19 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Fatih TERİM

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

Alıntı BBYILDIZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben oynadım kardeşim.

Genç milli oldum 8 defa.

Sol ayak bileğim aynı sene 2 kere kırılınca.Bırakmak zorunda kaldım.

Arda Vural gibi bir hocayla calıstım.(Fenerbahcenin 80li yıllarda Alman antrenorunun yanında kondusyonerdi.Şimdi TFF'de genç yetenekleri bulup Milli takıma kazandırma komitesinde.)

Fenerbahceli Aygun gibi Kocaelili evren gibi topcularla aynı takımda oynadım...

Yılmaz vural gibi hocaları rakip takımdayken gordum...

Kufur olurdu.Allah kahretsin. vs gibi gerizekalı gibi...

Ama piç diyeni ilk dfa duydum.

Futbolun atmosferi amatorlukte bile daha fazladır.Cunku genc olunca heyecan hırs daha fazla olur.

Ben 2. lige kadar cıkabildim.

Tamam kardeşim.
    Berkan sen üstlerde oynamışsın ben biraz daha altta bölgesel amatörde oynadım ama bu tür küfürler şahsıma yapılmasada çok duyardık hemde çok..dediğim gibi savunmuyorum ama oluyor maalesef keşke olmasa..

Misafir046
    Ziyaretçi Misafir046 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı tayfux Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Berkan sen üstlerde oynamışsın ben biraz daha altta bölgesel amatörde oynadım ama bu tür küfürler şahsıma yapılmasada çok duyardık hemde çok..dediğim gibi savunmuyorum ama oluyor maalesef keşke olmasa..
    Bölgeselde bende oynadım.Sonucta 2 sene profosyenel ligde oynayabildim.Onun dısında bende toprak sahalarda camur içinde dolmus parasıyla kendi kramponlarımızı alarak oynadık.

İzmir karşıyakada Nergiz sporda futbola başladım.Şemiklere gectim.2side amator kume 2deydi.Sonrqa profesyonel oldum.Ama işte sakatlıklar beni mahvetti.

Bak kufur oldu biz bile ozellikle şemiklerde oynarken kavgasız maç yoktu.Bizim anternorlerde kufrederdi.Hele oyle hocalar vardı ki atıyprum Karsıyakada futbol oynayanlar bilir Yeşiltepe spor vardır.Sarhos emindi hocası.Adam hep aaystı.Kufurde ederdi.Ama kendi oyuncusuna bu kadar agır kufur eden duymadım.

Bende maç içinde ne kufurler ederdim.Ohooo Malesef kızdıgım nokta Kendini Moruinho ile Wenger ile Ferguson ile aynı kefeye koyan bir teknik adam kufur tabiki edecek ama Kişisel degerlerine asla etmemeli...

Sonucta Sarhoiş Emin Hoca değil FATİH TERİM! o.

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

Alıntı BBYILDIZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bölgeselde bende oynadım.Sonucta 2 sene profosyenel ligde oynayabildim.Onun dısında bende toprak sahalarda camur içinde dolmus parasıyla kendi kramponlarımızı alarak oynadık.

İzmir karşıyakada Nergiz sporda futbola başladım.Şemiklere gectim.2side amator kume 2deydi.Sonrqa profesyonel oldum.Ama işte sakatlıklar beni mahvetti.

Bak kufur oldu biz bile ozellikle şemiklerde oynarken kavgasız maç yoktu.Bizim anternorlerde kufrederdi.Hele oyle hocalar vardı ki atıyprum Karsıyakada futbol oynayanlar bilir Yeşiltepe spor vardır.Sarhos emindi hocası.Adam hep aaystı.Kufurde ederdi.Ama kendi oyuncusuna bu kadar agır kufur eden duymadım.

Bende maç içinde ne kufurler ederdim.Ohooo Malesef kızdıgım nokta Kendini Moruinho ile Wenger ile Ferguson ile aynı kefeye koyan bir teknik adam kufur tabiki edecek ama Kişisel degerlerine asla etmemeli...

Sonucta Sarhoiş Emin Hoca değil FATİH TERİM! o.
    Kesinlikle katılıyorum Berkan söylediklerine onun ağzından çıkmaması lazım bu gibi küfürlerin o da insan çıkabilir ama kameraların önü değil..dün Arif in yorumunu dinledin mi? Fatih hoca için normal gibi birşey söyledi ki bizim zamanımızda yayıncı kuruluş bunları yakalamak için bir kamerayı sadece Fatih TERİM e bağlardı dedi bana çok ilginç geldi..yaşı baya ilerledi ve çok tecrübeli oldu artık dediğin gibi bunları yapmaması gerekir..fakat dakika 90 maç 0-1 küfür ettiği futbolcu nerden baksan yüzde yüz 3 tane pozisyon kaçırmış maalesef Terim birden patlamış..son derece ayıp ama bunu söyleyip geçmek lazım çokda abartmamak lazım..çünkü bundan sonrası en önemlisi o genç futbolcuya,Terim'e ve Türk futboluna zarar verir..

Misafir046
    Ziyaretçi Misafir046 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı tayfux Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle katılıyorum Berkan söylediklerine onun ağzından çıkmaması lazım bu gibi küfürlerin o da insan çıkabilir ama kameraların önü değil..dün Arif in yorumunu dinledin mi? Fatih hoca için normal gibi birşey söyledi ki bizim zamanımızda yayıncı kuruluş bunları yakalamak için bir kamerayı sadece Fatih TERİM e bağlardı dedi bana çok ilginç geldi..yaşı baya ilerledi ve çok tecrübeli oldu artık dediğin gibi bunları yapmaması gerekir..fakat dakika 90 maç 0-1 küfür ettiği futbolcu nerden baksan yüzde yüz 3 tane pozisyon kaçırmış maalesef Terim birden patlamış..son derece ayıp ama bunu söyleyip geçmek lazım çokda abartmamak lazım..çünkü bundan sonrası en önemlisi o genç futbolcuya,Terim'e ve Türk futboluna zarar verir..
    Katılıyorum.

Heleki Soyunma odalarında bırak hocaları baskaanların yoneticilerin ettiği kufurleri tehditleri cok iyi bilirim.

Sende haklısın.Umarım fathi terim artık su antipatikliğini bırakır.Unu elemişsin artık ornek olma vakti..