuki bu tarz olaylar çok sık olmadığı için müşteriyi üzmeden halletmeleri lazım.Hatayı hatayla kapıyorlar.Başka bir açıklaması yok, malesef ...

Alp BELGEN
    Alp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 326

cok gecmıs olsun
    bence eger bır baslangıc yaparsan tum fıat sahıplerı olarak bu ısı sahıplenelım derım. Neticede
    bızde olmasa bıle bızım camların patlamayacagı ne malumm

mustafa vural
    M.Tolga multijet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    35 cjs
    Edilen teşekkür: 96

Patlamanın birkaç sebebi olabilir kanımca. Cam ile sac arasındaki farklı genleşme katsayısı( sıcaklık sebebi ile olan genleşme) veya camın moleküler yapısı içinde üretim hatası sebebi olabilecek iç gerilmeler buna sebep olabilir diye düşünüyorum. Hatta bu ikinci sebepten İkea firması birkaç ay önce sattığı cam vazolardan bir bölümünü gazete ilanları ile mağazaya çağırıp para iadesi yapmıştı. Umarım Fiat da herşeye kullanım hatası demekten vazgeçer... Geçmiş olsun

Ali İLHAN
    microab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    50 A* 4*4
    Edilen teşekkür: 690

Büyük geçmiş olsun.

Bu nasıl can sıkıcı bir durumdur yahu,olaya bak...
    GRANDE PUNTO 1.3 90 HP MJ DYNAMİC 5K TİTANYUM GRİ 50/06

İnsanları yücelten iki büyük meziyet vardır: Erkeğin cesur kadının namuslu olması. Bu iki meziyetin yanında hem erkeği, hem kadını şereflendiren bir meziyet daha vardır. İcabında tereddütsüz canını feda edebilecek kadar vatanına bağlı olmak. İşte Türkler bu meziyetlere ve fazilete sahip kahramanlardır. Bundan dolayıdır ki Türkler öldürülebilir, lâkin mağlup edilemezler” Napoleon Bonaparte - Fransa İmparatoru

ertan yıldırım
    brvhgt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 515

Alıntı multijet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Patlamanın birkaç sebebi olabilir kanımca. Cam ile sac arasındaki farklı genleşme katsayısı( sıcaklık sebebi ile olan genleşme) veya camın moleküler yapısı içinde üretim hatası sebebi olabilecek iç gerilmeler buna sebep olabilir diye düşünüyorum. Hatta bu ikinci sebepten İkea firması birkaç ay önce sattığı cam vazolardan bir bölümünü gazete ilanları ile mağazaya çağırıp para iadesi yapmıştı. Umarım Fiat da herşeye kullanım hatası demekten vazgeçer... Geçmiş olsun
    abi genelde servisler sallıyor çoğundan fıatın haberi bile olmuyor yani servisler kulbu takıyor kullanıcı hatası absürt şeylere bile diyorlar hatta abartayım aracın servis kmresi geldi diyorsun kullanıcı hatsı diyorlar oderce otomatiğe bağlamışlar

Eren GÖNCÜOĞLU
    gezenti Er-NnN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 522

geçmiş olsun buna nasıl kullanıcı hatası diolar annamış deilim... fiat ın bu camı yaparken genleşme hesabını doğru yapması gerekirdi...

@brvhgt

servis km si gelmesi kullanıcı hatası tabe az kullanıcan getirmicen o km'ye...

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Buğra KARASU
    BGRAYS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 DT 8899
    Edilen teşekkür: 66

cok gecmıs olsun iyiki bişi olmamış sağlık anlamında .. servis konusunda da sabır diliyorum adamı katil eder bunlar ..

Gunes Oktay
    --GNS-- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06GN941di artik 06BE8759
    Edilen teşekkür: 2

ilginiz icin tesekkur ederim... fiatin sitesinede şikayet olarak bunu aktardim ve sizinde bu konu hakkinda şikayetlerinizi bildirirseniz sevinirim en azindan bu sorun halledilip butun puntolardaki skydomelar kontrol edilip gerekiyorsa degistirilir...

ertan yıldırım
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Kar Beyaz

genel olucağını snmıyorum yada öyle umut ediyorum diğer parçalardaki gibi hatalı seri olabilirmi diye düşünüyorum

Gunes Oktay
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06GN941di artik 06BE8759

hatali seri olabilir sitede yasayan 2 kisiyiz disarda bu sorunu yasayan kac kisi var acaba? ben hakkimi arayacagim insallah iyi sonuclar alirim...

Gunes Oktay
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06GN941di artik 06BE8759

Drhilter arkadasim sana birsey sormak istiyorum cam degisince kaskon bozuldu mu?

Bilgehan AYKUL
    biloGP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 54

çok büyük geçmiş olsun.. istanbul zincirlikuyu birmot'a bu konuyu ileteceğim..
    Palio Speedgear 1.2 16v

Gunes Oktay
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06GN941di artik 06BE8759

tesekkur ederim biloGP

ufuk bakal
    ufuk61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    41 EU 361
    Edilen teşekkür: 122

dostum gecmiş olsun hemen fıat danışma hatını ara yada e-maş,il at hemen aynı ün sana dönüyorlar,baktın olmadı hemen dava ac ne demek garanti kapsamına girmez sonuçta aracın bir parcası

hatta şikayetim .com yaz abi etkili oluyor

Cem Cebeci
    civcivx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 932

Alıntı brvhgt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim tavanda sıkışma algılayıp geri geliyordu motor ve ön kısım komple değişti allaha şükür kulağına gitmesin sorunum yok civcix sorun motordan ziyade camın çalıştığı mekanizmada en son inerken rüzgarlığın mekanik kısmı kasılıyordu halloldu yalnız baya bir para cam olayı

Hmm, demek ön kısım değişti. Zaten sorunun oradan olduğu belli. Oraya gelince, dediğin gibi cam yavaşlıyor. O halde ben de bu konuda uyarıda bulunayım servise. Yalnız anlamadığım konu; sen para mı ödedin ön kısmı değiştirirken? Cümlenden öyle bir anlam çıkarttım sanki.

ertan yıldırım
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Kar Beyaz

Alıntı civcivx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hmm, demek ön kısım değişti. Zaten sorunun oradan olduğu belli. Oraya gelince, dediğin gibi cam yavaşlıyor. O halde ben de bu konuda uyarıda bulunayım servise. Yalnız anlamadığım konu; sen para mı ödedin ön kısmı değiştirirken? Cümlenden öyle bir anlam çıkarttım sanki.
    abi ön kısım derken hareketli açılan cam değişti motor değişti kızaklar falan değişti yalnız tuhaf olan komple cam tavan geldi ordan sökülüp montaj yapıldı arka ve ön şapka değişmedi eskiyi paketleyip yolladılar fiyatını söylemişlerdi baya bir yüksekti garantiden değişti ama komple sıfır gelen cam tavan söküldü falan acayip gereksiz masraf yalnız başka firma olsa daha farklı olurdu gibi geliyor yani daha zorlaştırırlardı sanırım bence fıat müşteri memnuniyetine şu sıralar daha fazla önemmi veriyor yoksa benim servismi iyi ikinci şık daha mantıklı geliyor

Çağrı Cihanoğlu
    KeL_BLaDe CaGRi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 364

güneş kardeşim,çok geçmiş olsn ya.allahtan sana bişey olmamış.daha 2 gn önce gördm arabanı yaa. skydome nası patlar yaa.peşini bırakma,mutlaka ara hakkını....

Yasemin ŞENŞATIR
    JASMINE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    35 EF 585
    Edilen teşekkür: 4817

Geçmiş olsun. Neyseki sana bir şey olmamış umarım kasko bozulmadan sorunu halledersin.

Cem Cebeci
    civcivx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 932

Alıntı brvhgt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi ön kısım derken hareketli açılan cam değişti motor değişti kızaklar falan değişti yalnız tuhaf olan komple cam tavan geldi ordan sökülüp montaj yapıldı arka ve ön şapka değişmedi eskiyi paketleyip yolladılar fiyatını söylemişlerdi baya bir yüksekti garantiden değişti ama komple sıfır gelen cam tavan söküldü falan acayip gereksiz masraf yalnız başka firma olsa daha farklı olurdu gibi geliyor yani daha zorlaştırırlardı sanırım bence fıat müşteri memnuniyetine şu sıralar daha fazla önemmi veriyor yoksa benim servismi iyi ikinci şık daha mantıklı geliyor
    Hmm Ok. Verdiğin bilgiler için sağol. Forumun eski bir üyesinin de bu şekilde değişmişti. O halde benimkinin de değişme zamanı gelmiş.

ozan akgül
    pascal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 25

geçmiş olsun, bence hakkınızı sonuna kadar arayın.

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon