Sayfa 5/6 İlkİlk 123456 SonSon
115 sonuçtan 81 ile 100 arası

Konu: Ne olacak bu Fener'in hali? Küme düşer mi?

Ümit Coşkun TURUCA
    Emekli Moderatör GP COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6069

Alıntı GP COSKUN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir şeyi gözden kaçırıyoruz zrkadaşlar
    suçun cezai müeyyidesinin karşılığı direk ligden düşürme değil
    eksi puan şampiyonluğu alma avrupa kupalarından men gibi cezalarda var
    işin içine ekonomi girdiği için ligten düşürme cezasını federasyon göze alamaz
    dijitürkün ihaleyi iptal etme hakkı doğar bununla birlikte bütün kulüplerin alacağı para düşer reklam gelirleri yarı yarıya düşer süperligin marka değeri düşer
    bütün bu taşları birleştirdiğinizde ortaya bir canavar çıkıyor
    bu canavara hangi federasyon nasıl direnirr nasıl bu yükün altına girer
    bu işler öyle basit değil kaldıki bunun uanında fb li taraftarlardan dijitürle karşı baskı başlamış durumda 400bin üyeliğin iptali söz konusu esnaf olarak maç seyrettirip dijitürk üyesi olan işyerleri fb olmadan lig tv ücretlerini ödeyemeyecekleri için üyeliklerini iptal edebilir
    fb klübünün resmi açıklaması değil ama akşam dinlediğime göre fb ye küme ddüşme cezası verilirse klüp takımı tüm branşlarda müsabakalardan çekebiliriz gibi bir düşüncesi varki bu tamamen sporu bütün dallarında bompa gibi patlar işler çığrından çıkar tüm bunları düşününce bence verilecek ceza eksi puan ve şampiyonluk iptali ve belki bazı gelirlerün iptali olur kanısına varıyorum
    41 nolu mesajda ne olacağıno yazmışım

türkiyede bütün takımlar şike ve teşvik yapar
    kanlarında var alavere dalavere
    olan bizim gibi taraftarlara oluyor
    sadece kendimizi kandırıyoruz bile bile hemde yıllardır

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )

Ümit Coşkun TURUCA
    Emekli Moderatör GP COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6069

Alıntı GP COSKUN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu konuda yorum yaparken kurum ve kişileri suçlayacak şekilde yazı yazmayın
    şu anda gözaltındakilerin hiçbiri suçlu değil mahkeme karar vermeden bize ne oluyor
    bizim forumumuzda bilişim dairesi tarafından incelenmekte yarın öbürgün bilişim suçu işlemişsiniz gibi şeylere maruz kalmamak için konuyla ilgili yorum yaparken
    kişi hak ve özgürlüklerini dikkate alın
    benden uyarması
    burada yazılan her mesajda grandepuntotr yönetimi değil bizzat üyenin kendisi sorumludur yasal yollardan bize bir başvuru olursa üyenin özel bilgilerini ilgili kurumlara bildirmekle yükümlüyüz bunuda unutmayın
    bu mesajıda tekrar kopyalıyorum
    yorumlara ve mesajlara lütfen dikkat

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )

Eser HÜNER Emekli Moderatör
    Scottie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    26 ABS
    Edilen teşekkür: 3581

gerçekten türk futbolu bitmiştir...
    fifa ve uefa takımlarımızı hatta milli takımı kupalardan ihraç ederse
    hesabını kim verecek...federasyon hiç iyi yapmadı...,

temiz futbol adına bir takım kararlar alınmalıydı...

Birkan GENÇ
    Birkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    61 TS
    Edilen teşekkür: 799

Amcam arabasını bile gündemde tutuyor

╗ ╔╗
    ║║
    ╗ ║║
    ╔═══╗ ║║
    ║╚═══╝║ ║║
    ╚╝

onur bakır
    Honor COOPER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 596

%1 şüphe < yapılanlar ve deliller = lige aynen devam.

İşallah fifa ve uefa bu denklemi olması gibi çözerde ne yapılması gerekiyorsa onu yapar.yoksa bizde o yürekte adam 1938 de aramızdan ayrıldı.
    *****ALFA ROMEO GIULIETTA 1.4 MULTIAIR 170 TCT*****
    ***MATT MAGNESIO GRIGIO***
    *****SPORT PACK1 & 18" MATT BLACK WHEELS*****

mert yılmaz
    mix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 170

bu olayların üstü öyle yada böyle örtülürse ülkede futbola ilgi ancak milli maçlarda kalır oda bizi men etmezlerse

AKİF CEYLANER
    #radyasyon alanı# macsea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 284

hadi diyelim lig başladı, 10 hafta geçti, fb lider gidiyor.suç sabitlendi ozaman tff kararı uygulayacakmı? ankaraspora yapılan gibi lig sonuna atılıp, aldığı ve alacağı puanlar diğer takımlara dağıtılacakmı? o sezonun sonunda yinede ligden düşürecekmi?

umarım uefa tffnin ezikliğini anlarda milli takımımız dahil tüm uvalardan men ediliriz de aklımız başımıza gelir..

YUNUS KAYA
    ykaya1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 719

BENİM İÇİN ARTIK TÜRK FUTBOLU BİTMİŞTİR...

Ya Allah aşkına arkadaşlar elinmizi vicdanımıza koyup bir düşünelim.Nasıl bir aldatmacanın peşinde bizleri senelerdir sürüklüyorlar diye.Yıllardır taraftarından tutun bütün spor yorumcularına o sahtekar kulüp başkanlarına futbolculara kadar taraflı tarafsız herkes bu lig de şaibe var hakkımız yeniyor yok işte hakemler puanlarmızı gaspediyorlar o takıma bu takıma teşvik veriyorlar demiyorlar mıydı?Günlerdir şikeyle ilgili bilgi ve bulgular gazete sayfalarında yer almadı mı?Emniyet 19 maçta şike ve teşvik primi verildiği belgelerle tespit edilmiş denilmedi mi? Bugün adı geçen takımın hakkında iddianamelerle suç delili teşkil edecek belgelere göre başkanı iki yöneticisi gözaltına alınıp tutuklanmadı mı?Madem suçu yoktu da kafanıza göre mi içeriye alıyorsunuz bu adamları.Uefa en ufak bir şüphe varsa da gerekeni yapın demedi mi?Hadi diyelim kesin suç kanıtlanmadı en ufak şüphe dahi mi yok.

Bir de bugüne bakalım;TFF denilen federasyon bzuntusu ve 18 kulüp yöneticisi toplantı yapıyor.Yıllardır hakemler bizim hakkımızı yiyor.Federasyon nerede maçlar masada kazanılıyor.Şu şuna teşvik veriyor diyen kulüp başkanı bozuntuları türk futbolunda şike yoktur.Aman var demeyin.Paracıklarımız,reklam gelirlerimiz düşecek biz koyun gibi peşimizden giden taraftarı nasılsa kandırırız diyorlar.Tff müsveddeleri sonra çıkıp açıklama yapıyor:Ligler 5 ağustos ta başlayacak fb avrupa kupalarına katılacak.lig tescil edilmiştir.Siz hukuka bakmayın nasılsa biz yine bildiğimizi yaparız dediğimiz dedik çaldığımız düdük diyrolar.Efendim işte herkesi memmun edecek karar alamayız bari bizi besleyn fb yi ve başkanını memmun edelim.Bu nasıl vurdumduymazca cahilce sorumsuzca bir açıklamadır anlamış değilim.Bunlar milleti akılsız mı zannediyor?

Kimse çıkıp da suçluluğu ispatlanmadı dava süreci devam ediyor teranesini okumasın.Bu kadar delil bu kadar gözaltı bu kadar kamera kayıtları ve ses kayıtları süs olsun diye yayınlanmadı.

BAKIN ARKADAŞLAR!!! İtalyada juventusun içinde bulunduğu şike soruşturması hala devam ediyor.Orda juventusun suçu kesinleşmediği halde olay üzerinde şüpheler bulunduğu için juventus küme düşürüldü.Uefa %1 şüphe varsa gereğini yapın diyor yoksa biz yaparız diyor.Bizim üçkağıtçı şikeci tff %1 bile şüphe görmüyor demek ki.
    Bundan sonra hiçbir kulüp başkanı,hiçbir spor yorumcusu,hiçbir futbolcu ve hiçbir taraftar hakemler hakkında klüpler hakkında hakkımız yeniyor.Adaleletli yönetim istiyoruz demesin.Çünkü buna hiç hakları yok.Yılladır hakkımız yeniyor diye ekranlarda ağlayanlar iş paraya maddiyata geldiği zaman kimlerin yalakalığına soyunuyorlar herkes gördü.

Benim için bu saatten sonra türk futbolu bitmiştir.Demek ki şike yapılsa da birşey olmayacağı kesin.Bundan sonra maç da izlemeyeceğim.Hepsinin Allah belasını versin.Zaten futbol oynadıkları yoktu şimdi şikenin ligi oldular.Bence ligin adı değişmeli.En uygun isim SPOR TOTO ŞİKE LİGİ.

Bu basiretsizler adil karar verecek cesareti gösteremedi.İnşaalah gerekeni yapacağız diyen uefa şike de adı geçen takımları avrupa kupalarından men eder.İster ki hepsini men etsin.Zaten bi halta yaradıkları yok.

9. Bu mesaj için teşekkür edenler:

İbrahim Öğretmen yanında Albea Sole Prem.Plus
    Moderatör ibrahim06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 1131

Alıntı ykaya1983 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BENİM İÇİN ARTIK TÜRK FUTBOLU BİTMİŞTİR...

Ya Allah aşkına arkadaşlar elinmizi vicdanımıza koyup bir düşünelim.Nasıl bir aldatmacanın peşinde bizleri senelerdir sürüklüyorlar diye.Yıllardır taraftarından tutun bütün spor yorumcularına o sahtekar kulüp başkanlarına futbolculara kadar taraflı tarafsız herkes bu lig de şaibe var hakkımız yeniyor yok işte hakemler puanlarmızı gaspediyorlar o takıma bu takıma teşvik veriyorlar demiyorlar mıydı?Günlerdir şikeyle ilgili bilgi ve bulgular gazete sayfalarında yer almadı mı?Emniyet 19 maçta şike ve teşvik primi verildiği belgelerle tespit edilmiş denilmedi mi? Bugün adı geçen takımın hakkında iddianamelerle suç delili teşkil edecek belgelere göre başkanı iki yöneticisi gözaltına alınıp tutuklanmadı mı?Madem suçu yoktu da kafanıza göre mi içeriye alıyorsunuz bu adamları.Uefa en ufak bir şüphe varsa da gerekeni yapın demedi mi?Hadi diyelim kesin suç kanıtlanmadı en ufak şüphe dahi mi yok.

Bir de bugüne bakalım;TFF denilen federasyon bzuntusu ve 18 kulüp yöneticisi toplantı yapıyor.Yıllardır hakemler bizim hakkımızı yiyor.Federasyon nerede maçlar masada kazanılıyor.Şu şuna teşvik veriyor diyen kulüp başkanı bozuntuları türk futbolunda şike yoktur.Aman var demeyin.Paracıklarımız,reklam gelirlerimiz düşecek biz koyun gibi peşimizden giden taraftarı nasılsa kandırırız diyorlar.Tff müsveddeleri sonra çıkıp açıklama yapıyor:Ligler 5 ağustos ta başlayacak fb avrupa kupalarına katılacak.lig tescil edilmiştir.Siz hukuka bakmayın nasılsa biz yine bildiğimizi yaparız dediğimiz dedik çaldığımız düdük diyrolar.Efendim işte herkesi memmun edecek karar alamayız bari bizi besleyn fb yi ve başkanını memmun edelim.Bu nasıl vurdumduymazca cahilce sorumsuzca bir açıklamadır anlamış değilim.Bunlar milleti akılsız mı zannediyor?

Kimse çıkıp da suçluluğu ispatlanmadı dava süreci devam ediyor teranesini okumasın.Bu kadar delil bu kadar gözaltı bu kadar kamera kayıtları ve ses kayıtları süs olsun diye yayınlanmadı.

BAKIN ARKADAŞLAR!!! İtalyada juventusun içinde bulunduğu şike soruşturması hala devam ediyor.Orda juventusun suçu kesinleşmediği halde olay üzerinde şüpheler bulunduğu için juventus küme düşürüldü.Uefa %1 şüphe varsa gereğini yapın diyor yoksa biz yaparız diyor.Bizim üçkağıtçı şikeci tff %1 bile şüphe görmüyor demek ki.
    Bundan sonra hiçbir kulüp başkanı,hiçbir spor yorumcusu,hiçbir futbolcu ve hiçbir taraftar hakemler hakkında klüpler hakkında hakkımız yeniyor.Adaleletli yönetim istiyoruz demesin.Çünkü buna hiç hakları yok.Yılladır hakkımız yeniyor diye ekranlarda ağlayanlar iş paraya maddiyata geldiği zaman kimlerin yalakalığına soyunuyorlar herkes gördü.

Benim için bu saatten sonra türk futbolu bitmiştir.Demek ki şike yapılsa da birşey olmayacağı kesin.Bundan sonra maç da izlemeyeceğim.Hepsinin Allah belasını versin.Zaten futbol oynadıkları yoktu şimdi şikenin ligi oldular.Bence ligin adı değişmeli.En uygun isim SPOR TOTO ŞİKE LİGİ.

Bu basiretsizler adil karar verecek cesareti gösteremedi.İnşaalah gerekeni yapacağız diyen uefa şike de adı geçen takımları avrupa kupalarından men eder.İster ki hepsini men etsin.Zaten bi halta yaradıkları yok.
    Umudumuz uefa ve fifa oldu o zaman.İlk başta fbye puan silme cezası verilsin istiyorduma ama artık düşürülmesini istiyorum. Tabi trabzonsporun da böyle işleri çıkarsa o da düşürülsün. Federasyon resmen acz içinde. federasyonun bu acizliği yüzünden umudum uefada.

erdem kaplan
    FANATİK ERDEM1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 255

4 yönetici daha gözaltında
    Futbolda şike soruşturması kapsamında gözaltında bulunan Trabzonsporlu yöneticilerden dördü daha gözaltına alındı ve sağlık kontrolünden geçirildi.
    Adalı ve Havutçu gözaltına alındı

Futboldaki şike iddialarına yönelik soruşturma kapsamında Beşiktaş Jimnastik Kulübü Asbaşkanı Serdal Adalı ile Futbol Takımı Teknik Direktörü Tayfur Havutçu gözaltına alındı.

12. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Birkan GENÇ
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    61 TS

Sadri Şener'in telefon görüşmelerinde şikeye dair bir konuşma bulunamadı.

- HaberTürk -
    ╗ ╔╗
    ║║
    ╗ ║║
    ╔═══╗ ║║
    ║╚═══╝║ ║║
    ╚╝

Onur y..
    acRep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 333

Bu sonradan gelen gözaltı dalgası Fenerin ateşini bir nebze söndürmek için yapılan bi tür hedef şaşırtma olayı gibi geliyor bana

Birkan GENÇ
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    61 TS

Alıntı acRep Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sonradan gelen gözaltı dalgası Fenerin ateşini bir nebze söndürmek için yapılan bi tür hedef şaşırtma olayı gibi geliyor bana
    Sadri Başkanımızın ser kalmasıda dediğinizi destekliyor gibi
    ╗ ╔╗
    ║║
    ╗ ║║
    ╔═══╗ ║║
    ║╚═══╝║ ║║
    ╚╝

samet k.
    samprik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok
    Plaka
    16 GK 447
    Edilen teşekkür: 136

emek hırsızları düşer inşallah. türkiye'de şike olmasa 3 cücükler diye birşey olmazdı zaten.

biz bursaspor olarak beşiktaşın şikesi sonucu ligden düştük babamı ilk kez ağlarken görmüştüm. bu sene buraspor'a hiç penaltı verilmedi! şikecilere hakkımı helal etmiyorum. biz bunun nedemek olduğunu çok iyi biliyoruz.
    ilk görüşte aŞk'a inanmazdım...taa ki evomu görene kadar

BiZ ŞaMPiYoN TaKıMı TuTMaDıK, TuTTuĞuMuZ TaKıMı ŞaMPiYoN YaPTıK..!!

iNaDıNa T-e-X-a-S

Mesut Fidanoğlu
    mesutf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 17

Fenerbahçe'nin ligden düşürülmesinin ne faydası olacak?

İbrahim Öğretmen yanında Albea Sole Prem.Plus
    Moderatör ibrahim06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 1131

Alıntı ibrahim06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben sadri başkanın ser bırakılacağına inanıyorum. Zira fenerin şimpiyonluktaki RAKİBİYDİ Trabzon. İster istemez bu takıma da bişeyler sormak lazım. Ben bu gözaltının gene Aziz Yıldırım ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Değilse ve başka işler varsa tabiki cezalarını ceksinler. Aylarca bilet alalım, lig tv abonesi olalılm. uçak bileti maç bileti alıp şehre maça gidelim. ve böyle bişeyle karşılaşmak çok üzer. Ama dediğim gibi Sadri başkan ser bırakılcaktır.

Çok şükür dediğim gibi ser bırakıldı.

Birkan GENÇ
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    61 TS

Alıntı mesutf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fenerbahçe'nin ligden düşürülmesinin ne faydası olacak?
    Adalet yerini bulacak
    ╗ ╔╗
    ║║
    ╗ ║║
    ╔═══╗ ║║
    ║╚═══╝║ ║║
    ╚╝

Mesut Fidanoğlu
    mesutf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 17

Alıntı birkaN61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adalet yerini bulacak

Sonra da, sokaklarda adalet arayan 25 milyon taraftar görelim

Öyle ya da böyle, zor bir süreç olacak. Hadi hayırlısı.

Mert Sözge
    Yıllanmış Moderatör StrawBeeRy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 3539

Yaparken iyi cezaya gelince kötü adaletmi bu italyada juventusu felan mahkeme sonuçlanmadan düşürdüler hala daha mahkemesi sürüyor.uefa %1 şüphe bile olsa düşürülmesi gerekir diyor.fenerasyon gene gösterdi gücünü inşallah olaya uefa veya fifa el koyarda düşürürler
    Konu StrawBeeRy tarafından (12/07/2011 Saat 20:22 ) değiştirilmiştir.

Birkan GENÇ
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    61 TS

Yapmayın Allah aşkına, bazı fenerli arkadaşlarda lig tv gelirleri düşecek diyerekten küme düşürülmesin diyor.

Bazıları -30 puandan başlasın ama düşürülmesin diyor. -30'dan başlasa nolur başlamasa nolur, %99 ihtimal bir dahaki sezon küme düşecek

Fenerbahçe taraftarı sokaklara dökülecek diye uygulanması gereken kural uygulanmasın mı? Bunumu demek istiyorsunuz

Alıntı StrawBeeRy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaparken iyi cezaya gelince kötü adaletmi bu italyada juventusu felan mahkeme sonuçlanmadan düşürdüler hala daha mahkemesi sürüyor.uefa %1 şüphe bile olsa düşürülmesi gerekir diyor.fenerasyon gene gösterdi gücünü inşallah olaya uefa veya fifa el koyarda düşürürler
    Federasyon başkanının resmini sana özel yayınlıyorum kardeşim

╗ ╔╗
    ║║
    ╗ ║║
    ╔═══╗ ║║
    ║╚═══╝║ ║║
    ╚╝

Sayfa 5/6 İlkİlk 123456 SonSon