Sayfa 1/4 1234 SonSon
73 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Mersinden selamlar.

Erkan Karakan
    SpyHunter33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 732

Standart Mersinden selamlar.

Merhabalar Arkadaşlar...

Bu siteye üye olan çok sevdiğim bir arkadaşım var onun önerisi ile üye oldum umarım güzel konulara imza atarız.

Öncelikle. ben mersinde yaşıyorum özel bir kara yolları firmasında Araştırma teknisyeniyim. Şu an için Bir GP'm yok ama dolu dizgin bir arayış içersindeyim Şu an için 97 model Opel tigram var ( Sarı Değil Ful Siyah ) 2008 model Gp kullanma fırsatım oldu ve Süppper Ötesi diyebilirim çok memnun kaldım şimdi mersinde temiz kullanılmış max 16.500 civarı bir GP arayışındayım bir tane buldum fakat Renk konusun da kararsız kaldım Kırmızı renkli Puntolu arkadaşlar var Sitede ( kırmızı renk bayanların tercihidir diye çok saçma bir uyarı ile fikirlerim allak bullak oldu..) onların da önerilerini tavsiyelerini alacağım...Şimdilk bu kadar gevezelik yeter ...iyi forumlar...

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Gp gp
    Ya Hep Ya Hiç. KaGaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 819

Hoşgeldiniz.Aktif forumlar dilerim.Kırmızı gp puntota geçerli değil kullanaların alayı erkek bence çokta tatlı duruyo..Eğer uygunsa fiyatı kaçırmayın derim..

Yasemin ŞENŞATIR
    JASMINE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    35 EF 585
    Edilen teşekkür: 4817

Aramıza hoşgeldin Erkan. Eski bir Tigra kullanıcı olarak GP'nin Tigra'yı aratmayacağını söyleyebilirim. Bu arada kırmızı renk olayına fazla takılma bence. Tigra için dönen bir sürü kötü lafa rağmen ben inatla kullandımki sende kullanıyorsun. Senin içinden nasıl bir araba geçiyorsa onu al keyfine bak bence. Boşver sen o laf söyleyenleri onlar kıskandıklarından öyle demişlerdir

Erkan Karakan
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok

Bende öyle gördüm kullananların çoğu erkek

Fiyat konusun da kırmızı çok tatlı bir renk gayet de temiz kullanılmış 17bin küsür dediler ikinci kere gidişimde 16bine düştüler farklı kişiler farklı fiyatlar veriyorlar 2007 model olması ve bu fiyat olması bana garip geldi açıkcası!!! bir iki yerinde Lokal boyalar var. Sanırım ondan diyorum yarın gidip daha detaylı konuşup inceleyeceğim inşallah

Ümit Coşkun TURUCA
    Emekli Moderatör GP COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6069

aramıza hoş geldin erkan
    kırmızı renk grande puntoda siyahtan sonra en çok tutulan ve beğenilen renk eğer araba içine sindiyse kimsenin lafına bakma git yarın al arabayı
    güle güle de bin

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Erkan Karakan
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok

Alıntı JASMINE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aramıza hoşgeldin Erkan. Eski bir Tigra kullanıcı olarak GP'nin Tigra'yı aratmayacağını söyleyebilirim. Bu arada kırmızı renk olayına fazla takılma bence. Tigra için dönen bir sürü kötü lafa rağmen ben inatla kullandımki sende kullanıyorsun. Senin içinden nasıl bir araba geçiyorsa onu al keyfine bak bence. Boşver sen o laf söyleyenleri onlar kıskandıklarından öyle demişlerdir
    Teşekkürler Yasemin hanım...
    Tigramdan elbetteki memnunum söylenenlere inatda kullanmayı sürdürüyorum. Lakin fiat son zamanların bombasını Grande Punto ile patlattı bence ve devamı da Bravo,Linea gibi mükemmel serileri ile geldi. e fiyat performans tasarım kendi klasmanındaki otomobillerle kıyaslandığında katbe kat üstün ve fiyat olarak da cepdostu İçimden Şu anda bir tek Punto geçiyor aldığım zaman da kutlamasını direk Forumda yapacağım

fatoş akgun
    gizemlisan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    33 R 2730
    Edilen teşekkür: 61

hoşgeldin aramıza dostum puntolu olmanın ayrıcalığını sende yaşa kırmızı siyah gri faretmez yeterki GP olsun bu arada birini daha Gp li yaptım siz hala yapamadıklarımdansanız bidhaa düşünün derim

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Erkan Karakan
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok

Alıntı GP COSKUN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aramıza hoş geldin erkan
    kırmızı renk grande puntoda siyahtan sonra en çok tutulan ve beğenilen renk eğer araba içine sindiyse kimsenin lafına bakma git yarın al arabayı
    güle güle de bin
    Teşekkr ederim Ümit Bey abicim sanırım bu gidişle öyle de olacak ama yine de bir piyasa araştırması yaparak eleme ile seçim yapacağım sanırım.

Alıntı gizemlisan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin aramıza dostum puntolu olmanın ayrıcalığını sende yaşa kırmızı siyah gri faretmez yeterki GP olsun bu arada birini daha Gp li yaptım siz hala yapamadıklarımdansanız bidhaa düşünün derim

Can Dostum senin arabandan kaptım ben GP yi biliyorsun...
    Konu JASMINE tarafından (22/01/2010 Saat 00:11 ) değiştirilmiştir. Sebep: Flood

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Hoşgeldin Erkan, keyifli forumlar...

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Erkan Karakan
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok

Teşekkr ediyorum arda Bey umarım keyifli paylaşımlarda bulunuruz...

SERDAR ÖZLÜ
    serdar2362 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06 BY 7694
    Edilen teşekkür: 1623

Hoşgeldin Erkan kardeşim. Renk hiç önemli değil GP lere her renk yakışır. Bak Coşkun abine Arizona Bej aldı kimse olmamış dedi mi.?

16. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Erkan Karakan
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok

Öncelikle hoş bulduk...

Coşkun beyin aracını gördüm dikkatimi çeken araçlardan birisi ne yalan söyliyim Allah kaza bela vermesin inşallah ( kimseye ) birazdan çıkıp bir galerileri dolaşacam biraz pazarlık yapalım bakalım sonuç ne olacak

serkan akcan
    serkan09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    09 AK 179
    Edilen teşekkür: 3

Erkan bey foruma hoş geldiniz. Arkadaşlar gerekenleri söylemişler en kısa sürede GP nize kavuşursunuz inşallah, hayırlısı olsun. Forumu Fiat genel merkezden takip eden yönetici arkadaş var ise; forum üyesi arkadaşlarıma bir güzellik yapın artık canım. bedavaya reklam ohh.
    Ömür dediğin üç gündür.Dün geldi geçti, yarınsa meçhuldür. O halde ömür dediğin bir gündür. O da bugündür.

TOLGA YENİCE
    Intelligence Officer magic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 420

Aramıza hoşgeldin Erkan. En doğru kararı vermişsin bence. Umarım en kısa zamanda Bir GP sahibi olursun. Diğer arkadaşların da dediği gibi renk önemli değil. Yalnız baştan şunu söyleyeyim, yavru Maserati olarak tabir edilen bu araçlar insanda acayip bir bağımlılık yaratıyor haberin olsun. Ondan sonra "vay ben görmedim, vay ben duymadım, ne olacak şimdi benim halim" deme, baştan söylemesi

Erkan Karakan
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok

Alıntı serkan09 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erkan bey foruma hoş geldiniz. Arkadaşlar gerekenleri söylemişler en kısa sürede GP nize kavuşursunuz inşallah, hayırlısı olsun. Forumu Fiat genel merkezden takip eden yönetici arkadaş var ise; forum üyesi arkadaşlarıma bir güzellik yapın artık canım. bedavaya reklam ohh.
    dimi güzellik yapsınlar bize cık cık cık

Alıntı magic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aramıza hoşgeldin Erkan. En doğru kararı vermişsin bence. Umarım en kısa zamanda Bir GP sahibi olursun. Diğer arkadaşların da dediği gibi renk önemli değil. Yalnız baştan şunu söyleyeyim, yavru Maserati olarak tabir edilen bu araçlar insanda acayip bir bağımlılık yaratıyor haberin olsun. Ondan sonra "vay ben görmedim, vay ben duymadım, ne olacak şimdi benim halim" deme, baştan söylemesi
    Aranıza hoşbuldum arkadaşlar Bu arada az önce bir pazarlıktan çıktık yazayım dedim efenim rengimiz kırmızı 2007 model Benzinli artık motor hacmini falan bilemiyorum benim emektar Opel Tigra'yı ( 97 model) verip üstüne 8.000 ile işi bağlayabiliriz diyorlar. benim arabayı 8500 gibi bir fiyata saydılar satışı çok yavaş olduğundan dolayı...
    Ayrıca net fiyat olarak da 17500 dediler sonra 16500 e düşürdüler en son sıkı pazarlık ile kapatmayı planlıyoruz birde krediyi hallettikmi olay tamamdır sizce fiyat olarak nasıl arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum umarım çekeceğim zorluğa değer
    Konu SpyHunter33 tarafından (22/01/2010 Saat 13:57 ) değiştirilmiştir.

mete tanergüçlü
    no_fear - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Edirne
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 125

Hoşgeldınız en yakın zaman da GP sahıbı olursunuz keyıflı keyıflı kullanırsınız

Hakan CAN
    taneren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 190

hoşgeldin.
    mersin yollarında birgün karşılaşırız inşallah.

Erkan Karakan
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok

Alıntı taneren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin.
    mersin yollarında birgün karşılaşırız inşallah.
    Valla bu gün yolda bir punto gördüm ışıklarda yan yana geldik saygımdan yol ver geç dedim baktım arkasın da sitemizin logosu var sticker olanlardan ama kimdi bilmiyorum Gri renkliydi

Hakan CAN
    taneren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 190

mersin punto cenneti zaten.
    bende punto sahibi arkadaşların tavsiyesi üzerine tercih ettim.

Çağatay Güldalı
    ExTReMe_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 127

Aramıza hoşgeldin. Keyifli ve aktif forumlar dilerim.

26. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 1/4 1234 SonSon