Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
68 sonuçtan 41 ile 60 arası

Konu: Arka stop Lambası Buğu Sorunu Hk.

ÜMİT ÇELİK
    mitix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 21

ben bu durumun hızlı çözülebileceğini pek zannetmiyorum. arge yapılacak çözüm üretilecek ki fiat ın bu konulardan hassas değil. zira evolarda ki kalorifer gıcırtısı sıkıntısına şu ana kadar profesyonel çözüm üretemediler gibi. kaldıki çok basit bir sorun. bu sorun yüzünde 4 defa servise gittim sonunda fırat otoya gittim orada sprey sıkmışlar ( spreyin içeriği nedir bilmiyorum görmedim) şu anda ses yok ama nedense kulağım hep orada ne zaman gelecek diye beklemedeyim.

YILDIRAY EKİZOĞLU
    yildiray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 6

Evet arkadaşlar aracımı deneme fırsatı bulamamıştım 2 gündür yağmur yağıyor sonrasın da bakıp göreceğiz buğulanma olup olmadığını ben size sonucu bildiririm........

kıvanç çiftçi
    since1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 220

allah nazardan korusun hergün bakıyorum kar-yağmur buhu yok inşallah olmazda
    Tik oldu artık arabaya binmeden stopları yoklamak

Kadir Fota
    fota - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    16 *** 83
    Edilen teşekkür: 243

Alıntı since1453 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    allah nazardan korusun hergün bakıyorum kar-yağmur buhu yok inşallah olmazda
    Tik oldu artık arabaya binmeden stopları yoklamak
    kıvanç binmeden önce olmuyor genelde biraz kullandıktan snra araç içi ısınıp dısarısı soğuksa meydana geliyor. en azından bnde ole oluyor.

Ziyaretçi034
    Ziyaretçi Ziyaretçi034 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

dün akşam arabadan indim, şöyle bir bakayım dedim stoplara o da ne, eskisinden (orjinal stoplardan) daha fazla buğu var. orjinal stoplar kalsa daha iyiydi, onlar daha az buhar yapıyordu hiç değilse. yarın medos'a uğrayayımda doğan bey'e çok merak ettiği buğuları göstereyim. işimiz var bu stoplarla

Güneş Göztepe
    sunlogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 4

herkese selam,
    malesef aynı buğu olayını bende yaşadım, bugün aracımı servisten alıcam. duylar değiştirilmiş bakalım ne olacak. sonucu paylaşırım.

KENAN YALÇIN
    kartal3520 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Denizli
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 19

Soru Bu da benim stoplar..

Benim aracın buğulu stoplarıda bunlar.Bu gün servise gittim önümüzdeki hafta ya gün verdiler; yalıtım malzemesi gelecekmiş ve yalıtım uygulayacaklarmış.Bunla ilgili bülten yaınlanmış.

Güneş Göztepe
    sunlogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 4

Sol stop uygulanan duy değişiminden sonra buğu sorununu tekrar yaşadım. Servis yetkilisi fabrika ile iletişime geçeceğini söyledi. Bence kimse farkında değil bu sorunu yaşadığının. gördüğüm her punto evo kullanıcısını çevirip uyarsam mı diye düşünmekteyim

e ko
    shellcininabisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 277

bende de aldığım günden beri var bu sorun ama pek ilgimi çekmedi
    Hangi içki sarhoş eder hayat kadar?

Serhat Karadağ
    srkaradag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 120

arkadaşlar bu düzelen bir durum değilmi neden bu kadar canınızı sıkıyorsunuz,benim arabada aldığımdan beri yoğun yağmur veya kar altında biraz buğulanıyor, sonra düzeliyor.arkadaşımda focus sedan var (beraber almıştık) onunda arka stoplar soğukta buğulanıyor.
    Acaba çok aşırımı oluyor buğulanma?,başka bir soruna sebep olurmu? dert etmeye değermi gerçekten..

YILDIRAY EKİZOĞLU
    yildiray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Evo Gri

Buğulanan stop bence bir yerden hava alıyordur buda ileride toz da alacağı anlamına gelir kısa zaman içerisinde sorun olmaz ama yıllara vurursak bu stoplar sapsarı olacaktır benim görüşüm yanlışmı düşünüyorum acaba.....

12. Bu mesaj için teşekkür edenler:

cihan cihan
    convictedsoul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 0

arkadaşlar benim de sol stop lambasında vardı buğulanma sorunu.götürdüm lambanın arkasında sanırım kaportayla birleştiği yerdeki oluk sistemine macun çekildiği söylenerek sorunun giderğildiği söylendi.bi süredir sorun yok gibi görünüyordu.bugün yine farkettim ki buğulu buğulu duruyor.yine götürcem p.tesi.
    en son güncel olarak probleme çözüm alabilmiş birileri var mıdır.bir çok arakadaş götürdüğü halde sonuç alamayıp tekrar götürmüşler anladağım kadarıyla.aracınızın en son akıbeti nedir

Tahsin .
    Mugen_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 104

Sorun yaşayan arkadaşlar bir zahmet fiat müşteri hizmetlerini arayıp durumlarını oraya bildirsinler.. nekadar çok şikayet alırsa fiat belki bir çalışma yapabilir..

selahattin cevik
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. selahattincevik01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    06an7281
    Edilen teşekkür: 149

benim sol stop yenisi ile değişti ama sorun devam ediyor.Ayrıca sağ stopta da oluştu.Cumartesi sabah değişim başvurusu için yine TanOto 'da olacağım.Herhalde garantisi dolana kadar stop değiştireceğiz gibi görünüyor

yılmaz yüksel
    enigmaa37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 2

Bende bugün buğulanmayı gördüm iki farda da,pek önemsememiştim açıkcası.Kurcalatmakta istemiyorum,ne yapmalıyız acaba.Şimdilik fiat merkeze mesaj atmayı düşünüyorum.

Kadir Fota
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    16 *** 83

Alıntı enigmaa37 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende bugün buğulanmayı gördüm iki farda da,pek önemsememiştim açıkcası.Kurcalatmakta istemiyorum,ne yapmalıyız acaba.Şimdilik fiat merkeze mesaj atmayı düşünüyorum.
    bence de bi şikayet maili atınız. ben de ole yaptım.

Hsan Hsan
    Hsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz

Aynı şikayetten muzdarip bir kullanıcı olarak Ankara, Kavaklıdere Servis'ine durumu ilettim Fiat'ın bu konu hakkında çalışma yaptığını ve araçların geri çağrılacağını, en geç 1 ay içerisinde dönüş yapacaklarını belirttiler. Bunun yanında tüm Fiat servisleri durumun farkında ve çözümün zımpara-silikon vs. olmadığını biliyorlar; sizler de araçlarınıza bu tarz uygulamalar yaptırmayın arkadaşlar, araçlarınızı sorunu bu deyip, çıkmayın servisten...

Hakan Arda
    Ardevo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    Edilen teşekkür: 110

Alıntı Hsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı şikayetten muzdarip bir kullanıcı olarak Ankara, Kavaklıdere Servis'ine durumu ilettim Fiat'ın bu konu hakkında çalışma yaptığını ve araçların geri çağrılacağını, en geç 1 ay içerisinde dönüş yapacaklarını belirttiler. Bunun yanında tüm Fiat servisleri durumun farkında ve çözümün zımpara-silikon vs. olmadığını biliyorlar; sizler de araçlarınıza bu tarz uygulamalar yaptırmayın arkadaşlar, araçlarınızı sorunu bu deyip, çıkmayın servisten...

Ben de Kavaklıdere'ye bakım sırasında iletmiştim bu problemimi. Dönüş yapmalarını bekliyorum.

Kadir Fota
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    16 *** 83

Bursa Birmot ile görüştüm henüz bir dönüş yapılmamış fabrikadan ve ben yapılacağını pek sanmıyorum

21. 06/02/2012, 10:19

22. 19/02/2012, 23:52

23. 25/03/2012, 18:52

Fırat BAYHAN
    burank16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 46

Merhaba Arkadaşlar,
    Benim aracında stopları buğu yapmıştı bu konu hakkında servisle görüştüğümde FIRAT Otoyu aramak istemediler ve prosüdür gereği izalasyon yapmak istediler bende izin vermedim.Denenmiş ve çözüm olmamış uygulamaların tekrar tekrar başkalarınıda yapılması yani Amerikayı tekrar keşfetmeye çalışmak yanlış.FIAT prosüdürünü değiştirecek o zaman müşteri menuniyeti için,müşterilerin araçları test araçları olarak kullanılmamalı ve bence izinde vermemeliyiz.Ben bu konuda FIAT Genel merkeze bu şekilde bir şikayet maili gönderdim ve sorun hakkında tüm arkadaşların FIAT Genel merkeze mail atması tüm herkez için iyi olur.Sorunlarımız parça kaynaklı olduğunda denemeler değil direk parça değişimi yaparak çözüm bulurlar ve bencede doğrusu da budur.1 haftadır İtalyadana iyileştirilmiş stop gelmesini bekliyorum,bana 1-2 haftada gelir haber veririz dediler.Şuan için bekliyorum fakat biz araç sahiplerinin FIAT Genel merkeze sorunları hakkında mutlaka mail göndermelerinin çok çok faydalı olacağını belirtmek isterim ve sizin telefonunuza gelen 123..numaralı başvurunuz Fiat Çağrı merkezi tarafından alınmıştır gibi gelen mesajı burada yayınlayın derim.
    Selamlar

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon