Sayfa 5/45 İlkİlk 12345678925 ... SonSon
899 sonuçtan 81 ile 100 arası

Konu: Punto sorunları & eleştiriler - Lütfen herkes sorunlarını yazsın

Musa Öncü
    blackmacig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 5

arkadaslaar arabayı dün aldım arabayı dısarı koymuşlar güneşe ilk baktığım şey kapılarıydı o kadar sıcakta hemen acıldı yenilerde gerçektedn problem yok ama sunu farkettim kapı lastıkleri cok kalın zor kapanıyo kapıalar değiştirmek lazım yada biraz esnemesını beklemek...

onur kaya
    kara kız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 DY 2468
    Edilen teşekkür: 303

benim arcımın sağ arkasından gelen bi tıkırtı var.aracı aldığımdan beri gitmedi.nerdeyse kafayı yıcem.gecen hafta servise gidip yine baktırdım ama nafile bimiyorum ne olcak.ama ses beni gerçekten gıcıkedio.tak tak tak en ufak bi cukura girdiğimde hep aynı ses

Eşber ÜRÜN
    The_Cakhal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Vals Mavi
    Plaka
    34..1434
    Edilen teşekkür: 0

merhaba gül,
    aracı kaça alıyorsun, bir arkadaşım dizeli Türkiyede olmadığı için benzinlisini almak zorunda kaldı. Dizeline 3 ay veriyorlarmış bekleme süresi.
    Milletine sahip çık; Başka Türkiye yok !!!:super:

demirhan demirbağ
    demirhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    34 D 2448

Arkadaşlar kapı falan halledilir bunlar sorun değil yaww... şu ön takımı bi türlü düzeltemediler deliricem sizler heralde artık kanıksadınız ön takımı pek şikayet duymuyorum beni inanılmaz rahatsız ediyo arabanın direksiyon kutusundan gelen ses tamamen kronik çünkü kuru direksiyon denilen sistem yani hidrolik falan değil o yizden saga sola dönüşlerde girilen çukurlarda sanki arabanın altında teker yerine tank paleti varmış gibi sesler çıkıyo ben bu konudan şikayetçiyim ve servisler ne yapsalar halledemiyolar çünkü halladeilebilecek bir şey yok mal bu....

gp gibi güzel bir arabanın butip basit sıkıntılar yüzünden problemli bir araba olması çok can sıkıcı keşke tofaş bir iyileştirme gibi bir çalışma yapsada parası neyse biz versek de araçlarımızı wv kullananlar gibi rahat kullansak servislere duyurulur...........

Ali İLHAN
    microab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    50 A* 4*4
    Edilen teşekkür: 690

Alıntı kara kız Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim arcımın sağ arkasından gelen bi tıkırtı var.
    Aracın arkasına oturulmuyorsa-nadir kullanılıyorsa eğer,koltuklar yatabildiği için yaslanılan kısmın tırnakları yuvaya oturmayabilir ve ses yapan kısım orası olabilir.Yatırıp tekrar kaldır iyice bastır ve yerine otursun iyice,ses kalmayabilir.

Katlanabilen bagaj kapağının plastik geçme yerleri de ses yapabiliyor,yerine oturmamış ise eğer.Etrafına sünger-yapışkan bant yapıştırarak bak bakalım belki ses kesilecektir.

Bunun haricinde ise servise git kapılara baktır.Araç genelinde esneme sesleri çıtırtıları var,özellikle havalar ısındıkca ilk zamanlar bu ses oluyor...
    GRANDE PUNTO 1.3 90 HP MJ DYNAMİC 5K TİTANYUM GRİ 50/06

İnsanları yücelten iki büyük meziyet vardır: Erkeğin cesur kadının namuslu olması. Bu iki meziyetin yanında hem erkeği, hem kadını şereflendiren bir meziyet daha vardır. İcabında tereddütsüz canını feda edebilecek kadar vatanına bağlı olmak. İşte Türkler bu meziyetlere ve fazilete sahip kahramanlardır. Bundan dolayıdır ki Türkler öldürülebilir, lâkin mağlup edilemezler” Napoleon Bonaparte - Fransa İmparatoru

Buğra KARASU
    BGRAYS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 DT 8899
    Edilen teşekkür: 66

@kara kız
    eger tumseklerde cukurlarda cok gelıyosa aynı sorun galıba ..

Aydın. Beygul
    Fire 1.4 77Hp Tit.Grisi the_Algn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ardahan
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 197

Alıntı demirhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar kapı falan halledilir bunlar sorun değil yaww... şu ön takımı bi türlü düzeltemediler deliricem sizler heralde artık kanıksadınız ön takımı pek şikayet duymuyorum beni inanılmaz rahatsız ediyo arabanın direksiyon kutusundan gelen ses tamamen kronik çünkü kuru direksiyon denilen sistem yani hidrolik falan değil o yizden saga sola dönüşlerde girilen çukurlarda sanki arabanın altında teker yerine tank paleti varmış gibi sesler çıkıyo ben bu konudan şikayetçiyim ve servisler ne yapsalar halledemiyolar çünkü halladeilebilecek bir şey yok mal bu....gp gibi güzel bir arabanın butip basit sıkıntılar yüzünden problemli bir araba olması çok can sıkıcı keşke tofaş bir iyileştirme gibi bir çalışma yapsada parası neyse biz versek de araçlarımızı wv kullananlar gibi rahat kullansak servislere duyurulur...........
    Aracın direksiyon sisteminden nasıl ses geliyor anlamadım. Kuuru dediğin Elektro-Hidrolik Direksiyon sistemidir ve sessiz çalışıyor. Çukurlarda gelen ses tamamen süspansiyon sisteminden kayanklı bir sestir bu halledilmez normal şartlarda...ama senin aracında gelen tank paleti varmış gibi sesler aracında bir sorun olduğu gösteriyor halletttir bence. eğer benim dediğim şey yanlış ise gelen seslerin kaynağı süspansiyon değilde direksiyon ise ben o sesle yaşamaya razıyım sonuçta traktör direksiyonu gibi volkswagen kullanacağıma sesli city modlu grande kullanmayı tercih ederim.

Mehmet ...
    ===HüRGeNeRaL=== webercis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kütahya
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 34

arkadaşlar fren yapınca acı bir ses duyuluyor?neden kaynaklanıyor acaba?

Ziyaretçi047
    Ziyaretçi Ziyaretçi047 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

acı fren yapıyor olabilir misin? şaka bir yana. ya abs den geliyordur ya da kampanalar kirlenmiştir.

murat 131
    karambolll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Bolero Kırmızı

Alıntı webercis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    irector: Selam.Arkadaşlar bu siteye yeni üye oldum.Uzun zamandır arıyordum böyle bir site.Tek kelimeyle harika..
    :akuma: Yaklaşık 9 aydır punto kullanıyorum.Ancak bazı sorunlarım var.Sorunlarım;
    -77 hp kullanıyorum ve performans pek de iyi değil.8W
    -Arka kapılar güneşte ısınınca açılmıyor.Servise gittim ama yapamıyorlar8W
    -Araba yürüken 1. vitese hiç girmiyor8W
    -Kaporta boyası en ufak taşla bile sökülüyor8W
    -Şimdiden çeşitli sesler gelmeye başladı8W
    -En önemli sorun ise , kışın kar-buzda arabanın arkası fazlasıyla kıç atıyor.Denge problemi olabilir8W
    Varsa bunların çözümleri, yardımcı olursanız sevinirim.:bye:
    Hocam aynı sıkıntılar bende de var.(Buzda kullanmadığım için kıç atmasını yaşamadım.)

Mehmet ...
    Nereden
    Kütahya
    Rengi
    Yok

fren sesi balatalardan falan gelmiyor mu acaba?hafif fren yaptığımda da çok ses geliyor

DİLEK K.
    GUL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Edilen teşekkür: 24

Alıntı The_Cakhal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba gül,
    aracı kaça alıyorsun, bir arkadaşım dizeli Türkiyede olmadığı için benzinlisini almak zorunda kaldı. Dizeline 3 ay veriyorlarmış bekleme süresi.
    26.000 YTL ( DİNAMİK , BENZİNLİ , OTOMATİK VİTES )

serkan uslu
    serus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Akdeniz Mavi
    Plaka
    06 US 458
    Edilen teşekkür: 46

Alıntı kkaan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim tek sorunum depoyu fullediğim zaman aşağı yukarı yarım depoya yaklaşana kadar deponun içinde sallanmaktan dolayı oluşan sesi içeri alması bu beni çok rahatsız ediyor zincirlikuyu birmotta yardımcı olsular depo doluyken sesi dinlediler ve deponun bitime yakın seviyelerde olduğu bi zaman gelmemi söylediler bende gitmek için gün sayıyorum bakalım ne çıkıcak
    deponun içinde bazı araçlarda bu ses çıkmasın diye dalga kıran olur bizde herhalde olmadığı için ses yapıyor.

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Alıntı kkaan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim tek sorunum depoyu fullediğim zaman aşağı yukarı yarım depoya yaklaşana kadar deponun içinde sallanmaktan dolayı oluşan sesi içeri alması bu beni çok rahatsız ediyor zincirlikuyu birmotta yardımcı olsular depo doluyken sesi dinlediler ve deponun bitime yakın seviyelerde olduğu bi zaman gelmemi söylediler bende gitmek için gün sayıyorum bakalım ne çıkıcak
    Kaan, depo dolu iken gelen sesin aynısı bende de var

demirhan demirbağ
    demirhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    34 D 2448

Alıntı alialgan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracın direksiyon sisteminden nasıl ses geliyor anlamadım. Kuuru dediğin Elektro-Hidrolik Direksiyon sistemidir ve sessiz çalışıyor. Çukurlarda gelen ses tamamen süspansiyon sisteminden kayanklı bir sestir bu halledilmez normal şartlarda...ama senin aracında gelen tank paleti varmış gibi sesler aracında bir sorun olduğu gösteriyor halletttir bence. eğer benim dediğim şey yanlış ise gelen seslerin kaynağı süspansiyon değilde direksiyon ise ben o sesle yaşamaya razıyım sonuçta traktör direksiyonu gibi volkswagen kullanacağıma sesli city modlu grande kullanmayı tercih ederim.
    arkadaşım direksiyon sağa veya sola kırık vaziyette yani virajda iken bi çukura isabet ettir aracı o çıkan ses işte direksiyon kutusunun marifeti aynı çukura direksiyon duz vaziyette girersen göreceksin aynı sesi yapmıcak city güzel ama işte bu tip de avantajları var tabiki tercih meselesi......

Eşber ÜRÜN
    The_Cakhal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Vals Mavi
    Plaka
    34..1434

Hayırlı olsun,
    güzel fiyat. Bende sıfır almayı çok istedim ama nasip değilmiş.
    Stabil yolda biraz engelli ise o zaman araba sallanırken boşluk varmış gibi biraz ses geliyor, ama fazla değil.
    Milletine sahip çık; Başka Türkiye yok !!!:super:

Aydın. Beygul
    Fire 1.4 77Hp Tit.Grisi the_Algn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ardahan
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 197

Alıntı demirhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşım direksiyon sağa veya sola kırık vaziyette yani virajda iken bi çukura isabet ettir aracı o çıkan ses işte direksiyon kutusunun marifeti aynı çukura direksiyon duz vaziyette girersen göreceksin aynı sesi yapmıcak city güzel ama işte bu tip de avantajları var tabiki tercih meselesi......
    2 farklı sesten bahsediyoruz...Benim aracımda senin dediğin direksiyon kutusu sesi yok ilginç...

Mehmet ...
    Nereden
    Kütahya
    Rengi
    Yok

ya benim frenler hala ses çıkarıyor.Servise hemen gitmem gerekiyor mu?

Murat KUZUCUK
    braveheartr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    65 NC 638

selam arkadaşlar.Mustafa vural bey o boya farklılığı yandan bakınca veya değişik açılardan bakınca aracaın her yerinde oluyo.Benim dikkatimi çekti.mesela ön kapıyı açın şöyle 5-10 m den açık kapının rengine bide arka kapının rengine bakın ama değişik açılardan.ben yıkatırken fark ettim.deneyin bi new orleans mavisi benim araçta.

Murat KUZUCUK
    braveheartr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    65 NC 638

Selam Webercis Benim Araçtada Var Fren Sesi.aracim Henüz 2300 Km 0 Aldim.tozlu Yollarda Kullanildiği Zaman Disklere Toz Giriyo Ve O Sesi Yapiyo Dediler Arkadaşlarim.e Burasida Hakkari Toz Bol.ama Asfaltta 2 Kez Uzun Yol Yaptim 500 Km Falan Ses Kesildi Döndüğümde Takrar Başladi.bende Inandim Toz Olayina

Sayfa 5/45 İlkİlk 12345678925 ... SonSon