Sayfa 2/2 İlkİlk 12
35 sonuçtan 21 ile 35 arası

Konu: Şampıyon trabzon........

By xx
    ancester - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 151

rakibimiz galatasaray. siz olamazsınız. türkiyede derbi gs ve fb arasındadır. bu her iki takımın da büyüklüğünden kaynaklanır.
    bu arada ben kendi takımımı tutuyorum. başkaları gibi bulduğumu tutmuyorum
    www.antflame.com

Ender Kum
    BİZEHERYERTRABZON 61TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 85

Alıntı ancester Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rakibimiz galatasaray. siz olamazsınız. türkiyede derbi gs ve fb arasındadır. bu her iki takımın da büyüklüğünden kaynaklanır.
    bu arada ben kendi takımımı tutuyorum. başkaları gibi bulduğumu tutmuyorum
    Kardeş akıllı olacaksın efendi olacaksın burada klavyede sallamıyacaksın...

Alıntı menesi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeş ben fb liyim.bizim inegöl spor var ligde pek iş yapmıo ama aramızdaki bütün maçlarda bursaspor taraftarları ile tartışma oluyor.inegölde pek bursa spor lu yoktur ama 2.takımımızmasa başı konusundaki fikrimde biz masa başı ile bişiler yapsaydık geçen sene hallederdik.aziz yıldırım güçlü diye bu söylentiler çıkıyor.yapmak istese masayı bile satın alır bence
    Fb li olabilirsin kardeş.Saygı duyarız zaten tebrik de ettim okursanız ama birileri saygı sınırlarını aşıyor burda
    Eski nick: dileksu

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

bir ultraslan olarak fener statlarına neler gördüm neler inanın bana rakı şişesi yağsaydı keşke derdiniz..

MUHAMMED ENES İŞÇİ
    menesi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    16 KBL 84
    Edilen teşekkür: 62

Alıntı 61TS61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeş akıllı olacaksın efendi olacaksın burada klavyede sallamıyacaksın...

Fb li olabilirsin kardeş.Saygı duyarız zaten tebrik de ettim okursanız ama birileri saygı sınırlarını aşıyor burda
    benim sana bi sözüm yok hocam.tşk ettim bende.dediğin doğru bu arada...gülüyorum arkadaşa

Alıntı tayfux Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir ultraslan olarak fener statlarına neler gördüm neler inanın bana rakı şişesi yağsaydı keşke derdiniz..
    bak bu konuda sana hak veriyorum aynı şeyler bizim içinde geçerli.malesef oluyor böyle şeyler.oluyor ama saahaya fırlatılması pek hoş olmuyor.yoksa malesef yerel maçlarda bile olaylar oluyor....bu arada buakşam yendik die uzun uzun konuşuyo olmiyim.ALLAH herkesin yolunu açık etsin...
    Konu Scottie tarafından (19/03/2011 Saat 08:31 ) değiştirilmiştir. Sebep: Çoklu alıntı özelliğini kullanınız.

tayfun aydın
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

kardeş ben fb liyim.bizim inegöl spor var ligde pek iş yapmıo ama aramızdaki bütün maçlarda bursaspor taraftarları ile tartışma oluyor.inegölde pek bursa spor lu yoktur ama 2.takımımızmasa başı konusundaki fikrimde biz masa başı ile bişiler yapsaydık geçen sene hallederdik.aziz yıldırım güçlü diye bu söylentiler çıkıyor.yapmak istese masayı bile satın alır bence
    yıllar önce ntv programında ergun gürsoyu görene kadar atıp tutan aziz yıldırım ergun gürsoy ntv ye bağlanınca sayın gürsoy diyerek önündeki ceketi iliklemişti şimdi kim güçlü?kimin gücünü gerçekten kullandığı kimin bu olayın spor olduğunu bilip de saçma sapan yollara gitmediği elinde masayı değil başındakileri bile satın alma gücü varken o kadar alçalmayıp saha basmadığı soyunma odası basmadığı asaleti ile ortadadır..

bak bu konuda sana hak veriyorum aynı şeyler bizim içinde geçerli.malesef oluyor böyle şeyler.oluyor ama saahaya fırlatılması pek hoş olmuyor.yoksa malesef yerel maçlarda bile olaylar oluyor....bu arada buakşam yendik die uzun uzun konuşuyo olmiyim.ALLAH herkesin yolunu açık etsin...
    enes hocam yenmekte var yenilmekte bu bir spor inşallah bunu herkes bir gün anlar
    Konu Scottie tarafından (19/03/2011 Saat 08:29 ) değiştirilmiştir. Sebep: Çoklu alıntı özelliğini kullanınız.

Ender Kum
    BİZEHERYERTRABZON 61TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 85

Aynen öyle, samimi yorumların için teşekkürler ......

Aha ben yattım. Burada yorum yaparken efendi olacak birileri kendimize saygımızdan ağzımızı bozmuyoruz burda ama birileri lokum derken b.... diyor hadi yakşamlar..................
    Konu Scottie tarafından (19/03/2011 Saat 08:29 ) değiştirilmiştir.
    Eski nick: dileksu

MUHAMMED ENES İŞÇİ
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    16 KBL 84

yıllar önce ntv programında ergun gürsoyu görene kadar atıp tutan aziz yıldırım ergun gürsoy ntv ye bağlanınca sayın gürsoy diyerek önündeki ceketi iliklemişti şimdi kim güçlü?kimin gücünü gerçekten kullandığı kimin bu olayın spor olduğunu bilip de saçma sapan yollara gitmediği elinde masayı değil başındakileri bile satın alma gücü varken o kadar alçalmayıp saha basmadığı soyunma odası basmadığı asaleti ile ortadadır..
    aynen katılıyorum aziz yıldırım aynen dediğin gibi olumsuz bişi yapmıyor.soyunma odası konusunda kendi takımı olduğu için ona odayı basma değilde real madrid başkanının yaptığı gibi soyunma odasına gitme diyelim.ben bi çok amatör klüp maçları gördüm.anladımki türkiyede bu işler böyle başkan soyunma odasına gidiyor ve hiç bi oyuncunun zoruna gitmiyor.

samet k.
    samprik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok
    Plaka
    16 GK 447
    Edilen teşekkür: 136

fenerde trabzonda hakemlerle gidiyo ama nereye kadar bakalım??
    ilk görüşte aŞk'a inanmazdım...taa ki evomu görene kadar

BiZ ŞaMPiYoN TaKıMı TuTMaDıK, TuTTuĞuMuZ TaKıMı ŞaMPiYoN YaPTıK..!!

iNaDıNa T-e-X-a-S

tayfun aydın
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

aynen katılıyorum aziz yıldırım aynen dediğin gibi olumsuz bişi yapmıyor.soyunma odası konusunda kendi takımı olduğu için ona odayı basma değilde real madrid başkanının yaptığı gibi soyunma odasına gitme diyelim.ben bi çok amatör klüp maçları gördüm.anladımki türkiyede bu işler böyle başkan soyunma odasına gidiyor ve hiç bi oyuncunun zoruna gitmiyor.
    hocam benim babam beden eğitimi öğretmeni türkiye 5. takımı var serkan balcı gibi birçok futbolcu yetiştirdi ben kendim basketbol hakemiyim ve yıllarca futbol hentbol oynadım..ben hayatımda hiç böyle birşeye şahit olmadım hiçbirzaman teknik direktör dışında kimse yanımıza gelmezdi başkan dediğin adamın bir ağırlığı olurdu biliyor musun avrupada bir futbolcunun başkanla görüşmesi büyük bir olay çoğu futbolcu takımında oynadığı başkanı görmüyor bile mesela m.united başkanı neden bizim başkanlarımız gibi ortalarda gözükmüyor? bunu artı yöne çevirmeye çalışmışsınız haklısınız fenerbahçe takımınızdır ama bence yanlış galatasarayda da olsa yanlış derdim başka takımda da olsa..

Murat ŞEKER
    Murat 1979 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çorum
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 24

hadi arkadaşlar konuyu sulandırmayalım konuyu açan arkadaş bile yatmış gs i tebrik ederiz desibel rekoru için... futbol sizinle güzel... Ben mi koyusundan fenerliyim

MUHAMMED ENES İŞÇİ
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    16 KBL 84

hocam benim babam beden eğitimi öğretmeni türkiye 5. takımı var serkan balcı gibi birçok futbolcu yetiştirdi ben kendim basketbol hakemiyim ve yıllarca futbol hentbol oynadım..ben hayatımda hiç böyle birşeye şahit olmadım hiçbirzaman teknik direktör dışında kimse yanımıza gelmezdi başkan dediğin adamın bir ağırlığı olurdu biliyor musun avrupada bir futbolcunun başkanla görüşmesi büyük bir olay çoğu futbolcu takımında oynadığı başkanı görmüyor bile mesela m.united başkanı neden bizim başkanlarımız gibi ortalarda gözükmüyor? bunu artı yöne çevirmeye çalışmışsınız haklısınız fenerbahçe takımınızdır ama bence yanlış galatasarayda da olsa yanlış derdim başka takımda da olsa..
    dediğin çok doğru sana katılıyorum başkanların yaptığına doğru demiyorum.m.united rpool gibi klüpler tam prof klübü sattıkları için prosedür icabı başkanları var.asıl iş patronda bitiyor.başlarında alex ferguson var bizim 10 başkana bedel zaten.biz daha hakem konusunu aşamadık başkan konusu zor çözülür.bu bence belli bi futbol kültürü gerektirir.türkiyede soyunma odasına girmediğine inanmadığın bi başkan varmı?

İbrahim Öğretmen yanında Albea Sole Prem.Plus
    Moderatör ibrahim06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 1131

Alıntı 61TS61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sıkıntı bizim kalede Onur umuz yok Tolga bakalım ne yapacak Pazar a
    Tolgayı Onurdan önce kaledeyken sevmezdim.Lakin Onurdan sonra hiç gurur meselesi yapmayarak,yedek kulübesinde neşeli ve heyecanlı tavırlarıyla,maçtan sonra gidip ilk Onuru tebrike ederek benim sevgimi kazandı. Pazar günkü Gençlerbirliği maçında kale arkasında En çok tezahüratı Tolga için yaptırtmaya çalışacağım. FB GS'yi yendi işimiz zor ama imkansız değil. Haydi Trabzon Pazar günü de bizi mutlu et....Hem benim gibi maça gidecekleri hem de tüm sevenlerini....
    Konu ibrahim06 tarafından (21/03/2011 Saat 09:51 ) değiştirilmiştir.

tayfun aydın
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

dediğin çok doğru sana katılıyorum başkanların yaptığına doğru demiyorum.m.united rpool gibi klüpler tam prof klübü sattıkları için prosedür icabı başkanları var.asıl iş patronda bitiyor.başlarında alex ferguson var bizim 10 başkana bedel zaten.biz daha hakem konusunu aşamadık başkan konusu zor çözülür.bu bence belli bi futbol kültürü gerektirir.türkiyede soyunma odasına girmediğine inanmadığın bi başkan varmı?
    en azından azizi yıldırım kadar abartanı olduğuna inanmıyorum ve haklısın aynen adamlar profosyonelleşmiş bizim şampiyonumuzun geçen sene neler yaptığı ortada portekizin 2. sinin bu sene neler yaptığı ortada adamların 2. bile yarı finale çıktı kalite kalite kalite değil mi

Birkan GENÇ
    Birkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    61 TS
    Edilen teşekkür: 799

Alıntı samprik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fenerde trabzonda hakemlerle gidiyo ama nereye kadar bakalım??
    Hakemlerin Trabzonspor aleyhine verdiği pozisyonlardan hiç bahsetmiyorsun ama

Sanki iki takım başkanının hakemi satın almasına şahit olmuşsunuz gibi konuştunuz da.
    ╗ ╔╗
    ║║
    ╗ ║║
    ╔═══╗ ║║
    ║╚═══╝║ ║║
    ╚╝

İbrahim Öğretmen yanında Albea Sole Prem.Plus
    Moderatör ibrahim06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 1131

Alıntı ibrahim06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tolgayı Onurdan önce kaledeyken sevmezdim.Lakin Onurdan sonra hiç gurur meselesi yapmayarak,yedek kulübesinde neşeli ve heyecanlı tavırlarıyla,maçtan sonra gidip ilk Onuru tebrike ederek benim sevgimi kazandı. Pazar günkü Gençlerbirliği maçında kale arkasında En çok tezahüratı Tolga için yaptırtmaya çalışacağım. FB GS'yi yendi işimiz zor ama imkansız değil. Haydi Trabzon Pazar günü de bizi mutlu et....Hem benim gibi maça gidecekleri hem de tüm sevenlerini....

Tolga 12. dakikakda bence yenilmeyecek bir golü yedi ve biz kale arkasındakileri şok etti. Neyseki 2. yarı goller geldi. Forza Trabzoon.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12