Arkadaşlar linea aracımı yeni aldım.Linea forumda var biliyorum ancak başka marka aracım varken dahi bu forumu dikkatle izliyordum.Gerçekten güzel bir forum oluşturulmuş emeği geçenlere teşekkür ediyorum.Ablamın 2008 model 14500 km de garantisinin dolmasına 9 ay var daha aracı ben almış bulunuyorum araç 1.3 linea dynamic duologic bayan için baya büyük bir araç.Bir kez zaten 10000 bakıma girdi onun dışında iki parçada boya var garaja girerken ön sağ fardan hafif vurmuştu far değişmiş ve kaput boyanmıştı sonuçta ablamın arabası herşeyini biliyorum.Aracı 1 haftadır kullanıyorum yalnız sağ veya solda olabilir önden gaza bastıkça metal metale sürtüyor gibi bir ses geliyor ben balatadan olabilir diye düşünüyorum şanzuman da olabilirmi bilemiyorum ancak bayanlar biraz daha dikkatsiz kullandığı için aracı fren balatalarından gelebilir diye düşünüyorum servis olarak kavaklıdere fiat servisinden memnuniyet oldukça fazla acaba aracı buraya götürsem garanti açısından bir sorun olur mu yoksa kartaş,üstün buralara mı götürmem gerekir aracı yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum