10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Bir kaza sonrası kasko hakkında

Murat Yeğen
    muratyegen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Granit Gri
    Plaka
    06 YGN 24
    Edilen teşekkür: 8

Konu Bir kaza sonrası kasko hakkında

arkadaşlar malumunuz 2 gün önce evo'mun başına küçük ama talihsiz bi olay geldi ve genel bölümde paylaştım göreniniz vardır belki. şimdi iş geldi yaptırmaya. bu mini paket olayından bahsediliyor. her kaskonun şartları farklı mıdır?
    mesela benim yanılmıyosam bi iki ufak rötuş boya olacak 3-4 cm boyunda 1-2 mm eninde + sağ sinyal plastiği veya kendisi komple değişecek. bi de ön tampon sağ taraftaki 2 tırnağı. bu saydıklarım mini paketten karşılanır mı önceden nasıl biliyoruz? bi de olayın prosedür kısmı nasıl işliyor mazur görün ilk kez başıma geldi öylece kaldım...
    Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi
    Ortopedi ve Travmatoloji A.D

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

Kasko polıcende yazması lazım mını kaskodan nesekılde yararlanacagın örnek: 3mm gocuk tamır edılır,10 cm uzunlugunda cızık,2 cm derınlıgındekı koltuk yanıgı falan dıye yazar .Auto kıng zaten sane der sunu yaparım sunu yapmam yada hepsını yaparım bırdaha ugrama der
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

ural leanback
    @ MARs ent. uraaal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 202

Mini kasko denilen sey belli bir limitin altında kalınca gerceklesir hocam.hangi kasko sirketi sizdeki??

Murat Yeğen
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Granit Gri
    Plaka
    06 YGN 24

şimdi baktım da sinyal işin içine girmiyo sanki. kasko anadolu sigorta ama aksigorta mini paket diye küçük bi kitapçık ta var.
    peki illa autoking mi? serviste yapsalar da bu hizmetten yararlanamıyo muyum?

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

Alıntı muratyegen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şimdi baktım da sinyal işin içine girmiyo sanki. kasko anadolu sigorta ama aksigorta mini paket diye küçük bi kitapçık ta var.
    peki illa autoking mi? serviste yapsalar da bu hizmetten yararlanamıyo muyum?
    Sınyal gırmez buyuk ıhtımal genelde autokıng le anlasmaları var sızın sıgorta anadolu sıgorta aksıgortayla ne alaksı varkı belkıde kıtapcık bulamadılar onu koydular anadolu sıgortanın mını onarımı sadece autokıng hızmet verıyormus.Auto kıng Auto King, Ostim/ANKARA
    Uzayça¤› Caddesi, 221. Sokak adresıne gıdersen hemen karsısında yıldız sanyıı sıtesı var veya autokınge yakın ısyerlerınde hurdacılar var oradanda fıat cı bulursan sınyalınıde cıkma olarak temın edersın
    ]https://www.anadolusigorta.com.tr/Pages.aspx?PgID=271
    buraya bır bak
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

6. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Murat Yeğen
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Granit Gri
    Plaka
    06 YGN 24

Alıntı ZAK1980 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sınyal gırmez buyuk ıhtımal genelde autokıng le anlasmaları var sızın sıgorta anadolu sıgorta aksıgortayla ne alaksı varkı belkıde kıtapcık bulamadılar onu koydular anadolu sıgortanın mını onarımı sadece autokıng hızmet verıyormus.Auto kıng Auto King, Ostim/ANKARA
    Uzayça¤› Caddesi, 221. Sokak adresıne gıdersen hemen karsısında yıldız sanyıı sıtesı var veya autokınge yakın ısyerlerınde hurdacılar var oradanda fıat cı bulursan sınyalınıde cıkma olarak temın edersın
    ]https://www.anadolusigorta.com.tr/Pages.aspx?PgID=271
    buraya bır bak
    çok sağol kardeş. şartlar belli bi uğrayayım önümüzdeki haftasonu.
    belki kavaklıdere müslüm abi takip ediyorsa ona da şunu sorayım. ben daha önce sağ teker çukura girince tamponun bir tırnağı kırılmıştı ondan ücret almamışlardı birmotta. çizikler de rötuşla çok kolay hallolcak gibi. bu mini paket olayına hiç girmesem sinyal ne civarda tutar acaba?? çünkü autoking'de hesaplatıyorum yine de 194 tl hesap çıkıyor anlamadım.

MEHTAP DANIŞIR
    cesur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 6

bende giricek sanmıştım ama mini onaıma gimedi sanırsam benim hasarım daha büyük sizden bende arka çamurluk ve ön teker üstü nde göçük ve çizik var çiziklerimin boyanması gerektinden mini hasar karşılamıyo boya işin içine girince. kasko bozulcak dediler.autoking e gitmiştim. orda mini hasar için anlaşması varmış benim kaskonun. diğerleriiçin yokmuş biz onları da yaparız yüzde 30 cepten ödeyeceğiniz ücretide almayız dediler. ama ben sigortacımı arayıp sorma gereği hissettim. arayınca bana dediki servise getirin çünkü en ufak bi hata yapılırsa garantiden çıkarsınız. bende korkup servise götürdüm. öncehasar tespiti yapıldı. ve eksper tayin edildi. eksper yarın gelicek aracı getirin dediler. sabah 9 da gittik esper rötarlı geldi ama geldi. baktı tespitini yaptı. gitti. servis bana dedi 3 gün sonra gelin hasarları giderelim. bugün götürdüm. perşembe gibi alırsınız dediler. yani 4 seferde halloluyo.ben boya korumada yaptırcam gitmişken. kaskomda senede birkez hakkım varmış. kasko bozuldu işte mecburen ama bana dedilerki kasko bi kez bozulunca daha başka bişey olursa cepten karşılıyosun böyle bişey varmı acaba . saçma bişey ama.

erkan kabuk
    PERFUZYONIST 74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1

kaskoların coğunda mini onarım mevcut olup police ile teminata tabiolup olmadını kontrol etmette fayda var.teminatta mini onarım diye belirtmesi gerekir.
    artı olorak kasko şirketleri solemeselerde 3-4 sefer aynı yıl içerisinde bozarsanız kaskoyu kendileri geri kalan kısmını size iade edip fes edebilirler .aklınızda bulunsun.
    ay bunu yaptırayım ay bunu yaptırayım deyip kaskosuz kalmayın derim.şimdiden kaza yapanlara gecmiş olsun.

erkan kabuk
    PERFUZYONIST 74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1

mini onarımda sıkıntı yok sonuna kadar kullanın güzeldee onarım yapıyorlar.her kaskoda farklı anlaşma var kitapcıklarınızı inceleyin derim.

MEHTAP DANIŞIR
    cesur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 6

Alıntı PERFUZYONIST 74 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kaskoların coğunda mini onarım mevcut olup police ile teminata tabiolup olmadını kontrol etmette fayda var.teminatta mini onarım diye belirtmesi gerekir.
    artı olorak kasko şirketleri solemeselerde 3-4 sefer aynı yıl içerisinde bozarsanız kaskoyu kendileri geri kalan kısmını size iade edip fes edebilirler .aklınızda bulunsun.
    ay bunu yaptırayım ay bunu yaptırayım deyip kaskosuz kalmayın derim.şimdiden kaza yapanlara gecmiş olsun.
    off ciddimi yaaa bende çok hasar oluşcak daha gibi geliyo