19 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: İstanbul'dan selamlar

Murat D
    IVAA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Karaman
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    52 FL
    Edilen teşekkür: 110

Teknik Konu İstanbul'dan selamlar

Merhaba artık kendimi tanıtma zamanı geldi. Orduluyum bekarım istanbul sarıyerde oturup çalışıyorum.
    sanırsam çok yakın zamanda ilk sıfır arabamın siparişini vereceğim hayatım boyunca hep Tofaş fiat araba kullanmış olan birisiyim, araba sürmesini adaşım olan 86 model Murat 131 de öğrendim daha sonra 1988 model Doğan ile kendimi geliştirdim bir kaç yıl sonra Doğan SLX ile lüxe doydum daha sonra eski işimde 1995 kartal S ile Ordu ilinde dağ bayır gezerek Camel tropi yaptım en sonunda ise 2000 model Palio 1,4 EL ile en güzel yolculuklarımı ve macerelarımı yaşadım bu zamana kadar gördüğünü üzere hep benzinli araba kullandım ve arabalarım bende çok çekti devir göstergesini 3500 den aşağı hiç indirmezdim lakin bu zamlardan sonra artık altından kalkamadığımdan solayı sıra dizel Evo ya geldi artık gaz pedalına altında yımırta varmış gibi basacağım. almış olduğum fiyatı aşağıda verdim engin yorumlarınızı bekliyorum. herkese saygılar sevgiler.

PUNTO EVO 5K DYNAMIC Start & Stop 1.3 MULTIJET 75 HP + SAFETY PLUS KIT +ASSIST KIT + KIT = 35.000TL

hazır konuyu açmışken birde soru patlatim bu kit' in BLUE&ME KIT'ten farkı sadece bagajın sağ tarafında bulunan subwoofer mı? yoksa diğer kapı içi kolonlarda farklımı?

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Hoşgeldin Murat,

Yaklaşık 1500TL kadar indirim sözkonusu.Bence fiyat fena değil, belki biraz daha indirirler ama,

Hi-fi ses sisteminin farkı subwoofer ve bildiğim kadarıyla daha güçlü çıkışa sahip müzik sistemi,

Hayırlı olsun, keyifli forumlar...

Ümit Coşkun TURUCA
    Emekli Moderatör GP COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6069

aramıza hoşgeldin murat
    anladığım kadarıyla çekirdekten fiatçısın
    en kısa zaman da evo na kavuşman dileğimle

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )

alper yonar
    Dynamic Üye alperyonar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    06 YN 5**
    Edilen teşekkür: 356

Hoşgeldin Murat, aktif forumlar..

SERDAR ÖZLÜ
    serdar2362 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06 BY 7694
    Edilen teşekkür: 1623

Aramıza hoşgeldin Murat kardeşim. Ben hep söylerim. Arabayı sert kullanmaktan zevk alınmaz, dikkatli ve ekonomik kullanmaktan zevk alınır. Şimdi arabanı alacaksın pırıl pırıl. Direksiyona geçeceksin. Kafandaki ilk soru acaba bu kaç yapıyor diye, sonra asılacaksın gaz pedalına.
    Sonradan pişman olacağın şeyleri yapmamanı tavsiye ederim. Keyifle kal.

hakan çebi
    agresif gogo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    61 HF 611
    Edilen teşekkür: 26

selam, aramıza hoşgeldin.

Erdem Bozdağ
    GP Hastası Erdem Bozdağ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1126

hoşgeldiniz
    keyifli forumlar

TOLGA YENİCE
    Intelligence Officer magic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 420

Aramıza hoşgeldin Murat. Aracın şimdiden hayırlı olsun. Kazasız sürüşler, keyifli forumlar.

Selcuk Kurtulus
    Othello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 104

Hayırlı olsun, güle güle kullanın...

Murat D
    Nereden
    Karaman
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    52 FL

Herkese Teşekkür ederim....

Halit BEBEK
    nerhal61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    BIZEHERYERTRABZON
    Edilen teşekkür: 257

Murat kardeşim hoşgeldin. Ben de yeniyim. Hemşeri sayılırız. Trabzonluyum.Ben Ankaradayım. Ben aynısının benzinli otomatik ve baz dynamic donanımını aldım.31bin TL ye. Showroomda senin aracının donanım olarak aynısı ama multiairli benzinli motorlu olna versiyonunu incelemiştim. Ses sistemi olarak sadece arkada ekstra woofer var. Şu an benim aracımda o yok tabi. Ama şunu söyleyebilirim. Ben ses sistemini, teybi kastetmiyorum, pek begenmedim. Sesis 20 seviyelerine cıkardıgında buplama yapıyor. Aslında hoparlör güçlü de kapı plastigi buna sebep oluyor gibi onu da belirteyim, ama sonucta bupluyor. Woofer lı hifi li olanı da showrromda inceledigimde aynı olmuştu söylim. Sadece arkadan güclü ilave bir bas geliyo...Belki teyp cıkışları farklıdır falan ama öyle bile olsa buplama onda da oluyor haberin ola...Ben su anda teybin maksimum bası 6 kademe, 3 e indirdim ve baslar gene var ama cok tok degil bu sekliyle...Ancak bu sekilde kesebildim o olayı...Sonuç olarak arkadaşım sıfır şavrole kruz aldı ve onda da var bu buplama olayı. Ses sistemi konusunda daha önce kullandıgım araclardan en iyisi opeller diyebilirim. Sonra vw ve fordlar cok ii diyebilirim. Hoparlörleri güçlü...Çözüm ne derseniz, orjinal hoparlörlerin yerine aynı ebatta daha güclü türler alınabilir. Çünkü buplama olayı teybin gücünden geliyor. Yani teyp güclü ama hop. ler eksik kalıyor gibi...

Dizel alman da ii olmuş Ekstra donanımlarla 35 bin rakamı daha aşağılara cekilebilir bence....Forumdan araştırırsan dizel miydi benzilimiydi hatırlamıyorum ama o da herseyi almıştı ve 34500 diye bi rakam almıştı...

Ben 1 haftada beyazı fabrikada oldugu icin almıştım sırf 2 ay beklememek icin...Zaman geçmez de şimdi bilirim

Keyifli sürüşler

Not: Arkadaşlar aracımızdaki start stop,eco modu ve otomatik vites konusu insanı gercekten sakin bir kullanıma itiyor belirtmek isterim. Bu da yakıta yansıyacaktır. Hele şu ilk depom bitsin de ...Daha önce 1.6 benzinli 2000 model focus kullanmıştım bundan önce ve o kasa focuslar efsane bilirsiniz. Aracın 1.6 olduguna bile inanamıştım. O model ve yaştaki araçtan sonra 1.4 bir araç beni kasacak sandım ama aracın konforu ve motorun canlılığı beni tatmin etti dogrusu....Heleki 1.3 dizelleri cok daha iidir sanıyorum.
    Punto Evo 1.4 77BG Dynamic Dualogic BRC LPG (Önceki)

Astra 1.4 T 140BG Cosmo Manuel Benzinli

Murat D
    Nereden
    Karaman
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    52 FL

çok teşekkür ederim Halit, dün akşam itibari ile aracın siparişini bildirdik fabrikanın elinde olmadığı için italya' ya sipariş edilecek dolayısı ile maksimum 2 ay bekliyeceğim fiyatta indirim ne yazıkki 35.000 den aşağıya inmiyorlar fiyatta arabayı almış olduğunuz il ve yaşınızda önemli trafik tescili ve sigortası için zaten. benim şöyle bir avantajım var bu 2 ay içerisinde fiyat inerse bana yansıyacak ama fiyat çıkarsa yansımayacak. Hi-fi ses sistemine gelince bayide 2 saat inceledim bana Hİ-Fİ li araba daha net ve temiz ses veriyor gibi geldi ve siparişi verdim. herkese tekrar teşekkür ederim

Burak G
    BuRaK-BG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    BG
    Edilen teşekkür: 385

hoşgeldiniiz.aracınız şimdiden hayırlı olsun. Kazasız sürüşler, keyifli ve aktif forumlar dilerim.

Halit BEBEK
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    BIZEHERYERTRABZON

Karizmatik

Alıntı IVAA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok teşekkür ederim Halit, dün akşam itibari ile aracın siparişini bildirdik fabrikanın elinde olmadığı için italya' ya sipariş edilecek dolayısı ile maksimum 2 ay bekliyeceğim fiyatta indirim ne yazıkki 35.000 den aşağıya inmiyorlar fiyatta arabayı almış olduğunuz il ve yaşınızda önemli trafik tescili ve sigortası için zaten. benim şöyle bir avantajım var bu 2 ay içerisinde fiyat inerse bana yansıyacak ama fiyat çıkarsa yansımayacak. Hi-fi ses sistemine gelince bayide 2 saat inceledim bana Hİ-Fİ li araba daha net ve temiz ses veriyor gibi geldi ve siparişi verdim. herkese tekrar teşekkür ederim
    Hadi hayırlı olsun kardeşim. Ne renk sipariş verdin bu arada? Evo beyaz mı yoksa metalik beyaz mı?
    Umarım 2 ay bekleyebilirsin Ama bence o kadar da uzun sürmez. 1 aya gelir tahminimce....Fiyattan etkilenmemen güzel, zira su anda takas indirim fiyatı 1000 TL indirimle veriyolar ama ben onu da sordum showrooma,vergiler harclar içinde olarak 1000 TL imiş. Biraz cezbetmek amacıyla baslatmıslar kampanyayı.... Ama fiyatın düşeceğini sanmam...Birçok firma zam bile yaptı...Hifi sesi sen begendin sanırım, umarım ben yanılıyorumdur. Gelince test edersin bakalım sesi 20 lere cıkardıgın zaman buplama olacak mı...

Görüşürüz

Murat D
    Nereden
    Karaman
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    52 FL

renk olarak metalik beyaz döşeme renginide bordo verdik. bayinin arka garajında tofaş a ait olan evo vardı resimini çektim ama hava bulut ve araba kirli olduğunda resimde rengi tam anlaşılmıyor.
    https://img72.imageshack.us/i/10032010c.jpg/
    https://img39.imageshack.us/i/10032010001.jpg/
    https://img24.imageshack.us/i/10032010002.jpg/
    Konu IVAA tarafından (11/03/2010 Saat 11:13 ) değiştirilmiştir.

Yasemin ŞENŞATIR
    JASMINE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    35 EF 585
    Edilen teşekkür: 4817

Aramıza hoşgeldin Murat. Aracın hayırlı olsun. Keyifli ve aktif forumlar.

Halit BEBEK
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    BIZEHERYERTRABZON

Sercan Türköz
    bravo_sercan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Kirmizi
    Edilen teşekkür: 549

Hoşgeldiniz, aracınız şimdiden hayırlı olsun, iyi günlerde binin.
    Bekleme konusnda Allah yardımcınız olsun, ben 2 günü bile zor beklemiştim :/

Dünya Kadar Malın olucağına Fındık Kadar Turbon olsun =)

By xx
    ancester - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 151

hoşgeldiniz, hayırlı olsun kazasız belasız...
    www.antflame.com