Sayfa 2/6 İlkİlk 123456 SonSon
115 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Ne olacak bu Fener'in hali? Küme düşer mi?

Oğuz KOCA
    İl Başkanı (Isparta) izoci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    330
    Edilen teşekkür: 1913

moruk sen kendi haline bak mjeti daha yollamadın ahahah
    TSİ Jetta.

raptor .
    Jettlüü sedini - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 545

Arkadaşlar koyu bir fenerbahçe taraftarı ayrıca genç yaşıma rağmen kulübün kongre üyesiyim.. şu konuya bir açıklık getirmek ve aklı selim düşünmek gerek..

Aziz Yıldırım gibi büyük bir işadamı bu kadar mı acemice iş yapacak ki gidip de 'böyle bir iş yapmış olsa dahi' kendisi olayların içinde bulunup resmedilecek.. Aziz yıldırımı kişilik olarak sevmediğimi belirterek devam edeyim.. Ben bu olayın yapılsa dahi başkanın bu işlere bulaşacak kadar acemi olduğunu düşünmüyorum.. kişisel görüşüm Aziz yıldırım ın adının kullanıldığı ve Türk futboluna fazlasıyla hakim duruma gelmesi nedeniyle bir şekilde farklı olayların devreye girdiği..

Bu davayı ve bu olayı biraz da ergenekon davasına benzetiyorum.. Biri bir suç işlemiş diğeri onun yöneticisiymiş bir diğeri o ortamda bulunmuş.. ötekiyle telefonda konuşmuş hepsini toplayın durumları olmuş..Belkide Bu olaya bulaşanlar aziz yıldırım istedi o yaptırdı diyerek bence onun kudretiyle kurtulabileceklerini düşünürken aiziz yıldırımı da aşağı çekmişlerdir.

Ha bi bakıma iyi olmadı mı derseniz bence iyi oldu çünkü aziz yıldırım artık devam etmez.. Tesisleşme konusunda ve diğer spor dallarına yaptığı yatırımlar ile türkiyenin gelmiş geçmiş en başarılı başkanı olmasına rağmen ben artık Aziz Yıldırımın oluşturduğu Kötü imajdan arınılması için Ali Koç.. veya affedilerek yeniden üyeliğinin sağlanması durumunda Saadettin Saran gibi bir başkan istiyorum..

Trabzonsporun hakkını veriyorum çünkü bi bakıma yarı memleketim trabzon gerçekten iyi oynadılar ve şampiyonluğu onlarda haketti. Fakat Fenerbahçe geçen sezon özellikle 2. devre 3 maç hariç mükemmel bir futbol ortaya koymuş ve şampiyonlar ligindede başarılı olabilecek bir kıvama gelmiştir. bu olaylar klubün transfer konusunda önünü tıkarken bir de lig düşme mevzusu ve avrupa kupalarından men durumu söz konusu..

Temiz futbol açısından iyi oldu belki ama Türk futbolu açısından hoş olmayan bir durum..
    Ayrıca keşke önceki yıllar da didiklenebilse.. emin olun Galatasaraylısı - Beşiktaşlısı hepsinin bir şekilde bir görüşmesi bir parmağı var bu olaylarda.. Her ne kadar objektif olamayan taraftarlar inkar etse de..

Fenerbahçe bu konudada bir ilk olacaksa olsun Lig gerçek mana da temizlenecek se gerekirse küme düşsün bizler razıyız..

ayrıca bu konuda bundan fazla da yorum yapmak doğru olmaz sonucta sürec devam ediyor davanın sonuclanmasını beklemek gerek.
    HONDA CIVIC 1.6 i-VTEC Premium Eco Otm ile yollarda..

3. Bu mesajı için 3 kişi sedini'ye teşekkür etti:

Mustafa Akçay
    pdr42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 625

Herşey bir yana eğer şike olduğu ortaya çıkarsa ŞAmpiyonluk Trabzonspora verilmeli FEnerde ligden düşürülmeli

kerem *
    krm1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 1665

Suçu ispat edilene kadar herkes masumdur.

senza cuore saremmo solo macchine

Owning an Alfa Romeo? is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but it! She is so damn HOT!

bahadir cimen
    bahadir77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    34BTC97
    Edilen teşekkür: 40

boyle bır suclamayla bıle karsı karsıya kalmak cok kotu bır durum.
    eger olaylar sonucunda ceza alırsak ve kume dusulursek gercekten cok yazık olacak. keske 10. olsaydıkta bu leke alnımıza suruleseydı dıyecegım.
    he bu arada ben öğlene kadar değil ölene kadar FENERBAHÇELİYİM...
    kume dustu dıye takımımdan destegımı cekecek bır ınsan da degılım. tam aksıne kulubun bu kotu gunlerınde cıkartacagı 2011-2012 formalarından 2 tane alacagım. en azından maddı ve manevı destegı yapmıs olurum kendı adıma.

burdan tum fenerbahcelılere seslenmek ıstıyorum...
    su kara bulutların dolastıgı gunlere takımımıza maddı manevı destegımızı gostereleım.unutmayalım kı altın camura da dusse altın altındır.

kerem *
    krm1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 1665

Ben GalataSaray'lıyım ama fbnin bunları yaptığını düşünmüyorum.Yarı bitene kadar da masumdur.

senza cuore saremmo solo macchine

Owning an Alfa Romeo? is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but it! She is so damn HOT!

bahadir cimen
    bahadir77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    34BTC97
    Edilen teşekkür: 40

bahsı gecen macların ozetlerını defalarca ızledım.. eger boyle maclar sıkelı ve alınmıs mac ıse.
    bence bunlar mac satın almayı bılmıyorlar yuregımızın agzına geldıgı dakıkalar oldu. hatta buca macından umıdı kestıgımız dakıkalar oldu. sıvas macında 3 gol yedık ya-- 5 dk daha olsa belkıde 4 golu yerdık. takım kotu oynuyordu cunkı...
    ankaragucu macında 3 penalltı var hangısı penaltı degıl kımse ıtıraz edemez bence.
    mehmet yıldız sıvas macında asıst yapıyor. bucaspor da bahsedılen musa aydın gol atıyor asıst bıle yapıyor ya...hele kı su eskısehır macında 80 kusuruncu dakıka da batuhan vuruyor kafayı dırekten donuyor hadı dırege vurdurdu desen volkanın elıne carpıpta gırebılır top. nasıl sıke bu ya 90 dakıka yusuf yusuf cektırıyorlar bıze...

9. Bu mesaj için teşekkür edenler:

e ko
    shellcininabisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 277

fanatik galatasarylıyım. geldiğinden beri de ilk kez ünal aysalı bu kadar takdir ettim.

"Spor dünyamız açısından en büyük yanlış bu tür olaylara rekabet duygusuyla yaklaşmaktır. Tüm Galatasaray camiasından gelişmeleri büyük bir olgunluk ve soğukkanlılıkla izlemelerini ve Türk futbolunun bu süreçten zarar almadan çıkmasını dilerim. Hukuka ve genel ahlak anlayışına aykırı herhangi bir davranış gerçekleştiyse – ki bunu düşünmek bile istemem - bunu kanıtlamak adalet sistemine düşer, bizlere değil."
    Konu shellcininabisi tarafından (05/07/2011 Saat 23:49 ) değiştirilmiştir.

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ümit Coşkun TURUCA
    Emekli Moderatör GP COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6069

konunun başlığına itafen de bir cevap vereyim
    bu akşam bütün haberleri yorumları izledim
    eğer bunlar ispatlanırsa fenerbahçeye verilecek ceza
    benim şahsi fikrim
    şampiyonluk elinden alınır ve takdir edilecek cezaya göre - puanla lige başlatılır
    avrupa kupalarından men edilir diye düşünüyorum
    küme düşürmeyi göze alamazlar buna karar verecek merci olan federasyonunda bazı elini kolunu bağlayan faktörler var
    yayıncı kuruluşun gelirlerinden tutunda anadolu takımlarına ödenecek paraya kadar gidiyor iş bugün fenerbahçe ligden düşürülse yayıncı kuruluşun ödemeyi taahüt ettiği bedeli fenerbahçe taraftarına paket satmadan nasıl karşılayacağına kadar derin mevzular var
    bunlar benim kendi düşüncelerim

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

bbrh kkk
    burhankutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Malatya
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    46***60
    Edilen teşekkür: 306

Bir fenerbahçe taraftarı olarak o kafa vurdu top direğe çarptı neden top girmedi şike var ibrahim akın neden dışarı vurdu şike var benim anlamadığım giden gelen girmeyen toptan bile şike iddası çıktı bu kadarına pes kaldı son beş maç trabzonspor ile fenerbahçenin karşılaştığı maçlara bakarsak asıl olayın ne oldugu belli olacaktır diğer tüm taraftarlar fenerbahçe şampiyon olmasın diye maç yaptıklarımız futboluyla öldü öldü dirildi diğer taraflarda onlara destek için sahaya gittiler ama kimse trabzonsporun nasıl kazandığına bakmadı, geçen yine bişey okudum bi takım neden fazla seyirci sayısını fenere vermiş adam zaten mali krizde yılda bir piyango vurmuş senin şikenin derdindemi sahanın derdindemi fenerbahçe seyircisinden aldığı koltuk parası derdindemi pes bukadarına. uzun lafın kısası şikeyi onu bunu bilmem tüm takımlar sevmediği takımlara karşılık birbirine maç kazandırdıgını gördük buna fenerbahçede diğer büyük küçük tüm takımlarda dahil en güzeli süper ligi alsın bank asya ligine bank asyayıda alsın süper lige ancak böyle hal olur sucun buyugu kucugu olmaz suc suctur.
    Konu burhankutlu tarafından (06/07/2011 Saat 02:53 ) değiştirilmiştir.

Onur y..
    acRep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 333

İnşallah..

karahan k kaya
    Rolantide çalışıyor... kukart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Rengi
    Yok
    Plaka
    55
    Edilen teşekkür: 350

FB kümeye düşürülürse...
    3 yabancısı hariç tüm yabancıları elden çıkarmak zorunda,
    şampiyon olunca aldığı ve ş.ligine katılacağı için alacağı paralarıda düşünür, digitürk ün baskısıda göz önünde bulundurulursa... şuç sabitlensede ceza düşme olmas: ....
    sonuç olarak
    hiç sevmediğim bence Türk futbolu adına hiç bir artı sağlamayan asis başkan gerçekten suçlu ise belki cezasını çekecek ama kalemle yazılan kanun ve kurallar yine para ve rant nedeniyle yani şike nin yapılma nedeniyle aynı nedenle gerçek cezalar yerine hafifletilen, acıtmayan cezalara dönüştürülecek.. çünkü bugüne kadar böyle oldu...

o t o b i y o g r a f i :
    2006 Hyundai Getz 1.5CRDİ-90ps /
    2006 Grande Punto Dynamic 1.3multijet-75ps /
    2004 Alfa Romeo 147 Distinctive 120ps /
    2008 Grande Punto 1.3multijet-90ps dualogic /
    2010 Opel Astra Essentia cp 1.3 CDTi-113ps easytronic /
    2004 Volkswagen Golf 5 1.6Midline-102ps triptonic /
    2011 Peugeot 308 ComfortPack 1.6eHDİ-115psAuto6R /
    2009 Peugeot 308 ComfortPack 1.6HDİ-112psAuto6R /

█▌
    █ █ ▌▌▌║│

Eser HÜNER Emekli Moderatör
    Scottie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    26 ABS
    Edilen teşekkür: 3581

keşke Futbol federasyonu basiretli karar verebilse... ama hiç sanmıyorum...
    nasıl başkan olduğunu biliyoruz.. kimin ve kimlerin desteği ile...

YUNUS KAYA
    ykaya1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 719

Eğer şike suçu ispatlanıp bu suçun yeni kanunda karşılığı olan küme düşürme cezası fenerbahçeye uygulanmazsa bundan sonra türk futbolundan birşey beklememek gerekir diye düşünüyorum.Bu suç ıspatlandığı takdirde dıgıturk yayın gelirleri futbolcular avrupa kupaları vs..hiçbirinin kanunun uygulanması için engel teşkil etmemesi gerekir.Artık ok yaydan çıkmış demektir.İnşaallah bu federesyon korkup herşeyi yüzüne gözüne bulaştırmaz.

raptor .
    Jettlüü sedini - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 545

Alıntı ykaya1983 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer şike suçu ispatlanıp bu suçun yeni kanunda karşılığı olan küme düşürme cezası fenerbahçeye uygulanmazsa bundan sonra türk futbolundan birşey beklememek gerekir diye düşünüyorum.Bu suç ıspatlandığı takdirde dıgıturk yayın gelirleri futbolcular avrupa kupaları vs..hiçbirinin kanunun uygulanması için engel teşkil etmemesi gerekir.Artık ok yaydan çıkmış demektir.İnşaallah bu federesyon korkup herşeyi yüzüne gözüne bulaştırmaz.

Kanun a göre küme düşürme gibi bir ceza zaten yok fakat TFF nin yönetmeliğinde bu var.. tam karşılığı bir alt lige düşürmek değil bir alt lig veya puan artı para cezası olarak futbol federasyonunun insiyatifindedir..

Alt lige düşmesi durumunda Lig TV sözleşmenin iptalini isteyip yeniden ihaleye çıkar o açıdan bi problem yaşanmaz. Sadece diğer klüplerin alacağı para düşer. Çünkü ihale bedeli düşecektir.
    HONDA CIVIC 1.6 i-VTEC Premium Eco Otm ile yollarda..

Mustafa Akçay
    pdr42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 625

böyle bir durum juventusun basınamı gelmişti acaba

İbrahim Öğretmen yanında Albea Sole Prem.Plus
    Moderatör ibrahim06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 1131

Alıntı pdr42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    böyle bir durum juventusun basınamı gelmişti acaba
    Juventus ligden düşürülmüş. Milan, Fiorentina eksi puanlarla başlatılmıştı. Ve sanırım ellerinden birkaç şampiyonluk da alınmıştı.

Federasyon savcılarla görüşmelerinden aldıkları kanaate göre 15 Temmuza kadar kararını açıklayacakmış.Zira Avrupa kupaları var. Tahminim Coşkun beyinki gibi: Şampiyonluk alınır ve eksi puanda başlatılır.
    Konu ibrahim06 tarafından (06/07/2011 Saat 10:39 ) değiştirilmiştir.

22. Bu mesaj için teşekkür edenler:

AKİF CEYLANER
    #radyasyon alanı# macsea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 284

juventusun suçu tam kanıtlanmamasına rağmen savcılar olayı fazla şüpheli bulduklarından dolayı, 2 şamp. geri alındı, ligden düşürüldü ve eksi 17 puanla başladı. milan ve inter takımlarınada eksi 11 ve eksi 15 puanla mevcut liglerinde oynama cezası verildi hatırladığım kadarıyla.

onur bakır
    Honor COOPER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 596

Suç sabitlenirde olması gereken ceza (bir alt lige düşürülme v.s) verilmezse ligde şikeyi legalleştirmiş olurlar.
    *****ALFA ROMEO GIULIETTA 1.4 MULTIAIR 170 TCT*****
    ***MATT MAGNESIO GRIGIO***
    *****SPORT PACK1 & 18" MATT BLACK WHEELS*****

mert yılmaz
    mix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 170

şimdilik Fenerbahçe Cumhuriyeti =0 Türkiye Cumhuriyeti =1

bakalım neler olacak