Sayfa 5/6 İlkİlk 123456 SonSon
103 sonuçtan 81 ile 100 arası

Konu: Yolcu airbag çatlağı

AHMET dr
    prefix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Elazığ
    Rengi
    Evo Granit Gri
    Edilen teşekkür: 1

Bugun fiat metinler Elazig dan arandim fiatin karsilamak istemedigini belirttiler, bayi olarak biz magduriyetinizi giderik kalan % 50 yi karşılamak istiyoruz dediler.tuketici haklari sikayetinizi geri cekerseniz dediler Azmin zaferi diger arkadaslarimda insallah yaptirirlar

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mustafa yıldırım
    KG777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 180

Azimli sçan duvarı delermiş...

Helal olsun hocam...

AHMET dr
    Nereden
    Elazığ
    Rengi
    Evo Granit Gri

Ayben

cihan erorhan
    cihancio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 0

Prefix hocam naptın %50'de mi karar kıldın? Bana da bayramdan sonra dönüş yapılacağını söylemişlerdi. Dün aradılar olumsuz olduğunu söylediler. Yarın mail ve telefonla ulaşağım tekrar. Ardından şikayetvar sitesi en son tüketici mahkemesi olacak gibi gözüküyor benimde. Bu arada aracın benden önceki sahibinde 2012'de ön göğüs değişmiş. Bugün duydum bi arkadaştan değişen parçanın "parça garantisi" diye bir şeyi var mı? Yazıktır ya bu halde arabayı satmakta mesele. Haybeden enayi gibi ne diye para verip yaptırayım zaten araç kendi sınıfındakilere göre daha uygun diye tercih ediliyor. Gerçekten üzülerek söylüyorum sevdiğim arabamdan soğutuyolar insanı..

Mustafa yıldırım
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Granit Gri

Bu tarz değişimler, değişen parça garantisine girmiyor malesef.
    Ben değiştirdikten sonra sordum, Fiatın size bir jesti olduğu için garanti vermiyor dediler.

HASAN ÖKSÜZ
    kalite kontrol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07noc90
    Edilen teşekkür: 26

Alıntı prefix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugun fiat metinler Elazig dan arandim fiatin karsilamak istemedigini belirttiler, bayi olarak biz magduriyetinizi giderik kalan % 50 yi karşılamak istiyoruz dediler.tuketici haklari sikayetinizi geri cekerseniz dediler Azmin zaferi diger arkadaslarimda insallah yaptirirlar
    yani geriye kalan yüzde 50 sini siz ödeyeceksiniz bu ne iş 1500 tl kolay kazanılmıyo maalesef

Mustafa yıldırım
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Granit Gri

arkadaşlar ben mi yanlış anlıyorum siz mi yanlış anlıyorsunuz?

tüketici haklarına başvuru yapmış arkadaşımız fiatın %50 karşılarız talebine karşı.

Fiat ta aramış başvurunuzu geri çekin tamamını yapalım demiş?

Ben böyle anladım?

Tekrar okuyacağım

selçuk şenol
    selcuk06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2

Alıntı KG777 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben mi yanlış anlıyorum siz mi yanlış anlıyorsunuz?

tüketici haklarına başvuru yapmış arkadaşımız fiatın %50 karşılarız talebine karşı.

Fiat ta aramış başvurunuzu geri çekin tamamını yapalım demiş?

Ben böyle anladım?

Tekrar okuyacağım

Benim anladığımda Fiat % 50 yi karşılıyor. %50 ile memmun olmayan prefix tüketici mahkemesine gidiyor. Serviste müşteri şikayetini çekmesi halinde fiat'ın ödemediği % 50 yi sizin yerinize ödeyelim diyor.

Böylece yarısını fiat'a diğer yarısınıda servise ödetiyor.

Ben böyle anladım herhalde doğrudur 😄😄

HASAN ÖKSÜZ
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07noc90

anladım tatamı ödeniyorsa kimin ödediğinin anlamı yok cebimizden para cıkmasın ben ona bakarım sonuçta bu kullanıcı hatası değil üretim hatasıdır. bende fiat genel merkezi aradım şikayetimi bildirdim en yakın fiat yetkili servisimize gidiniz hata sizden kaynaklanmıyorsa servis bize foto ve malumaet verir değişim ücretsiz gerceklestirilir dendi ilk fırsat yetkili servise gideceğim.

ENİS UCMN
    ensmaden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Edilen teşekkür: 9

arkadaşlar merhaba benimde aracımda böyle bir problem var daha yeni oldu canımı çok sıktı,444 22 55 i aradım servise götürün baksınlar dediler, bu hafta müsait değilim artık haftaya götürmeye çalışacağım. Değişmezlerse servisin ortasına kilitleyip bırakacağım arabayı, zaten kullanmıyorum şirket arabası var yapıncaya kadar kalsın orda. gördükçe moralim bozuluyor, Aynı şekilde babamda da 2012 Doblo var onunki de şişmiş çatlamak üzere, böyle kalitesiz bir şey olabilirmi ya.
    Bu vesile ile şunuda burada sorayım resimdeki jantın göbeğindeki kapağı nerede bulabilirim.

12. 15/08/2014, 19:43

ENİS UCMN
    ensmaden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Edilen teşekkür: 9

arkadaşlar merhaba benimde aracımda böyle bir problem var daha yeni oldu canımı çok sıktı,444 22 55 i aradım servise götürün baksınlar dediler, bu hafta müsait değilim artık haftaya götürmeye çalışacağım. Değişmezlerse servisin ortasına kilitleyip bırakacağım arabayı, zaten kullanmıyorum şirket arabası var yapıncaya kadar kalsın orda. gördükçe moralim bozuluyor, Aynı şekilde babamda da 2012 Doblo var onunki de şişmiş çatlamak üzere, böyle kalitesiz bir şey olabilirmi ya.
    Bu vesile ile şunuda burada sorayım resimdeki jantın göbeğindeki kapağı nerede bulabilirim.

AHMET dr
    Nereden
    Elazığ
    Rengi
    Evo Granit Gri

Alıntı cihancio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Prefix hocam naptın %50'de mi karar kıldın? Bana da bayramdan sonra dönüş yapılacağını söylemişlerdi. Dün aradılar olumsuz olduğunu söylediler. Yarın mail ve telefonla ulaşağım tekrar. Ardından şikayetvar sitesi en son tüketici mahkemesi olacak gibi gözüküyor benimde. Bu arada aracın benden önceki sahibinde 2012'de ön göğüs değişmiş. Bugün duydum bi arkadaştan değişen parçanın "parça garantisi" diye bir şeyi var mı? Yazıktır ya bu halde arabayı satmakta mesele. Haybeden enayi gibi ne diye para verip yaptırayım zaten araç kendi sınıfındakilere göre daha uygun diye tercih ediliyor. Gerçekten üzülerek söylüyorum sevdiğim arabamdan soğutuyolar insanı..
    Tuketici haklarina gittim kalan % 50 yi yani benden talep ettiklerinide metinler fiat elazig bayi biz karsiliycaz sikayeti geri cekin dedi yeterki.Bence tuketici haklari leyhimize karar veticek diye uzatmadilar ve dava sonuclansa emsal gostetilir diye , yalniz elaxigda tuketici haklari yavas isliyo 1 yila anca dava sonuclanir .Ama fiat bayiye tuketici haklarindan mahkeme celbi gelmesi yeterli oldu

cihan erorhan
    cihancio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 0

Tamam yanlış anlamışım. İnşallah benimki de güzel bir sonuca ulaşır. Bende mail attım, bugün telefonla döndüler. Tekrar işleme alacaklarmış dönüş yapılacak dediler. Beni mağdur ettiniz Fiat markasına olan güvenim kalmadı dedim. Eğer bu şekilde sonuçlanırsa bir daha bu markaya ne yanaşırım ne de kimseye tavsiye ederim dedim. Son çare tüketici mahkemesine gideceğimi belirttim. Umarım müşteri memnuniyeti politikanız söylediğiniz gibidir dedim.

HASAN ÖKSÜZ
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07noc90

Alıntı prefix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tuketici haklarina gittim kalan % 50 yi yani benden talep ettiklerinide metinler fiat elazig bayi biz karsiliycaz sikayeti geri cekin dedi yeterki.Bence tuketici haklari leyhimize karar veticek diye uzatmadilar ve dava sonuclansa emsal gostetilir diye , yalniz elaxigda tuketici haklari yavas isliyo 1 yila anca dava sonuclanir .Ama fiat bayiye tuketici haklarindan mahkeme celbi gelmesi yeterli oldu
    arkadaslar benim airbag catlagınada fiattan olumsuz cevabı geldi şimdi ben tüketici haklarına basvurup prefix arkadasımız gibi değişimin yapılmasını istiyorum nasıl bir yol izleyeceğim nereye nasıl bir yazı yazacağım. bu konu hakkında bilgili olan arkadaslardan yardım bekliyorum kolay gelsin

HASAN ÖKSÜZ
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07noc90

arkadaşlar cevap gelmedi yokmu tüketici haklarına dava acan yardımcı olacak arkadas

. .
    Ozdede - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 4

arkadaşlar merhaba yok mu bu hakkında bir gelişme.

HASAN ÖKSÜZ
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07noc90

arkadaşlar bende tüketici hakem heyetine airbag catlağı hakkında şikayette bulunmuş ve dilekçe yazmıştım ama dilekçem değerlendirilmeden geri döndü. hakem heyetindeki memur bizde bilmiyorduk böyle oldugunu dedi. yani airbag catlagını servisin ücretsiz yapmadıgına dair bir belge ile birlikte hakem heyetine basvuru yapılacakmış sanırım. bu konu hakkında bilgili olan arkadaşlar lütfen ilgileninde nasıl hakem heyetine basvuru yaparız neler gerekli bu konuda bizi aydınlatsın lütfen teşekkürler
    Benim geçmişim bir çöplüktür ve çöplükleri sadece köpekler kurcalar' (n.f.k)

AHMET dr
    Nereden
    Elazığ
    Rengi
    Evo Granit Gri

Alıntı Ozdede Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba yok mu bu hakkında bir gelişme.
    FİAT PUNTO 1,3 MULTİJET DYNAMİC HUSUSİ OTO SAHİBİYİM.ARACIM 2011
    MODEL ,GARANTİSİ 2013 KASIM AYINDA DOLMUŞTUR.ARACIMIN SAĞ GÖĞÜS
    KISMINDA 1 AY ÖNCE YAKLAŞIK 15 CM ÇATLAK OLUŞMUŞTUR. ARACIMDA
    KAZA,DARBE YOKTUR. OLUŞAN ÇATLAK BİR ÇOK FİAT PUNTO
    KULLANICISININ BAŞINA GELMİŞ OLAN KRONİK BİR SORUNDUR. BU ARACIN
    GÖĞÜS KISMI FİAT PUNTO MODELİNİN GİZLİ AYIPLI DURUMUDUR. ARACI
    SERVİSLE GÖRÜŞTÜĞÜMDE %50 SİNİ KARŞILAYACAKLARINI BELİRTTİLER.
    BUDA 1250 TL TUTMAKTADIR. ARACI HENÜZ YAPTIRMADIM,ANCAK BENİM
    KULLANIM HATAM OLMADIĞINDAN FİAT'IN KRONİK BİR ARIZASI
    OLDUĞUNDAN ÜCRETSİZ DEĞİŞİMİNİ TALEP ETMEKTEYİM.BU DURUM FİATMARKASININ GİZLİ AYIBIDIR. TARAFINIZCA DEĞERLENDİRİLMESİ RİCA
    OLUNUR.TEŞEKKÜRLER.

ücretsiz onarım talep ettim bedelede 2500 tl girdim.tuketici gov tr den e devlet şifresiyle başvurdum

ozdede tuketici.gov.tr den şikayet formu doldur imzala elden teslim et çünkü ne kadar mal varsa o heyete koymuşlar sanki laf anlatılmıyo.Sen de benim şikayetim bu muhattabım bu benim dilekçemi işleme koyun de

AHMET dr
    Nereden
    Elazığ
    Rengi
    Evo Granit Gri

Fıat kadar salak bi otomotiv firması olamaz bir firma tukurduğunu bu kadar yalar , karşıyı salak zanneder

HASAN ÖKSÜZ
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07noc90

merhaba arkadaşlar tüketici hakem heyetine airbag catlaması ile ilgili vermiş oldugum şikayet ve ücretsiz torpido değişimi dilekçemin kararı geldi.eksik evrak nedeniyle talebim reddedilmiş kararın resimlerini yolluyorum bilgili arkadaşlar şimdi ne yapacağım hakkında bilgi verirlerse yeniden dilekçe yazacağım eksiğim ne arkadaşlar lütfen yardım edin.
    Benim geçmişim bir çöplüktür ve çöplükleri sadece köpekler kurcalar' (n.f.k)

Sayfa 5/6 İlkİlk 123456 SonSon