Tekrar merhaba diyorum, çünki daha önce merhaba demiştim fakat merhaba dediğimle kalmıştım çünki bir g.puntom yoktu artık var

3 aylık araba alma macerasından sonra 2007 multijet bi g.puntom oldu.. hoş henüz kavuşamadım aracıma Mersinde okuyorum, babam izmir birmot'dan aldı görmüştüm arabayı metalik gri (özel bi ismi vardır ama bilmiyorum) camları filmli kazasız belasız temiz bişey. 19,5 demişler koç personeli olduğu için 18 e anlaşmış. hayırlısıyla yarın izmire gidip aracımı görücem vekalet bırakıcam.. 34 plaka imiş birmot üzerine olduğu için. plaka değiştikten sonra gidip getiricem. tahminim 23 nisan tatiline denk getiririm getirme kısmını.. 3 ay bekledim 15 gün daha beklerim

Pek modifiye işine bulaşamıycam uzuun bi süre.. Şimdilik yan aynalar, ve kapı kollarını gövde rengi yaparım sanırım. birde şu hepsiburada'daki special kolçağı alırım bi arkadaşımın puntosunda görmüştüm fena değildi fiyatına göre baya iyiydi hatta.. Şu kapı kolları ve yan aynaları gövde rengi yapma konusunda maliyeti ve nerede yaptırılmalıdır bilgisi olan arkadaşlar yazarsa mutlu olurum. izmir veya mersinde farketmez ucuza kaliteli olsun da..

tekrar merhabalar bundan sonra puntomla beraber bol bol aranızda olucam