Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
45 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Ön Cam DiFüZöR SeSİ

Murat YANIK
    Linos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    06 BE 7673
    Edilen teşekkür: 1268

Alıntı Auto engineeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kartaş iyi abi.. ben orada hallettirdim tıkırtılarımı herşeyimi..
    abanmak zorundalar parça zor oturuyor. mesela bende de plastiği kaldırmak için araya tornawida soktu plastikte ufak aşınma war ama gözükmüyor.
    napalım..
    ama kartaş işini ii yapıyor bundan eminim
    Tamam Kartaş iyidir, önceki arabamı da oraya götürüyordum da, sorun zaten Kartaş'tan kaynaklanıyor! Orada değişti parça! Bu ikinci gidişim olacak...8O

Ali İLHAN
    microab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    50 A* 4*4
    Edilen teşekkür: 690

@ linos
    Kardeşlik takarken görmedim,aşağıya indirdiler çünkü.Fakat işlem yarım saat falan sürdü.Göğüsde zarar gören yada çizilen herhangi bir plastik parça yok.

EKLEME: İyi dilek ve temennilerde bulunan arkadaşlar,sağolun var olun
    Konu microab tarafından (15/01/2007 Saat 00:41 ) değiştirilmiştir.
    GRANDE PUNTO 1.3 90 HP MJ DYNAMİC 5K TİTANYUM GRİ 50/06

İnsanları yücelten iki büyük meziyet vardır: Erkeğin cesur kadının namuslu olması. Bu iki meziyetin yanında hem erkeği, hem kadını şereflendiren bir meziyet daha vardır. İcabında tereddütsüz canını feda edebilecek kadar vatanına bağlı olmak. İşte Türkler bu meziyetlere ve fazilete sahip kahramanlardır. Bundan dolayıdır ki Türkler öldürülebilir, lâkin mağlup edilemezler” Napoleon Bonaparte - Fransa İmparatoru

Buğra KARASU
    BGRAYS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 DT 8899
    Edilen teşekkür: 66

bende parca bekliyorum ins. bu parca degisince onden gelen bi ses kalmayacak ..

enes durak
    medxr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    10EC972
    Edilen teşekkür: 13

ya arkdslar benim de on taraftan radyator sesi gbi bi se gelio sanki biseler birbirine surtup titrio ole bi ses.tabi sadece seri kalkislarda oluo bu ses.microlaep in goruntulerine bakinca benim aracta da camin onundeki o yerin basi ve sonu disari doru cikik ama kurcaladim brz hic kipirdamior ve tamamen smetrik.ama resimdeki son halina bakinca onun difuzuru bastan sona ayni hizada yani ole mi olmasi gerekio.benimkinin dedigim gbi basi ve sonunda disa doru yukselme var.sizden gelen ses de benim kiyle ayni ozellik mi tasiodu..

Ali İLHAN
    microab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    50 A* 4*4
    Edilen teşekkür: 690

Senin duyduğun sesi biz duyamadığımız için aynı ses demek imkansız.Fakat eğer tırnaktan atmış ise zaten parmağın o boşluğa giriyor.
    O kısım çıkmadan da ses duyabilirsin çünkü sıcaklık farkından dolayı esneme olduğundan boşluklar baş gösteriyor ve zırıldayabiliyor...
    GRANDE PUNTO 1.3 90 HP MJ DYNAMİC 5K TİTANYUM GRİ 50/06

İnsanları yücelten iki büyük meziyet vardır: Erkeğin cesur kadının namuslu olması. Bu iki meziyetin yanında hem erkeği, hem kadını şereflendiren bir meziyet daha vardır. İcabında tereddütsüz canını feda edebilecek kadar vatanına bağlı olmak. İşte Türkler bu meziyetlere ve fazilete sahip kahramanlardır. Bundan dolayıdır ki Türkler öldürülebilir, lâkin mağlup edilemezler” Napoleon Bonaparte - Fransa İmparatoru

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Mısafır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 11

valla benım arabadan artık hıc tıngırtı sorunum kalmadı haftaya cumartesı keyfe keder cay ıcmeye servıse gıdıcem....

Utku OKTAY
    utku952 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 179

ya bendede ön konsoldan ses gelio gösterge panelinin yan ekleme yerinden olsa gerek parnağı basınca susuo it. naapılarbilr ona acaba?

kutlay
    Ziyaretçi kutlay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bende de konsol.un üstünden geliyor, yanlardan değil.. aynen parmaklarsam susuyor! servis.e götürmek lazım yine! yine! yine!!

enes durak
    medxr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    10EC972

benimkinde tirnaklar cikmamis bugun iice baktim ama bahsettigim ses dvm edior tabi sadece cok seri kalkislarda 3=5 sn ligine oluo ki ztn cok seri kalkmiorum sakin kullaniorum..
    enes..

Buğra KARASU
    BGRAYS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 DT 8899
    Edilen teşekkür: 66

ya bugun geliyorum e5te onden nsl bi ses nsl bi ses difüzorden mi kadran mı gelıyo anlayamadım az daha kaza yapıyodum kadran iki kere yapılmıs we ses gitmisti galiba bayadır muzık dınleyerek gidiyomusum bunu da anlamıs oldum

SERHAT PINAR
    PendenTDooM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    16NT628
    Edilen teşekkür: 5

bu da GP nin kronik problemlerinden... 1 hafta önce benimki de fırladı yerinden, ama sadece sol taraf. çok moral bozucu bişey, garanti de bitti korkuyorum da servise gitmeye kesin parçayı değiştirirler... napalım müziğe abanıp sürmeye devam....

anvil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1348

tırnağı kırılmadıysa yerine oturttururlar.

. .
    Korhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 254

Yerine oturmuyor o parça maalesef. Otursa da hemen geri çıkıyor. Parçayı değiştirmek kesin çözüm.

İbrahim ARPACIK
    visions - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34 FU 3119
    Edilen teşekkür: 29

ewet aynı sorun bendede var servise gittim parca bekliyorum ses yapmıyo ama sol taraf 1cm havada duruyo

Murat YANIK
    Linos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    06 BE 7673
    Edilen teşekkür: 1268

Alıntı Korhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yerine oturmuyor o parça maalesef. Otursa da hemen geri çıkıyor. Parçayı değiştirmek kesin çözüm.
    Maalesef bu da kesin çözüm değil! Garanti kapsamında değiştirdim, sonra parça garantisi kapsamında ikinci kez değiştirdim... Üçüncü defa sağ taraf yine kalktı!!!

süleyman çiftcioğlu
    sull - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

arkadaşlar aynı sorun bende de var difüzörün sol tarafındaki tırnak kırılmış havada duruyo. Garanti bitik olduğu için garanti dışı değiştirmek istesek maliyeti ne olur acaba bilen var mı?

ugur baglarlı
    luckfortune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 3

merhabalar benım parcada da aynı problem sağ tarfta var idi 3 kere servıs tarafından degıstırıldı fakat gecen gun yine sag tarafın asırı sekılde kalkık oldufgugnu gordum ve o sınırle fiat genel mud . arayıp agzıma gelenı soyledım sonucta bu oyuncak araba degıl her sıcak soguk farkında bu boyle olacaksa bız bu arabaya neden bu kadar para odedık.haber beklıyorum servıse gıtmeyın bekleyın dedıler ınsaalah kokden cozerler artık

vedat güçük
    Phaser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 43

aynı sorun sıfır aldığım aracımda da cıktı ve bugun parça gelmiş değiştiriliyor bakalım inşallah bir daha tekrarlamaz

SERKAN TASKİN
    serkan_gazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 73

arkadaşlar ne tıkırtı ne başka bişi hiç bişi kalmadı arabada ses falan kalmadı.Nasıl mı anlatayım dediğiniz sorunlar bende de vardı elim yatkın olduğu için servise gerek duymadım kilitçi kuzenimle 1 saatte hallettik,kapılar kendi ustalığı zaten ayarlarını yaptı yağladı düzeltti ses gıcırtı falan hiç bişi kalmadı,gösterge üzeriniden ses geliyordu onuda söktük iki taraflı bantla temas eden yerlere uyguladık o da süper oldu ses gitti,gelelim ön difüzöre oraya dikkat çıkarken klipsler kırılıyo ben bitanesini kırdım istemeden bi taraf havada kaldı ama dünyanın sonu diil yalıtımını yaptık sesi kestik yapıştırmak ve titreşimi önlemek için dayson bilirsiniz sanırım siyah silikon gibi bişi ondan uyguladım ses mes kalmadı araba bi başka oldu.
    Ha birde mp3 çalar benim o da ses yapıyordu aşağı yukarı oynuyordu napsak dedim açmasını bilmiyordum halbuki çok kolaymış,ses tuşu ile yön tuşları altında ve üstünde toplam 4 tane delik var oralara 4 parça 10ar cmlik 1 mm kalınlığında yeterli olur tel kesin ya da bulun içine sokup itekleyin klipleri açar ve mp3 rahatça çekebilirsiniz ondan sonra çift taraflı bantla temas eden yerleri ses yapan yerleri hallettik o da halloldu artık uzun bir süre ses yok çızırtı yok die umuyorum

20. Bu mesajı için 2 kişi serkan_gazi'ye teşekkür etti:

Ahmet Yazgan
    acy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 18

arkadaşlar benimde aldıktan 2 hafta sonra sol tarafı kalktı ilk başta pek önemsemedim sonra baktım yerine oturmuyor ve sıcak açtığımda daha beter kalkmaya başladı değiştirdim demek ki bu kronik bi sorun başlığı görünce anladım.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon