Sonuçlar: ?? Yakıtımızı nerden alıyoruz ??

Katılımcı sayısı
456. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • OPET

250 54.82%
  • PO

53 11.62%
  • SHELL

103 22.59%
  • BP

21 4.61%
  • TOTAL

19 4.17%
  • DİĞERLERİ

10 2.19%
Sayfa 5/8 İlkİlk 12345678 SonSon
157 sonuçtan 81 ile 100 arası

Konu: Yakıtı nereden alıyoruz ??

cagatay gul
    cartman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    45 HC 645
    Edilen teşekkür: 18

ben sürekli manisa PO dan alıyorum 97 oktan.gerçi hem siteyerek hem de şirketin anlaşması oldugu için. shellden aldıgım zaman 40 km eksik gittim. tabii ki bu durum manisa için geçerlidir. aynı istasyonda aynı pompadan alırım hep

Eren GÖNCÜOĞLU
    gezenti Er-NnN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 522

shell olarak 2. tavsiye kurtuluştaki istasyonu öneririm...

ALTAR KILIC
    Kurallara uymadığı için forumdan süresiz olarak uzaklaştırılmıştır! ALTARKILIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 5

total almayın da nereden alırsanız alın arkadaşlar. bence birinci opet, ikinci, shell, üçüncü bp, dördüncü total, po dan hiç kullanmadım. yok yakıt koruma kartıymış yok şuymuş hiç umrumda olmaz. hangi kart en iyi bonus u veriyorsa o istasyondan alırım ama totalden kesinlikle almam. ortalama 100 ytl de 45 km.daha az gidiyor aracım.cardfinansın 40 ytl kampanyasına dua etsin yani ve araç çekişten çok düşüyor..

Ahmet Öztürk
    birotteau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Vals Mavi
    Plaka
    34 EN XX34
    Edilen teşekkür: 79

BP'den aliyorum. BP kursunsuz kullaniyorum, cok memnunum. Ancak bu aralar ortalama tuketimim 13.2 gosteriyor, esim 95 kursunsuz almis, onunla mi alakali yoksa servis yolu gormem mi gerekiyor, acikcasi bilmiyorum, anlayacagiz bakalim.
    selamlar

Can M. İmregün
    Moderatör SteinGP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1776

Ben hep Total den alıyorum,kesinlikle katılıyorum Total koyunca araç bir miktar daha fazla yakıyor ama mazotu kesinlikle birinci sınıf,Dünya da Eurodiesel i bir numara olan markadır o yüzden değiştirmem..
    İmkansız bir gerçeklik değil, bir görüştür. İmkansız bir iddia değil, meydan okumaktır. İmkansız potansiyeldir. Geçicidir. İmkansız yoktur.
    Muhammad Ali Clay

SEAT LEON 1.4 TSI FR + FULL LED + SUNROOF + 18"

Eren Karaduman
    Darkfume - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    35 TE 691
    Edilen teşekkür: 0

Arkadaşlar ben dizel 90bg kullanıcısıyım bu konuda ben çok hassasımdır en iyi yskıtı bulana kadar hepsinşi denedim ( depoyu boşalttım iyice yenisini denemeden falan) sonuç aslında süpriz olmadı açık ara Shell. Ekonomi isteyenler de totalden şaşmasınlar.

Opet için yapılan yorumlara da gülüyorum % 20 si katkılı opetin ve ne performas ne ekonomi alabileceğiniz belki aracınız için en kötü seçim.

_ _
    Muhendis06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 215

TOTAL, multijet motorlar icin ilgili sartnameye uygun olan 5W-40 motor yagini ulkemize getirmis arkadaslar. Ancak, Ankara'da sordugum bir iki istasyonda bu yagi bulamadim. Total'den yakit alanlar bu yagi bulabiliyorlarsa Ankara icin istasyon belirtebilirler mi?
    1.3 MJ Act 75 HP, 5 lt/100km

Mustafa FIRINCI
    mustafaf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1569

nıye selenıa marka motor yagları daha dogrusu servıslerın araclarımıza koydugu yaglar bu sartnameye uygun degılmıkı
    Punto Forum | Bizi; Ege'de Komşuya, Kosova'da Sırplara, Kıbrıs'ta Rumlara Sorun...

_ _
    Muhendis06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 215

Alıntı mustafaf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nıye selenıa marka motor yagları daha dogrusu servıslerın araclarımıza koydugu yaglar bu sartnameye uygun degılmıkı

Tabiki uygun, ancak alternatif urun olarak bakiyorum. Selenia urunleri ciddi oranlarda zam gordu.
    1.3 MJ Act 75 HP, 5 lt/100km

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

sinan erdogan
    drsinan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 8

bende opetten alıyorum.opetin hizmetleri ve istasyonlarını kaliteli ve temiz buluyorum.benimde opetten alma sebebim garanti sistemi aslında ama bundan önce cliom da da opet kullanıyordum.memnunum

tunc tt
    tunc35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 36

Ayağımız alışmış bi kere Shell'e.İzmir'de şehir içinde de fazla opet istasyonu yok zaten.Genelde bp ve shell yaygın.

FARUK AKSOY
    faruk 09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    09EF688
    Edilen teşekkür: 1

bende bir süre opetten aldım yakıtımı.sonra bir de shelli denedim.shellin mazotuyla araba daha istekli gibi geldi bana.evet biraz fazla yakıyor ama kullanmı çok zevkli oluyor.dolayısıyla shellden almaya gayret ediyorum

14. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Tugrul TUNCER
    Tugrul TUNCER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    41 FT 782
    Edilen teşekkür: 6

onceki arabamda (palio 1.4 EL)opetten fullforce aliyordum.sindi ise yakit guvence sisteminden dolayi yine opetten aliyorum.petrol ofisini denemek isterdim

Mustafa Özkan
    Moosty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    26 TZ 691
    Edilen teşekkür: 361

Opetten başka bir yeri henüz denemedim, yakıt güvence nedeniyle opet, bir de otobil aldım direk pompanın yanında ödeme yapabilmek için.

Karşılaştırma yapmadığım için bilmiyorum ama Opetten memnunum, sanırım Shell i de deneyeceğim.

Serhat Akar
    badboss badboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Vals Mavi
    Plaka
    34 PCF 67
    Edilen teşekkür: 2

Bende yakıtımı Hep Shellden alırım ve çok memnunum son 1 aydan berı Shell Diesel GTL alıyrum inanın vites değiştirirken çıkan egsoz dumanını gıderdı aynı zamanda arabanın çalışma sesını bıle değiştirdi. Mutlaka Deneyınn..

18. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mert ÜNSAL
    mert35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    35 DND 78
    Edilen teşekkür: 393

Ben opetten alıyorum uerodızel fakat shellınde bazı ıstasyonlarında var olan GTL dıe bır dızel yakıtı var ondanda cok memnunum ama genelde opetten almaya çalısıyorum arkadaslar...

Ahmet Yazgan
    acy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 18

Benim ev e-5 üzeri maltepe opet arkamda kaliyor po hemen bana çok yakin ama ordan almayip %90 bostanci total %10 bostanci shelle uğruyorum totalden memnunum

HARUN ÖZBEY
    harunozbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 2

yarısını shell, yarısını bpden doldursak ne olur?

Yasemin ŞENŞATIR
    JASMINE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    35 EF 585
    Edilen teşekkür: 4817

Leon48 : Merhaba arkadaşlar, ben de 2006 GP 1.3 Multijet Active 3K alarak bu hafta aranıza katıldım. Şimdilik herşey güzel, ama aklıma takılan sinir bir konu var; biliyorsunuz ki dünyanın en kalitesiz yakıtına en yüksek ücreti ödüyoruz ülkemizde ne yazık ki. Fiatın öerdiği firma OPET, tabi bunda Koç grubunun etkisi görmezden gelinemez. Ama şu yakıt takip sistemi tarzı bir uygulama olması beni cezbediyor ordan yakıt almm için. Dizelde sizin tercihiniz hangi firma? Bir anket yapalım. İzmir Balçova'da oturuyorum, burda tercih ettiğiniz ya da önereceğiniz firmalar hangileri ve hangi ilçelerde olanlar? İlginize çok teşekkürler.

- öncelikle aramıza hoşgeldin. Seninde dediğin gibi İzmir'de şehiriçinde Opet bulman mümkün değil. Bende 2006 1.3 Multijet araç kullanıyorum ve aldığım günden beri sürekli Shell'den V-Power aldım. Şu ana kadarda herhangi bir sorun yaşamadım. Hatta yeni çıkan Shell V-Power Diesel+GTL Teknolojisi yakıt ile çok daha mükemmel bir performans alındığını söylediler fakat henüz deneme imkanım olmadı. Tercihin Shell olursa da sana yakın olan Güzelyalı Shell'den almanı tavsiye ederim. O istasyon Shell'in kendine ait olduğu için çok daha kaliteli hizmet veriyorlar.

Bu arada İzmir buluşmalarında da aktif olarak görmek isteriz.

mert beckham
    mertbeckham - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 1

yakıt güvencesinden dolayı mebcuri opet kullanıyoruz ancak yakıttan dolayı çok fazla sorun yaşadık en son bu hafta araç hata verdi yakıt filitresinde su var diye

yakıt filresine o su nereden girdi merak ediyorum yopksa opet yakıta su katacak kadarmı düştü :p

Sayfa 5/8 İlkİlk 12345678 SonSon