88 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: GP ön takımlardan lokurtu sesi gelen varsa buyursun

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    sinan ozturk
    lostface - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    16K 0035
    Edilen teşekkür: 31

Alıntı ersan16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sinan bey merhaba.

bende aynı dertten muzdaribim ne zamandır. bugün aracımı servise götüreyim dedim. usta test sürüşü yaptı.
    rot balans, ön diskler, şanzıman ve motor kulağı, viraj z rotları değişecek dedi.
    yarın fiyat verecekler.
    siz nerde baktırdınız acaba. sizin usta bu işte tecrübeli anlaşılan birde ben aracımı götüreyim oraya.

hocam ben tofaşta calısıyorum o goturdugum arkadasta tofaşta calısıyor yanlız o arkadaş bu bizim araçlar finalden cıkınca arızaları bulan kişi yaptırdıgım yer beşyolda mishelin lastikçi var buyuk ptt yi biraz asarı dogru geçince 2 ci ust geçidin hemen yanında sag tarafta kalıyor yol içerisinde umut oto yanlız ben arkadasın nosunu vereyim sana anlaşin sana arızalarını soyler ister yaptırırsın ister yaptırmazsın zaten araca biniyor test suruşu yapıyor sakın o servise para kaptırma malzemeleri hemen karşıda nejat oto var oparın orjinal yedek parcacası ben oaradan aldım yan sanayiside var global isminde onun fiyatı 40 tl orjinali ise 70 tl ve şuanda indirimde parça yoksa fiyatı tanesi 110 tl unutmadan arkadasta kendisine 80 tl işcilik istedi verdim kurtuldumya bu derten helal olsun bu para 70+70 malzeme+80 işcilik istedi toplam 220 tl tuttu ismi adnan abi numarası 05327354395
    Konu lostface tarafından (17/03/2012 Saat 23:38 ) değiştirilmiştir.

ersan akdemir
    ersan16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 17

Alıntı lostface Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam ben tofaşta calısıyorum o goturdugum arkadasta tofaşta calısıyor yanlız o arkadaş bu bizim araçlar finalden cıkınca arızaları bulan kişi yaptırdıgım yer beşyolda mishelin lastikçi var buyuk ptt yi biraz asarı dogru geçince 2 ci ust geçidin hemen yanında sag tarafta kalıyor yol içerisinde umut oto yanlız ben arkadasın nosunu vereyim sana anlaşin sana arızalarını soyler ister yaptırırsın ister yaptırmazsın zaten araca biniyor test suruşu yapıyor sakın o servise para kaptırma malzemeleri hemen karşıda nejat oto var oparın orjinal yedek parcacası ben oaradan aldım yan sanayiside var global isminde onun fiyatı 40 tl orjinali ise 70 tl ve şuanda indirimde parça yoksa fiyatı tanesi 110 tl unutmadan arkadasta kendisine 80 tl işcilik istedi verdim kurtuldumya bu derten helal olsun bu para 70+70 malzeme+80 işcilik istedi toplam 220 tl tuttu ismi adnan abi numarası 05327354395
    valla sinan bey bende bugün bu sorun için servise gittiğimde lastiklerini de değiştir dediler. hemen beşyola gittim. bahsettiğin michelinde fiyat aldım görüştüm. bahsettiğin yeri iyi biliyorum. yarın çalışıyor mu usta bilemiyorum çok da ihtimal vermiyorum ama yarın en azından telefonla ararım. birgün önceden haberim olsaydı bugün hallederdim. çok teşekkür ettim.

çok makbule geçti

sinan ozturk
    lostface - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    16K 0035
    Edilen teşekkür: 31

Alıntı ersan16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla sinan bey bende bugün bu sorun için servise gittiğimde lastiklerini de değiştir dediler. hemen beşyola gittim. bahsettiğin michelinde fiyat aldım görüştüm. bahsettiğin yeri iyi biliyorum. yarın çalışıyor mu usta bilemiyorum çok da ihtimal vermiyorum ama yarın en azından telefonla ararım. birgün önceden haberim olsaydı bugün hallederdim. çok teşekkür ettim.

çok makbule geçti

rica ederim aga yarın calısıyormu bilmem ama adnan abi pazartesi 8 6 çalısıyor tofasta haberin olsun neyse sen ara anlasırsın onunla

Can AVCI
    CanGo48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    48FK986
    Edilen teşekkür: 59

Standart Cevap: GP ön takımlardan lokurtu sesi gelen varsa buyursun

aynı gıcık ses bende de var tümseğe çıkarken oluyor. Arabanın burnu tümsekte yükselip tam hoplayacak gibi olduğunda o nalet sesi duuyorum.Amortisör takozu bence büyük ihtimalle ama 160-180 le giderken frene basınca direksiyonu sallaması z rottan mı acaba diye düşündürüyor.
    Dünü hatırla, bugünü yaşa,yarını düşün....

Yasin GÖKDOĞAN
    occupyist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 55

Alıntı CanGo48 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynı gıcık ses bende de var tümseğe çıkarken oluyor. Arabanın burnu tümsekte yükselip tam hoplayacak gibi olduğunda o nalet sesi duuyorum.Amortisör takozu bence büyük ihtimalle ama 160-180 le giderken frene basınca direksiyonu sallaması z rottan mı acaba diye düşündürüyor.
    160-180 km. gerçekten ciddi bir hız ama. Bir de bu hızda frene basınca o durumu yaşıyor olmanız çok riskli gerçekten. Balans ayarı yaptırdınız mı bu şikayetten kaynaklı daha önce?

Can AVCI
    CanGo48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    48FK986
    Edilen teşekkür: 59

balans ayarı 15 gün önce falan yapıldı yeni lastik almıştım. her zaman basmam o kadar arada nefsimi kırmak için
    Dünü hatırla, bugünü yaşa,yarını düşün....