12 sonuçtan 1 ile 12 arası

Konu: diesel 90 hp duologic yardim

Threaded View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    ugur ozer
    ugurozer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 630

Standart diesel 90 hp duologic yardim

arkadaslar internetten yaptigim arstirmalar goz zevkim vs sonucunda bir gp alarak aranıza katılmaktan buyuk zevk duyuyorum fakat binbir istahla aldıgım guzel arabm beni cok uzuyor bu sorunlar normalmi sizdede var mi beni teslli edin nolur

1. on konsoldan zıngır zıngır zıngırtı
    2.arka kapılari hersek acamıyor millete o kapılar sifreli dur ben acayim ahahaha seklinde yavsamaya bıktım
    3. arabamı kendim yıkadıgm icin kapıları acınca iclerinde gordugum pis yozlar ve pislik beni deli edioy acaba contalarımıu eksik diyorum??
    4. 6 ileri otomatik sanzıman arabayı kamyon gibi yapıyor kafasına gore takılıyor guclu motora golge dusuruyor
    5. en onemli sorunum arabanın fabrika verileri olan 3.7 yi yakalamk bi yana kendimi sıka sıka en kral ekonomiyi yaparak yol bilgisayarının 4.4 gostermesine ragmen arabamın 100km de 5 litre harcamis olmasi 850 km de yakıtin bitmesi
    6. rampa inerken ayagımı gazdan cekmeme ragmen yol bilgisayari nasıl olurda hangi hızda olursam olayım 100km de 2 gosterir kendi hatası oldugunu biliyorda onu mu telafi etmeye calisiyor bu sersem??
    7. sanziman bazen oyle bir vites degistiriyorki duz vitesli arabayı kullanan acemi bir sofor gibi kut kut vurduruyor arabanın resmen agzina ediyor uzuluyorum arabalarına bebek gibi bakan birisi olarak kendi kendine zarar veren arabam oldukca
    8. bagaji birkac sert ittirme sonucu itirilen yerlere cok dikkatli baktigimda kagit gibi ezilmis yerler oldugunu gordum aman dikkatli kapatın bebek gibi tutun arabanızı
    9. aslinda duz gibi gorunen yollarin cok zorlu rampalar oldugunu hissedebiliyorum artik: gaza gittikce basarak ayagimi zorlamam gerekio sabit hizlarda gitmeye cabalamak icin, tabi yakıt degerlerininde cildirmasi urkutucu
    10.anahtarin icindeki o kilit isareti ne ise yario cozemedim yardim edin bi zahmet
    11.follow me farlari bulamadım nasıl acildigini yardim lutfen
    12.araci ilk aldıgımda kut kut ses geldiginde lastiklerin havasini hemen kontrol ettim ne gordum bilin bakalım hayır malesef 30-32 degil bazi lastiklerde 50 ila 70 arasinda degisen bir hava basinci hayir arkadasim yanlıs okumadın 70 yazdım yetmis arci birmot beylikduzunden aldik merak eden varsa
    13.aracin icindeki bazi koltuk yanlarındaki plastikleri vs ben kendi ellerimle taktik klipsleri yerine oturttum insallah gorunmeyen yerlerdede boyle iscilik eksikleri yoktur biz canımızı bu araclara emanet ediyoruz
    14.camlarda en ufak bir gunesin isinlarini kirma ozelligi yok resmen camcı camı bunlar koluma gelen gunes beni yaktı bitirdi tatil yolunda
    15.araba vites degistirdiginde tam iki vites arasinda resmen frenleme gibi bir ivmelenme hissediliyor bu debrayaja basildigindaki kendiliignden akma diilde bir kasma gibi durum bu normalmi cok merk ediyorum
    16.2002 honda civicimi halen satmadim bu gidisle satamayacagim hondadan fiata gecmek bir pskolok yardimi gerektirirmi merk ediyorum puntomda olan envayi cesit alfabe sistemleri esp asr vs.. hondamda yokken nasıl olurda yuzlerce kat fazla guven eksikligi duyuyorum puntomda ani donuslerde nasıl bukadar kendini biraki veriyor bu arada yakıt ekonomisi konusunda hondamim 5.5 olan degerlerinin altindaki degerleri yakalayacak kadar iyi birisiyim yani puntomdaki yaptigim yakın degerlerini okynca acemi sanılmak istenmem yinede puntomda fabrika verilerinin 1 litre ve hatta daha fazlasini yapmak tum kasmalarıma ragmen cok utanc verici yoksa kandirildikmi duygusunu veriyor.
    17 aracina motorsilk uygulayan var mi? hondamda cok iyi sonuclar verdi acaba puntolardada iyi sonuc veriyormu? ters teper falan allah korusun ondan korkuyorum

cok uzun oldu amacm kesnlikle karalamk diil ama civicde puntoda kendi arabalarım tarafsiz olmak gerekirse durum bundan ibaret lutfen bana yardım edin ekonomik puntomdan biraz daha ekonomi ve bana zevk vermesini istiyorum.

yardımlariniz icin simdidedn tsklerr

-----simdi aklıma geldi bunuda 18 olarak yazayım korna ne zaman lazım olsa calamıyorum ancak orasını burasını itire itire geregi kjalmadıktan sonra calmıs olabiliyorum sonra kendi kendime guluyorum
    Konu ugurozer tarafından (13/08/2007 Saat 09:35 ) değiştirilmiştir.