Sayfa 1/6 12345 ... SonSon
115 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Ne olacak bu Fener'in hali? Küme düşer mi?

İbrahim Öğretmen yanında Albea Sole Prem.Plus
    Moderatör ibrahim06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 1131

Soru Ne olacak bu Fener'in hali? Küme düşer mi?

90ların sonunda Galatasarayın şampiyonuklara ambargo koyduğu yıllarda taraflı tarafsız herkesin dilindeydi bu söz : Ne olacak bu Fenerin hali? Gelin görün ki sporda deprem etkisi yapan, taraftarını üzen şike skandalıyla gündemde. Bugün kanallarda yayınlanan şikenin görüntüleri var.

Görünen o ki çok büyük laflar edilerek 3 yıl üst üste şampiyonluk sözü verildi. Hal böyle olunca galiba bazıları kötü işlere bulaşmışlar. Hiç kimsenin şampiyonluk uğruna milyonlarca taraftara bunu yaşatmaya hakkı yok.

Sizce ne olur? eğer kanıtlanırsa Feneri ligden düşürmeyi göze alabilirler mi? Erman Toroğlu böyle şeylerin her sene olduğunu söyleyip dururdu ama demekki yasalar değişince suç oldu.

Ben kanıtlansa bile Feneri ligden düşürebileceklerini zannetmiyorum. Federasyona müthiş baskı gelecektir. en önemli baskı zaneedildiği gibi taraftardan falan değil Digiturkten gelecektir. Fenersiz bir lig Digiturk iiçin intihar demektir.

https://www.hurriyet.com.tr/spor/fut...45.asp?gid=381

...
    Konu ibrahim06 tarafından (05/07/2011 Saat 12:28 ) değiştirilmiştir.

ŞENER GÜRBÜZ
    senergurbuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    34 ZG 9133
    Edilen teşekkür: 13

bunların gerçekliği ıspatlanırsa eğer tabiki tasnif edilemez bir hatalar zinciri.ama tüm fenerbahçe lilerin bildiği bişey varki bu hatalar zirnciri de FENERBAHÇE için yapılmıştır.
    H er hatasında bile taktir edilecek bişey var bence aziz başkanın

Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri

Alıntı senergurbuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bunların gerçekliği ıspatlanırsa eğer tabiki tasnif edilemez bir hatalar zinciri.ama tüm fenerbahçe lilerin bildiği bişey varki bu hatalar zirnciri de FENERBAHÇE için yapılmıştır.
    H er hatasında bile taktir edilecek bişey var bence aziz başkanın
    Çok yanlış bir yaklaşım.Suç işlemenin nesi takdir edilebilir?

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ümit Coşkun TURUCA
    Emekli Moderatör GP COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6069

senelerdir hangi takımlar şike yapmıyorki hepsi aynı
    ama
    sonuçta artık biryerden temizlenmeye başlanmalı
    fenerbahçeli olduğum için üzülüyorum ama türk futbolunun bu tür şeylerden temizlenmesi lazım
    yargı süreci boyunca herkes suçsuzdur yapılacak yorumlarda kişi ve şahısları hedef almamaya dikkat edelüm arkadaşlar

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )

6. Bu mesajı için 2 kişi GP COSKUN'ye teşekkür etti:

kerem *
    krm1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 1665

Galatasaray'lı olmama rağmen Fb nin suçlu olduğuna inanmak istemiyorum.

senza cuore saremmo solo macchine

Owning an Alfa Romeo? is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but it! She is so damn HOT!

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

FPT

alper ALPĞOLU
    ultraslan33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    33 plaka:))
    Edilen teşekkür: 87

benim hırsızım senin hırsızından iyidir mantığıyla gidersek askeere biraz zor alırız teskere....

Alıntı krm1983 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Galatasaray'lı olmama rağmen Fb nin suçlu olduğuna inanmak istemiyorum.
    bende istemem ama pis kokular olmasa savcılarımız harekete geçmezdi ....italya da eminim o koca juventus milan ın da taraftarları inanmak istememiştir ama acı bi gerçek vardı bence sonuç buna doğru gidiiyor..ben gs taraftarıyım hem de çok koyu ama gs böle bişi yaparsa o da cezasını çekmeli
    Konu Scottie tarafından (05/07/2011 Saat 15:42 ) değiştirilmiştir. Sebep: flood. çoklu alıntı özelliğini kullanınız.
    noone knows that except both of us

10. Bu mesajı için 2 kişi ultraslan33'ye teşekkür etti:

Mert Sözge
    Yıllanmış Moderatör StrawBeeRy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 3539

aziz yıldırımın bir lafı vardı bir gün bütün dünya bizi konuşacak diye,işte bütün dünya feneri konuşuyor helal olsun

12. Bu mesajı için 2 kişi StrawBeeRy'ye teşekkür etti:

YUNUS KAYA
    ykaya1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 719

Şu anki yapılan soruşturmaları yargı sürdürüyor ve yapılan yargılamalar sonucunda işlenen suçlar kesinleşirse verilecek cezalar da tututuklanan kişilere yönelik yani şahsi olarak verilecekmiş.Eğer suç kesin olarak ıspatlanırsa kişilerin şahsi olarak ceza alacağından şüphem yok.Yalnız kulüplere verilecek cezayı yani küme düşürme veya şampiyonlukların alınması gibi cezalara karar verecek olan federasyonmuş.İşte işin en önemli tarafı burası.Yani bu soruşturmanın sonucu ne olursa olsun fenerbahçe hakkında kararı verecek olan federasyon ki ben de arkadaşların söylediklerine katılıyorum.Bu federasyonun fenerbahçe gibi kodamanların olduğu bir kulübe küme düşme cezası vermeyi göze alacağını hiç zannetmiyorum.Bu federasyon dedikleri bu kadar adeletli bir kurum değil bence.(Not:Bir gs li olarak aynı suçu gs yapsaydı yine aynısını düşünürdüm)

Ümit Coşkun TURUCA
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

bunun yanında yayoncı kuruluşun uğrayacağı zarar doğrultusunda fb nin küme düşürülmemesi için yapacağı baskı muhakkak olacaktır

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )

Birkan GENÇ
    Birkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    61 TS
    Edilen teşekkür: 799

Ben Trabzonluyum, Trabzonsporluyum.

Taraftar olarak ister istemez gerek etraf olsun gerekse güncel muhabbetler olsun bir çok sebepten bende Fenerbahçeyi pek sevmem. Taraftarıyla hele hiç anlaşamayız

Fakat bu konuda olayın başı Aziz Yıldırım. Tamam belki adam Türk futboluna iyi şeylerde yaptı, ama gördüğünüz üzere dünya basınına taşındı bu olay. Ayriyetten örgüt kurmak yardım etmek gibi şeylerlede suçlanıyor. Kısacası bence Aziz Yıldırım Fenerbahçeye başkan olarak yakışmıyor kendisinden ben nefret ederim. Aziz Yıldırım Trabzonspor başkanıda olsa aynı tepkiyi koyacağıma emin olabilirsiniz.

Bakın şunuda diyim, kendim Trabzonluyum. Aziz Yıldırım olmasaydı ben Fenerbahçeyi sevebilirdim belkide Ama adamın adı çıkmış artık, ve şuan gerçekten takımı çok kötü karaladı. Hele bank asyaya düşerse futbolcuların çoğuda gitmek isteyecek takım dağılacak. Toparlıyacak zamanla illaki ama tarihinde kara bir leke olarak kalacak.
    ╗ ╔╗
    ║║
    ╗ ║║
    ╔═══╗ ║║
    ║╚═══╝║ ║║
    ╚╝

kerem *
    krm1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 1665

Biraz da bu olay gündem değiştirme çabası olarakta geliyor bana.

senza cuore saremmo solo macchine

Owning an Alfa Romeo? is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but it! She is so damn HOT!

17. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Eser HÜNER Emekli Moderatör
    Scottie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    26 ABS
    Edilen teşekkür: 3581

bence eğer şike yapılmışsa ve kanıtlanırsa... kim olursa olsun ligden düşürülmeli.... şimdi bazı gazeteleri okuyorumda digitürk üyelerinin digitürk ü iade edecekleri yazıyorlar... futbol temiz olsun da bıraksın az para kazansınlar...
    Konu Scottie tarafından (05/07/2011 Saat 16:25 ) değiştirilmiştir.

19. Bu mesaj için teşekkür edenler:

AYDIN GÜR
    gemlikli_55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Edilen teşekkür: 288

bu olayların %50 doğru olsa bile (tamam yanlış işler olmamalıydı ) %50 sevgili türk medyamızın abartması. bence bunlar ergenekon - millet vekillerinin yemin krizi -tutuklu vekiller siyasi krizler için hazılanmış kılıftır bu yıllardır şike olayı vardıda simdimi engel olunuyor. 9 ay önce başlatılan bır soruşturmada kocaman bir sezon geçmiş takım sampiyon olmuş belki aziz yıldırım o tarafa doğru cekildi şimdide suçlanıyor aziz yıldırım o kadar herseyi ayarlayabiliyorsa 2 yıl son anda sampiyonluğu vermezdi.parayı verirdi sonmaçlarda hallederdi demek ki olmuyor.
    dikkatinizi cekeyim arkadaşlar 9 ay önce başlatılan bir olay mı bu iş
    bence komplodan ibaret

erdem kaplan
    FANATİK ERDEM1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 255

iyi günde kötü günde takımımızın yanınızdayız. Suç varsa cezasını en ağır şekilde verilmeli. Şu anda Fener bütün maçlarda şike yapmış gibi gösteriliyor söz konusu 2-3 maç. Bu ülke de sadece Fener in bu tür olaylara karışmadığı bilinmektedir.

Can Sever
    Mentor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 10

yenı yasanın cıkması ıcın ugrasan bı adamın bunu yapacagını zannetmıyorum bıle bıle.kanıtlanırsa ve fener lıgden duserse lıg tv ıcın sonucları daha kotu olacak marka degerı denılen sey dusecek..sıke olayı kanıtlanamazsa lıgın temız oldugu ve fenerbahcenın bısey yapmadıgı kanıtlanacak yargı bızde yavas ısledıgınden dolayı carsambaya kadar bısey ogrenemıyecez orası ayrı bı dava
    Now that the war is through me.Nothing is real but pain now !!

2013 Volkswagen Passat 1.6 TDİ DGS Comfortline
    2008 Grande Punto 1.3 M.jet Active
    2008 Volkswagen Passat 1.4 TSi Comfortline

alper ALPĞOLU
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka

Alıntı gemlikli_55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu olayların %50 doğru olsa bile (tamam yanlış işler olmamalıydı ) %50 sevgili türk medyamızın abartması. bence bunlar ergenekon - millet vekillerinin yemin krizi -tutuklu vekiller siyasi krizler için hazılanmış kılıftır bu yıllardır şike olayı vardıda simdimi engel olunuyor. 9 ay önce başlatılan bır soruşturmada kocaman bir sezon geçmiş takım sampiyon olmuş belki aziz yıldırım o tarafa doğru cekildi şimdide suçlanıyor aziz yıldırım o kadar herseyi ayarlayabiliyorsa 2 yıl son anda sampiyonluğu vermezdi.parayı verirdi sonmaçlarda hallederdi demek ki olmuyor.
    dikkatinizi cekeyim arkadaşlar 9 ay önce başlatılan bir olay mı bu iş
    bence komplodan ibaret
    yargının peşine düştüğü savcıların titzlik ve gizlilikle üzerine düştüğü bir iş bu..somut delillere ve mahkeme kararı ile alınmış binlerce dinleme kaydına dayanan bi süreç...nasıl oluyo da b ukadar gevrek bi şekilde komplo diyebiliyosunuz?madem böylesine çok özel bilgilere sahipsiniz verin savcılığa da aydınlansın..eğer söylediğinin arkasındaysan git bu olayı soruşturanlara bunun komplo olduğunu söyle bi bakalım ne cevap alacaksın...yurdum insanına herşey kolay..ergenekon daavasına ise hiç girme..sonuçlanmamış davalar hakkında yorum yapmak asılsız bilgi vermek manipüle etmeye çalışmak tck nın ilgili hükümlerine göre suç olup en az 3 yıl hapis cezasını gerektirir. sanal medyanın da savcılıklar tarafından filtreleme ile izlendiğini ve bu konuda kimsenin sınırsız konuşma yetkisinin olmadığınız hatırlatmak isterim. sözün özü bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmamalı ve yargı sürecindeki olaylar hakkında yorum yapmamalıyız. Bir sabah polis kapınıza gelir ve dediğim sebeplerden dolayı sizi tutuklayabilir...bi dost tavsiyesi...koskoca FB camiası bile olayları sonuçlanana kadar saygı ile izliyoruz dedi düşün o kelli felli adamlar bile bi yorum yapamadılar komplo diye..çünkü derlerse başlarına ne geleceğini iiyi biliyorlar...
    Konu ultraslan33 tarafından (05/07/2011 Saat 16:41 ) değiştirilmiştir.

alper ALPĞOLU
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka

sevgili moderatörlerden konunun kapatılmasını talep ediyorum zira dava süreci devam eden olaylar veya alınmış,alınacak olan yargı kararları hakkında beyanatta bulunmak, manipüle etmeye çalışmak, kamuoyunu yanlı bilgilendirmek ve bunu yazılı,görüntülü medya-yayın kuruluşları ile halka ulaştırıp yanlış yönlendirmek TCK göre suçtur...benden söylemesi.

Birkan GENÇ
    Birkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    61 TS
    Edilen teşekkür: 799

Edit o zaman
    Konu Birkan61 tarafından (05/07/2011 Saat 17:11 ) değiştirilmiştir.
    ╗ ╔╗
    ║║
    ╗ ║║
    ╔═══╗ ║║
    ║╚═══╝║ ║║
    ╚╝

Ümit Coşkun TURUCA
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

arkadaşlar bu konuda yorum yaparken kurum ve kişileri suçlayacak şekilde yazı yazmayın
    şu anda gözaltındakilerin hiçbiri suçlu değil mahkeme karar vermeden bize ne oluyor
    bizim forumumuzda bilişim dairesi tarafından incelenmekte yarın öbürgün bilişim suçu işlemişsiniz gibi şeylere maruz kalmamak için konuyla ilgili yorum yaparken
    kişi hak ve özgürlüklerini dikkate alın
    benden uyarması
    burada yazılan her mesajda grandepuntotr yönetimi değil bizzat üyenin kendisi sorumludur yasal yollardan bize bir başvuru olursa üyenin özel bilgilerini ilgili kurumlara bildirmekle yükümlüyüz bunuda unutmayın

27. Bu mesajı için 4 kişi GP COSKUN'ye teşekkür etti:

Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri

Burada kişileri direkt hedef almayalım ancak kocaman bir kanayan yarayı da görmezden gelemeyiz. Futbol en sevdiğimiz şeylerden biri değilmi? Yeri geldi mi hükümete bakana başbakana sövmüyor muyuz burda benzin zamlarında. Şuan burda yazılanlar benzin zammında sıvadığımız adamlara yazdığımızın yanında hiçbirşey. Bence bu konuyu kapatmak yakışık almaz. Saygılı olduğumuz sürece.

Ben de büyük bir öğretmen sitesinde yöneticiyim. Başbakanlığa yazdığım hakaret içermeyen ancak hoşlarına gitmeyecek o kadar çok şey yazdım ki? Yakında içeri girerim herhalde
    Konu ibrahim06 tarafından (05/07/2011 Saat 17:22 ) değiştirilmiştir.

29. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 1/6 12345 ... SonSon