Sayfa 3/3 İlkİlk 123
56 sonuçtan 41 ile 56 arası

Konu: Fenerbahçe Şampiyonlar liginde yok...

Kaan AYYILDIZ
    LorDracula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    34 UZ 5058
    Edilen teşekkür: 105

Alıntı Du Hast Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    neyseki şampiyonlar ligine gidip 0 çekmekten kurtuldu
    valla oda var ama genede sıfır çekmezdik ben buna inanıyorum cıkardıkta guruptan takımımız kötü bir takım değil türkiyede en kuvvetli takım onun üstünde kuvvetli takım ve oturmuş bir takım yok.

Misafir047
    Ziyaretçi Misafir047 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

vallahi yeter artık ya ben bu kadar gerizekalı takım görmedim utanıyorum fenerliliğimden bal gibide yapmışsın şikeyi hala anırıyorsun adam gibi efendi gibi çekil sesini çıkarma bi beşiktaş kadar olamadık resmen ve hakikaten beşiktaşlı duruşu bu olsa gerek adamlar resmen sesini çıkarmadan kupayı iade etti en onurlu yakışanı yaptı, bizimkiler ise ...............
    Konu Misafir047 tarafından (25/08/2011 Saat 10:16 ) değiştirilmiştir.

AHMET ERZURUMLU
    ahmet_erzurumlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kahramanmaraş
    Rengi
    Yağmur Gri
    Plaka
    06BJ3329
    Edilen teşekkür: 76

Alıntı LorDracula Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya ben şunu anlamıyorum şikeyi sadece fenerbahçe mi yaptı? baska takımların şike ile alakaları yok beşiktaş trabzon galatasaray sütten çıkmış ak kaşıkmı acaba? niye bu kadar dillendiriliyor her yerde ben onu anlamıyorum.
    kesinlikle katılıyorum. trabzon başkanına keyiflerinden mi verdiler yurt dışına çıkma yasağını ya da ne çabuk unutuldu ibrahim akının teşvik primi aldık açıklaması. ne kadar büyük bir takımmışızki türkiye yi tek başımıza sallamışız. çamurda oyanayan tek takım fenerbahçe galliba. ne çabuk unutuldu fenerbahçeyle oynayan takımlar gol yediklerinde neredeyse ağlamaklı olduklarını tam tersi trabzondan gol yediklerinde sanki hiçbişey olmamış gibi güldüklerini. türkiyenin yanlışı olaya tek taraflı bakılmsı. eğer şike varsa eminseniz ligi komple erteleyin. yoksa tek suçlu fenerbahçeymiş gibi ceza yı tek takıma vermeyin
    Dar Ağacında da Olsak Son Sözümüz FENERBAHÇE...

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Kaan AYYILDIZ
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    34 UZ 5058

şunun farkında değil taraftarlar burda FB adı lekelendi ama şurayı kaçırıyorlar gözlerinden FB Türk takımı Türkiyede zedeleniyor ve zedelendi avrupada !!!

Murat ŞEKER
    Murat 1979 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çorum
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 24

Alıntı safakakbiyik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vallahi yeter artık ya ben bu kadar gerizekalı takım görmedim utanıyorum fenerliliğimden bal gibide yapmışsın şikeyi hala anırıyorsun adam gibi efendi gibi çekil sesini çıkarma bi beşiktaş kadar olamadık resmen ve hakikaten beşiktaşlı duruşu bu olsa gerek adamlar resmen sesini çıkarmadan kupayı iade etti en onurlu yakışanı yaptı, bizimkiler ise ...............
    Fenerbahçeliliğinizden utanmanıza gerek yok yazdığınız bu yazıdan ve yapılan çifte standardı görememenizden sonra bu birlikteliğin sürmesinin bi anlamı kalmamış ayrılmalısınız artık !!!!!!! )))))

Kaan AYYILDIZ
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    34 UZ 5058

Alıntı Murat 1979 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fenerbahçeliliğinizden utanmanıza gerek yok yazdığınız bu yazıdan ve yapılan çifte standardı görememenizden sonra bu birlikteliğin sürmesinin bi anlamı kalmamış ayrılmalısınız artık !!!!!!! )))))
    oza amn ayrılda gel murat kapımız açıktır sana

MUHAMMED ENES İŞÇİ
    menesi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    16 KBL 84
    Edilen teşekkür: 62

türk futbolunun zedelenmesi konusunda italyada alası yapıldı halada yapılıyor.ama kimse juve ye milan a gitmem demiyor.herkesin hayalindeki takım hala.he bu bi utançtır bunu kabul ediyorum ama biz şampiyonlar ligini uefa kupasını alalım ülkemizden bi takım yani hepsi unutulur....

AKİF CEYLANER
    #radyasyon alanı# macsea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 284

herkes farklı bir şeyler yazmaya kalkmış ama aslında aynı şeyler,
    fb liler ts yi, bjk yi niye engelemiyorlar derken aslında biz yaptık kabul de ,onlarda yaptı demek oluyor.
    uefa internet sitesinden açıklıyor, görüşmelerden sonra şike şüphesinden dolayı bu karar alınmıştır, onlardamı taraf tutuyor yani, Platini nin hiç işi yokta dur şu fb ile uğraşayımda zarara uğratayımmı diyor..
    yunanistanda ilk önce bir alt lige düşürülen 2 takım, itiraz ve taraftarları sebebiyle amatör kümeye yollandılar. bunu yapan da yunan federasyonu.uefa değil.
    nihat özdemir sallıyor ligden çekiliriz, bakın bakalım tekrar dönmek isterlerse kaçıncı ligden başlayacaklar(daha cevabını Aydınar bie bimiyor ya ..)

Misafir047
    Ziyaretçi Misafir047 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

nerden fenerbahçeli doğdum yahu şu dünyaya

Murat ŞEKER
    Murat 1979 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çorum
    Rengi
    Yok

Alıntı LorDracula Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oza amn ayrılda gel murat kapımız açıktır sana
    kendim için yazmamıştım beni hiç beklemeyin ben gönlümü fenere vermişim...

YUNUS KAYA
    ykaya1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 719

M.Ali aydınların ne kadar beceriksiz bir başkan olduğu fatih altaylının yönelttiği federasyon kuralları ile ilgili soruların hiçbirini doğru dürüst cevaplayamamasından belli.Ne soruyorsa onlar teknik konular hukukçularımız daha iyi bilir diyip duruyordu.

Hasan Fehmi Güler
    hfguler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Titanyum Gri

Türkiye'de futbol bitmek üzere.... Bu olaylar bütün sponsorları bütün taraftarları kaçırıyor... Her ligde bu tarz şeyler oluyor... Ama adamlar bi hafta da karar veriyorlar ve dünyaya güçlü bir portre çiziyolarlar. Bizde fenerbahçe içeride suçsuz ligde oynayabilir. şampiyonlar liginde şüpheli oynayamaz. Federasyon gerekirse hükümeti de devreye sokup bütün bilinmezlikleri öğrenip bütün delillere ulaiıp kısa sürede karar vermeliydi... En çok zararı fenerbaçe ve ülke futbolu görüyor... 1 ay önce sonuç açıklansa herhangi bir takım düşmüş olsa şimdiye tahkime casa vs gitmiş çıkan sonuca göre sezon hazırlıklarına başlamıştı... şimdi sezon ortası gelir bunlar 3-5 takımı küme düşürür. Takımlar 2 sene kaybetmiş olur....

e ko
    shellcininabisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 277

ya arkadaşlar dün izledim fatih altaylıda bugün tekrarını izledim. şimdi de kısa kısa yayınladı onu da izledim. acıdım sanki mehmet ali aydınlara. adam fb yöneticisi, fenerbahçe voleybol takımı baş sponsoru (acıbadem)... yani sonuçta fanatik fenerbahçeli... adam bir şekilde kurtarmaya çalıştı bir şekilde uğraştı ki bence hala uğraşıyor en az hasarla kurtarmaya.

şimdi gs başkanı çıksa dese ki (ya da ben desem) İYİDE BJK AVRUPA LİGİNDE, TS ŞAMP LİGİNDE OYNAYACAK. YA YARIN BUNLAR KÜME DÜŞERSE NE OLACAK? herkes özellikle bjk ve ts taraftarı kızacak. Ama gel gelelim bu klüpler orada oynarlarken böyle bir ceza gelirse en az 8 sene avrupadan men yetkisi var UEFA nın. Kimse bunları görmüyor.

ister inanın ister inanmayın 4 senedir evliyim eşimle hep maçlar yüzünden tartışırız fanatik galatasaraylıyım ama TFF VE ezeli rakip ebedi dostumuz FENERBAHÇENİN bukadar yıpratılmasına bu kadar muallakta bırakılmasına karşıyım.

ve evet feneresyon başkanı dedim ben de ama 2-3 sene sonra bugün şamp. ligine gitmediği için FENERBAHÇE bu başkana dua edeBİLİR.

bahadir cimen
    bahadir77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    34BTC97
    Edilen teşekkür: 40

Alıntı safakakbiyik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nerden fenerbahçeli doğdum yahu şu dünyaya
    eger gercekten boyle dusunuyorsanız.
    atın butun formalarınızı, yırtın butun resımlerınızı..sıze en yakın kartal yuvasına yada gs store gıderek bı guzel donatın kendınızı... unutun tum fenerbahcelılıgınızı...

fenerbahcelı olmak ayrıcalıktır. bu ayrıcalıgın farkına varamadıysanız hala yırtın butun resımlerınızı atın butun formalarınızı....

'fenerbahcenın buyuklugu ne kupa buyulugudur ne de sampiyonluk buyuklugu, ONUN buyuklugu oyle bır buyuklukturkı adı konamaz.'

babama, rahmetli dedeme binlerce sukur olsun ki beni FENERBAHÇELİ yapmışlar. oglum torunum ve tanıdıgım butun kucuk cocuklarıda fenerbahcelı yapmak ıcın elımden gelenı yapacagım. bu mukemmel kulube, bu ozel kulube onların da gonlunu adamasını saglamaya calısacagım..

ne mutlu ki fenerliyim...ne mutlu fenerliyim diyene....

16. Bu mesajı için 2 kişi bahadir77'ye teşekkür etti:

erdem kaplan
    FANATİK ERDEM1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 255

sıfır tolerans niçin Fb'ye uygulanıyor? Teknik direktörü içerde olan ve yöneticileri hakkında soruşturması devam eden takımlar için niçin bir şeyler yapılmıyor?Şampiyonlar ligine gidemiyorsak niçin hala ligdeyiz? Böyle saçmalık olur mu madem şampiyonlar ligine yollamıyorsun şüphen ve kanıtların var ligden de düşür. Takımımızın her zaman yanındayız Feneriumlara giderek formamızı alıyoruz; Fb kartımı da alıyorum.
    Yaşasın Fenerbahçe!

18. Bu mesajı için 2 kişi ERDEM1907'ye teşekkür etti:

Serdar Kürkçü
    SRDR KRKC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    50 ES - 05 ES
    Edilen teşekkür: 630

Alıntı erdem1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sıfır tolerans niçin fb'ye uygulanıyor? Teknik direktörü içerde olan ve yöneticileri hakkında soruşturması devam eden takımlar için niçin bir şeyler yapılmıyor?şampiyonlar ligine gidemiyorsak niçin hala ligdeyiz? Böyle saçmalık olur mu madem şampiyonlar ligine yollamıyorsun şüphen ve kanıtların var ligden de düşür. Takımımızın her zaman yanındayız feneriumlara giderek formamızı alıyoruz; fb kartımı da alıyorum.
    Yaşasın fenerbahçe!
    +1000

20. Bu mesajı için 2 kişi SRDR KRKC'ye teşekkür etti:

Sayfa 3/3 İlkİlk 123