12 sonuçtan 1 ile 12 arası

Konu: 3 aylık araba maceram Fiat Punto ile son buldu :)

Emir Burak
    crauser34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Vişne Kırmızı
    Edilen teşekkür: 2

Standart 3 aylık araba maceram Fiat Punto ile son buldu :)

Arkadaşlar merhaba ben emir burak aranıza istanbul gayrettepeden katılıyorum 27 yaşında bilgisayar mühendisi son sınıf öğrencisiyim yaklaşık 3 aydır araba bakıyordum artık cinnet geçirecek gibi oldum bu 3 ayda bile yol parası usta parası derken çok yıprattı zamanda önemli tabi okulumda olunca sıkıntı oluyodu bakmadığım araba kalmadı ama araba almak gerçekten zormuş zaten istanbulda temiz araba bulmak yerde altın bulmaya benziyor iyi arabalarda sıfır fiyatı istiyor benimde öğrencilikten çok gücüm yoktu 20 bin lira param vardı ki sadece 19 bin lirasını ayırdım noter sigorta bakım derken neyse bakmadığım hb araba kalmadı hyundai opel fiat peugeot renault genelde spor baktığımdan hb baktım sadece era ya çok kısa bir geçmişim oldu ama çok sevemedim geri sattım getz alacaktım ama kağıt gibi geldi corsaya baktım benim paralara ara kasa vardı oda çok hoşuma gitmedi babam 2000 den beri opel kullanıyor zafira ve astra o yüzden bıktım opel binmekten 207 bakayım dedim ama çok önermediler clio da karar kıldım ama temiz bulamadım en son çare punto bakim dedim ilk arabam palio idi o yüzden severdim ama çok yakardı 98 1.4 benzin ama puntoyu beğendim multijet 1.3 olmasıda cabası hafta sonu 3 tane puntoya gittim birinin 7 binlira hasar kaydı diğerinin ise 5 bin lira öbürünün ise 10 binliraydı genelde piyasa yüksek olur o yüzden içime sinmedi birde değişenleri fazlaydı dün akşam ikitelli kia bayisindeki punto dikkatimi çekti 20.750 söyliyip 20 bine bıraktılar gittik görüştük kavga dövüş 19 bine aldık 2008 gümüş gri 128 binde 3 parça boya 1 de lokal boyası olan bir araç aldım orda çalışan müdürü çok samimi şakacı bir insandı adamın numarasını verdi direk ben muhattap oldum öğretmen kendisi aracının tüm bakımları fiat servisinde olup güvenip alabileceğimi söyledi zaten az tanıdık çıktı hazırlık binasında ingilizce hocasıymış ama benim dönemimde çalışmıyormuş özel olarakta konuşup tavsiye etti arabasını takasla sıfır araba almış neyse müdürün demesine göre 19 bine saymış adam sormadım ayıp olmasın diye ama piyasaya baktığımda hasar kayıtlı kazalı araçlar bu fiyattaydı o yüzden çok irdelemedim ben 19 a alma taraftaydım zaten ki aldım sizce nasıl acaba? arabaya gelince ne getz gibi nede clio gerçekten çok tok ve konforlu bence fiyatına göre çok iyi ve sportif tam bir genç arabası yürüyeni motoru kaporta çok iyi az yakıyor bakalım ilerleyen günlerde bakıcaz

Talha Tunaboylu
    Tunaboylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 111

Öncelikle aramıza hoşgeldin dostum. Ayrıca hayırlı olsun araban kazasız belasız günlerde kullanman dileğiyle. Bence isabetli bir karar vermişsin ki ben aldığın puntonun 2006 modeliyle 4 senede yaklaşık 130 bin km yapmış biri olarak bunu söylüyorum. Şehiriçi kullanımı rahattır her yere girer çıkar parkedersin uzun yolda yormaz seni az yakar seninde dediğin gibi sportif bi yapısı vardır. Bahsettiğin araçlar içinde en iyi aracı secmişssin. Ayrıca aldığın rakamda gayet iyi bi rakam. Tekrar hayırlı olsun. Bikaç fotosunu görsek fena olmaz ama.

sencer deniz
    tirit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 35

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

mehmet demir
    knidos111 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 115

fiyat performans oranı en iyi arabalardan biridir,verdiğin paranın hakkını öder

Emir Burak
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Vişne Kırmızı

Arkadaslar teşekkürler iyi dilekleriniz için dediğiniz gibi fiyat konusunda ve emsallerinde gerçekten çok iyi yol tutuşu konforu ve en önemlisi dizayn tasarım iç konsol bakımından tek geçerim ufak ayrıntılar ama active modeli yani boşunda bile iki airbag abs yol bilgisayarı iki cam otomatik elektrikli aynalar falan var ki city modu çok güzel ve keyifli en basitinden orjinal anahtarı sustalı ön konsol geniş ve ferah kalite konusundada fena değil ve az yakması gibi bir çok özellikleri var iyiki almışım şu perşembe son vizeme gireyim sizlere yakışıklı fotolar çekip atıcam birde sormam gereken sorular var mesela ilk sorum teyipte aux çıkışı var ekranda ama ben bulamadım torpidodamı acaba birde herhalde mp3 çalmıyor ama audıo cd taktım çalıyor baya özellikli teyibide fm ayarları çok fazla tüm istediklerim hafızada ses tesisatıda fena değil tatmin eder sizinde bildiğiniz püf noktalar neler sizce

Ali T
    Veteriner Hekim alixxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 497

Hayırlı olsun. Aux için kablo almanız gerekli forumda ya da google da bile arasaniz konuyu bulursunuz. Nasıl ve nereye takılacağı ayrıntı bir şekilde anlatılmıştır.

Sahin Murat
    c30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1

Kazasız, belasız sürüşler dilerim.
    Hayırlı olsun..

veli ercan
    vek66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06 vek31
    Edilen teşekkür: 117

hayırlı olsun kazasız belasız inşallah.

Ahmet Gençay
    ahmet4646 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kahramanmaraş
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    Fiat Stilo 1.6 Dynamic
    Edilen teşekkür: 110

hayırlı olsun diğer alternatiflere göre mantıklı tercih olmuş....
    Fiat Stilo 1.6 Dynamic 2004 model *Sky Window*Fiat Hifi ses sistemi*ABS-EBD-ASR-ESP*Orijinal alarm*Hız sabitleyici*8 hava yastığı*Digital klima*vs.... Gitti ........

Sato Topal
    ST OTO AKSESUAR Arrest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 1246

Doğru tercih hayırlı olsun aracınız
    Türkiye Cumhuriyeti Şeyhler Dervişler Müritler Meczuplar Ülkesi Olamaz! M.K.Atatürk

Sıkıntı Yok , Jack Daniels Var

bilal yıldırım
    speeddream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Petrol Yeşil
    Edilen teşekkür: 4

görünüşe göre aynı araçları tercih etmişiz sadece modelleri farklı
    güle güle kullan kazasız belasız...

Emir Burak
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Vişne Kırmızı

Arkadaslar herkese cok tesekkurler bugun 3. Gunum cok memnun kaldim dis tasarim cok guzel hani nokta atisi yaparsin ya hani oyle bir atis yaptim bu araci alarak ufak tefek degisiklik dusunuyorum heyecanli gercekten