Sayfa 2/6 İlkİlk 123456 SonSon
103 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Yolcu airbag çatlağı

vedat ulas
    vulas54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    54EE799
    Edilen teşekkür: 6

hakkınızı sonuna kadar arayın bencede enteresan bır durum

cihan erorhan
    cihancio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 0

Serkanceber kardeşim aynı sorun bende de var. 2010 punto evo ve ikinci sahibiyim garantisi de yok. Önce Fiat'ı arayıp sorunumu dile getirdim randevu verdiler bugün servise(Adana Birmot) gittim. Sağolsunlar ilgilendiler de. Aracı alırken haberim yoktu vee araç aynı hatadan 2012 yılında yine göğüs değişmiş! yani 2 sene sonra yine aynı sorun. Servistekiler Resimler filan çekildi genel müdürlüğe göndericeklerini söylediler. Bayramdan sonra dönüş yapılacak bakalım bende sonucu bekliyorum. Olumsuz bir sonuç alırsam bende diğer yollara başvuracağım.

serkan sek
    serkanceber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yakut Kırmızı
    Plaka
    35
    Edilen teşekkür: 11

Alıntı cihancio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Serkanceber kardeşim aynı sorun bende de var. 2010 punto evo ve ikinci sahibiyim garantisi de yok. Önce Fiat'ı arayıp sorunumu dile getirdim randevu verdiler bugün servise(Adana Birmot) gittim. Sağolsunlar ilgilendiler de. Aracı alırken haberim yoktu vee araç aynı hatadan 2012 yılında yine göğüs değişmiş! yani 2 sene sonra yine aynı sorun. Servistekiler Resimler filan çekildi genel müdürlüğe göndericeklerini söylediler. Bayramdan sonra dönüş yapılacak bakalım bende sonucu bekliyorum. Olumsuz bir sonuç alırsam bende diğer yollara başvuracağım.
    yuh ayıptır yaaa. hem 2010 model hemde aynı sorunu bırdaha yapmışş yazık dıyorum böyle fırmalar yasaklanmalı.. ben yarın nasıp olursa heyete gıdecegım ne gerekıyorsa yapacagım buradanda yazarım arkadaslara yardımcı olmak ıcın. umarım senın sorununuda hallederler. ama bana yapamayız dedıler olumsuz sonuçlandı onlara gore. lan sız kımsınız sızın sonucunuza bakıyoruz. valla ne gerekıyorsa yapacagım affetmem..

rifat erenler
    fluminense - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla
    Rengi
    Işıltılı Siyah
    Edilen teşekkür: 53

Benim araç 2010 model, müşteri hizmetlerini aradım,airbag çatlağıyla ilgili sorunu dile getirdim..Beni evime 1.5 km olan yetkili servise değil de 200 km olan yetkili servise yönlendirdi.Tabi oraya gidemedim bir dünya masraf,iş güçte var..sizce ben nasıl bir yol izlemeliyim?
    Bıktım bu fiat servislerinden...
    Konu fluminense tarafından (23/07/2014 Saat 03:58 ) değiştirilmiştir.

kenan kayalık
    prolaktin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 2

hep aynı sıkıntı kardeş

AHMET dr
    prefix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Elazığ
    Rengi
    Evo Granit Gri
    Edilen teşekkür: 1

Ben bugun heyete verdim sikayetimi dilekceyi tuketici gov tr den doldurdum haber gelince burdan sonucu yazicam
    Isteyen olursa sikayet dilekcemide burda ekleyebilirim
    Tuketici haklarinda calisan adam maldi biraz basta dilekceyi bile almak istemedi zorladim garanti bitmissse bizlik degil falan dedi islemin faturasini istedi yaptrmadim dedim bi sekilde isleme aldirttim , sonuc bakalim nolucak fiattan asiri sogudum yalniz

serkan sek
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yakut Kırmızı
    Plaka
    35

Alıntı prefix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bugun heyete verdim sikayetimi dilekceyi tuketici gov tr den doldurdum haber gelince burdan sonucu yazicam
    Isteyen olursa sikayet dilekcemide burda ekleyebilirim
    Tuketici haklarinda calisan adam maldi biraz basta dilekceyi bile almak istemedi zorladim garanti bitmissse bizlik degil falan dedi islemin faturasini istedi yaptrmadim dedim bi sekilde isleme aldirttim , sonuc bakalim nolucak fiattan asiri sogudum yalniz
    hayırlısı olsun öncelıkle. yalnız şunu anlamadım garantisi bittiyse nasıl bizlilk degıl diyo ya.. ulan ben bunların varya... eğer böyle yapıyorlarsa vay ozaman halimize biz kimden yardım isteyecegız... kardes aslında dilekcenıde örnek amaclı burdan koyarsan bızede yardımcı olursun. bende yarın gıdecegım bugun gıdemedım iş güç yüzünden

AHMET dr
    Nereden
    Elazığ
    Rengi
    Evo Granit Gri

Eve geceyim aticam dilekceyi

hilmi aşık
    italyan__atesi16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 34

aynı sıkıntı bende vardı. 2006 model aracım garantisi falanda yktu. 110binden sonra bakımlarını yetkli serviste bile yaptırmadım.gectiğimiz ocak ayında aynı sıkıntı bendede meydana geldi.aracım 180bin km olmustu ustelik. servise gittim . foto cektiler . fiata gonderdiler. 20 gun gibi bi surede tamamen ucretsiz olarak ön gogus değişti.

serkan sek
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yakut Kırmızı
    Plaka
    35

Alıntı italyan__atesi16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynı sıkıntı bende vardı. 2006 model aracım garantisi falanda yktu. 110binden sonra bakımlarını yetkli serviste bile yaptırmadım.gectiğimiz ocak ayında aynı sıkıntı bendede meydana geldi.aracım 180bin km olmustu ustelik. servise gittim . foto cektiler . fiata gonderdiler. 20 gun gibi bi surede tamamen ucretsiz olarak ön gogus değişti.
    ne güzel e ozaman neden bana olumsuz yapamayız dediler ? ayrıca sizde degıstıgıne dair bir örnek varmı acaba ? belge fatura vs..

serkan sek
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yakut Kırmızı
    Plaka
    35

Eve geceyim aticam dilekceyi
    sağolasın..

AHMET dr
    Nereden
    Elazığ
    Rengi
    Evo Granit Gri

FİAT PUNTO 1,3 MULTİJET DYNAMİC HUSUSİ OTO SAHİBİYİM.ARACIM 2011
    MODEL ,GARANTİSİ 2013 KASIM AYINDA DOLMUŞTUR.ARACIMIN SAĞ GÖĞÜS
    KISMINDA 1 AY ÖNCE YAKLAŞIK 15 CM ÇATLAK OLUŞMUŞTUR. ARACIMDA
    KAZA,DARBE YOKTUR. OLUŞAN ÇATLAK BİR ÇOK FİAT PUNTO
    KULLANICISININ BAŞINA GELMİŞ OLAN KRONİK BİR SORUNDUR. BU ARACIN
    GÖĞÜS KISMI FİAT PUNTO MODELİNİN GİZLİ AYIPLI DURUMUDUR. ARACI
    SERVİSLE GÖRÜŞTÜĞÜMDE %50 SİNİ KARŞILAYACAKLARINI BELİRTTİLER.
    BUDA 1250 TL TUTMAKTADIR. ARACI HENÜZ YAPTIRMADIM,ANCAK BENİM
    KULLANIM HATAM OLMADIĞINDAN FİAT'IN KRONİK BİR ARIZASI
    OLDUĞUNDAN ÜCRETSİZ DEĞİŞİMİNİ TALEP ETMEKTEYİM.BU DURUM FİATMARKASININ GİZLİ AYIBIDIR. TARAFINIZCA DEĞERLENDİRİLMESİ RİCA
    OLUNUR.TEŞEKKÜRLER.

ücretsiz onarım talep ettim bedelede 2500 tl girdim.tuketici gov tr den e devlet şifresiyle başvurdum

cihan erorhan
    cihancio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Evo Siyah

Alıntı serkanceber Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yuh ayıptır yaaa. hem 2010 model hemde aynı sorunu bırdaha yapmışş yazık dıyorum böyle fırmalar yasaklanmalı.. ben yarın nasıp olursa heyete gıdecegım ne gerekıyorsa yapacagım buradanda yazarım arkadaslara yardımcı olmak ıcın. umarım senın sorununuda hallederler. ama bana yapamayız dedıler olumsuz sonuçlandı onlara gore. lan sız kımsınız sızın sonucunuza bakıyoruz. valla ne gerekıyorsa yapacagım affetmem..
    Umarım halledilir bayramdan sonrayı bekliyorum artık. Buradan sizin ve prefix isimli arkadaşın sürecini takip ediyorum. Bende olumlu ya da olumsuz bilgilendireceğim. Bu arada fiat servisine bunun kronik bir arıza olup olmadığını sordum. 3 senede bir defa filan gördüm dedi böyle bir hatayı. Hatta ordaki arkadaş "Koskoca Fiat markası böyle bir hatalı üretim olsa siz söylemeden kendileri araçları geri çağırır ücretsiz değişirler" dedi. Bugün de esnaf olan bir arkadaşın yanına gelen müşterinin aracı "2011 model punto evo" idi araba hakkında konuşmaya başladık hemen göğüse baktım ve benimkiye aynı yerde aynı şekilde bir çatlak gördüm. Araç sahibine durumu anlattım o da ben gösterene kadar farketmemiş. Onun da bu işin peşine düşmesini istedim.
    Demem o ki arkadaşlar hala kullanıcı kaynaklı bir hata olduğunu iddia edemezler. Basbaya dandik malzeme kullanılmış üretim hatası!

AHMET dr
    Nereden
    Elazığ
    Rengi
    Evo Granit Gri

Umarım halledilir bayramdan sonrayı bekliyorum artık. Buradan sizin ve prefix isimli arkadaşın sürecini takip ediyorum. Bende olumlu ya da olumsuz bilgilendireceğim. Bu arada fiat servisine bunun kronik bir arıza olup olmadığını sordum. 3 senede bir defa filan gördüm dedi böyle bir hatayı. Hatta ordaki arkadaş "Koskoca Fiat markası böyle bir hatalı üretim olsa siz söylemeden kendileri araçları geri çağırır ücretsiz değişirler" dedi. Bugün de esnaf olan bir arkadaşın yanına gelen müşterinin aracı "2011 model punto evo" idi araba hakkında konuşmaya başladık hemen göğüse baktım ve benimkiye aynı yerde aynı şekilde bir çatlak gördüm. Araç sahibine durumu anlattım o da ben gösterene kadar farketmemiş. Onun da bu işin peşine düşmesini istedim.
    Demem o ki arkadaşlar hala kullanıcı kaynaklı bir hata olduğunu iddia edemezler. Basbaya dandik malzeme kullanılmış üretim hatası!
    Kesinlikle kalitesiz malzeme katiliyorum , ve yuzlerce kullanicinin basina gelmistir .Elazig gibi nufusu az bi sehirde benim arkadaslarimdan sadece birinde punto evo vardi, onunda gogsu catlakti

serkan sek
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yakut Kırmızı
    Plaka
    35

FİAT PUNTO 1,3 MULTİJET DYNAMİC HUSUSİ OTO SAHİBİYİM.ARACIM 2011
    MODEL ,GARANTİSİ 2013 KASIM AYINDA DOLMUŞTUR.ARACIMIN SAĞ GÖĞÜS
    KISMINDA 1 AY ÖNCE YAKLAŞIK 15 CM ÇATLAK OLUŞMUŞTUR. ARACIMDA
    KAZA,DARBE YOKTUR. OLUŞAN ÇATLAK BİR ÇOK FİAT PUNTO
    KULLANICISININ BAŞINA GELMİŞ OLAN KRONİK BİR SORUNDUR. BU ARACIN
    GÖĞÜS KISMI FİAT PUNTO MODELİNİN GİZLİ AYIPLI DURUMUDUR. ARACI
    SERVİSLE GÖRÜŞTÜĞÜMDE %50 SİNİ KARŞILAYACAKLARINI BELİRTTİLER.
    BUDA 1250 TL TUTMAKTADIR. ARACI HENÜZ YAPTIRMADIM,ANCAK BENİM
    KULLANIM HATAM OLMADIĞINDAN FİAT'IN KRONİK BİR ARIZASI
    OLDUĞUNDAN ÜCRETSİZ DEĞİŞİMİNİ TALEP ETMEKTEYİM.BU DURUM FİATMARKASININ GİZLİ AYIBIDIR. TARAFINIZCA DEĞERLENDİRİLMESİ RİCA
    OLUNUR.TEŞEKKÜRLER.

ücretsiz onarım talep ettim bedelede 2500 tl girdim.tuketici gov tr den e devlet şifresiyle başvurdum
    harikasın on numara olmuş.. inş lehimize sonuçlanır bende bugun gidiyorum heyete başvurmaya

serkan sek
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yakut Kırmızı
    Plaka
    35

yaa palavra okumayı bıraksın tokatçılar. neymıs ayıplı olsa fıat kendısı cagırırmıs hahahaha o yüzdenmı bizleri oyalıyorlar ?

METİN SAMSUNLU
    met55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Aynı sorun benim aracımdada vardı. Fiat müşteri hizmetlerine mail ve twit attım. Facebook mesajı gönderdim. Aradılar. Servise yönlendirdiler. Fotoğrafı çekip gönderdiler. Sonrasında arayıp değişimi sağladılar. Araç 2006 Model.

Mehmet Merih ÖDEMİŞ
    merzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 21

Face ve twitter hesaplari hangileridir?

AHMET dr
    Nereden
    Elazığ
    Rengi
    Evo Granit Gri

Fiat turkiye facebook heaabini topa tuttum butun fotolarin altına yazdim catlak gogusun fotosunu attim beni engellediler ama 1_2 gun kaldi burda basina gelen herkes gogus catlagini anlatan bi metin foto altina yorum yazsa kopyala yapistrla bir cok fotoya yazarsa bence hatalarini kabul wderlee beni facede engellediler

Altan CES
    aaaccc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 14

Merhabalar, benim aracımda da göğüs şişliği belirgin bir şekilde oluştu. Ne zaman çatlıcak diye bekliyoum artık. Fiat a az önce mail attım. Bakalım ne zaman dönüş yapacaklar.

Yazdığım mail ise şu şekilde: FİAT PUNTO 1,3 MULTİJET ACTIVE HUSUSİ OTO SAHİBİYİM.ARACIM 2008
    MODELDİR. ARACIMIN SAĞ GÖĞÜS YOLCU HAVA YASTIĞI
    KISMINDA BELİRGİN BİR ŞEKİLDE ŞİŞLİK OLUŞMUŞTUR. ARACIMDA
    KAZA,DARBE YOKTUR. OLUŞAN ŞİŞLİK BİR ÇOK FİAT PUNTO
    KULLANICISININ BAŞINA GELMİŞ OLAN KRONİK BİR SORUNDUR. BU ŞİŞLİK DAHA SONRA YERİNİ HAVA YASTIĞI ÇIKIŞININ ÇATLAMASINA SEBEBİYET VERMEKTEDİR. KULLANIM HATAM OLMADIĞINDAN ÜCRETSİZ DEĞİŞİMİNİ TALEP ETMEKTEYİM. DAHA ÖNCE BU DEĞİŞİMİN ÜCRETSİZ YAPILDIĞI ÖRNEKLERDE VARDIR. SAYGILARIMLA.

Sayfa 2/6 İlkİlk 123456 SonSon